Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Monka, Lena, Lato, Rene , cieszę sie, ze zagladacie do nas na bloga... Bardzo sie cieszę, jak widze komentarz od którejś z Was 👄 Pompony robią furorę..Mila je uwielbia... Lena, jasne, ze dam Ci wskazówki.. Napewno juz niebawem... Monka, imiona Cudne.. Na kiedy masz termin? Pod chmurką: ja niezmiennie polecam dr Zamore ale jest specyficzny.. Spokojnym lekarzem jest podobno dr Szulc.. Ma tez dobre opinie ale ja do niego nie chodziłam. Kurierem nasienia mojego M we właściwe miejsca był dr Zamora( miałam inseminacje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PODCHMURKĄ ja polecam dr starosławską wojewódzkiego,szulca odradzam jak wiekszośc tu na forum czerkwinskiego i lewicką,powodzenia/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monka imiona bardzo ładne :) Moi chłopcy mają różne dni czasami płaczą cały dzień , a czasami prześpią. Ogólnie nie jest łatwo z dwoma maluchami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babeczki
kibicuję Wam mocno cały czas ponad rok sledzę Wasze losy...A szczególnie igrek i lato....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babeczki
sama ponad 2 lata staram się o dziecko i efektów brak...A Wy tyle już się męczycie szok...Jak czytam Wasze losy to aż łzy się w oczach kręcą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babeczki
mogę się do Was przyłączyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Julciaaa -współczuję Ci tego zapalenia , jednak dobrze że wybrała się do poradni . Mam nadzieje , że żadna niespodzianka nie zaskoczy Ciebie . Dziękuję za trzymanie kciuków i za modlitwę . Buziaki dla maluszków :):):) Zuzia-zu - Jak tam było w górach ? jak tam maluszki ? igrek - ja miałam podane 5 i 4 komórkowe , tak ja chciałam żeby dawczyni komórek miała moją lub mojego M grupę krwi .Tylko niestety wzrost dawczyni mi nie odpowiadał ( no bo niska ) A tak wszystko odbyło się ok. Chociaż powiem , że moje własne komórki dzieliły się lepiej , bo w 3 dobie były 8 komórkowe . No ale zobaczymy , trzeba wierzyć pozytywnie , ale wiesz sama jak to cholernie trudne . Jak już człowiek tyle przeszedł . A u Ciebie jak tam ? bu_bu - tak naprawdę myślę testować w piątek . Wcześnie to nie będę . Życzę powodzenia , bo będziesz miała transfer pod koniec tygodnia tak ? Malwi - no to ładnie Twoje łobuzy rosną . Super , oby tak dalej :) monka - fanie wybrałaś imiona dla dziewczynek .I już jesteś przygotowana . Ana kiedy masz termin ? lena - no tak leki drogie , a cóż poradzisz .Dziękuję i życzę powodzenia :) Zulastar - dzięki kochana , fajnie jak tak dużo osób wspiera . Cindi - dziękuję Ci kochana bardzo . A co tam u Ciebie ? Pod chmurką ja polecam dr Szulca , Wojewódzkiego ,Zamorę , Taszycką ,natomiast odradzam Czerkwinskiego i Lewicką . babeczki - Witam Cię ! No pewnie kochana , że możesz do Nas dołączyć :):):) I dziękuje :) Wszystkim dziewczynom bardzo dziękuję za słowa wsparcia , to jest dla każdej z Nas bardzo ważne . Wszystkim dziewczynom bardzo bardzo dziękuję .:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato - ja pisałam, jak u mnie na stronie 836.;p A jak tym razem u Ciebie stosunki z dr Z ? Już lepiej ? Bo pisałaś, że ostatnio Cię wkurzył.;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - jak się robi scratching , to nie usypiają . Leżysz w pozycji tak jak do usg specjalnymi narzędziami robi dr( zadrapanie) . Nic nie boli , możesz mieć parę kropli krwi na wkładce i nic poza tym . Trwa wszystko bardzo króciutko . A koszt 200 zł , ale to już na pewno wiesz . A co dr Z jest wszystko ok , chociaż lepiej mi współpracuję z dr Sz . Byłam u dr Sz na kilka wizytach , więc mam porównanie . Chociaż bardzo miło i ciepło byłam przyjęta przez dr Wojewódzkiego i Lewandowskiego . Ogólnie nie lubię zmieniać dr , ale tak sobie pomyślałam , że nie będę zmieniać dr . Aha już wiem , że teraz odpoczywasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyndi
Lato u nas dobrze. Synuś skończył 2 latka i 7 miesięcy. Chodzi do przedszkola z którego nie chce wychodzić (małe przytulne i rodzinne przedszkole a i prywatne, może stąd ta jakość). Dzisiaj byliśmy u dziadków na wsi i lepiliśmy pierwszego w życiu synka bałwana. Powiem szczerze, że nie wiem kto miał większą radochę My dorośli czy też ten mały ludzik. Ale było super. Piszę to tak szczerze bo wiem, że i u Ciebie (i u Was kochane wszystkie) zaświeci w końcu słoneczko po tych wszystkich przejściach, nieudanych próbach i latach walki tak jak nas To szczęście spotkało przy 7m podejściu. Pozdrawiam Was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pod chmurką
Dzięki Dziewczyny, ja od piątku nie robię nic więcej tylko czytam o tych lekarzach.. Dziewczyny, na stronie Novum piszą, że na wizytę czeka się nawet 2 miesiące (mówię o wizycie wstępnej). Naprawdę mają aż takie przepełnienie? Jutro chcę tam dzwonić, ale aż mi włosy stają dęba, jak sobie pomyślę, że będę musiała jeszcze ze 2 miesiące czekac ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b_ubu
pod chmurką - nie wydaje mi się żebyś musiała czekać na wizytę aż 2 miesiące więc dzwoń jutro.Z tego co pamiętam ja czekałam 2 tygodnie,ale to dlatego,że koniecznie chciałam do Dr Zamory.Są lekarze,którzy nie mają wielu pacjentów i do nich nie trzeba czekać.Polecam Ci Dr Zamorę i Wojewódzkiego.Specjaliści w swojej dziedzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monka - fajne imiona wybraliscie :) na jaki wozek sie zdecydowaliscie? lato - w gorach bylo super, bylismy z moimi rodzicami i byl jeszcze brat cioteczny z zona i synem. chlopaki dzis koncza 5 miesiecy a mi sie wydaje ze w zeszlym tygodniu sie urodzili, moze to przez to ze tak dlugo byli w szpitalu. ja rowniez polecam dr Zamore. prawo - caly czas pamietam o Tobie tylko nie moge znaleźć dokumentow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pod chmurką
Częśc Dziewczyny:) Umówiono mnie do Dr Dobek- Jakubczyk. Macie może jakieś doświadczenia z nią związane? Z tego co czytałam nie należy do najmilszych, ale jest dobra w tym co robi (padło porównanie, że jest jak dr House w spódnicy). Mam się bac ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pod chmurką
I sorki, że Was tak zamęczam.. Jak w Novum cenowo wygląda monitoring cyklu? Bo pewnie takowy bede musiała robic. Z tego co wiem w Invimedzie płaci sie chyba 150,00 zł za cały monitoring, bez względu na ilośc usg. W Novum jest tak samo, czy płaci się za każde usg oddzielnie? Niestety nie mają cennika na stronie, więc nie mam jak tego sprawdzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pod chmurką - ja mam i nie polecam ! Zmieniłam ją na dr Z po 1 moim nieudanym transferze niestety.;/Ona nawet transferów nie robi.;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pod chmurką
Igrek - no to mnie zmartwiłas :/ Niestety mają spore problemy z terminami do innych lekarzy w Novum (jeśli trafiają się jakieś pojedyncze, to na godzinę 13.00 np ;/).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz-Twoja decyzja!ja bym 2 raz do niej się już nie zapisała,ale nie twierdzę,że zwykły monitoring robi źle czy coś takiego.Do IVF na pewno jej nie polecam.;-(Chociażby ze względu na to,że nie robi transferów. Ja u dr Zamory jestem i to jest drugi pod względem doświadczenia najlepszy lekarz po samym dr L, więc może spróbuj się do Niego zapisać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim Cyndi , kurcze jak to zleciało , synuś praktycznie nie długo skończy 3 latka hm....Fajnie , że masz dziadków na wsi i te wszystkie rzeczy robione z synusiem .Nie ma nic przyjemniejszego ( zazdroszczę Ci ) ale to tak pozytywnie . Wiem , że też przeszłaś nie łatwą drogę Mam taką cichutką nadzieje , że i ja doświadczę takiej przyjemności jakie jest bicie mamusią . kotek , to widocznie podnieśli cenne za scratching , bo ja w 2012 płaciłam 200 zł hm ..... zuzia-zu - fajnie , że w górach było super ja też lubię góry . Ale w tym roku niestety nie pojechaliśmy (wiadomo z jakich przyczyn ) Dobrze ,że dziadkowie pojechali z Wami , zawsze to jest dodatkowa pomoc ,a szczególnie przy 2 dzieci . A poza tym i Wy mogliście pozjeżdżać na nartach . Jak jest więcej osób ,to jest i weselej . My to zawsze ze znajomymi wyjeżdżamy . Mamy tam swoje stare i sprawdzone zakwaterowanie u ( Gąsienicy ) tak ją nazywamy . Może na przyszły rok pojedziemy jak wszystko będzie ok . Tak , tak czas szybko leci , mi się wydaję że Ciebie widziałam z Michaliną wczoraj w Novum , a tu już dzieciaczki mają po 5 miesięcy . Nie obejrzy się będzie roczek i td . Buziaki :):):) pod chmurką , ja osobiście nigdy nie byłam u dr ,wiec nie wiem . W Novum za każdą wizytę i usg płacisz . Pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato76 - jaką miałaś grubość endo w dniu transferu lub wcześniej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b_ubu
Dziewczyny, mam dziś 17dc i od 4 dni jakaś dziwna wydzielina z brązowawym zabarwieniem.Nie wiem czy coś złego się nie dzieje.Czy któraś z was tak miała kiedyś w ciągu cyklu?Idę dziś na usg więc zobaczę czy jajeczko pękło.Wiecznie człowiek musi się stresować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b_ubu - ja się może raczej nie będę wypowiadać w tym temacie, no bo ja to często miałam między @ " coś "...jakieś plamienia lub / i krwawienia.;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pod chmurką
Dzieki Igrek. Ja na razie mam jakas nadzieje na ciaze naturalna i ide do Novum z dusza na ramieniu i nadzieja na jakies "rozbudzenie" tego mojego jajnika, wiec specjalisty od in vitro na razie (chyba) nie potrzebuje. Gdyby jednak sie okazalo, ze to moja jedyna deska ratunku, to uderze do Doktora Z. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pod chmurką
b_ubu, a moze to plamienie po peknieciu pecherzyka wlasnie? Nie znam sie az tak, ale samej mi sie zdarza miec plamienie owulacyjne, choc co prawda nie trwa ono 4 dni. No, ale jak to mowia - "kazda baba jest inna" ;) Nawet jesli jest to dla Ciebie niepokojace, to jutro na usg wszystko sie wyjasni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katkaOC
Witajcie, mam pytanie czy któraś z was była stymulowana gonadotropinami? Z jakimi rezultatami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po sobotniej wizycie wszystko jest ok zaczełam leki ,w piatek kolejna wizyta i w połowie marca zabieram chyba jedna snieżynke oby ten rok 2013 był dla nas owocny,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato doczekasz na pewno. Przykro mi, że tyle to trwa ale pamiętaj, że to czekanie ma sens i jakiś cel na pewno. Teraz tego nie widzisz ale kiedyś zrozumiesz. Ja cały czas trzymam za ciebie bardzo mocno kciuki. Spójrz na nas z Cyndi- ciężkie z nas przypadki ale jednak mamy:) Jak będziecie trzymać jutro kciuki to będę wam wdzięczna. 12.00-transfer moich skarbów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×