Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

JankMuzykant00 a powiedz prosze, czy wiesz, które z tych badań będzie tez robił facet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papris
dziewczyny jestem tu nowa jesili moge to dolocze do was, moja historja jest taka 4 lata staran, szereg badan ja ok, maz malo zolnierzykow wiec diagnoza in vitro, pierwsze luty 2 zarodki klasy D nie udane, obecnie jestem 5dpt i czekamy,punkcja pon.14 maj,transfer sroda,2 zarodki klasy d wiec mam mieszane uczucia,progesteron 2 razy dziennie po 200mg jestem na urlopie jutro do pracy wracam. pobolewa mnie brzuch w dole raz z prawej raz z lewej i tak sie zastanawiam czy to dobry znak? beta w sobote 26 maja w dzien matki mam nadzieje ze przyniesie szczesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Papris, pewnie, że możesz dołaczyć. Trzymam kciuki, żeby maluch(y) się zagnieździł(y).. Leczysz się w nOvum? A nie chciałaś iść na L4? Szkoda urlopu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj papris.;p Oczywiście, że możesz do nas dołączyć.:D Myślę,że nie do końca ma to znaczenia, jakie są te zarodeczki, bo dziewczynom, które miały piękne się nie udaje i na odwrót.:/Z gorszych jest ciąża !! Co to znaczy ta klasa D ? Napisz, gdzie się leczysz i może stopkę uzupełnij.;-) Ja jestem 2 dpt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIDZIEKK-badania dla M ;GRUPA KRWI,badanie ogólne nasienia z testem MAR,posiew nasienia ,chlamydia,badanie cytogenetyczne,HIV combo, HBsAg,VDRL,antyHCV,antyHBs,ANTYhbC total.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papris
dziekuje ,lecze sie w klinice w paryzu mieszkamy tu z mezem. o tyle dobrze ze refundowane mamy, ale nie wiem czy przykladaja sie do tego mam mieszane bardzo uczucia 17 pecherzykow i tylko 5 zaplodnilo sie bardzo kiepsko klasa D, 0 zamrozonych wiec jak sie nie uda to znowu bedziemy przechodzic to samo od nowa, co do urlopu to w sumie skoda ale nie mialam wyjscia nie chcieli mi dac L4 . dziewczynki wiecie cos o tych klasach zarodkow czy D maja jakies szanse? czy ktoras z was tak miala i sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki. chyba już wyczerpałam limit pytan do:) eh...dłuuuga droga przede mna..mam nadzieję u Was będzie krótsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papris
jankoMUZYKANT00 , igrek trzymam za was kciuki bardzo mocno. co da tych klas to nie tlumaczyli mi zbytnio tyle co wiem to jest taki podzial od A do D i roznie sie dziela pazyscie lub nie pazyscie klasa 1 - bez fragmentacji, blastomery rownej wielkosci klasa 2 - 50% fragmentacji, blastomery nierownej wielkosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papris
klasa 1 - bez fragmentacji, blastomery rownej wielkosci klasa 2 - 50% fragmentacji, blastomery nierownej wielkosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papris
klasa3 - 20%-50% fragmentacji, blastomery nierownej wielkosci klasa 4 - >50% fragmentacji, blastomery nierownej wielkosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papris
tyle co udalo mi sie wyczytac o tych klasach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plan jest taki ze robie bete w czwartek jezeli wyjdzie negatywna odstawiam leki w piatek jade do mojegop gin na wizyte po to aby umowic sie z nim na histeroskopie (mam przeciez malego polipa) jak sie uda to jak najszybciej usuniecie polipa i zobaczymy co dalej wszystko zalezy w jakim miesiacu i cyklu bede gotowa. bede musiala pewnie powtorzyc szereg badan dotyczacych in vitro bo niektore wazne sa tylko pol roku a inne rok. dziwne jest to ale boli mnie caly czas prawy jajnik tak ze wczoraj i przed chwilka wzielam nospe bo mnie boli a ja raczej na bol jestem wytrzymala i pobolewa mnie brzuch jak na @ a przeciez biore progynowe wiec nie moge dostac @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczęśliwa mama 81- zerknelam na Twoja stopke tez mialas nieudane kroitr. powiedz mi jezeli pamietasz jaki byl odstep miedzy transferami i jakie bralas leki. Mi zostaly tylko dwie sniezynki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczęśliwa mama 81-jak by dobrze poszlo to moze uda mi sie w lipcu podejsc do ostatniego krio ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udało mi się załatwić Fraxiparine na zniżkę !! Zamiast 120,00 zł. zapłaciłam 20,00 zł.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papris - czyli Ty nic nie płacisz na zabieg ? A leki, badania i punkcja ?? Ja się na tych klasach nie znam.;/Na necie poczytaj może !!Wiem,że jednak w niektórych Klinikach są właśnie one. Możesz napisać, jaki jest u Was problem ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papris
no tak refundoane mamy do 4 punkcji,ale jezeli miala bym mrozaczki to do oporu transferuja za damo no i leki tez, przyczyna naszych nie powodzen jest slabe nasienie meza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papris
zaczynam troche swirowac, strasznie sie boje ze znow sie nie udalo, caly czas mam tak jak by ciagnelo mnie w dole brzucha i jak by troche w krzyzu, igrek--czy ty tez tak masz? zwarjuje do tej bety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem dopiero 2 dpt.Mało mam objawów.Trochę mnie dzisiaj bolało,jak pisałam z 5 cm od pępka w prawą stronę...ale to było takie raczej silne kucie uniemożliwiające ruch i musiałam się położyć, bo nie mogłam siedzieć.:/ Każdy ma subiektywne objawy,poza tym często sobie je wmawia,więc proszę uspokój się i spróbuj zająć czymś innym, bo nerwy nie pomogą, a co ma być,to będzie i już nie mamy na to wielkiego wpływu.Robimy przecież wszystko,by było dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papris
dzieki za wsparcie, no tak masz racje nie mam na to wplywu , ael tak strasznie chciala bym zeby sie udalo ,i wogole mama napady zlosci cierpi na tym moj maz. moze to przez ten progesteron heheh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papris
jankoMUZYKANT00 mam taka nadzieje ze to chyba dobrze, czytalam ze dziewczyny biara no spe, mi nic takiego nie przepisali, a zreszta no spa na mnie nie dziala jak mam @ tylko ibuprofen a tego boje sie brac i wogole czego kolwiek trzymam kciukasy za nasze malenstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam Was i jeszcze nie moge uwierzyc w wynik mojej bety:( caly czas boli mnie prawy jajnik nie wiem co tam sie dzieje. powiedzcie mie czy mam robic sobie jeszcze nadzieje? dzis 9 dzien po transferze moze dopiero sie tam cos dzieje czy odpuscic sobie i zrobic w czwartek ta bete. nie weim co mam myslec na ten temat? jestem bezradna, trche poryczalam i troche lepiej ale dalej smutno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza-ilu komórkowe miałaś podane embriony ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papris
iza1978 - ja bete mama zrobic 10 dzien po wiec twoja moze byc jeszcze niska,moze zawczesnie? slyszalam o poznych implantacjach zarodkow gdzies na jakims z forum w 14 dpt dopiero zaczyna isc w gore wiec jescze nic straconego mam taka nadzieje ze ci sie jescze uda zobaczyc piekna betke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×