Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Michaline - wiem wiem.;p Kochane jesteście, tylko czy te kciuki wystarczą ? Ja chyba mam dzisiaj taki punkt kulminacyjny tych wszystkich emocji, że już mam tego wszystkiego dosyć i tylko płakać mi się chce.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*+*+*+*++*+*+*+*+*+*+*+*+++++++*+*+*+*++++++*+*+*+*+*=+=*=++++*+*++**+ Igreczek, wiruski na wysoka bete!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline - piękny brzusiu :) malwi - dzięki za maila. Czy pamiętasz ile cm szerokości ma ten wózek co Ci sie podobał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek kochana za dużo tego wszystkiego a przede wszystkim czekania i niepewności to Cie najbardziej męczy jedynym wyjściem z tego moim zdaniem jest beta ale zrobisz jak uważasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia ok. 80 cm gondole bo jedna gondola ma 40 cm. Ale tak podają wymiary stelaża: stelaż: złożony stelaż wraz z kolami : 94/102/33cm Przednia os: 72 cm Tylna os .102 cm Waga: Rama . 15kg. Gondola . 2x 3 kg Spacerówka - siedzisko. 2 x 4 kg Fotelik. 2 x 3,3kg A czemu pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Kobietki :) Wczoraj padłam, nawet nie wiem kiedy. Za dużo wrażeń! Rudzia, Lena, Karina, dziękuję że trzymałyscie też kciukasy :) Igrek, nie męcz się, ja bym chyba jobelka dostała tak musieć czekać i czytać o innych dziewczynach, że mają betę ok, albo że nie. Jak Ty to wytrzymujesz? Nie dziwię się że wczoraj już nie miałaś siły! Michaline, imię które wybrałaś, ja osobiście noszę :D:D:D I bardzo je lubie :) (jako zdrobnienie, bo jak mi tak rodzice chcieli dać to nie było w oficjalnej rozpisce urzędowej, więc dali Emilia, ale nazywają Mila i to jest dla mnie moje imię :) ) Buziaki na miły (meeeega deszczowy niestety tu) dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! No u mnie też niestety brzydko dzisiaj na dworze.:/ I jak tam bafiorek test zrobiony ? Miłego dnia Wam życzę.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O cholera Igrek, patrz zapomniałam rano. Wstałam półprzytomna, bo przez pół nocy bolał mnie ząb i zdychałam, bo nie chcę brać przeciwbólowych. Masakra. Sorka, po prostu zapomniałam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie Igrek, co się dzieje że już nie śpisz? Może potajemnie teścik robisz? Dobry pomysł, nic nikomu nie mów tylko później przekaż nam dobre nowiny!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi, zdarzyło Ci się musieć wziąć jakieś przeciwbólowe w ciąży? Jeśli tak to jakie? Bo mnie ten ząb zabijał wczoraj a bałam się brać proszki. Dzisiaj pcham się na chama do dentysty, bo jak zostanę tak na weekend to koniec. Malwi, jak znosisz ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rano muszę sobie lutkę aplikować i Progynovę brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK, jasne, to kładź się jeszcze kobietko, śpij póki mozesz, w taki dzień to zbrodnia nie spać już o tej porze, jeśli się nie musi :D Ja padam na ryjek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bafiorek - a jak się czujesz ? Masz jakieś objawy jeszcze ?? Powiem Wam dziewczyny, że pomimo tego, że się modlę, że mam nadzieję ( no bo ona umiera przecież jako ostatnia ), no to jest mi baaaaaardzo trudno uwierzyć w to, że uda mi się zajść w ciążę ! Przez wiele lat nici były z tego, więc czemu teraz miałoby być inaczej ? !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie nie mam żadnych kurde, tylko w brzuchu co i raz coś kłuje lub ciągnie, ale to tak i bez ciąży bywało. Ja mam to samo Igrek, tyle lat starań że kompletnie nie wierzę, że słowa: "jestem w ciąży" mogą kiedykolwiek stać się realne. Ja tam dalej nie mogę uwierzyć i długo jeszcze nie uwierzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, dzięki, pytam tak na wszelki, wczoraj w nocy się przemęczyłam, ale lepiej wiedzieć co można brać, jakby co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Michalina - super , że z dzizią wszystko w porządku i znasz jusz płeć . Ja równierz zawsze marzyłam o dziewczynce . Igrek - trzymam kciuki , za wysoką bete bafiorek - gratuluje jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja Moje Drogie pojechałam w końcu dzisiaj na tą betę.Już nie mam siły dłużej tego odkładać, bo przecież i tak tego nie uniknę.:/Tym bardziej,że od wczoraj ze 2 razy w ciągu dnia zauważyłam na papierze toaletowym jakieś fajfrocle znowu i dziś też 1, poza tym od wczoraj też w sumie bardziej boli mnie brzuch jak na @ i dziś też już go czuję,na wkładce też od wczoraj zauważyłam z 1 czy 2 i dziś 1, że lutka wypłynęła bardziej żółtawa,a nie biała,więc skłaniam się ku temu, że " mój ukochany @ chce już przyjść ".:-/Pojechałam dla świętego spokoju ! Potem zajechałam do Kapliczki się pomodlić.Jednak skłaniam się ku temu, że nic z tego nie wyszło !!! Ech.:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOW Igrek, super, w końcu! Skończy się Twoja męczarnia. Zobaczysz jak będziesz dzisiaj ryczeć ze szczęscia. Bardzo bardzo i jeszcze raz baaaaaaaaaardzo Ci tego życzę!! teraz pewnie umierasz ze strachu, kiedy dadzą Ci wynik? U mnie wczoraj powiedzieli, ze nawet tak na 12 mogę przyjechać, więc o 11.30 już byłam :) Szczęśliwa mama - dziękuję, właśnie mam apap w domu, ibuprom wyrzucamw kąt w takim razie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek - ja trzymam kciuki i jakoś wydaje mi się że będzie ok i beta wyjdzie pozytywna życzę Ci Kochana tego z całego serca. (A o której będziesz miała wynik??? ) i z całych sił od teraz trzymam &&&&& &&&&&&

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic mi się kurde nie "skłaniaj" Igrek, czekaj bez wymyślania najczarniejszych scenariuszy. Pomyśl, że szkodzisz maluszkowi takimi dawkami steru codziennie. Porób trochę głębokich wdechów, włącz sobie jakąś komedię, która choć na chwilę odciągnie Twoje myśli od wyniku. Jasne, że będziesz umierać ze strachu, ale spróbuj choć troszkę go ograniczyć. To źle dla Twoje dzidzi, która z pewnością siedzi Ci w brzuszku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miało być; dawkami stresu, oczywiście :) sorka KCIUKI NA MAXA ZACIŚNIĘTE Igrek!! I wysyłamy pozytywne wibracje tam do góry, żeby Cię wysłuchano!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek My wszyscy Ci życzymy żeby beta była wysoka . Więc nie denerwuj się , wiem że możesz powiedziec , że łatwo się mówi . Ale wiesz mi ja przechodziłam to i wiem jak to jest . bafiorek dzieki , że pytasz . Ja narazie odpuszczam to wszystko , a tam zobaczymy . Jeżeli cud się wydarzy to będę mamą , jeżeli nie to trudno się mówi . Będę musiała z tym pogodzić się , ale w każdym bądz razie nie mam nic sobie do zarzucenia , że nic w tym kierunku nie zrobiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dziękuję dziewczyny ! Idę spać jeszcze, bo jakoś nie wyspałam się, a poza tym taka pogoda -- u mnie akurat pada teraz.;/ Jak mi się nie uda,no to na przyszłość, nie będę zwracała uwagi na żadne objaw...ani na ból brzucha jak na @, ani na bóle i kucie jajników, ani na piersi-czy to ból,czy swędzenie i na brodawki, bo będę wiedziała,że te wszystkie objawy są zakłamane i nieprawdziwe. Wynik po godzinie 15.00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato a skorzystacie z Twoim M z tej darmowej wizyty w Invikcie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato, dobrze robisz. Mądra dziewczyna. Odsapnij, uspokój się, pomyśl nad wszystkim, może zbierz siły od nowa i wtedy popatrz co chcesz robić. Mądrze nie brniesz w to na siłę jak najszybciej, bo pośpiech to zły doradca. Jak Twój M? Obydwoje dajecie sobie czas na odpoczynek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek, te objawy, a przynajmniej dużo z nich to wynik brania leków. Ja już po punkcji miałam połowę z nich, a przecież transferu jeszcze nie było. Tylko te brodawki dają mi do myślenia, wiesz? tego nie miałam, a wydaje mi się to takim ciążowym objawem bardzo, bo sutki właśnie w ciąży ciemnieją i zmieniają się tak czytałam. Ten objaw jest bardzo pozytywny! Ból brzucha jak na @ miałam cały czas, dalej miewam, więc na to patrzeć nie można, bo mamy go i jak jest ciąża, ale i jak normalnie mamy ceykle nie starając się o ciążę przecież. On jest mylący. Pośpij Igrek sobie do oporu, ja też bym chciała się walnąć do wyrka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×