Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

monka 26 - to jak pójdzie wszystko dobrze to niedługo punkcje bedziesz mniała ? A jak u mnie wyjdzie wszystko ok to po tobie ja będę . Ale się ciesze !!!!!! Nie wiem z wiosną dostałam jakiegoś paure.........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato, super, ze masz ustalona wizytę startową. Mamy punkt zaczepieńia od którego bedziemy odliczac Twoj czas do zostania mama:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato76, monka 26 jasne że będziemy mieć maluchy dwójka to już w ogóle by było cudownie, tak sobie myślę oprócz tego że wszystkie trzy czekamy na nasz cud to łączy nas coś jeszcze 6 w nicku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wszystko będzie dobrze to za ok 2 tygodnie punkcja wszystkiego pewnie dowiem się w poniedziałek,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena to prawda a 6 to moja szczęśliwa liczba od dziecka właściwie, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaaa - To Wy tak jak My , równierz nikogo nie wtajemniczaliśmy . Stwierdiliśmy , że tak będzie najlepiej . Moja mama równierz wie , że się leczymy , ale nigdy niezbędnych pytań nam nie zadaje . Cały czas nam kibicuje . A mojego M rodzika wogóle nie wie , tylko ta kuzynka co pracuje przy Novum mnie widziała .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki uciekam już, padnięta jestem dobrej nocy pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monka lena - Ja równierz lubię 6 Tak będzie moje drogie kobietki !!!!!! monka26 - Dobranoc kochana !!!!!! Michalina - no właśnie mam taką nadzieje , aby do punkcji , a tam pujdzie już z górki . I żeby oczywiście było duzo dojrzałych pęcherzyków i żeby się zapłodliły prawidłowo . No , a pózniej transfer i czekanie na bardzo wysoką bete . To w tym wszystkim najwarzniejsze . A co tam kochana u Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja też uciekam bo jutro cały dzień w pracy dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena, Monka i Lato, napewno niebawem będziecie tu pisać o wysokiej becie, jak każda z nas :-) Lato, dobrze sie czuje. Dziś miałam totalnie leniwy dzień, pewnie przez pogodę. Mój M potem pojechał na siłownię a ja pospalam.. Potem obiadokolacja, x factor a wcześniej obejrzeliśmy film: 2 cześć Sherlocka Holmesa.. No i tak minęła sobota. Teraz oglądamy KSW na Polsat sport..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek :) Ale tu dzisiaj cisza :) Zycze Wszystkim miłego dzionka. Ja za chwile lece do siostry bo dis obchodza rocznice slubu. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika 30 LAT
witam wszystkich, ja polecam Novum, bylam cięzkim przypadkiem , miałam 7 laparotomii( mięśniak, torbiele, endometrioza, wodniak jajowodu) I UDAŁO MI SIĘ ZA PIERWSZYM PROGRAMEM!!!!!!Leczyła mnie pani DR TASZYCKA, BARDZO MIŁA , POLECAM!! NA WIZYCIE STARTOWEJ POWIEDZIALA ZE MAM MNIEJSZE SZANSE, ALE UDAŁO SIĘ , ZARODKI MIAŁAM CHODOWANE NA BLASTOCYSTĘ. MAM SLICZNĄ DZIEWCZYNKĘ, CUDNA JAK KTOS CHCE PORADY SLUZE POMOCA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wszystkim ! Ja już jestem po koścółku , pomodliłam się za Nas wszystkich . Michalina - Ciesze się , że u Ciebie wszystko ok . Marika 30 LAT - Witaj ! Ciesze się , że Tobie udało się . Powiem , że każdy przypadek jest inny . Umnie z kolei dr dawała duże szanse , że mi się uda , jak narazie jest bez efektów . W 2010 r podchodziłam do IVF na krótkim protokole , a teraz na długim . Pierwszy transfer ze świerzych zarodków równierz mi robiła dr T , ale niestety w 7 tygodniu ciąży mniałam poronienie , dodam że była to ciąża blizniacza . Teraz o tych wszystkich przykrych sprawach chcę zapomnieć , bo życie toczy się dalej , i trzeba iść do przodu . Jestem dobrej myśli ,że tym razem mi się uda . Jezeli możesz napisz coś o sobie , Jaki mnieliście problem i td Jeżeli można zapytać ile Twoja córeczka ma latek ? Sorki , że tak razpisałam się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki :-) Ale dzisiaj cisza na forum. W Warszawie pogoda średnia, nie pada ale jest chłodno i bez słońca. Mi nudno, oglądam teraz Prawo Agaty na TVN a potem może kino z M. Musimy kupić pościel nowa.. Czytałam dziś forum na wcześniejszych stronach.. Ale sie działo.. Ile osób już forum opuściło, szkoda.. Zastanawiam sie wciąż co z ta Nucia? Co u Ciebie Kordianka? Ewus, tez sie już dlugo nie odzywasz, anusiadanusia? Nie wiem, kogo jeszcze nie wymienilam ale odezwijcie sie dziewczynki.. Co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, u nas tez leniwie dzien mija. Po pysznym śniadaniu które przygotował mój M zalegamy na kanapie przed tv :) leniwa niedziela !!!!! Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Doberek!. Ja tak naprawde chwilke temu sie obudzilam po raz 2 tzn. rano mąż zrobił śniadanko kolo 8mej i jakos oko mi sie zamknelo znowu kolo 9:15 i spalam do praktycznie 12tej zeby wziąść leki i pomoc M zrobic obiadek.Obiadek zjedzony jeszcze upierniczylam biszkopt z galaretka bo mialam taka ochote teraz juz lóżeczku i nadrabiam zaleglości z wczoraj:) lato76- no widzis zjakie chlopy sa. sami zalatwic nie potrafia a babe zobacza. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza - może chciałabys podeslac mi trochę tego biszkopta z galaretka :) Smaka mi zrobilas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie jakoś cicho jest dzisiaj na forum . Gdzie są wszyscy ???????????????????????????????????????????????????????????????????? Michalina umnie czas od czasu słońce pokazuje się , ale jest chłodno . Ja już jestem po obiedzie , mój M poszedł na popołódniową drzemke . No własnie ja rownierz to zauwarzyłam , tyle dziewczyn pisało , a tu nagle znikneły oj nie ładnie ............ Nie wiem co się dzieje u nich .................... A ja sobie obejrzałam walki Pudziana i innych uczestnuków , a do tego przegrałam zakład z moim M . Wczoraj nie chciało mi się oglądać i mój M włączył na nagrywanie i dzisiaj na spokojnie obejrzeliśmy . A ja oglądam x Faktor 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izka - A co Ty za biszkopcik robisz z galaretką ................... Zanim wypoczywać to Ty jakieś ciasta kręcisz , a w dodatku narobiłaś smaka. Idę do cukierni ......................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia-zu- szkodaza taki kawal drogi nas dzieli ale chcetnie sie podziele ciasteczkiem,:) wczoraj wieczorkim pobolewal mnie jak na @ podbrzusze ale dzis prawie wcale ciekawe co tam sie dzieje. jak pomagalam M zrobic obiadek to pobolewalo mnie podbrzusze ale teraz nic minie nie boli. mogloby cos zabolec wtedy wiedzialabym ze tam sie cos dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato76- ciasto bardzo proste mikser sam je robil mam bardzo prosty przepis na biszkopt wiec, biszkopt krem karpatka z czerwonym winogronem zalane galaretką 1 niecala godzinka i ciasto juz wlodoweczce czeka na zjedzenie go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam obejrzac powtorka x faktotra ale chyba nie dam rady ide w kimke spoac mi sie chce buzia od ziewania mi sie nie zamyka do uslyszenia pozniaj pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marika 30 LAT witaj ! Co to znaczy na blastocystę ? Ja chętnie zadam Ci kilka pytań. Nas wczoraj nie było wieczorkiem w domku.;) Witajcie serdecznie-u mnie pochmurno i zimno !! Wczoraj jak było ok wszystko przez calutki dzień, no to dzisiaj mam krwawienie.:/Lipa totalna.Nadal biorę leki, bo jest niedziela, więc nic nie załatwię, ale czuję,że mam stracony ten cykl już ! Zresztą--i tak nikt do mnie nie zadzwonił przez te 2 tygodnie.Już mam tego dosyć.:-(Pocieszam się jeszcze tym,że może to nie złuszcza się endo, ale z pochwy jako skótek uboczny brania leku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek -blastocysta to jest zarodek który w poczatkowej fazie ma 4 , 8 , 12 i td komórek , a pózniej zamienia się w blastocysta. W swojej książce znalazłam . Blastocysta to wypełniona płynem kilkuset komórkowa kula . Komórki , z których jest zbudowana grupująm się w określony sposób, niektóre z nich stają się zarodkiem , a inne utworzą strukture podtrzymujące odżywienie .Blastocysta zwykle zagnieżdża się w górnej części macicy po tej samej stronie , co jajnik, z ktorego została uwolniona komórka jajowa. Komórki zewnetrznej warstwy, blastocysty wysuwająm w gląb wyściółki macicy wypustki podobne do korzeni zwane kosmkami . To połączenie rozwinie się w łożysku , narząd , który będzie odżywiał i chronił maleństwo przez kolejne miesiące ciąży . W tym samym czasie wyściółka macicy rozrasta się ponad blastocyste zamykając ją wewnątrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc🖐️ Zeczywiscie dzis pogoda do bani, mniejmy nadzieję ze niedługo sie cieplej zrobi i przyjemniej bo 11C to zimno jak w psiarni:P igrek - powiem Ci tak, ze jesli plamisz to moim zdaniem powinnas zadzwonic do lekarza z Novum i to skunsultowac jak najszybciej bo byc moze trzeba pozowlic temu endo sie złuszczyc a nie na siłe powstrzymywac krwawienie...zreszta ja kiedys byłam na wizycie u mojej dr i dzwoniła jakas pacjentka do niej i ona jej wtedy powiedziała ze transfer w 33dc to średnio fizjologiczne i powiedziała jej ze lepiej poczekać do następnego cyklu, moze u Ciebie tez to by była lepsza opcja niz na siłe ten cykl przeciągać? Ja wiem ze juz sie nie mozesz doczekac ale trzeba by dołozyc wszelkich staran zeby w odpowiednim dc tego transferu dokonac, jak sie endo złuszcza to zarodek bedzie miał bardzo małe szanse, chyba ze to plamienie z szyjki ale same tego nie ustalimy. Głowka do góry wszystko bedzie dobrze, przyjdzie Twój czas wazne żeby sie w ten odpowiedni czas wbic dobrze;) Mam nadzieje ze sie nie pogniewasz na mnie ze napisałam szczerzee jak uważam🌼 A pozostałe dziewczynki gdzie sie podziewają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa - Ja nie wiedziałam , że ten marlevon tak zle na mnie zadziałał . Wczoraj wziełam tą tabletke i jeszcze dzisiaj boli mnie głowa, jajniki , i mam tak jakby mniała zachwile zwymiotować . Jakaś masakra ......... dziś sobie wezme na noc . Bo przecierz jutro do pracy , tak się czuje jak by była w ciąży . Piersi mam jak balony i na dodatek pulsują . A przecierz dzisiaj mam 5 dc . No nic jakoś to zniosę . Julciaaa - a dzisiaj jak się czujesz ? równierz jesteś śpiąca ? Igrek - może zadzwoń jutro do swojej dr ? To by było najlepsze rozwiazanie . A do mnie ma zaraz przyjechać koleżanka z trójką dzieci najmłodsza w maju będzie mniała roczek . Dobrze , że ciasto dzisiaj kupiłam . izka napędzila mi chęci na tego biszkopta z galaretką , i własnie takie kupiłam . Jest nezłe , ale niema jak swoje . Narazie dziewczynki pózniej odezwe się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek- dzewczyny maja raxcje jutro o 9 rano dzwon na konsultacje do lekarza nie moze byc takiej sytuacji ze ty bedziesz miala krwawienie i brala leki albo jedno albo drugie. 5-7 dni szybko zleci i w tym nowym cyklu edno sie ladnie unormuje i wtedy zadzwonia i powiedza ze jest dawczyni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja troszke pospalam i odpoczywam dalej leniuchuje i nie robie nic. czasem mnie bardzo delikatnie cos zacmi w okolicy jajnikow ale tak to mnie nic nie boli. mowia ze jak boli to dobrze ale czemu mnie nic nie boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tylko na chwilę sie przywitać:) nie mam siły po pracy:( chciałam Wam powiedzieć, że wczoraj weszłam na stronę novum i uruchomili forumembriologiczne dużo dziewczyn zadaje pytanie i dają wyczerpujące odpowiedzi także warto poczytać:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×