Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

igrek tak jak pisałam życie jest nieprzewidywalne czasem sie na to narzeka jak dzieje się coś nie po naszej myśli ale czasami potrafi przynieść miłe niespodzianki:) a jak mąż??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszy się.:D Mówił mi, że jak dzisiaj zadzwoniłam do Niego, no to był prawie pewny, że miałam telefon z W-wy ! No bo ja mam taki standard, że dzwonię do Niego rano, jak przyjdę d pracy i może przed wyjściem, a tak no to esy piszemy, bo u mnie czasami jest dużo ludzi i nie mam na to czasu !! A dziś było inaczej. Powiedział mi,że potem z godzinę Mu się ręce trzęsły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek heheh super no też sie chłopak nie spodziewał:) a czym się zajmujesz jeśli można spytać bo wiem, że pracujesz z klientami.' Dziewczyny dziś w uwadze o in vitro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje.....powinnam sobie taką znaleźć. Chociaż nigdy tak nie robiłam to moja znajoma mi o takim czymś mówiła jak nie wyrobiła się do gin po tabletki anty w nast. cyklu. Kurcze coś nie doszedł mi ten cennik. Mogłybyście mi wysłać jeszcze raz?? Może coś źle podałam j.r.bogdanska@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek- BOŻE PORYCZALAM SIE zadzwonili szok. Kochana trzymam za Was mega kciuki. moze twoj telefon cos zdaialal i zobacz Twoje modlitwy i wiara na marne nie poszla. Zycze Ci z całego serducha zeby komoreczki zaplodnily sie i zostaly u ciebie na 9 miesiecy &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena - napiszę Ci potem na e-maila, gdzie pracuję,bo tak no to za bardzo można mnie zidentyfikować. A apropos kolczyka - no to widzę,że Ty tak samo jak i ja sama sobie przebijałaś.:D Chodzi mi o mój pępek-najpierw miałam sama przebity--podchodziłam kilka razy do tego,bo czułam zbytnio.Potem musiałam zdjąć,bo laparo miałam i kolejnym razem poszłam do kosmetyczki,bo zrost mi się zrobił i nie dałam rady sama,a Ona musiała go jednak ominąć,ale bolało jak diabli.://Sama sobie takie bólu 1 razem nie zadałam, jak Ona mi wtedy !I jeszcze kasę musiałam wybulić.;-(O teraz przed laparo też wyjęłam i chyba się błonka zrobiła, bo nie mogłam włożyć po 1,5 m-ca, ale na siłę nie przekuwałam,bo stwierdziłam,że teraz nie będę przekuwać i na razie nie mam.Chodziło mi oczywiście o ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izka - oby.:D Wierzę w to i się o to modlę.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w szoku ze w Czestochowie dofinansowuja zabiegi! Wreszcie jakies swiatełko w tunelu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ DZIEWCZYNKI DO MNIE TEŻ DZWOPNILI DZISIAJ Z NOVUM ŻE SĄ DLA MNIE 2 KOMÓRKI TAK SIĘ CIESZĘ !!!!!!!!!!!!! DOPIERO WRÓCIŁAM Z PRACY .DZISIAJ ZAPŁADNIAJĄ JE DLA NAS TEŻ MAM DZWONIĆ JUTRO 9-10 DO LAB CZY JEST WSZYSTKO OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam za co to co napisze ale co ten ksiadz Pe....li ze my zabijamy swoje dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super Janko ! Tak się cieszę...myślałam właśnie dzisiaj o Tobie.:-)A może to ta sama dawczyni---co myślisz o tym ? Módlmy się teraz,by się ładnie zapłodniły i dzieliły.:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janko Muzykanto super, tak sie ciesze ze wreszcie zadzwonili. Trzymam kciuki by wszystko sie udało :) Chyba bedziecie miały transfer w tym samym czasie z Igrek, moze nawet sie spotkacie :) Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie,że teraz się mogą osoby przemeldowywać do Częstochowy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jankoMUZYKANT00- gratuluje jak ja sie ciesze jeszcze razem z igrek bedziecie chodzily w ciazy. super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie mnie tez szlak trafil na to co ten klecha gada!!! Za przeproszeniem to g...wno sie zna a sie wypowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IGREK- WIESZ CO NIE WAŻE DLA MNIE czy ta sama czy inna nie mam zamiaru przeprowadzać śledztwa ważne żeby nam się udało .Jeszcze nie mogę w to uwierzyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madry ten chlop w tej Czestochowie na prezydenta z nim :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie pytałam i sami nie mówili mi o tym jeszcze!Myślałam pierwotnie,że już w piątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janko Kochana teraz ja ryczę 2 takie wspaniałe wiadomości jednego dnia gratuluje z całego serca!!!!!!!!!!!!!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem Janko-dla mnie to też nie ma znaczenia, ale tak pomyślałam,że mogło być-no nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do częstochowy ja wiem że każdy grosz sie liczy ale chca żeby mniej wiecej 35 par skorzystało i ta dopłata to tylko 3 tyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×