Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

hej kobitki izula nic sie nie odzywasz ale ja też na wszelki wypadek już trzymam kciuki za bete:) lato76 ja właśnie w środe zrobie tsh i mój M posiew tak to inne mamy ważne na szczęście no skonsultuj też jestem ciekawa co Ci powie ale nie przejmuj sie na zapas:) maila witaj:) ja już słyszałam dużo zdań że jest to najlepsza klinika w Polsce, ja jeszcze do IVF nie doszłam ale jeśli chodzi o zaufanie do lekarzy to dobrze kojażą mi się wszyscy oprócz dwóch osób dr lewicka i czerwiński do nich mam jakiś wewnętrzny opór i póki co ciężko mi to zmienić co do zabiegu to tu już dziwczyny mogą powiedzieć które są po każdy przypadek jest inny wszystko zależy jakie leki do stymulacji weżmiesz napisz nam coś o sobie gdzie u was leży problem ile się staracie itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki ! Julciaaa- bierz zwolnienie i opoczywaj sobie w domku ! . A co do Twojej szefowej , to zachowała sie okropnie . Już pomijając to , że jesteś w ciąży , możesz czasami czuć się zle . Naprzykład , boli cię ząb , lub brzuch i td . Nie lubię takich osób ! Jesteśmy ludzmi i każdemu nalezy sie spółczucie , a nie takie teksty walić ! idz na zwolnienie i nie patrz na nic , kwiatuszek jest najwarzniejszy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki. Igrek i Janko, super, ze porozmawialyscie. Kciuki mocno zacisniete..:-) Izunia, dziś ważny dzień, więc trzymam za Ciebie najmocniej jak potrafię :-):-):-) Julciaa, dobra decyzja w związku z praca. Odpoczywaj :-) Ja już sie nie mogę doczekać wolnego.. Witam nowe dziewczyny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izka ,kciuki zaciśniete za wysoką bete . lena66 - to będę trzymamć kciuki za dobre wyniki . Ja chiba jutro podjade do Novum i zrobie sobie posiewy i td . Martwi mi jedna rzecz , bo niby przestałam plamić po tym anty , a jeszcze mam taki lekko brązowawy śluz . A co do dr Lewickiej i Czerkwińskiego , to nie mam do nich zaufania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monka26 - Ty chiba dzisiaj masz wizyte ? to trzymam mocno kciuki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza - trzymam kciukasy za dzisiejszą betkę. Kochana a dlaczego Ty się tu do nas ostatnio w ogóle nie odzywasz ?? Igrek, Janko - jak Wy się czujecie??? mam nadzieje że Wasze komóreczki właśnie się zagnieżdżają i zostaną z Wami na następne 9 miesięcy &&&&& &&&&&

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ micheline - a Ty od keidy sie wybierasz na L4? lato - ja dokładnie jak Ty dr. L i J.Cz. omijam szerokim łukiem:P iza - betujesz dzis? jesli tak to kciuki zacisnięte&&&

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki ! Ja już wstałam po godzinie 08.00.;D Zaraz będę jadła śniadanko.;P Mam parę pytań do Was ? -czy Wy cały czas leżałyście ? Czy można i też siedzieć ?? No bo wiadomo--jak inaczej pisać na lapie.Poza tym trzeba się umyć,do wc iść,zrobić jeść,pić itd. -czy No-Spę trzeba brać te 3 x 1, czy tylko w razie potrzeby jak Cię brzuch boli ? No bo ja brałam te 3,ale na wypisie tak pisze i że w razie potrzeby,no to nie wiem,czy słusznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaa, ja 31 mam wizytę, więc wówczas biorę zwolnienie od 1. czerwca i tak już do końca :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ DZIEWCZYNKI Michaline, Szczęśliwa mama81 -dziękuję za &&&& narazie czuję się dobrze ,czasami mnie troszeczkę brzuch pobolewa ale zaraz biorę nospę,wzięłam tydzień zwolnienia ,wydaje mi się że ten pierwszy tydzień po transferze jest bardzo ważny . Julciaa- ty też idż na zwolnienie co się będziesz przemęczać i głupich tekstów wysłuchiwać . izka -cały czas myślę o tobie i kciuki zaciskam ,odezwij się do nas. Monka -powodzenia na wizycie Lato76- nie martw się tak bardzo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczęśliwa mama - mnie nic nie boli.Ja się czuję dobrze.Trochę jeszcze tych brunatnych farfrocli ze mnie wychodzi,ale już o mniej niż wczoraj.Zganiam to na to,że krwawiłam i plamiłam przecież przed transferem,że coś tam dr naruszyła i mówiła,że tak może być ( ja tego nie pamiętam,ale mój M tak ) i że biorę Fraxiparine i po niej też podobno można plamić.Zaraz wyciągnę sobie kartę na konsultację,to zapytam o to. Iza-powodzenia na becie.Nic się Kochana nie odzywasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa - ja tak średnio się czuje niby nie mam żadnych objawów oprócz zmęczenia i braku apetytu jem z rozsądku. Z pracą to doskonale Ciebie rozumiem ja też wychodzę padnięta a pracuje 6 godzin / etatu może jeszcze tak pracować bo przysługuje mi wychowawczy. O ciąży wiedzą teściowe, moi rodzice i moja siostra, ale mają zakaz mówienia dalej. Tez chce poczekać tak do trzech miesięcy, ale podejrzewam że w pracy to wcześniej powiem, wiesz wątpię, że wytrzymam tyle bez zwolnienia. Jak miałam zwolnienie po transferze to ściemniałam, ze mam zapalenie pęcherza , a teraz to już chyba nic nie wymyśle, tym bardziej że to będzie 100% płatne. A Ty jak się czujesz, masz jakieś objawy? Iza odezwij się, jak samopoczucie? Janko , igrek cały czas o was myślę i trzymam kciuki. Pozdrawiam, wszystkie dziewczyny i życzę miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek ja funkcjonowałam normalnie dużo leżałam , ale pisałam tez z wami i siedziałam , wiec krzywdy tym sobie nie zrobisz:) Jeść tez przecież musisz itd. Chodzi tylko o to żebyś się oszczędzała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie wczoraj tylko 2 razy brzuch zabolał.Mój M wyczytał,że zagnieżdżenie powinno być między poniedziałkiem a środą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi - czyli tylko jak bolało brałaś No-Spę ? A jak nie no to nie -- tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakie miałyście podawane te embriony ? Bo się zastanawiam, czy te moje to rzeczywiście dobre, jak dr mówiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was.. Dawno się nie odzywałam, bo zaczęła mi się sesja w szkole i musiałam się przygotować do egzaminów... Na szczęście zostały mi tylko 3 i to dopiero za miesiąc :) Co do postępów mojej stymulacji to po lekach urosły 4 pęcherzyki (3 z prawej strony i 1 z lewej). Wszystkie są ładne :) Teraz pozostaje próbować, a później czekać na efekt :) Obiecuję, że jak tylko wrócę do domu to zacznę nadrabiać czytanie... A trochę się nazbierało :) Stęskniłam się za forum przez ten czas :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek brałam jak bolało. Ja miałam podane za pierwszym razem 7 i 14 komórkowe, a z mrożaczków 16 komórkowa i z kolejnego stadium( nie potrafili już policzyć ile było komórek).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek stopka będzie Ja miałam podany 1 zarodek 9-komórkowy i został ze mna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka-super,że są piękne pęcherzyki. Malwi-no to miałaś ładne i za 1 i za 2.Tylko chyba na to nie ma reguły,jakie się zagnieżdżą. Już zaczynam się bać.;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maggi-a Ty 9 dpt robiłaś betę ? Czy im więcej ma komórek to lepiej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magii - ja jestem wiecznie zmeczona, niedospana i to mój objaw główny. Poza tym mam wrażliwe i powiekszone bardzo piersi i to na tyle... no ja miałam plan powiedziec ok 12tc ale tez nie wiem jak to bedzie bo jak wezme zwolnienie 2 tygodniowe dajmy na to to ludzie debilami tez nie sa i sie domyslą, a klamac nie chce bo to troche takie robienie głupa z siebie i z ludzi czego nie znoszę takze zobaczymy jak to bedzie, wszystko zalezy od tej czwartkowej wizyty czego sie na niej dowiem:) igrek - nospe sie beirze tylko w razie potrzeby jak Cie brzuch boli, non stop nie ma potrzeby, ja duzo lezałam w pierwszych dniach ale tez w pozycji pólsiedzącej, mycie i innee czynnosci higieniczne wykonywałam normalnie (poza kąpielami które zamieniłam na prysznic)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyciągnęłam kartę.;p Pani mówiła,żeby się nie stresować,bo że lutka brunatna czasami, to bardzo normalna rzecz po transferze i fraxiparine.Trochę mnie uspokoiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa-czyli nie trzeba plackiem leżeć,a wystarczy pozycja półsiedząca ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja próbuję sobie załatwić Fraxiparine na ryczałt.Po godzinie 15.00 dr mi odpowie, bo musi to sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek trzeba sie oszczędzać, nie dzwigać ciężkich rzeczy - mi nawet mąż garnek z zupa wystawiał z lodówki żebym nie dzwigała :-), ale wydaje mi sie że nie trzeba cały czas leżeć, ja większą część byłam w pozycji półsiedzącej. Podobnie jak Julciaaa zrezygnowałam z kąpieli, ale normalnie myłam włosy, modelowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×