Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Cudnie Karina!! Marzę ocóreczce :) Ciesz się swoją kruszynką, później może to być córeczka Tatusia ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monka-polecam siemię lniane rano przed jakimikolwiek lekami.Ja biorę łyżeczkę na 3/4 szklanki gorącej wody-zaparzam wieczorem i raniutko piję.Przyzwyczaiłam się do tego.Nie zaszkodzi,a jest lepsze niż leki osłonowe,których niestety nie można cały czas brać ! W aptece się je kupuje tylko że mielone odtłuszczone. Podaję linka,byś wiedziała,jak wygląda: http://www.firmarelax.pl/siemie-lniane-mielony-200g-200g-vimont-p-1645.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karina super,że z dzidzią wszystko ok.;p A pęcherzem się nie przejmuj...wyleczysz ! Czekamy na foteczkę.To Twój M dopiero 1 raz Ją widział ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karina - dzidzia super ! Ja też taką chcę.:)A 4D usg będziesz sobie robiła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :-) Trzymam kciuki Papris i Bafiorek.. 🌼 Karina, suuuper :-) Pewnie już zostanie dziewczynką.. Ja usg mam we czwartek w nOvum, więc też mam nadzieję, że się dowiem.. Ale bardziej się skupiam na tym, żeby wszystko było ok. Ostatnio schizuje... Czekam zatem na zdjęcie :-) Monka, ale czas leci, juz jutro punkcja :-) Napewno będzie dobrze, więc kochana nie martw się i dobrze wyśpij :-) Lato, jeśli mogę doradzić to porozmawiaj z mężem na temat komórki dawczyni. Będzie szybciej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziękuję za kciuki 👄 igrek Tak, bo wcześniej lekarz nie proponował żeby przyjść z kimś i ja nie pytałam. Poza tym takie USG są trzy, gdzie lekarz patrzy czy wszystko ok. z dzieckiem. Pierwsze miałam w 3 miesiącu , drugie teraz, a trzecie po 30 tygodniu ciąży. Miesiąc temu miałam zwykłą wizytę i za miesiąc też będzie zwykła. Czyli pyta się jak się czuję, waży mnie i jeszcze serca dziecka słucha (przykłada do brzucha takie małe urządzenie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bafiorek bardzo bym się z tego cieszyła, może zmieni trochę tego mojego upartego M. ;) Michaline Pamiętam o Twojej wizycie i już nie będę Ci mówić żebyś się nie denerwowała, bo to nie takie proste, po prostu trzymam kciuki :) Także trzymam kciuki za teściki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ DZIEWCZYNKI Ja sie teraz mało odzywam bo chodzę do pracy ,ale staram sie wszystko czytac lato- cholerny świat ,przykro mi z twojego powodu .Może sie zastanowisz nad dawczynią ? bafiorek- trzymam kciuki za betę julcia -odpoczywaj dużo dziewczyny -trzymam za was wszystkie kciuki bo nas jest tyle że nie bedę każdej wymieniać ,ale jestem całym sercem z kazdą pokolei . No jutro mój dzień zobaczymy co za wiadomości dostanę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline dzięki.Ja też dostałam.Tak tylko pytałam.Aleśmy się dogadały hehe A jak Ty się czułaś po IUI ?? Janko-jak się czujesz Kochana ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek dizęki za link, muszę koniecznie kupić siemię i pić napewno tolepsze niż dodatkowe prochy osłonowe. Ja już uciekam, musze jeszcze podjechać do pracy, potem kąpiel i spać :) odezwę się jutro pa Kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek, ja się czułam dobrze po IUI. Jak sobie pomyślę to piłam alko i paliłam. A objawów nie miałam. Byłam pewna, że dostanę miesiączkę, bo standardowo bolały piersi i potem podbrzusze. Brałam od IUI duphaston.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek, ja się czułam dobrze po IUI. Jak sobie pomyślę to piłam alko i paliłam. A objawów nie miałam. Byłam pewna, że dostanę miesiączkę, bo standardowo bolały piersi i potem podbrzusze. Brałam od IUI duphaston.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek nie myślałam o 4d, może zrobimy :) Wysłałam Wam wszystkim zdjęcia, jak nie doszło to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
USG 4d to jest zresztą nie mały koszt. Poza tym słyszałam, że dzieciaczki wyglądają jak małe potworki i można się przestraszyć:) I 4d nie jest też badaniem diagnostycznym, czyli nie wykryje wad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janko-bafiorek miała nam napisać wieczorkiem chyba z tego,co dobrze zrozumiała,bo po pracy miała jechać Go ze swoim M odebrać,ale czemu tak późno ma nam dać znać, no to ja już tego nie wiem.:/ Jak Ci się w pracy pracuje po tygodniu zwolnienia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IGREK-dobrze bo siedzę ,dzisiaj miałam tylko do 14,00 a jutro idę rano na betę bo do pracy mam na 14,00 .Jak mi w labor.powie że dopiero wynik po 15,00 to mój M odbierze i dopiero będę mogła wam napisać o 20,00 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janko-a może poda Ci telefonicznie ? Zapytaj.;p U mnie tak można w kilku laboratoriach.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ cisza się zrobiła.:/Ja spałam troszeczkę.:)Ciekawe, jak tam beta baforek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papris
moj wynik bety znow 5 jak poprzednio nie wiem juz nic:( brzuch od niedz boli momentami jak na @ ale jeszcze jej nie ma tylko takie cos brazowe mi polecialo ale naprawde malo, moze jutro dostane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No strasznie---ja oglądam Chip i Dale.;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×