Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

malwim- oj cholibka nic nie wiedziałam o tym zastoju:( chyba wczesniej nie pisałas albo nie doczytałam... trzymaj sie Kochana oby jakies rozwiazanie tego problemu sie szybciutko znalazało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaa nic o tym nie pisałam bo wyszło dopiero w piątek z tymi nerkami niestety. Mam nadzieję , ze to minie. Ja tez się cieszę z synków , tak przeczuwałam i się sprawdziło:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi gratuluje syneczków, super ze badanie potwierdziło zdrowe serducha. Z tymi nerkami to współczuje, mam nadzieje ze to chwilowe bo pewnie bardzo się meczysz a jak to lekarz wykrył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maggi sama poleciałam do niego bo 3 dni mnie bolała ta z prawej strony i nie wiedziałam co jest. A jak pojechałam do niego zrobił mi usg nerek i zlecił od razu badanie moczu z posiewem . I w moczu mam leukocyty i jakieś tam bakterie. Jutro mam jechać do niego z wynikiem moczu i zleci co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alfa1973 zycze powodzenia i trzymam kciuki by sie udało. Ja bylam na krotkim protokole, cofnij sie kilkanascie stron wczesniej to znajdziesz jak pisalam dokladnie co bralam w ktorym dniu i ile leki mnie kosztowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wizyty mialam nastepujaco: 3dc, 6dc, 8dc, 10dc , 12dc punkcja, 15dc transfer Mam nadzieje ze pomogłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny.. Julciaa i Maggie, ja od poczatku biorę witaminy. Tak mi mowil dr Z i teraz Jakimiuk. Biorę orthomol natal.. Strasznie drogie ale dzięki znajomym mam je za pól darmo. Tam jest wszystko. Łącznie z kasami i probiotykami. Więc naprawdę super zestaw. Malwi, gratuluje chlopaczkow i zdrowych seduszek. To najważniejsze ! Nerką sie nie przejmuj. Lekarz napewno coś zaradzi. No to teraz czekamy na plec babelkow Zuzi :-) Ja sie teraz dobrze czuje. Właśnie sie zabieram za szycie. Obiecalam mojemu M, ze uszyje mu t-shirt.. Milunia Często sie rusza. Moj M tez juz ja poczuł. Plamien narazie nie ma ale zdaje sobie sprawę ze mogą wrócić.. Narazie to co zrobił Jakimiuk działa. Wizytę mam we srode. Nie mogę sie doczekać 3d i zrobie je u Jaczynskiej. Julciaa, ja genetyczne miałam u Garwolinskiego. I była tez jego asystentka ale było ok. Ale rzeczywiscie dr Jaczynska o niebo lepsza jeśli chodzi o kontakt. Mam nadzieje, ze bedzie jak bede w 30 tygodniu. Teraz jestem w trakcie 28... Dziewczynki, gdzie reszta? Zuzia, Igrek, Ajda, Leal, Leny, Bafiorek, Agniren, karina, Mena, Iza, Ewcia? Co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalina rzeczywiście drogie te witaminy, ale czego nie robi się dla maluszka. Dr Jaczyńska teraz jest na urlopie,jakbyś miała problem z zapisaniem się do niej i Novum to polecam również Multimed, ul. Waryńskiego - tam tez przyjmuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Michaline Dziękuję, że pytasz:) Jutro zaczynam 32 tydzień. Już jest mi ciężej, ale takie uroki ciąży. Ostatnio brzuszek, a raczej córeczka ruszyła się z wagą - tak czuję, bo brzuszek mam sporo większy. I przez to, tak jak wcześniej pisałam, uciska mi już od jakiegoś czasu na przeponę i "duszę się" jak leżę na plecach, albo jak nawet siedzę. Poza tym gorzej śpię i jeszcze ta pogoda. Myślę, że gdyby było chłodniej to czułabym się o niebo lepiej. U mnie mała oprócz kopania zaczęła się fajnie przeciągać. Czasami jak wypnie jakąś część ciała to mam śmiesznie krzywy brzuszek, a jak pogłaszczę to miejsce to chowa się. Malwi Masz to co ja. Niestety w ciąży nerki dają o sobie znać. Ja mam zastój w prawej nerce i też mnie bolała, ale jak już wyszłam ze szpitala to przestała. Co jakiś czas muszę robić kontrolnie mocz, bo wyniki dalej mam nie za ładne i cały czas trzeba pilnować, bo jak dobrze pamiętam to szkodzi dzieciom. Gratuluję chłopaczków :) Będziesz miała obstawę i jeszcze mąż :) Julcia, Maggi Mam nadzieję, że wszystko będzie u Was dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi2983 gratulacje zdrowych chłopaków :) mój wynik e2 to 351 w 9dc. więc do kliniki jechałam jak na skazanie :( a w usg okazało się że mam 4 pęcherzyki tylko takie po 12 mm, dostałam Menopur na kolejne 3 dni i we wtorek powtórka z e2, ale dr powiedział że może spróbować iui bo tylko 4 pęcherze a co jak się nie podzielą lub będą puste zapłacę i nic z tego nie będzie. Powiedział że kiepsko reaguję na leki i jak inf to raczej długi protokół :( więc się waham, nie wiem czy jest sens robienia iui jak mam niejasną sprawę z jajowodami? wydaje mi się że iui robi się jak są słabe wyniki nasienia a u nas są bardzo dobre tylko te jajowody... co myślicie? coś mi podpowiada żeby zaryzykować ale nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z witaminami to są rózne szkoły, jedni każa w ciazy brac inni nie... malwkami - jak masz niepewne jajowody to decyzja o podejsciu do IUI jest wątpliwa co najmniej... nie wiem co doradzic ale ja bym sobie chyba dała spokój bo pieniadze tez nie sa małe, mozecie naturalnie w domu próbowac przeciez;) No własnie jakies pustki ostatnio. dziewczyny odezwijcie sie co u was słychac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczęta MICHALINE dziękuję że pytasz o mnie,ja jestem z Wami codziennie i czytam co się u Was wydarzyło,oczywiście cieszę się każdą dobrą wiadomością i smucę gdy piszecie o tych złych.Nie piszę bo czasami nie mam o czym,wymieniacie się informacjami tak na bierząco a ja nie których rzeczy po prostu nie pamiętam i nie chcę się wcinać,ale mocno kibicuję wszystkim staraczkom i przyszłym mamusiom to fajne jak piszecie o tych słodkich kopniaczkach i szykowaniu wyprawek dla dzieciaczków...ja już nie planuję ciąży bo miałam trzy razy otwieraną macicę i nie jest wskazana a nawet niebezpieczna dla życia jak powiedział lekarz. a co u mnie słychać? od jakiegoś czasu uczę moją młodszą oczywiście córcię robienia siusiu do nocniczka,ale powiem Wam że uparta bestia jest i ciągle słyszę nie!!! raz chodzi w pampie a raz bez, tylko w majteczkach a woła po fakcie albo wcale, jest ciężko bo nie długo będzie miała dwa latka,w porównaniu do pierwszej córci to jest mały piorunek i od kiedy pamiętam daje mamusi w kość...ach długo by pisać. Dwa razy byłam z rodzinką na mazurach, było fajnie bo trafiliśmy na piękną pogodę...tak żyję z dnia na dzień, tak zwyczajnie pranie, sprzątanie,gotowanie i zajmowanie się dziećmi... MICHALINE z czego szyjesz ten t-shirt z dzianiny? i na jakiej maszynie? nasz owerlock? Pozdrawiam i ściskam Was wszystkie...i witam też nowe dziewczęta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiciuniu
Ewus, szyje z dzianiny bawelnianej. Juz uszylam. Maszynę pozyczylam. To lucznik Ewa. Korzystalam ze ściegow owerlokowych. Cieżko mi było szyc. Wszystko boli. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszystkie dziewczęta.:P Michaline - widzimy się w ten piątek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewus, login Kiciuniu to ja.. Pomyliło mi sie z innym loginem..:-) Igrek, raczej bede. Pisze raczej, bo szykuje nam sie wyjazd nad morze ale to dopiero w sobotę, No chyba ze moj M weźmie wolne na piątek. Zobaczymy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi2983- napewno dr coś poradzi na te twoje nerki.U mnie nic nowego czekam na usg 27 sierpnia bedzie w 13 tyg.Mam pytanie w ktorym tygodniu dr W może powiedzieć jaka płeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim!!! Kate mnie powiedział dr dr w 17 tygodniu płeć jednego maluszka , a drugiego nie był pewien. Pewnie zależy jak się dzidzia ułoży i pokaże co ma miedzy nóżkami:D A teraz w sobotę na echu serca było pięknie widać klejnoty:D Karina to ty też miałaś problem z tymi nerkami. Ja byłam dzisiaj u mojego lekarza to skierował mnie na badanie radiologiczne na te nerki i we środę będę wiedziała co dalej. Powiedział , że prawdopodobnie będę musiała być pod opieka urologa do końca\ ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość (c) fundacja.
michaline - ładny ten "nowy" pomarańczowy nik :D zdolniacha z Ciebie jak potrafisz taki podkoszulek uszyc :) a sobie cos szyjesz? kate - jak sie czujesz? kiedy idziesz no połowkowe usg? czasem na nim lekarze cos o płci bąkną, zależy do kogo sie wybierzesz... malwi - a jakies leki musisz brac na te nerki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaa, sobie bede szyc jak juz Mila sie urodzi.. Ale przyznam, ze z brzuszkiem szycie wczoraj sprawiło mi trochę trudności... Ale dałam radę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Michaline no,no ładny wyszedł Ci ten t-shirt,ładnie wykończyłaś dekold i pod kolor owerlok przy rękawach i na dole, a M zadowolony? przymierzał? trochę pracy miałaś i jeszcze ten upalny dzień,to miałaś prawo być zmęczona ale dziś sobie odpoczniesz. Julciaaa a Ty w pierwszej ciąży miałaś jakieś problemy? czy tylko teraz tak wyszło z tymi plamieniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewuś - w pierwszej ciązy nie miałam żadnych plamien, jedyne co to w 32 tc skracac mi sie zaczeła szyjka ale prawdopodobnie dlatego ze syn był duzy a ja duzo wtedy łaziłam i musiałam przez 4 tygodnie polegiwac... teraz w sumie mam problem z łozyskiem prawdopodobnie przez cc...a krwiaki to ma sporo kobiet w ciazy bo ok 30%... w ogóle z ta moja cc to same problemy (a tak bardzo jej chciałam uniknąć) - prawdopodobnie przez nia miałam problemy z jajowodami, a teraz jeszcze to łzoysko:O no ale najwazniejsze ze sie udało i jakos leci, byle do przodu! michaline - super kota masz! To chyba kotka co? ja mam rudego persa :) byl dzis pan od pralki to sie łasił do niego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa to miałaś cesarkę dlatego że synek był duży? czy coś się działo przy porodzie,tak jak napisałaś po cc mogły powstać jakieś zrosty i dlatego te problemy z jajowodami. Ja miałam holestazę ciężarnych, to też kwalifikowało do wcześniejszego rozwiązania i wskazania do cc bo wcześniej miałam operację mięśniaka i macica mogła być nie wydolna skurczowo przy porodzie naturalnym.A w jakim szpitalu rodziłaś?,ja na Karowej,jeśli nie chcesz nie odpowiadaj, może za dużo pytam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobitki :) Dawno tu do Was nie pisałam ale po prostu nie miałam kiedy. Staram się Was czytać na bieżąco ale zazwyczaj nie mam czasu nic naskrobać bo moja niunia jest bardzo wymagająca i bardzo nie lubi jak mama siedzi przed kompem :) Ale widzę że tu ostatnio strasznie cicho się zrobiło i wiele dziewcząt w ogóle już nie pisze albo pisze bardzo rzadko na forum a szkoda. igrek. lato. bafiorek. agniren, zuzaa, janko, róża , captha , iza - co tam u Was kochane ??? Za wszystkie staraczki trzymam jak zawsze ogromne kciuki&&&&&&&&&& Zaciążonym życzę szczęśliwego rozwiązania !!!! A nowe forumowiczki serdecznie witam i mam nadzieję że szybciutko osiągniecie wasz upragniony cel. Malw i- gratuluje 2 łobuziaków :) mam nadzieję że szybko uporasz sie z tym i nerkami i do końca ciąży już wszystko będzie ok. Julcia - to suuper że plamienia juz ustały i oby już tak było do końca. Michaline - blog to wspaniały pomysł naprawdę genialny !!! często na niego zaglądam :) szkoda ze ja nie wpadłam na taki pomysł a teraz to nawet jak bym chciała to nie mam czasu :). Rudzia kk- bardzo mi przykro z powodu Twojej siostry ale musicie być dobrej myśli i wierzyć w to że Bóg ma ją w swojej opiece i wszystko skończy sie dobrze . Jwsli o którejś z aws zapomniałam to przepraszam ale jest nas tu sporo i nie sposób wszystkie zapamiętać :) A u mnie z nowości to tylko tyle że już po woli zaczynam żyć i stresować się tym że od września moja niunia idzie do przedszkola. jestem na prawdę pełna obaw bo ona jest do mnie bardzo mocno przywiązana ( ja do niej z reszta też) i mam takiego stracha że nie będzie chciała tam zostawać. No ale zobaczymy kto będzie miał z tym większy problem mama czy córcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:D Julciaa jutro mam badanie radiologiczne układu moczowego i tych nerek i odbieram posiew z moczu , a po tym zajrzeć do mojego dr co dalej . Mówił tylko wstępnie że będę musiała być pod stałą opieką urologa i pewnie mnie gdzieś skieruje. No cóż są i takie uroki ciąży....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi - Ty jestes w ciazy bliźniaczej wiec podójnie jestes narazona na obciążenie organów. Najwazniejsze ze jestes pod dobra opieką, teraz medycyna nie z takimi problammai sobie radzi, na pewno bedzie wszystko dobrze. ewus - rodziłam w sw Zofii i teraz tez tam chce rodzic bo byłam zadowolona z tego szpitala. CC miałam z powodu miednicowego ułozenia, chciano nawet nawet spróbowac zewnetrznego obrotu na główkę ale synek był za duzy...bardzo chciałam i chcę nadal rodzic naturalnie, mam nadzieje ze tym razem mi sie uda:) szczesliwamama - rodzice bardziej przezywaja pojscie malucha do przedszkola niz ono samo. Moj wśród dzieci poczuł sie jak ryba w wodzie, na poczatku troche płakał bo wiadomo sam musiał tam zostawac, ale szysbko sie przyzwyczaił:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesliwa mama, dzięki.. Zapraszam do czytania i komentowania :-) Julciaa, ma dwie kotki :-) kocham wszystkie koty bardzo. Ewus, M zadowolony. Odrazu przymierzyć i bedzie nosił. Ja wczoraj nawet ni zauważyłam tego upalu a potem bolała głowa :-( Igrek, bedziemy z Zuzia na 18 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×