Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

bafiorek - ja w novum mialam wizyte w 10dpt, potem 24 i wtedy pierwsze usg. Ostatnia wizyta w 36dpt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, Julcia, to chyba nie tak sie liczy jak ja tam sobie wymyśliłam i napisałam. Pewnie pojedyńcza, ale ciąża :D:D:D Dzięki Julcia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, dzieki za info Zuzia, wiem na czym stoję z ilością wizyt jeszcze. Oficjalnie uznają ciąże i zakładają kartę jak na usg wyjdzie w tym ok. 25 dniu czy później?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bauli to wcale nie jast dziwne,ja też jeszcze trzymam swoje sikańce do tej pory...he,he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bafiorek - przymusu nie ma z tymi wizytami, jesli masz w Olsztynie zaufanego i sprawdzonego lekarza to mozesz do niego chodzic. Malwi od razu do swojego ginekologa chodzila. mi dr Z karte zalozyl na ostatniej wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bafiorek u mnie było tak, że kartę miałam założoną na tej wizycie na której potwierdziło się bijące serduszko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochane !!! Na wstępie serdeczne gratulacje dla Bafiorka!!! Cudownie, ze sie udało:-) calusy!! Ja juz po wizycie. Z dzidzia wszystko w porządku. Waży ponad 217g. Zmierzyć juz sie nie da, bo za duża. Macha raczkami, nie spała. Kochane przede wszystkim czułam sie szczęśliwa i bezpieczna, ze wszystko ok. Ze znow ja zobaczyłam :-) Na 99% dZiewczynka!!!!! Tatuś będzie szczęśliwy, jeszcze mu nie mówiłam. Chce zobaczyć jego reakcje:-) Chxial córeczkę bardzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszczę Wam dziewczyny tych Waszych ciąż i to bardzo ! I odwagi na wcześniejsze bety ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline - super Kochanie ! Bardzo się cieszę.:)Też bym chciała zobaczyć kiedyś swoje dzieciątko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, no to już wiem z wizytami i kartą. Niedługo wybiorę się do swojego gina, pochwalić się :) Zdziwi się jak mu powiem, ze za pierwszym razem się udało :) A też łaziłam do niego podczas stymulacji CLO przez długo (7 m-cy) to się wręcz poznaliśmy blizej :) CZuję, że mam gorączkę, kości bolą i głowa rozgrzana. Chyab się położe na trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bafiorek - ooooooo matko cóż za wspaniała wiadomość !!!!!!!!!! teraz to już tak oficjalnie Ci GRATULUJĘ !!!!!!! mamusiu. :) Przyrost betki wspaniały więc naprawdę bardzo możliwe że to parka i życzę Ci oby tak było. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline-super!!!Gratuluję córci :) Tatuś na pewno będzie dumny i pewnie zakocha się w niej po uszy.Super :) Ewuś - to pocieszające,że nie tylko ja zachowuję takie dziwności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline, GRATULACJE!! Ale radość już oglądać maleństwo, co to jeszcze dokazuje, na usg! Mega! I dziękuję za Twoje gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) :) :) dziękuję szczęśliwa mama, baaaardzo! Jesteście kochane!! To dobry dzień na naszym forum, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście super dzień - tyle dobrych newsów.A niedługo następne dobre wiadomości...od Igrek oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bauli, ja jak mi wyjdzie test sikany togo do końca życia zachowam!! Igrek, jestem pewna że Ty też jutro lub w pon. wyślesz na tu duuuużo :D:D:D:D:D. Bo będziesz miała fajną wysoką betę - w końcu będzie to już 13dpt lub 16dpt!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline - bardzo sie ciesze ze coreczka pieknie rosnie!!!!!! Bedzie coreczka tatusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline - to super że z dzidzią wszystko bardzo się Cieszę razem z Tobą !!! Mój M tez bardzo marzył o córce i jak sie dowiedział że to dziewczynka to płakał ze szczęścia jak małe dziecko, jak to sobie teraz przypomniałam to aż mi się łezka w oku zakręciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bauli, ewuś - moja córcia ma juz ponad 2,5 roku a ja nadal mam mój test z 2 kreseczkami i nie zamierzam wyrzucić go nigdy w życiu !!! Faktycznie dzisiaj jest wspaniały dzień na naszym forum i powiem wam dziewczyny i Tobie Igrek że mam takie przeczucie że i Ty jutro lub w poniedziałek przyniesiesz nam tu wspaniałe wieści!!!! Igrek z tego co piszesz o twoich objawach to naprawdę bardzo pasują one do wczesnej ciąży. Trzymam za Ciebie Cały czas ogromniaste kciuki i z niecierpliwością czekam na dobre wieści od Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline Cieszę się że z maleństwem wszystko bobrze, suuuuper niespodziankę zrobisz dziś swojemu M, to prawda że to będzie córusia tatusia... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline super ze wszystko dobrze z mala. Ciesze sie zpowodu naszych forumowych malenstw. Moj stasiu od wczoraj zaczol tak kopac ze widac jak brzuch sie rusza. Dziwi mnie to tak bardzo, ze leze i wpatruje sie jak zahipnotyzowana. Czytalam ze mozna wtedy dotykac i delikatnie stukac w to miejsce, ze to zabawa dla malucha. Michaline od jutra jestes na zwolnieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bafiorek gratuluje wysokiej bety:) jakos tak spokojna bylam o ten Twoj wynik :) oby dalej tak pieknie rosła a moze blizniaczki beda :) igrek trzymam kciuki za moze jutrzejsza betke :) Ja dzis mam straszne urwanie w pracy wiec nie bede sie rozpisywac. Mysle o Was i wszystkie goraco całuje :) Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, Agniren. Wzięłam zwolnienie:-) Jutro jeszczecwoadne na chwile ogarnąć stare sprawy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline - dziekujemy za zdjecie coreczki, a gdzie zdjecie brzucha?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie dziewczyny! to był bardzo dobry dzień:) jutro tez będzie:) Igrek- ja wierzę, że u Ciebie w brzuszku juz ktos zamieszkał:) Miałam szalony, ale świetny dzień w pracy, wiec padam na pysia:) miłego wieczorku i dobrej nocki życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
micheline - gratulacje:) bardzo sie cieszę ze Dziewczynka skoro o niej marzyliscie. Teraz odpoczywaj bo niedługo sie zacznie robota:P:D który to juz tydzien u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuziu - teraz czytam co tam przez cały dzien naskrobałyscie i...ciesze sie ze ci dr TYmińska do gustu przypadła:) a o dr Makowskim tez moge w samych superlatywach powiedziec:) takze jestes w dobrych rekach!!! w niedziele bylam tez pod warzeniem odnowionego szpitala św. Zofii, sprzet recepcja wszystko nowiutkie:) super miejsce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline super ,że dzidzia zdrowa i wszystko w porządku. Fajnie wygląda taka duża dzidzia na zdjęciu.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bafiorek -wielkie gratulacje BOSKO:) karina1212 widziałam zdjecie babla super widok mam nadzieje, że tez bedzie mi dane kiedys tego doswiadczyć. dzidziek mam nadzieję,że pęcherzyk w sob bedzie mieć odpowiednia wielkość i IUI sie w pon odbedzie:) bauli kciuki za stymulację i sob USG michaline gratulacje to mężowi niespodzianke sprawisz ja tez poproszę o zdjecie:) igrek cały czas trzymam kciuki juz ręce mam zdrętwiałe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×