Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

agniren - gratuluję syneczka!🌼jaki duży juz z niego maluszek. Super!!!:D micheline - tak zrobię jak mówisz i dzięki za rady wiem ze są z głebi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek na stronie 420 pisalas o wrozbie dla ziuzi i malwi.Jezeli pamietasz te wrozby to prosze o wrozbe dla mnie. koniecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia - Kochanie teraz Ty jesteś następna w kolejce po wysoką betę............bardzo wysokaśną !! Może być taka wróżba ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnren- syn:) i jaki juz duzy wow,pieknie bardzo ci gratuluje super. Igrek bardzo dobrze ze rozmawialas z dok. przynajmniej wiesz na czym stoisz. ja mysle ze jest to tylko kwestia malutkiego czasu jak bedziesz miala jechac do nOvum po komoreczki:) trzymam za Ciebie kciukasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek- trzymam cie za słowo i za kciuki za ciebie kochana a to dla Ciebie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki' Julciaa czuje sie dobrze, tylko zadnych objawow nie ma. Jedynie to spanie mnie dzis złamało ale pozno poszlam spac wiec moze dlatego. Dzis znowu spacerowalam bo juz nie moge w domu wysiedziec. Wczoraj bylam w kosciołku u sw. Rity, prosby zostawilam za Was rowniez Kochane. Dostalam od siostry zakonnej platki roz z oltarza wiec wlozylam pod poduszke na noc :) no i caly czas modlitwy odprawiam. A jaki bedzie efekt no to sie zobaczy. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy na l4 po transferach i krio mialyscie wpisane chory ma lezec czyli 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza - ja na 100% miałam chory musi leżec:) rudzia - trzymam kciuki z całej swej mocy za testowanko niebawem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie ogladalam rodzinka.pl super serial nie ogladam zawsze ale tak bym chciala takich 3 urwisow sa naprawde BOSCY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza ja też ich uwielbiam. Zwłaszcza Kacpra jest słodki:) Dzwoniłam do gina ale ma wyłączony telefon. Pewnie panikuję, ale teraz mnie nie bolą jajniki tylko dół brzucha. No nic jak nie przejdzie do jutra to zadzwonię jeszcze raz lub pojadę do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi2983- prosze cie nie denerwuj sie tak, maluszki buduja dla siebie domek dlatego boli brzusio. spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ile lezalyscie plackiem po transferze ja juz po malutku swiruje chociaz odpoczywam milo, gazetka komputer film ksiazeczka tylko ta niepewnosc jest najgorsza ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1974
witam!! Mam pytanie jak wyglada w Novum umowienie sie na wizyte do dr L w przypadku gdy stymulację prowadził dr W.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate1974- witaj, mnie prowadzi dr Obuchowska a stymulacje mialam u samego L. nie wiem jak to jest u dr. W. mysle ze jak bedziesz chciala i skonsultowac to mozesz sie umowic na wizyte do L tylko nie wiem czy przypadkiem nie bedziesz mosiala placic ekstra za wizyte. A czemu chcesz isc do L ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1974
Przygotowywana byłam przez dr W (wszystkie badania,cała dokumentacja ) i ten kazał mi sie zapisać do dr L na stymulację.Jestem na etapie wyciszania w długim protokole.HMM...zobaczymy czego jutro sie dowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate1974- jezeli on sam ci kazal to ok umawiaj sie jak najszybciej na wizyte. L bedzie cie stymulowal i nawet nie bedesz wiedziala kiedy jak bedziesz jechala na punkcje ja pamietam jak juz bylam u L to byla kwestia 1,5 tygodnia jak poszlam na punkcje. zadzwon jutro do Novum i sie umawiaj. Ja tez sie umawialam na wizyte do . jak maialam miec stymulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1974
dodam tylko ze chyba u tego samego dr sie lecze co malwi 2983

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1974
dzwoniłam dziś do Novum ale kobietka w recepcji mi powiedziała że juz za późno że muszę jutro ok 10 zadzwonić to mi powie o której drL ma dyżur.Myślałam ze w recepcji umawiaja wizyty? a wyglada ze trzeba bezpośrednio z lekarzem sie umawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniren-moje gratulacje syneczka ! Super.;) Ja już plaster przykleiłam po prysznicu i czekam na efekt, jak krwawienie minie. Mama jutro ma iść do lekarza.jest już dobrze teraz, ale martwimy się o Nią cały czas !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj kate1974.;p Poprosimy o stopkę.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek-dobrze ze mama sie juz lepiej czuje i ze idzie jutro do lekarza. bedzie z mamunia dobrze lekarz bedzie pewnie zleci szereg badan i dopasuje leki wiec musisz myslec pozytywnie, i nie zamartwiac sie. Wiem ze latwo sie drugiej ospobie mowi ale ja wierze ze bedzie ok.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate1974- tak jest teraz sobie przypominam bo jak ja sie umawialam byla podobna sytuacja. On ma bardzo zajete dni i okolo 10 rano podaje codziennie dziewczynom godzine na rozmowe na konsultacji i kiedy moze umawiac dziewczyne na stymulacje. bedzie sie pytal skad jestes i jaki masz dzien cyklu i kiedy masz przyjechac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziewczynki ide juz spac nie mam juz sily ziewanie mnie ogarnia także do uslyszenia jutro. buziaki pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×