Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Maggi-przypomnij Wasz problem proszę. No przecież i balsamować się na przykład trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janko - plecy mi balsamuje, no bo niestety nie dostanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek ja się balsamowałam bo strasznie mi się skóra wysuszyła, ale na własne życzenie, taka chciałam być piękna w dniu transferu że dzień przed poleciałam na solarium na 10 minut a ja normalnie nie chodzę, skóra nie jest przyzwyczajona i co miałam masakrę łuszczyła mi się skóra itd. więc musiałam się balsamować. Gdzieś kiedyś czytałam żeby po transferze nie używać zapachowych kosmetyków, ale ja używałam balsamu nivea taki niebieski. Jeżeli chodzi o nasz problem to trochę u mnie trochę u mojego męża, zaczęliśmy się starać zaraz po ślubie czyli pod koniec 2005 roku, już w 2006 byliśmy w klinice tylko w warszawskim Invimedzie. Okazało się, ze ja mam wrodzony brak prawego jajnika i endometriozę, a mąż mało plemników o budowie prawidłowej. I tak przeszliśmy prze 6 inseminacji, potem pierwsze ISCI nieudane i w maju 2008 drugie udane mamy córeczkę. Wiesz myślałam, ze może z drugim dzieckiem uda się naturalnie, ale jak widzisz nie obyło się bez pomocy lekarzy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano widzisz Maggi-jakie to jest niesprawiedliwe.:/Ja już się jednak do tego zdążyłam przyzwyczaić.:(Nie miałam wyjścia !! Widzę,że Wy też nie mieliście ciekawie.:-(Współczuję ! No...ale najważniejsze, że się udało.;p Ja tek się tego boję,że mi się nie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek, nie myśl tak wmawiaj sobie, że to pasmo niepowodzien musi sie kiedyś skończyć i właśnie nadszedł temn czas, zrobiłaś i robisz to w Twojej mocy, żeby sie udało na resztę spraw chyba już nie mamy wpływu. Dodatkowo jeszcze tyle osób które trzymają za Was kciuki, musi sie udać :-). Ciekawe co z Izą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidziekk
Dzięki dziewczyny za odpowiedź. Troszkę jestem tym wszystkim przerażona, szczególnie tą ilościa badań. nie miałam czasu jeszcze dokładnie zapoznać się z całym tematem. Ale wierzę, ze faktycznie to ogarnę. no bo jeśli wiara czyni cuda..trzeba wierzyć, że się uda- nie?:) Czy na pierwszej wizycie w Novum dostaje sie te badania do zrobienia? Może macie jakieś doświadczenia z pierwszej wizyty- pytam- ponieważ nie chciałabym stamtąd wyjść z poczuciem, że przyszłam nie wiedząc sama po co. Zresztą chyba panikuję odrobinę:) Pozdrawiam cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julcia, igrek, janko, michaline , szczęścliwa mama, malwi, zuzia, i wszystkie dziewczyny ktore nie wymienilam .przepraszam ze sie nie odzywalam ale weekend mialam troszke zwariowany ale to pozniej. Dzieki za betke mam nadzieje ze w ciagu 1godzinki moze wczesniej bede znala wynik Dzieki Wielkie za kciuki:):* Mam kolezanke w laboratorium takze siedze i czekam na telefon od niej. Moj maz dzis mi powiedzial ze sie nie martwi bo jego zdaniem jestem w ciazy martwi go i mnie to zeby maleństwo sie tylko rozwineło i zeby pojaeił sie zarodek i serduszko:) tego sie najbardziej boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam i czekam i serce mi zaraz wyskoczy niby sie czlowiek nie stresuje ale zawsze nerw jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza - ja wiem że to łatwo powiedzieć ale nie denerwuj się kochana zobaczysz wszystko będzie ok przecież my tu Wszystkie trzymamy za Ciebie kciuki więc musy być dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidziekk
iza1978 trzymam kciukaski:) I zapomniałam jeszcze zapytac, czy jest jakas zasada co do badań refundowanych? trzeba to robić wszystko w novum? czy Lekarze z N akceptują wyniki, jesli zrobię co możliwe na NFZ?czy lepiej wszystko u nich...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzidziekk- witaj i dziekuje za kciuki. Ja mialam niektore badania zrobione przez NFZ ale tak naprawde wszystkie badania praktycznie robilam w Medicover tylko genetyczne robilam w Novum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza - czekam z niecierpliwoscia na wynik, choc czuje ze bedzie dobrze!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzidziekk - nie jest obowiązkiem robienie badań w nOvum możesz je robić gdzie chcesz lekarze z nOvum je akceptują. Igrek - nie musisz cały czas leżeć po prostu sie nie możesz przemęczać czyli nie sprzątać nie dźwigać itp Ale siedzieć , myć się itp jak najbardziej możesz. Jeśli chodzi o no spe to nie musisz jej brać 3 x dziennie , bierz ja tylko wtedy jak będziesz czuła że brzuszek pobolewa Iza - &&&&& &&&&&

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA-KCIUKI SIĘ ZAGRZAŁY DAJ ZNAĆ JAK COŚ BĘDZIE WIADOMO DZIDZIEK-oczywiście że jak ci sie uda na nfz to chonorują ,no i te badania dają na pierwszej wizycie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzidzekk - badania mozesz robic gdzie chcesz. z tym nie ma problemu. Na pierwszej wizycie lekarz wypyta o wszystko: ile sie staracie, o przebyte choroby, jesli mialas jakies zabiegi (np laparoskopie) i masz wypis, lub masz jakies wyniki badan to wez wszystko ze soba. Potem lekarz zleci Wam potrzebne badania i zaproponuje plan dzialania. Michaline - kiedy bedzie mozna zobaczyc ten odcinek w tv z Twoja sasiadka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza1978 ja też kochana trzymam bardzo mocno,niech beta rośnie!!! Witajcie dziewczęta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam dzisiaj film na HBO o godzinie 20.20 pod tytułem: " John Lennon. Chłopak z nikąd ".:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia - Kochana...na pewno będzie wszystko dobrze i beta będzie wysoka ! Zobaczysz--to tylko kwestia czasu.:P Ja wierzę w to !!! Zresztą---wszystkie Twoje objawy na to wskazują.;p A jak się czujesz fizycznie ? Masz nadal jakieś objawy może jeszcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza - ciesze sie ze u Ciebie wszystko ok:) to czekam na cudowne wiesci od Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidziekk
Nie mogę się doczekać tej wizyty juz:) Jesteśmy zapisani do Dr Anny P-Z. Mam nadzieję, że to dobry wybór:) Miłego dnia Wam życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może i Wy miałyście taki ból ? Przed kilkoma minutami mi się zaczął i aż musiałam się położyć, bo mnie unieruchomiło.:/Takie jakby kłucie,sama nie wiem,co to,bo 1 raz w życiu tak mnie bolało.:-(Około 5 cm poniżej pępka tylko po prawej stronie bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidziekk
Ucieszyłaś mnie tą wiadomościa:) tak słyszałam, że jest to kobieta z pasją w tym co robi. Mam nadzieję w naszym przypadku przełoży się to na efekt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×