Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Gość irenn
Dziewczyny, mam pytanie czy na 6 dzien po podaniu zarodkow progesteron 13 albo 30 to jest za malo zeby zarodki sie zagniezdzili???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malia - co to za lekarz ??? No jak to nie ma znaczenia ? A jak się okaże,że masz przeciwciała antykardiolipinowe na przykład ( czego Ci oczywiście nie życzę ), to wtedy ryzyko poronienia do 8 tygodnia, zakrzepica zatorowo - żylna i trzeba brać leki przeciwzakrzepowe !! To jest nic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzidziekk - na górze masz moje konto, tam wpisz pseudo i hasło i masz stopkę i ją uzupełnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iren u nas w Novum nie bada się progesteronu więc ja nie wiem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato-proszę o Twoją instrukcję podawania Fraxiparine ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek Mam fraxiparine, estrofem,encorton,luteinę dopochwową i podjęzykową, Walcie kobiety śmiało bo niedługo skończy się data ważności. Iza Boże jak ja wiem co ty teraz czujesz kobieto. Nawet nie wiesz jak bardzo ci Izunia współczuję. Miałam dokładnie tak samo.Czas jest potrzebny każdemu. Odpocznij, nabierz nowych sił. To przejdzie obiecuję ci to.Zobaczysz, że przyjdzie taki dzień, że spojrzysz na to wszystko z innej perspektywy. Jeszcze będzie dobrze, uwierz w to proszę i daj sobie szansę. Buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mena - ja Fraxiprne, Luteinę taką i taką chętnie--tylko jak się dogadamy, co do szczegółów ? Może na e-maila ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ,dzięki za kciuki ! Fajnie , że jesteście . Przepraszam , że ciągle narzekam i td . Julciaaa - no ja juz nie wiem kochana , tak sobie pomyślałam , że jak jutro zobaczę moją dr to zapytam co mam zrobić , bo zostało mi jeszcze 9 tabletek . Zastanawia mi jedna rzecz , czy te fajfrocle nie będą mniały wpływu na bakterologie ? jak tam samopoczucie ? Już nie plamisz ? dzidziekk - ciesze sie , że masz w porządku HSG . Nie martw sie , może wszystko będzie ok . igrek - już ci pisze . Przed podaniem przecieram to mięjsce , pózniej brałam fałd tluszczyku zdecydowanym ruchem wbijam igłe , i powolutku wpuszczałam zawartość zastrzyku , a pózniej jak już wyjmowałam igłe puszczałam fałde i lekko rozmasowywałam to mięjsce . A i przed podaniem fraxi , wyjmowałam tą szara końcówkę leciutko wypuszczałam powietrze i pózniej dopiero podawałam . sorki , że tak rozpisałam się , mam nadzieje , że wszystko zrozumiesz. A tobie jak idą te zastrzyki ? Ja tak Ci napisałam , bo najpierw brałam poswojemu i dopiero pilegniarka tak mi doradziła żebym tak robiła . Całe szczęście , że one są już gotowe do podania . Ja mnialam 0,4 ml , Ty też takie masz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mena - ja narazie nie skorzystam z Twojej pomocy co do leków , ale dzękuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki ..ja mam wizytę w N ...w czwartek ciekawa jestem co mi dr powie ...jakie dalsze dzialania jutro będę miała 14 zastrzyk diephereliny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato - no ja czytałam, że nie powinno się tego miejsca w ogóle rozcierać potem.:/ A czym przecierasz ? Bo trzeba zwykłym ręczniczkiem czystym...żadną tam wodą utlenioną. Ja biorę 0,3, ale zapytam dr, czy dobra dawka.Chociaż jak mam te fajfrocle,to mi kazała i Acard odstawić, więc może wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja po pracy tylko na chwilke bo zmęczenie daje o sobie znać chce w miarę tą noc przespać jutro zapewne rano obudzę się z okresem albo w pracy będe mieć niespodziankę. julcia dobrze że skonsultowałaś i masz to zwolnienie odpoczywaj sobie spokojnie. mamma novumowa , papris witajcie bo chyba nie miałyśmy okazji się witać igrek, janko fajnie że możecie tak na bieżąco się informacjami wymieniać monka kciuki za wizyte napewno podrosną dzidziekk dobrze że to hsg wyszło dobrze lato kciuki za badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - mi moja znajoma dała taki dezynfekcyjny płyn ., bo ona pracuje w szpitalu , a znów moja koleżanka przecierała wacikiem namoczonym w spirytusie . Wiec jak widzisz każda wersja , jest inna . Acard równierz brałam , do tego estrofem , enkorton , i nos-pe . Ale po ostatnim Crio , brałam tylko folik i nos-pe i nic wiecej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej lena 66 dzięki za kciuki . A Ty kiedy wybierasz się do Novum ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acard kazała mi na razie odstawić, bym nie plamiła bardziej/A mi na brzuchu takie kropki robią po zastrzykach, ale nie sińce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato wiesz jak u mnie z tym planowaniem jedyna pewna rzecz to że okres mam jutro więc przy tym układzie początek czerwca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - To dobrze robisz zastrzyki . Moja koleżanka cały brzuch mniała posiniaczony .Okropnie to wyglądało . A co do Acardu , to dobrze , że odstawiłaś , bo wiesz każdy organizm jest inny . lena66- mam nadzieje , że jak najszybciej przystąpisz do IUI .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) lato - poki co nie plamię i mam nadzieję ze tak zostanie! wyspałam sie wczoraj porzadnie czuje sie jak nowonarodzona :) spytaj dr no pewnie, o te plamienia tez spytaj, na pewno cie uspokoi:) igrek - nawet jak Ci sie siniaczek zrobi to nic mi pielegniarki mowiły ze to zalezy od tego gdzie sie wkujesz, jak przebija sie naczynko krwionosne to wtedy sie rozlewa ale powiedziały zeby sie tym nie martwic. Ale jak masz same kropki to w ogóle super. Jak sie dzis czujesz? jutro 5 dpt i jest sznsa ze cos sie zacznie dziać. trzymam za to kciuki&& janko - a co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim Julciaaa - dobrze , że u ciebie ustapiło te plamienie i że dobrze czujesz się . Trzymam kciuki oby tak dalej było ! Kwiatuszku rozwijaj się dobrze i nie rób mamie niespodzianek . mam nadzie , że spotkam dziś moją dr w novum to popytam ją co i jak. Monka 26 trzymam kciuki za Twoją dzisiejsza wizyte ! A co tak mało odzywasz się ? Niemartw się będzie dobrze . igrek - jak tam nocka mineła ? janko Muzykanto - jak się czujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobitki:) taka piękna pogoda a ja znowu druga zmiana w pracy:(, cieszę się że przynajmniej jutro i w ndz mam wolne w ndz. z uwagi na święto. julcia super że już przeszło i czujesz sie lepiej. igrek ja kiedyś miałam serie 20 zastrzyków przeciwzakrzepowych i też mi sie sinaczki małe robiły i też mi mówili że wszystko ok lato jak mi sie przesunie to znowu będe miała zamote, także jak ma przyjść to niech już dzisiaj przychodzi miłego dzionka Wam życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena66 -noto spółczuje Ci takiej pracy . Kiedyś pracowałam równierz na dwie zmiany , ale teraz to chiba niedałabym rady . Ale z drugiej strony , trzeba się cieszyć , że ta praca jest . A powiedz co ile dni Ty masz @ ? Będę trzymać kciuki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato mam co 28 dni zdarzały się jakieś małe opóźnienia albo że była wcześniej 1,2 dni ale od wielu miesięcy mam 28 dni także nie mam z tym problemu raz mi się spoźnił 8 dni jestem pewna że była to ciąża biochemiczna czy też jak lekarz stwierdził samoistne poronienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ DZIEWCZYNKI Julcia,Lato76- wczoraj jakoś mnie mdliło ale przypuszczam że od ciastka z kremem,położyłam się wcześnie spać .Dzisiaj wstałam wyspana i nic mnie nie boli. julcia-a czemu piszesz że jutro 5dpt to się coś zacznie dziac ?,no bo ja nie mam żadnych objawów i sie martwię że nic z tego . Cieszę się że wkońcu twoja sytuacja się ustabilizowała i że odpoczniesz wkońcu na l4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janko - miałyscie podane zarodki 3 dniowe wiec jest duza sznasa ze 5-6dpt zacznie sie zagniezdzanie. Ja 4 dpt wpadłam w panike i marudziłam męzowi ze sie znowu nie udało a w nocy z 4/5 dpt tak mnie zaczął bolec brzuch ze myslałam ze z tego bólu zwymiotuje...takz epo cichutku licze ze i uwas 5 dpt okaze sie przełomowym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janko nie martw sie kochana jedni mają jakieś objawy a inni nie każdy organizm jest inny wierze że Ci się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janko - jeszcze dopowiem ze mysląc ze sie zacznie cos dziac nie miałam na mysli jakis spektakularnych objawów które poczujecie bo róznie z tym bywa jak LANA pisze...ja poza tym jednorazowym bólem który równie dobrze mógłbyc od jelit nie czułam absolutnie nic i jak pamietasz panikowałam ze sie nie udało:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki w ten piękny słoneczny dzień . ja jestem w pracy ( wodę włączyli zatem córcia poszła do przedszkola). Julciaaa bardzo się cieszę, że plamienie ustąpiło. O której masz jutro wizytę w N. Ja jadę dzisiaj po pracy, szkoda że nie mamy jednego dnia to byśmy się spotkały. A jak się czuje bo wiesz ja to nie mam żadnych objawów, nawet apetyt mi wrócił tylko piersi mam powiększone i bolące. Janko, igrek nieustające kciuki Janko, ja tez nie miałam żadnych charakterystycznych objawów, czasami podolewał mnie brzuch i miałam duże pragnienie i to wszystko, a jak udało mi się zajść w ciąże z córcią to zupełnie zupełnie nic, byłam pewna że się nie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Julciaa dobrze,że uspokoiły się te plamienia odpoczywaj i dużo leż. Igrek , Janko mam nadzieję ,że u was maluszki się już zagnieździły , albo zagnieżdżają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×