Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

janko: trzymam kciuki za testowanie :) i czekam na dobre wiadomości bo napewno takie będą :) Powtórzyłam dziś betę i wzrosła do 467 mIU/ml (to jest mój 14 dpt) :):) Dziewczyny mogłybyście mi napisać jaki mniej więcej powinien być wynik progesteronu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek, lato76, julciaaa- jestem z Wawy. Dziewczyny. Jak będę w PL, w przyszłym tyg. to się rozeznam z tymi szpitalami. Czytam właśnie opinie o dr Dońcu. igrek- a czy Ty będziesz miała histeroskopię w celu oglądowym czy znaleźli coś u Ciebie? Ściskam dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato76 - powiedz mi kochana jak to było z tą histeroskopią zabiegową u Ciebie przeprowadzoną przez dr Ż.? A jak wyglądało to w MSWiA? Czy w szpitalu też po kilku godzinach idziesz do domu, czy musisz zostać na dobę czy dwie? U mnie jest ten problem, że ten mój polip? jest umiejscowiony w prawym górnym rogu macicy, a mam do tego tyłozgięcie, więc obawiam się że może być trudniej im się tam dostać? Słuszne obawy? Napisz kochana coś więcej, z góry dzięki. Dziewczyny, czy któraś z Was pali papierosy? Mi dr T. kazała kategorycznie ograniczyć a najlepiej rzucić. Przez cały listopad i grudzień nie paliłam, a jak zrobiłam teraz przed świętami test (po monitorowanym cyklu), który wyszedł negatywnie widzę, że znowu wracam do nałogu. Jak Wy sobie radzicie? Ściskam dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pegi16 - raczej nic dr L nie znalazł. Mi dr Doniec laparo też kiedyś robił. No i jakie są opinie ? On pracuje w MSWiA w W-wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pegi Ja dostałam skierowanie na histeroskopie od dr Taszyckiej, powiedziala mi ze moge zrobic gdzie chce na NFZ, powiedziałam ze zrobię w Pułtusku u dr Doniec, i dopiero wtedy mi powiedziała ze ten sam dr robi też w Novum tylko własnie za 3 tys. Wiec po co placic skoro te same ręce mogą to wykonac za free?? ;) Krutko czekalam na zabieg, w szpitalu super personel, ordynator Niedużak też przemiły gość, zadnych badan nie miałam przy sobie wszystko zrobili na miejscu. Dr Donic jak usłyszy,że jesteś z Novum to od razu wie co i jak ma robic.Ja po zabiegu szybko uciekłam ze szpitala bo miałam wesele w domu rodzinnym, bardzo dobrze sie czułam, delikatne plamienia tylko.na weselu szalałam że ho ho No oczywiście nic u mnie nie znalazł dr, dał mi swój nr tel żebym zadzwoniła po wekeendzie to jeszcze porozmawiamy i mi powie co zrobił,pamiętał dokladnie jak zadzwoniłam z kim rozmawia. igrek Ty tez w Pułtusku bedziesz miac? mila atmosfera, nowy szpital - powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylvia83 - tak w Pułtusku ! Tam i miałam laparo-robił On i dr Niedużak.Wpaniali dr.Mili,sympatyczni i doświadczeni.Krótko wtedy czekałam i teraz też.Do obydwóch mam komórki.Dr Doniec wszystko odnośnie mnie ma z dr L ustalone,więc wiedzą o co chodzi.Miałam tylko zrobić do histero morfologię + jonogram,AT i APTT ( czy coś takiego )-to na krzepliwość krwi dla anastezjologa.Wczoraj nawet z Dońcem rozmawiałam.No i grupę krwi wziąść.Usypiali Cię ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek Tak usypiali, najgorsze wspomienie to to, że pielęgniarka mi wbiła igle w zgięciu łokcia tak jak do zwykłego pobrania krwi, po czym na stole jak chciały mi podłączyć tego "głupiego jasia" to sie okazało,że igła wyszła i wkuwały sie w żyłę na zewnątrz dłoni przy kostkach, masakra jakaś i ból, łzy mi leciały jak grochy, ale na szczęście szybko zasnęłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylvia83 - a czy to jest takie samo znieczulenie jak do laparo, że potem Ci wkładają rurkę do ust czy nie, inne ? No to nieźle - u mnie było wszystko ok przy lapro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, Dzięki, dzięki i jeszcze raz dzięki. Nawet nie wiecie jak mi pomaga rozmowa z Wami. Wydaje mi się, że jesteście wszechwiedzące a ja cały czas zielona... Mąż wróci ze stoku, to wszystko mu opowiem i myślę, ze razem podejmiemy decyzję. Dam znać co i jak. Opinie o dr Dońcu- b. dobre. Większość kobitek dziękuje mu za wspaniale przeprowadzoną histeroskopię. Ogólnie opinie są świeże. Znalazłam info, że on przyjmuje w WIM-ie na Szaserów i pomaga w Szpitalu w Półtusku. igrek- gratuluję wytrwałości w abstynencji nikotynowej. U mnie z tym ciężej... sylwia83 - będę w dr T. na początku stycznia, o wszystko wypytam. Jak długo czekałaś na przyjęcie do szpitala? Miesiąc, trzy czy pół roku? Jak to się załatwia? Dzwoni i umawia? Czy na skierowaniu jak mi dr T. napisze cito to będzie szybciej? Czy iść wcześniej do dr Dońca prywatnie? Co zrobić żeby to właśnie on przeprowadzał histeroskopię? Miałaś pełną narkozę? Ja wyniki badań mam wszystkie zrobione: morfologia, hiv, biochemia, na krzepliwość, grupa kwi, czystość itp. Zostało mi jeszcze obciążenie glukozą i szczepionka przeciw żółtaczce. Ściskam dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczątka po świętach! Mam nadzieję mile i rodzinnie spędzonych! U mnie święta również rodzinne ale niestety rozchorowałam się na całego i do tej pory nie mogę dojść do siebie, połamała mnie grypa, a tak na siebie cały czas uważałam, przez cała ciążę nawet lekkiego katarku nie złapałam a tu w pierwszy dzień świąt tak zaczęło mnie w kościach łamać,gardlo boleć że po paru godzinach nie mogłom się z łóżka zwlec i najgorzej nie wiadomo czym się kurować, bo strach żeby malutkiej nie zaszkodzić,dzis juz lepiej ale cały czas w łóżku leżę a kaszel tak dokucza że boję się żeby mi dzidzia nie wypadła. Candy2203- ja dokładnie 14 dpt.mialam betę 460,4mlu/ml., a progesteron 56,46 ng/ml. Bardzo Ci gratuluję i życzę dużego przyrostu. Janko-mocno trzymam kciuki za twoja wysoka betę! Pegi16-witam również na forum,fajnie że przybywają nowe dziewczyny,szerokiej i szczęśliwej drogi w staraniach o dzidzię. Igrek-super że dzialasz dalej,trzymam kciuki aby Ci się powiodło!, zresztą jak za wszystkie tu dziewczyny! Lato76-też wieże że wszystkie do tej pory niepowodzenia będą wam wynagrodzone i niedługo pojawi sie w waszym życiu mały skarb. Julcia-mocno trzymam kciuki za szczęśliwy poród,To juz lada moment!!! Malwi2983-fajnie że święta już w komplecie spędziliście,teraz Nowy Rok przed Wami, no więc dużo szczęścia wam życzę! Mena27-powodzenia w staraniach o następne maleństwo! Michaline-Milunia to prawdziwa księżniczka w babcinej sukienusi! Wszystkie dziewczynki serdecznie pozdrawiam pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pegi16 - dzwonisz do Niego i mówisz, że jesteś z Novum i się umawiasz.Albo każe Ci się zorientować, kiedy w MSWiA albo w Pułtusku.Ja w Pułtusku za 3 czy 4 dni od telefonu miałam zabieg, a w W-wie z 4 m-ce musiałabym czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek Ja miałam takie samo znieczulenie jak np.przy punkcji, żadnej rurki!! pegi16 7 maja dostałam skierowanie a pierwszy termin miałam juz na16 maja ale dzien wcześniej ordynator zadzwonił,że cos tam robią na bloku operacyjnym i nie bedą w tym dniu operować, ostateczny termin to był 26 maj, więc jakies 3 tyg czekałam po zmianie pierwszego terminu, Więc widzisz bardzo szybko:) tel do sekretariatu w Pułtusku 23 691-99-53 Nie musisz wczesniej chodzic prywatnie do dr Doniec bo w Pułtusku tylko on wykonuje ten zabieg, dla tego jest to chyba tylko w soboty bo dr tam pomaga orynatorowi, narkoza cłkowicie na spiocha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny Malwi gratuluje, chlopcy cudowni,pewnie masz bardzo dużo zajęć przy dwuch szkrabach. U nas supeer, Staś zaraz skonczy 3 miesiace, rośnie jak na drożdżach. Powoli wyrasta z 68r. Z brzuszkiem jest już zdecydowanie lepiej, zaczyna też się interesować zabawkami. Dużo "rozmawiamy" i pięknie się śmieje. Jak go w nocy tulę do snu to patrzę na niego jak na taki mój malutki cud, chwilami nie wierzę że naprawdę go mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pegi 16 - ja miałam histeroskopie zabiegową jak już ci pisałam w Novum i następnym razem w MSWIA . Porównując te dwa zabiegi , że żadnej różnicy nie widziałam jakieś (oprócz kasy zostawioną w Novum ) A skierowanie dała mi dr O i beż żadnego problemu miałam zrobione na NFZ. Powiem , że czekałam nie długo , a po zrobieniu zabiegu tego samego dnia wyszłam .Nic mi nie bolało , miałam znieczulenie takie jak przy punkcji. Ale wiesz każdy przypadek jest inny . Tylko mam zastrzeżenie co do oddziału ginekologii , to nie zbyt ładny . Ale decyzja należy do Ciebie :) A co do papierosów , to ja nie palę . rene 74 - dużo zdrówka Ci życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ginekologia w Pułtusku jest nowa.Pokoje 1 i 2 osobowe z łazienką w środku już taką nowoczesną z prysznicem.Bardzo miłe pielęgniarki.Szpital stara się o certyfikat szpitala bez bólu dlatego po zabiegach nic się nie czuje, bo faszerują Cię lekami przeciwbólowymi.Opieka super. Sylvia - a jak u Ciebie sytuacja dalej wygląda ? Co dalej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!jestem pacjentką przychodni novum,ostatnio słyszałam o dodatkowej możliwości po kilku nieudanych próbach IVF -nacinanie osłonki zarodka przed transferem. czy ktoś może maił styczność z tematem?coś ryzyku dla zarodka?czy też ciąży mnogiej ,po nacięciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza158 - witaj ! Ja niewiele wiem na ten temat.:/Pytałam tylko kiedyś o to dr Zamorę i mi powiedział, że On tego nie preferuje, a robi się to wtedy jak albo jest gruba otoczka albo pacjentka się uprze. Ja też mam przedwczesne wygasanie czynności jajników.:-(A jakie miałam najwyższe FSH i jakie masz AMH ? Usunęli Ci już te polipy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fsh(hormon tarczycy??) mam w normie. miałam już 4 transfery i szykuje się pras piaty.i moja dr. powiedział mi o tym nacięciu ,i kazała mi skonsultować się z szefem podobno do końca roku niektórych przypadkach można było się z nim skonsultować bez płatnie ale nie załapałam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza158 - FSH to jest hormon przysadki mózgowej, ale płciowy, a nie tarczycy.Tarczycy to TSH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza158 - tak -- można było.Mi o tym lena66 powiedziała,że na stronie Novum było info,że jak ktoś miał 2 nieudane procedury, no to mógł mieć u Niego konsultację za free.My skorzystaliśmy i takim sposobem nam przejął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza158 - a co to znaczy, że " podobno sam zapisuje pacjentki " ? Co masz na myśli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janko - już się zaczęłam martwić o Ciebie.:/Kiedy robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to trochę gubię się z tymi hormonami))tsh coś jak tresa patrze na stare wyniki to nawet 113 a amh nie widze czegoś takiego. i dzięki za ifo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza - TSH na pewno 113 ? Strasznie dużo.:/Norma do 4 a przy ciąży do 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×