Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

hej dziewczyny W Novum dają L4 ale od dnia transferu dopiero, przynajmniej mi tak powiedzieli pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek kochana ciesze sie ze masz juz nowe plany i wiedz ze bede o Tobie myslec. Bede trzymac mocno kciuki i rozumiem Twoja decyzje. Całuej Cie goraco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylvia83 ja dostalam L4 jeszcze przed punkcja i nie było zadnego problemu, lekarz tylko zapytal skad jestem i jaka mam prace i chcial mi dac juz od stymulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudzia ja mam 28 lat, a mój mąż 31, a Wy? A wrzesień z różnych względów, ale też dlatego żeby trochę nazbierać sił na to wszystko, ostatnio miałam ciężki okres, ciągła nadzieja związana ze stymulacją cykli ale i tak bez efektow..bardzo to przeżyłam..pojechalismy do novum ale mieliśmy nadzieję, że zaproponują jeszcze jakieś inne leczenie lekami, ale dr od razu zalecił IVF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek szanuje Twoje zdanie i podejscie tak jak i Izuli zrób tak żeby Tobie było najlepiej życzę Ci żeby to kolene podejscie było udane i przede wszystkim dużo spokoju i mało nerwów niezmiennie trzymam kciuki. rudzia no to ja nie wiem, czemu mi dr mi nie kazała tego zrobić michaline a Ty miałaś to AMH zlecone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek: mocno trzymam za Was kciuki, zobaczysz wkońcu się wszystko uda! życzę Ci dużo sił i wiary, że wszystko będzie dobrze. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena66 wydaje mi sie ze to od wieku tez zalezy. Ja myslalam tez ze skoro zaczelam pozno miesiaczkowac to mam teraz wyzsza rezerwe a tu niestety to nie tak jest jak widac. Poza tym to jest nowe badanie i niektorzy lekarze tak do konca mu nie wierza mowia ze głownie liczy sie stosunek LH do FSH. Candy ja mam 35 lat a moj M ma 38 wiec Wy to młodziki jestescie przy nas :) hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki igrek - mocno Cię ściskam . wiem co czujesz bo sama jestem w takiej sytuacji . To jest wszystko takie niesprawiedliwe ......................................ściskam Cię mocno . Julciaaa - ciesze się , że z dzizią wszystko ok . bauli - moje samopoczucie jest do bani , nic mi się nie chce . I nikt mi nie powie , że rozumie i td . Poprostu , żeby to wszystko zrozumieć trzeba przez to przejść . Byłam u pani psycholog i najlepszą terapie mi zasugerowała , wyciszenie . Także jak będę mało się udzielać , to nie mięjcie mi to za złe . Jutro jeszcze mam wizyte w Novum , musze pszedewszystkim podleczyć moją tarczyce . Pozdrawiam wszystkich .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek, smutno będzie bez Ciebie :(. Trzymajcie się ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - doskonale cie rozumiem i popieram decyzje. trzymam kciuki zebys za kilka tygodni napisała nam o innym od dzisiejszego wyniku hcg&&

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za zrozumienie.:) Poprosiłabym od Was jeszcze numeru gg przez e-maila lub nk czy face.;D Lato - ja Cię niestety doskonale rozumiem.;/Mimo,że u mnie kariotyp jest ok,to mam te cholerne przeciwciała, które mi chrzanią implantację, ale nie chce mi się już tego opisywać.:/:/Książkę można by było napisać.:-( Muszę się wyciszyć, bo tylko następny transfer się dla mnie teraz liczy.Chodzę do pracy, no bo niestety muszę.Poza tym skupiam się tyko na sobie,nie chcę się niepotrzebnie denerwować ani stresować.:/ Zobaczysz Lato-my też się kiedyś doczekamy. Rudzia-masz może nr komórki do Janko ? Nie wzięłam od Niej ostatnio,a nic mi na e-maila nie odpisała.:/Jak tak-napisz mi proszę na pocztę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczyny. Ja juz po usg. pecherzyk ma 11mm. dr mowi, ze zaczekamy na niego, bo ruszył. dla wzmocnienia dostałam dziś zastrzyk Menopur i w srodę znów monitoring. Tylko spokoju mi nie daje jedna rzecz. przeciez w srodę, to juz bedzie 21dc. cykle mam 30-33dniowe, czasami do 36 sie przedluzalo. ale martwi mnie to, ze tak pozno moze byc w razie czego ta IUI. wiecie coś na ten temat? czy moje obawy sa słuszne, czy tak moze być...? Igrek- rozumiem Cię, ale pamiętaj, że mozesz na nas liczyc, gdybyś tego potrzebowała:) pozdrawiam Cię cieplutko. Candy- ja nic nie zazywalam, bo bylam jeszcze w trakcie innych badan, i prof. ktory je przeprowadzal, powiedzial, ze nie ma po co faszerowac mnie czymkolwiek, dokad nie bedzie mial wszystkich wynikow. a jak juz mialam, to postanowil sie zajac prolaktyna, tylko ze powtorzyli badanie, i sie okazalo, ze jest w normie:)a w N tak samo poinformowala mnie dokturka, ze wyjsciowe sa dobre, wiec dobrze. Bafiorek- no i w zwiazku z tym pecherzykiem, nie wiem kiedy bede miala IUI, i czy wogule w tym cyklu.ale mam nadzieje, ze nie strace tego cyklu, chodz mam obawy ze to tak pozno mialoby sie odbyc, i czy to napewno aby dobrze. ale zobaczymy, mam nadzieje ze tak. Bauli- jak Twój pecherzyk, mam nadzieje ze rosnie:) a który to Twoj dc? Julcia- dzidziulce nic bedzie:) pomodlę się za to:) Lena- zobaczymy, ale jak nie teraz, to czerwiec bedzie dla nas pomyslny:) zobaczysz:) Moka74 - nie bój sie, jak bedziesz gotowa zrob betke, i daj nam tu dobrą wiadomosc:) Monka - trzymam kciukaski za dzidziulka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim! Igrek jeżeli masz taką potrzebę , aby odpocząć od forum to tak zrób, będziemy czekać na dobre wieści:) Lena ja dzisiaj czuje się fatalnie tzn. mam straszne mdłości, a już myślałam ,że mi przeszły bo parę dni miałam spokój. Ale jeszcze troszkę:) Julciaa mam nadzieję, ze niedługo ten krwiaczek wreszcie się wchłonie i da wam spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek niestety nie mam nr tel do Janko, jedynie maila. Ale nie martw na pewno Ci odpisze, moze zajeta teraz w pracy jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek-badz dobtej mysli,ja tez musialam przestac pisac ,teraz tylko czytam,tulam cie mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajda - jeśli możesz podaj swojego e-maila Rudzi,to Ona mi go prześle, bo nie mam.:/Ona ma pseudonim swój @wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzidziek Ja miałam owulację w 21 dc z pęcherzykami 19mm i 24mm i udało się. Lekarz mi mówił, że późne owulacje się zdarzają, więc Twój pewnie wie co robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karina 1212 ucieszył mnie Twoj wpis:) mam nadzieję, ze pojde w twoje ślady:) Pogłaszcz ode mnie coronie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek mojego maila masz. w mailu masz tez imie i nazwisko, wiec na fb znajdziesz jesli bedziesz miala ochote mnie zaprosic:)a dla ułatwienia- ja to ta z takim czarnym zdjeciem jak z klatwy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jestem tu nowa!W novum byłam pierwszy raz w 2010r przez przypadek znalazłam to forum i bardzo się ciesze.Mieszkam na wsi ludzie u nas nie rozumieją tego typu problemów,nie mam z kim pogadać,a do tego potrafią być naprawdę okrutni. Mam takie pytanie czy któraś z was czekała na dawczynię komórki?I jak długo czekała na taką której dawczyni oczy i grupa krwi by się zgadzała?Ja miałam 2 transfery ale nie wszystko się zgadzało. 2009 rozpoznanie- niepłodność pierwotna,laparoskopia mąż- o.k 2010 Novum -dr.Starosławska 2011 1-transfer 2komórki-nieudany 2012.02 2-transfer 1komórka-nieudany 2012.04 histeroskopia -3 polipy ...i znowu czekam na dawczynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a orientujecie sie moze ile po tym Menopurze moze ten pecherzyk przyrosnac?jesli oczywiscie organizm dobrze sie stymuluje.chodzi mi o to, jak duzy wzrost pecherzyka jest mozliwy po jednorazowej dawce? moze to pytanie jest troche glupie, ale ciekawi mnie fakt, czy mozliwe jest to, ze w srode sie okaze ze z 11mm podbil np. do 18mm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Mysza, witaj na naszym forum :) Nie martw sie tutaj znajdziesz zrozumienie a ludzmi ze swojej miejscowosci sie nie przejmuj Kochana. Na pewno ktoras dziewczyna Ci wszystko opisze dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Mysza- fajnie ze nas znalazłas:) ludzie wszedzie potrafia byc okrutni. niestety:( ja Ci nie pomogę, ale dziewczyny pewnie tak:)te polipy sa przyczyna, ze nie macie dzidziusia? czy cos sie innego u Was dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, dobranoc Kochane , ja zaraz koncze prace i zmykam do domu ale nie wlaczam sie a neta bo jeszcze pranie musze zrobic wiec do zobaczenia jutro, buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×