Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

malwi- dzis mija dokladnie tydzien od transferu myslisz ze cos juz by bylo wiadomo czy za wczesnie a na dodatek blada jak sciana jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś siódmy dzień Iza , wiec pewnie jak miały się zagnieździć to się zagnieździły. Ja nie miałam żadnych oznak długo , ale ty może jesteś bardziej wrażliwa, oby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak myslisz w poniedzialek robic bete czy poczekac jeszcze ze dwa dni czyli w srode?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza to może jak i u mnie cię boli. :) Mnie do dnia dzisiejszego boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek- nie wiem czy pisalas ale powiedz mi jak Twoja mama sie czuje byla u lekarza i co powiedzial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza nie bój się, ja czuje ze Tobie się udało, ja Twoim miejscu zrobiłabym badanie w 10dpt Janko, igrek trzymam kciuki jutro Wasz wielki dzień Ja właśnie siedzę w Novum, robiłam powtórkę badań wszystko ładnie przyroslo :-), czekam teraz na męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maggi-super ! Nie dziękuję. Julciaaa-może i masz rację.;D Iza-te objawy naprawdę świadczą o ciąży, więc w to wierzę,że tak jest ! Ja już w domku.Zaraz się borę jak Iza za sprzątanie--umyję podłogi i posprzątam w sypialni.Potem nóżki wydepiluję i zrobię sobie paznokcie. hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie leci moj ulubiony film na HBO 2 PLAN B :) zdrzemnelam si juz mi lepiej. teraz leze i ogladam film a brusio pobolewa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEGII Super newsy oby tak dalej. mam nadzieje ze moje objawy to na ciaze sa takie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latp76
Igrek Janko Muzykanto - Trzymam kciuki za Wasze trasfery ! Malwi - równierz trzymam kciuki za Twoją jutrzejszą wizyte . A ja wczoraj nocowałam w mojej koleżanki , bo jej M wyjechał w delegacje za granice . A już dzisiaj jestem u siebie . izka - moim zdaniem to u Ciebie początkowe objawy ciąży . Maggi - Super !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek , Tylko nie przemęczaj się tym sprzątaniem ! Bo jutro Twój i janko Muzykanto dzień !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magi - super ze HCH peiknie przyrosło! czekamy niezmiennie na uzupełnienie stopki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Dawno się nie udzielalam,po ostatniej porażce :( Caly czas was czytam i kibicuję,zwlaszcza teraz igrek i janko, wy macie wyjatkowo trudną sytuację, ale już jutri zabierzecie maluchy do domkow i oby z wami zostaly na cale 9 m-cy :) Ciekawa jestem czy jest tutaj dziewczyna,czy jej się udalo. ktora w tym samym dniu miala punkcję co Ja. Tzn. 7 luty kolo godz 9.00, transfer wyznaczyl jej dr Z na 9 luty, pobrane miala 12 komorek. Ciekawa jestem czy się udalo,? być może jestes na tym forum:) Dodam,że ciemne wloski i okluarki były na nosku, z Warszawy ;) To chyba było pierwsze jej, Twoje podejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczęta ja dopiero z pracy wróciłam ,narazie się nie denerwuję bo jeszcze do mnie nie dociera że jutro jadę po swoje dzieciaki .Wydaje mi sie że to jakiś sen jest , ale jutro to dopiero będę w stresie . malwi-powodzenia na wizycie maggi -super! iza -nie denerwuj się jak ma być to będzie zrób bete w poniedziałek igrek- ja tam tez się nie szykuję na pogaduchy ( chociaż nie mówię że wcale nie pogadamy ) ,ale pewnie będę chciała się wyciszyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
latp78 witaj, mam nadzieje ze to sa poczatki mojej ciszy ale nie wiem czy przypadkiem nie sa one za wczesnie wiadomo psychika robi swoje. Narazie jestem spokojna duzo leze i odpoczywam A co ma byc to bedzie :) Dzieki za troske Janko igrek jestem jutro z wami trzymam kciki bardzo mocno. nie sprzatajcie tyle bo przeciez musicie byc tez wypoczete. jezeli moge wam doradzic wezcie sobie do samochodu podusie i jakis kocyk lub cos do przykrycia i w drodze powrotnej fotel na pol siedzaco pol lezaco najwygodniej bedzie i nic obcislego na brzusio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie..... mozecie mi napisać jak wygląda punkcja tzn ile sie zostaje po niej w klinice i czy trzeba leżeć...jak ją przeszłyście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate1974- pisalam juz o punkcji poszukam i ci zaraz napisze na jakiej stronie ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za rady Iza.:P Ja Janko też na razie nic nie czuję i się nie stresuję, bo nie dociera do mnie.A dzwoniłaś dziś do lab ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IGREK-nie nie dzwoniłam bo chyba jak się zapłodniły to już chyba dobrze .Napisz mi co te dzielenie komórek oznacza bo ja powiem szczerze nie czytałam nic na ten temat i jestem w tym temacie niedouczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janko, igrek - trzymam kciuki z atransfer jutrzejszy!&& i za piekne zarodeczki&& janko - zaplodniona komórka jajowa najpierw dzieli sie na 2 potem na 4 a potem nastepuja kolejne podzialy, komórek przybywa i przybywa az zarodek staje sie organem wielokomórkowym czyli blastulą. Wy bedziecie miała tyak jak ja podane zarodki w 3 dobie wiec tych komóreczek powinno byc powyzej 4 na pewno juz:)dostaniecie na pewo fotke obydwóch kruszynek i oni przed transferem mowią jakie to są zarodeczki ilokomórkowe... kate - sama punkcja i dochodzenie do siebie po niej trwa ok 1,5 h w sumie. Sama punkcja trwa ok 20 minut i potem sie lezy na łózeczku jeszcze h a potem jak sie dobrze bedziesz czula mozna juz sie ubrac i wypuszczają. Potem jeszcze na terenie przychodni trzeba ok1,5 h spedzic no i potem wyciagaja w zabiegowym wenflon i mozna wrócic do domku. Kiedy masz punkcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi - kciuki za jutrzejszą wizytę odpalone&& czekam na cudowne wiesci jutro od Ciebie! iza - objawy są obiecujące, mam nadzieję ze beta je tylko potwierdzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×