Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Dzien dobry wszystkim, ja wczoraj nie dodzwonilam sie do swojego lekarza, probowalam juz od 14:25 i wisialam na telefonie 20 minut. Niestety nikt nie odebral. Dzis robie drugie podejscie, mam nadzieje ze dzisiaj Jego dyzur bedzie trwal dłuzej niz 10 minut :/ Jutro ide do swojego gina i chcialam wiedziec jakie mam badania powtorzyc. Jak sie nie dodzownie to poprosze o te badania w ciemno. Czy ktoras z Was robila badanie na hormon DHEA? I tak sie zastanawiam czy nie powinnam zrobic kariotypu? Bo sie troche przestarszylam po tym co Lato napisala. Szkoda ze Jej tak pozno zlecili te badania. Mam wrazenie ze czasem to trzeba myslec za lekarzy bo jak sie samemu czegos nie dopilnuje to widze ze wiele rzeczy im umyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato76 niestety cennika mi nie przesłali jest chyba na ich stronie, mam tylko regulamin i informator to jesli chcesz to Ci przesle ale nie mam twojego maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papris
hej dziewczynki, trzyymam kcukasy za wszytkie,wysokie betyki i za dobre wyniki badan, igrek czy ty moze jestes z sandomierza? opuscilam sie troche, nie bylo mnie ,mam duzo do nadrobienia mosialam sie ogarnac, wlasnie wrocilam z badania bety zobaczymy wynik ma byc o 17 wczoraj dzwonilam do kliniki babka powiedziala ze beta 5 nie znaczy ze nie ma ciazy, kazala powtorzyc dala mi troche nadzieji,jeszcze @nie dostalam dzis jest 13 dpt, pozdrawiam lece do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papris
moka--czy ty tez z sandomierza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papris
rudzia --ja kariotyp robilam po pierwszym nie udanym transferze, dlatego ze moje embriony byly slabiutkie, wyszlo ok ale nadal mam slabiutkie nie znaja przyczyny dlaczego sie tak slabo dziela, mialam teraz podane 2 klasy D nie bardzo sie na tym znam ale rewelacyjne nie byly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papris no moje tez słabo sie dzieliły tylko nie wiedza czy to wina plemniczkow czy jajeczek bo mialam zwykle IVF. Nastepne ma byc ICSI i wtedy moga sprawdzic ale zastanawiam sie czy nie zrobic tych badan tak na w razie czego. Jak myslicie? Czy płaciłyscie za te badania czy udało sie zrobic na NFZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papris - za Ciebie równierz trzymam kciuki , oby beta była wysoka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudzia - ja przeczytałam , że koszt tego badania pgd , to ponad 20 tyś .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czeswc dziewczyny Oj smutno sie wczoraj zrobiło lenka - IUI na niepeknietym pecherzyku ma sens, zastanów sie nad tym co oni Ci proponują... ni moga tez dac ci zastrzyk zeby pecherzykinie pekły i wtedy bys do 8 czerwca dotrwała pewnie, podpytaj o cetrotide zastrzyk... wiesz ze nie pracuja w boze ciało to ja sie nie dziwie bo oni tez maja rodziny swoje, to duze swięto, nie moga pracowac non stop, akurat Ci tak trafiło... mi tez punkcja i transfer tuz przed swietami majowymi wypadało i zastanawiałam sie jak to bedzie ale oni robia tak żeby było dobrze... lato -nie wiem co Ci powiedziec, ja bym kliniki nie zmieniała, bardziej zasnawoiła sie nad nowa droga którą w leczeniu oni wam proponuja. Jak przejdziesz do INvicty beda chcieli wiekszosc badan zrobionych u siebie... pamietaj mamą jest ta co dziecko wychowuje anie ta która da materiał genetyczny...ja wiem ze ławto mi mowic ale mysle ze do pewnych decyzji trzeba czasu i jeszcze raz czasu. Przytulam Cie z całych sił i wiem ze sie nie poddasz🌼 maggi - ja ciegle plamie i leze plackiem...na szcescie nie krwią juz tylko brozowe frajfrocle takie, poczytalam o krwiczkach i pisza ze to końcówka oprózniania krwiaka. dzis zadzwonie do mojej dr i zobacze co doradzi czy czekamy do wizyty w poniedziałek czy mma przyjsc wczesniej...a Ty miałas wczoraj usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa to dobrze, że nie jest już żywa krew, leż i odpoczywaj. ja mam wizyte dzisiaj, ale dopiero po pracy. Troszkę się denerwuje, ale mam nadzieję ze będzie ok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa czy Ty wiesz może do kiedy wizyty ciążowe sa w Novum i jeżeli może zapytać to ile płaciłaś za ostatnią wizyte. Według moich wyliczeń to dzisiaj okoł 250 zapłacę badania+ wizyta, dobrze myślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maggi - to trzymam kciuki, na pewno bedzie wszystko ok&& za wizyte placiłam 180 zł + badania ok 90...masakrycznie drogie to wszystk a wizyta trwała tyle samo co normalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na TVP2 leci teraz program o bliźniakach.;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moka - zobaczysz...przetrwasz to czekanie.:P Tak jak my wszystkie !! A ile Ty masz lat i Twój M, bo nie pamiętam ? Witajcie.:P Ja już wstałam i oglądam Pytanie Na Śniadanie.;P U mnie cieplutko na dworze i słoneczko.:-)) Miłego dnia Wam życzę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa to masakrycznie drogo, ciekawe do kiedy trzeba chodzić do Novum a Ty już myślałaś u kogo będziesz prowadzić ciążę i gdzie bediesz robić usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maggi w poniedzialek bede miec ostatnia wizyte u swojej dr, to bedzie 35dpt... potem przeniose sie do dr ktora mi pierwsza ciaze prowadzila i pracuje sw. zofii, u niej wizyta kosztuje 200 zl wiec tez nie tak mało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Agniren.;p Masz rację ! To nasze dzieci.;-) Lato-Janko jutro testuje, a ja jeszcze nie wiem kiedy, bo się tego boję,by się nie rozczarować.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papris - nie nie jestem z Sandomierza, ale wiem chyba, skąd to pytanie-leczyłam się kiedyś tam,bo miałam stamtąd lekarza ginekologa.;-) Trzymam kciuki za wysoką betę.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudzia ja kariotyp zrobiłam na NFZ w Krakowie właśnie.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i weźcie dziewczyny skąd tą kasę na to brać ? Ech !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa mi się wydaje, ze wizyty ciążowe tak mniej więcej kosztuja, czy ta Pani dr wykonuje również usg, wiesz mam na mysli te wazne usg: genetyczne, połówkowe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek to prosze napisz cos wiecej o tym badaniu, gdzie je wykonywalas, jak dlugo sie czeka, jakie i od kogo trzeba miec skierowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudzia-mną się nie kieruj,bo ja dostałam zgodzę na to badanie od dyrektora i księgowej ze szpitala onkologicznego z Kielc.Zaproponowała mi je endokrynolog,a z Krakowem mieli umowę podpisaną.:-)Zaraz Ci napiszę,co to za szpital i wydaje mi się,że powinnaś tam się przejechać i zapytać,co i jak-no nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim Lato - ja czytałam na stronie Novum, że robią badanie genetyczne zarodka PGD, ale robią też badanie genetyczne ciałka kieunkowego komórek jajowych. To ciałko powinno mieć taki sam materiał genetyczny co komórka. I po tym badaniu zapładniają tylko te, które są zdrowe. Pozostałe niszczą, ale to są tylko komórki, a nie dzieciaczki. Ale może być taka sytuacja, że po stymulacji nie będzie żadnej zdrowej komórki. Monka - ja podczas pierwszej stymulacji miałam potworne zawroty głowy i niesamowite osłabienie. Mi też mówili że tak nie powinno być i że to nie od zastrzyków. Kazali mi się tym nie przejmować i pić dużo wody. I faktycznie mi trochę przeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ja jak zwykle zaraz do pracy moka74 mam nadzieje że Ci sie uda i Twój maluch lub maluchy będą zdrowe Lato Agniren dobrze mówi czy z komórką dawczyni to dzieciaczki będę Twoję i Twojego M, a Ty w ogóle rozmawiłaś juz z mężem co on na to? Rudzia julcia rozmawiałam wczoraj długo z M i stwierdziliśmy że jednak lipiec i już musi sie udać nie mówię że od razu IUI ale przynajmniej żeby doszło do niej bezproblemowo:)!!!Już się pogodziłam jest ok no dobra w miarę ok ide jutro robić kreatynine i 8 zrobię ten rezonans przysadki. rudzia no mam nadzieje że dzisiaj się bez problemu dodzwonisz papris trzymam mocno kciuki!!!! karina1212 za Ciebie też:) igrek janko ściśnięte mocno:) Julcia mam nadzieje że te plamienia Ci miną na dobre:) maggi34 napewno wszystko będzie ok:) miłego dzionka życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudzia - to jest: Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie Zakład Genetyki Medycznej Pracownia Cytogenetyki ulica Wielicka 265 tel: ( 0-12 ) 658-20-11 wew.1398,1341 podpisała się na badaniu: Pani Magdalena Kiszko, specjalista laboratoryjnej genetyki medycznej, diagnosta laboratoryjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek dzieki, to rzut beretem ode mnie, mieszkam po drugiej stronie ulicy :) zadzwonie i wypytam czy da sie na NFZ a dzis zapytam lekarza z N czy mam robic te badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×