Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

JULCIAA-bardzo dobrze że piszesz mi o swoich objawach bo to mi daje nadzieje ,że jestem w błędzie i że jeszcze wszystko może się wydażyć ,dzięki za wsparcie. Lena,M alwi -mam nadzieję że maluszki się zagnieżdżą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janko bardzo Tobie i igrek kibicuje bardzo chce żeby Wam sie udało to by był taki nasz forumowy podwójny CUD życzę Wam tego kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena66- dzięki za &&&&& a jak nam się uda to będziemy miały taką samą datę porodu czy to nie fajnie by było ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! ja już jakiś czas temu wstałam, ale dopiero teraz lapa włączyłam.:P Cieplutko i słonecznie u mnie...a jak u Was ? Miłego dnia Wam życzę.;-) Julciaaa - a Ty spałaś wczoraj w dzień ? Ja z godzinkę, bo mnie zmogło.Kiedyś tu przesyłałaś o tym,co w danym dpt się dzieje z zarodkiem.:D Skąd to miałaś ? I czy od tego ilu komórkowy i w którym dniu podany, zależy implantacja ? Czy Wy też macie tyle reklam na tej stronie, że co chwila trzeba coś tam zwijać ? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena a co to jest za Święto w tą niedzielę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janko to by był czad hehehehe igrek ja nie mam żadnych reklam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena co to jest ta ciąża biochemiczna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano widzisz Kochana...trochę się pogubiłam, bo nie byłam w tą niedzielę w Kościele, bo to był 1 dpt i nie wiem, czy tak można na godzinę stać lub siedzieć w 1 pozycji ? Janko - no to by nieźle wtedy było...ten sam termin porodu--hehe Mnie też nic nie boli, oprócz pobolewania brzucha czasami. Poza tym jakieś dziwne sny mi się śnią...nie pamiętam ich,ale nie za bardzo się wysypiam.:/ Może dlatego,że myślę i się martwię. A Ty leżysz Janko cały czas ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janko - no to ja w większości leżę.:D Tyle tylko, co się umyję, no i sprawy kosmetyczna, na chwilę na dwór, zjeść i staram się nic nie robić długo na stojąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaż to trudno, bo zawsze coś jest do zrobienia, ale staram się przynajmniej.Nawet naczyń do zmywary nie wkładam,tylko M proszę.;D No wiadomo...coś się robi, ale jak najmniej chcę. Iza - co tam u Ciebie Kochana ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janko - mi dr kazała leżeć, bo ja zaczęłam plamić chyba.:/Lutka mi wylatuje taka jak kawa z mlekiem i mam takie fajfrocle.:-/Boję się bardzo !! Duphaston mi jeszcze przecież dołożyła 1 tabletkę i kazała Acard odstawić.:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janko - jeszcze nie wiem.Staram się jeszcze o tym nie myśleć, bo jeszcze jest troszeczkę czasu do niej, a Ty ? Moze 11 dpt, bo zamierzam jechać do gina tutaj, bo miałam pokazać usg,które mi kiedyś tam kazała zrobić i posiewy, bo dała mi na nie skierowanie, a Ona przyjmuje w środy od rana.A może w poniedziałek ,bo jest chyba od godziny 11.00--zobaczę.Od razu bym poprosiła skierowanie na betę hcg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ cisza na forum ostatnimi dniami.;/Jak chodziłam do pracy, no to nie mogłam nadążyć za czytaniem, bo do południa było już z kilka stron.:/A teraz...nawet czasami 1 nie jest zapełniona.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janko - a krzyż Cię może boli ? Rudzia - właśnie...a co tam u Ciebie słychać ciekawego ? Monka - trzymamy kciuki za wizytę i pęcherzyki....one przecież szybciutko rosną, więc musi być dobrze.:-)) Rene - nic się nie odzywasz znowu......co tam słychać u Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janko - chyba tylko my we 2 zostałyśmy na tym forum...hehe Oglądam fajny film dokumentalny na TVP1 o rysiach.:-)Polecam.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek-boli mnie krzyż ,chyba zostałyśmy same ,ale niedługo pewnie zaczną sie dziewczyny odzywać .Ja robię pulpeciki w sosie i zupke szczawiową .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek-wczoraj była u mnie córka i zrobiłyśmy sobie seans filmowy ''gotowe na wszystko'',zjadłyśmy obiadzik ,pogadałyśmy i jakoś dzień zleciał .A ty też miałaś gościa ,jak wizyta się udała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janko - a córcia już wie,że po transferze jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maggi - u mnie podstawowe objawy to biust - bardzo mam powiekszone piersi i bolące całe, z kazdej stoeny az od pachy normalnie no i sennosc, najlepiej funkcjonuje jak moge pospac 2 h w ciagu dnia, inaczej masakra zasypiam na siedząco:P ja tam innych objawów juz nie chcę;)mam wizytę jutro po południu. Czekam na wiesci o Twojej becie, na pewno bedzie juz w tysiacach:) igrek - spałam wczoraj i dzis...jesli chodzi o to co wklejałam to mysle ze to masz na mysli: Jezeli mialas transferowany 3 dniowy embrion: 1dpt ( 1 dzien po transferze) .. Embrion sie dzieli 2dpt .. Embrion staje sie blastocysta 3dpt .. Blastocysta wychodzi z otoczki 4dpt.. Blastocysta zaczyna wczepiac sie w sciany endometrium 5dpt.. Proces implantacji sie rozpoczyna, blastocysta zaczyna "zakopywac" sie w endometrium 6dpt. Proces implantacji jest kontynuawny gdy and zarodek wnika glebiej w endometrium 7dpt.. Zarodekjest juz zaimplantowana 8dpt...Zaczyna byc produkowane HCG Jezeli mialam tansferowany 5 dniowa blastocyste : 1dpt ( 1 dzien po transferze) .. Blastocyst wychodzi z otoczki 2dpt.. Blastocysta zaczyna wczepiac sie w sciany endometrium 3dpt.. Proces implantacji sie rozpoczyna, blastocysta zaczyna "zakopywac" sie w endometrium 4dpt. Proces implantacji jest kontynuawny gdy and zarodek wnika glebiej w endometrium 5dpt. Zarodek jest juz zaimplantowany 6dpt...Zaczyna byc produkowane HCG Bardzo duze znaczenie ma jakie zarodki miało sie podawane bo jak kilkukomórkowe to one w macicy musza dojrzec zanim zaczna wgryzac sie w sciane macicy a blastocysta (czyli zarodek wielokomórkowy) jest bardzo szybko gotowa do implantacji... Dziewczyny dzieki za miłe słowa, ja sie przeogromnie ciesze ze to co wczoraj było poszło sobie i nie ma po tym sladu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janko - a gdzie Twoja cócia mieszka ? W tym samym mieście ? Wynajmuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Julcia - już się biorę za czytania.:D A Ty skąd to kopiujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×