Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

zuzuiu - ja rodziłam w św. Zofii i byłam zadowolona wiec raczej nei ebde zmieniać... ja od lat jestem pacjentka dr. Tymińskiej (jeszcze przed ciaża do niej chodziłam na wizyty kontrolne), która pracuje w św. Zofii tylko przenisołam sie na leczenie niepłodnosci do Novum ale mysle do niej wrócic. A Ty skoro sie do neij zapisałas to pewnie tez bedziesz tam rodzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maggi - wcale Ci sie nei dziwię ze nei mozesz sie skupic? Czyli w czwartek bedziesz potawrzac bete i progesteron...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzuiu - a przed wizyta 25 dpt tez robiłas HCG i progesteron jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa, no chyba tak dzisiaj po pracy zadzwonie do Dr L i zapytam co i jak A topke uzupełnię tylko już w domu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa - tak bede rodzic w św Zofii. Przed wizyta w 26dt tez robilam bete i progesteron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItajcie Kochane. Niestety ja nie mam dobrych wiesci. Nam sie tym razem nie udało. Tobie Maggi34 bardzo gratuluje :) Niech maluszek rosnie teraz zdrowo. Dzwonilam do N, powiedzilei ze test zrobilam troche za wczesnie i ze powinnam go powtorzyc w czawrtek ale raczej szanse sa juz znikome. Lekow na razie nie kazali odstawiac ale zastanawiam sie czy jest sens dalej sie truc. Dzieki za trzymanie kciukow ale widocznie teraz jeszce nie był moj czas :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudzia główka do góry - na nas obie przyjdzie czas w tym samym czasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bete robilam, wyszlo 0,1 wiec mysle ze jak dzisiaj nic nie wyszlo to dwa dni nic nie zmienia. Powiedzcie mi tylko Kochane jak Wy te leki odstawialyscie? Jest mi smutno i nie ukrywam ze troche juz przeryczalam ale wiem ze musze sie szybko pozbierac i zastanowic co robic dalej. Na pewno bedzimey walczyc dalej tylko jak pomysle znowu te dojazdy, zastrzyki i to wszystko to rece mi juz opadaja na samo wspomnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maggi 34 - moje ogromne gratulacje suuuuper że Wam się udało Iza - trzymam za Ciebie cały czas ogromne kciuki i mam nadzieję że teraz to od Ciebie usłyszymy tą wspaniałą informację że betka pięknie przyrasta &&&&&&&&sz rudzia a ty robiłaś betę czy sikańca bo jeśli sikańca to on jest bardzo niepewny i leć kochana szybciutko na betę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudzia, już tyle brałaś te leki, że dwa dni w tą czy w tamtą nie zrobi różnicy. Po co masz się potem zastanawiać. Bierz te leki i zobaczymy. Jeśli się jednak nie uda to u Ciebie jest chyba niestety ten sam case co u mnie - nie udało się, bo były słabe komórki. Ale nie łam się, bo jak już wiadomo nad czym trzeba się skupić to jest większa szansa, że ten kolejny raz leczenie może być bardziej Tobie dedykowane i skuteczniejsze. Wiem, że to p........e kolejny raz przez to przechodzić, ale trzeba. Nie ma wyjścia. Ja napewno będę z Z. rozmawiała o tym medium na oocyty podczas zapłodnienia o którym Zuzia pisała, a ponadto zainteresowałam się tematem diety, która może wpłynąć pozytywnie na wychodowanie prawidłowych komórek. Na diete mamy wpływ więc czemu by nie spróbować. Jak chcesz mogę Ci podesłać co znalazłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczęśliwa mama 81- mam taka nadzieje. mialas jakies objawy bo crio bo ja mam czasami bardzo malutkie prawie wcale boje sie troszke:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry :-) Maggi, serdecznie gratuluję i się cieszę :-) Pewnie, że teraz będziesz robiła coś dłużej niż zwykle :-) Mi np.koleżanka powiedziała, że wolniej chodzę .. Dbaj o siebie.. Rudzia, wkurza mnie to, że zawsze dobra wiadomość musi przepleść się z tą zła. Kurcze, wielka szkoda. Bardzo mi przykro i ściskam mocno. Zuzia, dziś czuję się dobrze, nic mi nie jest :-) Dziękuję, że pytasz. To było jakieś zatrucie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia a jak Twoje wymioty? Iza, trzymam kciuki za Ciebie kochaniutka.. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex przeslij mi te informacje, a dieta tak juz poza tym to tez mi sie przypda bo niestety troche przytyłam po tych hormonach. Powiedz mi jak Ty odstawialas swoje leki i kiedy @ sie pojawil? W ogole to bede musiala i tak zadzwonic do N na konsultacje. Jeden cykl bedzie musial byc pewnie przerwy ale od kolejnego to chcialabym juz ponownie sprobowac. Tym razem na pewno zdecydujemy sie na ICSI a reszte to zobaczymy co nam powiedza. Iza trzymam teraz kciuki za Ciebie Kochana :) Jakos tak ostatnio wyszlo ze z dwoch ktore testowaly w tym samym czasie udalo sie po jednej. Niesttey ja z Alex mialysmy troche mniej szczescia. Mma nadzieje ze potem bedzie inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline - ciesze sie ze dobrze sie czujesz. U mnie dzisiaj tez niezle tylko troche lenia mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha teraz tak jak zapowiadalam biore sie za generalne porzadki w domu, przynajmniej rozładuje pozytecznie stres ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudzia nie udało się bo Ty jesteś mi przypisana - my zajdziemy w lipcu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudzia, ja w 12 dpt zrobiłam bete i tego samego dnia od południa odstawiłam leki, to był 9 maja, a okresu dostałam 12 maja,czyli jakby 15 dpt. Ale kazał mi brać dalej Bromergon, Biosteron na lepsze komórki przy kolejnej próbie i folik. No nie miałyśmy szczęścia, ale zobaczysz uda się następnym razem. Ja na wizytę jestem teraz w 20 dc zapisana, to wypada 31 maja. Nie wiem czy odrazu podejde, bo nie wiem jak z kasą będzie, bo mamay troche innych dużych wydatków, ale zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo przykro, dla kobiety jest to ogromne przeżycie ale ... nie można się załamywać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudzia bardzo mi przykro, miałam nadzieję, ze razem będziemy się cieszyły. Trzymam za Ciebie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bardzo bym chciala zeby mi sie udalo jezeli nie to w nastepnym miesiacu bede musiala miec histeroskopie z tego wzgledu ze jest tam bardzo malutki polipek ktorego wczesniej nie bylo trzeba bedzie go usunac i w kolejnym cylku podejsc do krio. na sama mysl jest mi smutno dlatego musze wziasc sie w garsc i myslec pozytywnie. Przeraza mnie ten brak objawow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! U mnie dziś pochmurno i padało.;/zaległości w czytaniu nadrboiłam ! Krwawienie mniejsze,no bo Systen dołożyłam,ale i tak tel. milczy,więc czuję,że stracę ten cykl jednak.;-( Kordiana - przykro mi z powodu M, ale dobrze,że jest już ok. Maggi-super.;p Cieszę się.;D Rudzia-tak mi przykro !! Pocieszam Cię tym,że jestem jeszcze ja,lato,kordianka,janko,lena.damy radę wszystkie !! Zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×