Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

lena66 ja miałm 4 IUI, 3 na niepękcniięyim i 1 1 na pekniętym, dr S która robiła 3 pierwsze IUI, powiedziała, że najczęsciej jak ma się udać IUI to nawet na niepękniętym może się udać, ona najpierw mnie monitorowała, później sprawdzała pod kątem wielkości i mówieła, żeby sprawdzić na drugi dzięń czy pękł, wieć może spróbujcie jeszcze monitorować ten cykl i uda się zrobić IUI, może tym raze peknie szybciej czego Ci życzę. Lato a może spróbuj jeszcze poszukać w necie info o dr Malinowskim z gymcentrum z łodzi, on prowadzi badania immunologiczne i podaje jakiś szczepionki i niejednej parze ju z pomógł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - te badane zarodki , są do wyżucenia . To niejest takie wszystko proste , dr powiedziała , że gdyby nie te wyniki to mam wszystko super . Mój m ma ponad 40 milionów , więc nasienie i reszta badań jest ok . dr coś wspominała o mojej siostrze , ale jak dowiedziała się , że ona jest starsza o dwa lata odemnie to już nienadaje się na dawczynie . I widzicie moje drogie panie , więc wiek równierz duzo znaczy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato a byłas umówiona do dr O? i czekałaś na nia dość długo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzicie i czasami tu właśnie na tym forum piszą dziewczyny-jak Lato na przykład,że wszystko jest ok,a nie mogą zajść w ciążę.:/ Nikt mnie nie przekona już, że jest wszystko oki.Bo jakby było to by takie pary nie miały problemów.Zawsze coś musi być nie tak,tylko może lekarze za słabo szukają tych przyczyn ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek nie to nie poddanie ja wiem jaka jestem moja psychika cos już sobie wytworzyła jakbym miała wcześniej pewnie cały czas bym myślała że pewnie trzeba było 7 zrobić i napewno nie wyjdzie znam siebie także trudno lipiec!mam nadzieje że spokojnie i z "czysta nie nabitą głową"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena mam nadzieję,że jeszcze zmienisz to swoje zdanie.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monka26 nawet gdybym podeszła 6 to 7 nie sprawdzę czy pękł bo nie będe miała gdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki odpowiedzcie na moje pytanie onośnie tych dziwnych objawów, czy w czasie stymulacji miałyście ból w klatce piersiowej ból w okolicach ser a, bóle gołowy? Czemu dr Z nie zareagowął na te moje objawy? Czy oni badająć krew przed każdą wizytą widzą czy z organizmem jest wszystko ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja Cie Lato chyba widziałam, masz długie ciemne włosy i miałaś dżinsowe spodnie bluzkę we wzory i jasna kurtkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monka - kciuki zaciśnięte . Tak monka ja czekała bardzo długo , bo przyjechałam wczesniej , i z tych nerw cały czas latała do łazienki . Kurde , czemu mi wcześnie nie napisałaś , że dziś będziesz w Novum . znów nasze spotkanie przeszło koło nosa . Nie wiem co otym wszystkim sądzić , jak myślicie co powinnam zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no szkoda Lato, ja siedziałm przed gabinetem Z i miałam tunike w pasy niebieskie może mnie kojarzysz? No szkoda bo obydwie siedziałyśmy i się nudziłyśmy a mogłyśmy porozmawiać. Lena66 masz rację jak nie bedziesz miała jak sprawdzić czy pęcherzyk pekł to bezsensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato, ja na Twoim miejscu umówiłabym sie do Invicty i o wszystko wypytała. Niestety te badania to dodatkowy koszt, wiem że tam poleany jest dr Łukaszuk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato- przykro mi,że takie masz wyniki tych badań,ale Hashimoto to się martw najmniej,mi w n ovum powiedzieli,ze tu wszystkie kobiety prawie mają hashimoto. Czy orientujesz sie jaki koszt jest tych badan na zarodkach? może warto, tylko wiadomo,ze jesli Cię stać bo ja np wzięłam dwa kredyty na ivf, które do tej pory spłacam. Na szczęście się udało,ale jakby się nie udało to bym nie miała za co robic następnego podejścia na serio. A co do tych badań to dziwne, bo mi na pierwszej wizycie dr Szulc o nich mówił i mówił, że decyzja nalezy do nas czy je robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maggi - przeczytałam i nic nie wyczytałam,że podają zdrowe.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monka - no właśnie to byłam ja , to czemu nie podeszłas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato ja też uważam tak jak Ci wcześniej pisałam sprawdź w tej invicie wypytaj o wszystko i wtedy zdecydujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek, podają zdrowe to byłoby zupełnie bez sensu robić te badania gdyby nie podawali i jeszcze tyle kasy za nie płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętałam, że masz wizytę 28 maja i leczysz się u dr O, i jakoś tak mi się wydawało że to Ty, ale nie wiedzxiałam jak zagadać a jednak intuicja istnieje. Szkoda że nie podeszłam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki kochane ja uciekam dobrej nocki życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny uciekam, padam do jutra :) Lato teraz już wiem jak wyglądasz to następnym razem napewno podejdę :) dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monka - no widzisz , a ja tyle czasu siedziałam sama . A tak by sobie porozmawialiśmy , i czas szybciej zleciał by . Starania:od 2000r .Monitoring cyklu:od2007r. Niepłodność pierwotna.Hormony w normie . Nasienie: w porządku HSG : w porządku Histeroskopia zabiegowa 2009r i 2010 r 6 IUI nieudanych 2010 IVF - własny cykl bez pobrania komórki 08.2010 IVF - udana . 08. 2010 Poronienie+wyłyżeczkowanie 3 Crio- t nieudane . maj 2012 - przygotowanie na długim protokole do IVF . Starania:od 2000r .Monitoring cyklu:od2007r. Niepłodność pierwotna.Hormony w normie . Nasienie: w porządku HSG : w porządku Histeroskopia zabiegowa 2009r i 2010 r 6 IUI nieudanych 2010 IVF - własny cykl bez pobrania komórki 08.2010 IVF - udana . 08. 2010 Poronienie+wyłyżeczkowanie 3 Crio- t nieudane . maj 2012 - przygotowanie na długim protokole do IVF . Starania:od 2000r .Monitoring cyklu:od2007r. Niepłodność pierwotna.Hormony w normie . Nasienie: w porządku HSG : w porządku Histeroskopia zabiegowa 2009r i 2010 r 6 IUI nieudanych 2010 IVF - własny cykl bez pobrania komórki 08.2010 IVF - udana . 08. 2010 Poronienie+wyłyżeczkowanie 3 Crio- t nieudane . maj 2012 - przygotowanie na długim protokole do IVF .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monka tylko to nie była kurtka tylko marynarka . to dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę spać, znów ogarnęły mnie czarne myśli. Lato, mam podobny problem do Ciebie, z tym że on leży po stronie M. M. ma właśnie nieprawidłowy kariotyp, ja robiłam badania i u mnie akurat z kariotypem wszystko w porządku. Nam od razu na wstępie robili te badania, tzn. najpierw M., bo to on miał mieć problemy, a potem i mi zaraz zalecili. Teraz zastanawiam się dlaczego, do tej pory myślałam że to rutyna i wykonują to badanie wszystkim parom. W skrócie M. ma sklejone dwa chromosomy i jeśli moje dwa maluchy przetrwają, to konieczna będzie amniopunkcja, bo mogą być zdrowe albo potworki. Szanse są pół na pół, albo zdrowe, albo potworki i nie ma innych możliwości, tylko trzeba czekać. Nadzieją jest to, że M. ma już jedno zdrowe dziecko, więc dr powiedziała, ze są szanse na dziecko zdrowe, ale to i tak loteria. Wiem co czujesz bo przeżywałam to samo, rozterki, jaką podjąć decyzję, M. nawet za mnie podjął decyzję, że próbujemy z nasieniem dawcy, jednak ja pomimo wieku i małych szans w ogóle na dziecko zdecydowałam, że spróbujemy razem, może się uda. Ale jeśli miałabym mieć następną stymulację to już chyba nie ryzykowałabym i wybrałabym dawcę...Nie wiem co Ci doradzić, bo sama nie wiem czy dobrze robię. Żyję z nadzieją, że uda się zatrzymać maluchy i że będą zdrowe, tylko jak przetrwać to czekanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moka 74 - ja równierz nie mogę spać . Ogarniają mnie równierz czarne myśli . No widzisz mi równierz dr powiedział , że mogą urodzić się dzieci zdrowe lub nie . Ale bądz dobrej myśli , bo nie możesz teraz denerwować się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato przykro mi bardzo. Zobaczysz uda sie. Mam nadzieje ze w tym tygodniu igrek i janko beda mialy dobre nowiny. Niewazne ze z komorka dawczyni. To ich malenstwa z iich brzuszkow ich skarby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć dziewczyny . dzisiaj jakoś nie mogłam spać , mniałam duszności , jednym słowem noc mi przeszła kiepsko . Cały czas myslałam , co i jak . Agniren - dzieki , jesteście naprawde kochane , ale los potrafi nas zaskoczyc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek janko - kiedy testujecie ? Czekam z niecierpliwoscią na dobre wieści od Was .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato76 przykro mi z powodu złego wyniku badan. Jesli chodzi o Invikte to mam od nich regulamin i chyba cennik to zaraz sprawdze i moge Ci podeslac. Leal Price-Charlston 21 jesli chcesz znac ceny lekow do stymulki z tej apteki Novum to jak wroce z pracy to Ci tu napisze. Mam aktualne bo z maja. Do IVF bedziesz raczej stymulowana innymi lekami niz clo. Ja za stymulacje tez zapłacilam ponad 3tys. Michaline niezła ta historia o tej kolezance:) podobna do tej co jak kiedys tez opisywalam. Niesamowite ze takie cuda sie zdarzaja :) malwi2983 i inne dziewczyny na kupnie wozkow;) polecam sklep http://dino.sklep.pl/nowy/ Julciaa mam nadzieje ze czujesz sie juz lepiej i plamien juz nie bedzie. jankoMUZYKANT00 trzymam kciuki by beta w srode była wysoka :) igrek za Ciebie tez trzymam chociaz nie wiem kiedy bedziesz testowac :) lena66 popytaj jeszcze lekarza moze udaloby sie jednak zrobic w tym cyklu, moze dalby ci jakies lekartwo by pecherzyk za wczesnie nie pekl i wtedy zrobilabys sobie tego 8?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×