Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

malwi - mi okropnie wypadaja, po pierwszej ciazy miałam to samo wiec wiem ze to niestety "normalne"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa ja daje tylko D.. Kupiłam bioaron D w kapsulkach do wycisniecia... Malwi, bardzo wypadały.. Teraz obciielam około 10cm i jest lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pomocy!! Jestem 10 dpt 1 blastocysty ,koło 5/6 dpt miałam plamienie jak moze implantacyjne nie wiem .ale dzis poleciało co prawda nie dużo ale czerwona krew, od 2 godzin sprawdzam co chwile wkładkowe ale nic niema..czy to juz po wszystkim?poroniłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie dziewczynki ja też obcięłam z 10 cm mam nadzieję , ze będzie lepiej byłam u dermatologa kazał mi łykać vitapil bo tylko to można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b_ubu
Mysza - ja właśnie miałam tak samo,ale w 9dpt i myślałam,że to koniec a się udało.Moje plamienie trwało cały dzień,a następnego wkładka była juz zupełnie czysta.Bądź dobrej myśli:)tym bardziej,ze 5/6dpt to prawdopodobnie implantacja. Dziewczyny,na włosy polecam ampułki Goldwell.W sklepie internetowym można je kupić i są naprawdę dobre - jedna kosztuje około 15zł z tego co pamiętam i starcza na jedno mycie. Robiłam dziś betę - 14dpt - 721 (ciekawe czy nie dwa te króliczki będą),błagam o cud żeby ze mną zostały... Igrek - wiesz już coś o transferze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B_ ubu - ciesze sie razem z Toba!!! Piekny przyrost! Tym razem bedzie wszystko dobrze. B_ubu - super. Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B_ ubu - ciesze sie razem z Toba!!! Piekny przyrost! Tym razem bedzie wszystko dobrze. B_ubu - super. Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mi również wypadają włosy ale tak jest przy tarczycy niestety . W przyszłym tygodniu mam zrobić TSH . Ale jest dzisiaj cieplutko , aż się chce na dwór wyjść . Ja dziś popracowałam w ogródku mam jeszcze do posadzenia lilie i posieje szpinak , więc po zrobionej przerwie idę sadzić . mysza158 - u mnie w pierwszej ciąży (którą poroniłam ) było takie brązowawe plamienie , a potem jak już widziałam serduszko i jak zbliżała się kolejna wizyta u dr poroniłam na majtkach zobaczyłam kilka kropelek krwi zadzwoniłam do dr i kazała mi natychmiast przyjechać do Novum , ale po zbadaniu razem z dr Zamorą stwierdziły , że nastąpiło poronienie i nie było już widać bijących serduszek moich maluszków . Powiem , że strasznie to przeżyłam . Ale wierze , że u Ciebie będzie wszystko dobrze , bądz dobrej myśli i trzymam kciuki za wysoką betę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b_ubu - No kochana być może będą dwa króliczki ? :):) ale fajnie było . Ciesze się razem z Tobą i życzę Ci spokojnych 9m-cy . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za słowa otuchy ,w pon zrobię bete i zobaczymy to 12 dzień będzie może coś wyjdzie ,jeżeli nie poroniłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza - powodzenia w testowaniu! MICHALINE - dzieki👄 juz sobie zamówiłam Bioaron własnie, teraz jeszcze mam na tydzien bioaron k+d dzwoniłam do dr pozowliła dokonczyc opakowania a potem juz tylko witaminke d mam dawac MALWI - a drogie te witaminki? ty karmisz piersia tak? dlatego tylko takie dr ci pozwolił brac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bubu - jeszcze cisza.;/No ale ja czekam na celowaną,więc jest chyba dłużej i trudniej ! W poniedziałek jestem z dr Z na telefon umówiona--ma się wszystkiego dowiedzieć w lab.Biorę już 5 tabletek Progynovy i inne leki na uszczelnienie naczyń krwionośnych,bym nie zaczęłam znowu plamić i krwawić.;-/Dzisiaj mój 13 dc. Myślę,że właśnie przez to mi się nie udawało, więc tym razem jak tak się stało w lutym,to dr Z mnie z dr L nie dopuścili w ogóle do tego transferu.;-(I lepiej....wolę poczekać niż znowu się zawieść !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaa tak karmię dlatego tylko te witaminki one kosztują 33 zł za 60 sztuk u mnie w aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.BUBU gratulacje oby wszystko było dobrze dbaj o siebie. Ja czekam na wizytę u Lewandowskiego przełożyli mi wizytę na 22 kwiecień tak więc czekam i nie wiem co dalej,pozdrawiam wszystkie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Nie pisałam trochę bo działo się u mnie ale coś co w ogole nie chciałabym żeby miało miejsce. Jak pisałam wcześniej Tsh bardzo mało spadła, powtórzyłam badanie w innym lab i coś mnie tknęło żeby zrobić bhcg to był wtorek z bhcg wyszło że jestem w ciąży nie mogłam w to uwierzyć nie dochodziło do mnie tyle lat starań nic a tu podczas brania anty taka niespodzianka. W pt byłam umówiona na usg do katowic ponieważ dr powiedziała że beta już powinna być ponad 1000 więc powinno być widać pęcherzyk ciązowy. W pt usg i słyszę przykro mi bardzo nie ma pęcherzyka jest ryzyko ciąży pozamacicznej i musi pani jechać do szpitala. Dostałam obuchem w jednej chwili wszystko mi sie zawaliło wracam do siebie do miasta do szpitala przyjmują mnie robią usg i z tym samym podejrzeniem przyjmują na oddział robia badanie beta i następnego dnia wskazująca na brak ciąży następnego dnia powtórka badania i to samo konkluzja pomyłka labolatorium robiącego pierwszy wynik. Nie muszę mówic co z M przeżyliśmy...nie zamierzam napewno zostawić tej sprawy póki co gdyby ktoś mnie zapytał czy byłam w ciąży powinnam odpowiedzieć tak wirtualnie ... przepraszam że tak tylko o sobie ale musiałam się wygadać nadrobie napewno całą lekturę a tymaczasem pozdrawiam Was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i jeszcze jedno najbardziej mnie boli że przerwałam procedure i muszę znowu od początku brać tabl. anty oraz to że można powiedzieć bezzasadnie byłam 4 dni w szpitalu, znowu mam w sobie tyle żalu oczywiście paradoksalnie cieszę sie że nie było ciąży bo wizja pozamacicznej była dla mnie jak wyrok, dodatkowo boli mnie że cały czas coś mi staje na przeszkodzie żeby podejść do ivf...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b_ubu
Tak się cieszyłam dziewczyny...a tu wygląda na to,że czeka mnie powtórka z grudniowej "rozrywki".Przyrost bety dziś już za mały:(Dr kazał powtórzyć w czwartek i odstawiać leki jak spadnie.Nawet się nie pocieszam,bo wiem,ze albo beta ładnie rośnie i dzidziuś się rozwija albo koniec marzeń i trzeba znowu się pozbierać.Moje największe marzenie od 7 lat - marzenie bycia mamą znowu się rozpływa.I jak to przeżyć?Nie wiem co dalej,jestem załamana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B_ubu tak mi przykro :( dopiero przeczytałam że Ci się udało i się tak bardzo ucieszyłam bo każda pozytywna beta to nadzieja dla całej reszty a tu niestety czytam dalej i okazuje się że ta nadzieja trwała tak krótko. B_ubu naprawdę ściskam Cię bardzo mocno!!!! Lena66 wiem co znaczy radość a potem wizja ciąży pozamacicznej bo sama to przeżyłam w lutym ale Twoja historia jest po prostu szokująca!!! Też bym nie zostawiła tej sprawy bez wyciągnięcia konsekwencji!!! A ja byłam dziś na kontroli, wszystko jest dobrze... blizna po cesarskim cięciu już jest zupełnie zagojona. Czekamy na @ i jedziemy po nasze śnieżynki!!!! Już się nie mogę doczekać!!! Jest we mnie takie przekonanie że tym razem musi być dobrze a podobnież jak się w coś bardzo wierzy to tak się dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bubu bardzo mi przykro już nie wiem co napisać to takie cholernie niesprawiedliwe coś jest dane a pożniej tak okrutnie zabrane byłam z dziewczyna na odziale która poroniła brak empatii lekarzy jest nie do opisania kochana życzę Ci dużo siły ściskam dziewczyny mi też wypadały bardzo włosy ale tak jak lato przez niedoczynność ale odkąd biore leki jest o niebo lepiej mysza 158 i jak u Ciebie trzymam kciuki:) Alicja to super że już zielone światło za ciebie też kciuki zaciśnięte:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, B_ubu tak bradzo mi przykro, daj znać jak już bedziesz wiedział coś więcej, Lena66 to straszne co przeżyłaś, nawet nie umiem sobie tego wyobrazić. Dziewczyny dziś na wizycie pani dr powiedziała mi że nie ma przeciwskazań do sn moje dziewczynki sa ułożone główkami do wyjścia, ja prawie się popłakałam, próbowałam ją namówić żeby na skierowaniu do szpitala (bielańskiego) napisała mi jednak o cc, ale ona tego nie zrobiła. Próbowała mnie przekonywać że sn też zdarza się przy ciążach bliźniaczych, niestety nie odbierze mojego porodu ponieważ nie będzie miała dyżuru w maju w szpitalu dała mi namiar na prywatną położną pracującą w tym szpitalu. ja po tych różnych historiach związanymi z ciążami bliźniaczymi chociażby ta sprawa z olimijczykiem i jego córkami. Boję się komlikacji że coś pójdzie nie tak. czy jak ma się swoją prywatną położną to ona ma wpływ na przebieg samego porodu czyli sn czy też cc? Piszę bardzo nieskładnie jestem przybita nie wiem co robić, może macie jaakiś namiary na lekarza, gdzie zdążyłaby,mm jeszcze się udać i skonsutować jak rodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaaja8
Monka, fantastyczna lekarka, dr Bednarowska pracuje w klinice Invicta - jak byłam w ciąży powiedziała mi że jak się jest po IVF to bez problemu może skierować na CC. Drugi lekarz którego polecam to dr Krzysztof Czajkowski - ordynator w szpitalu na Karowej - ja tam rodziłam i szpital polecam, świetne warunki, super opieka, bardzo miło wspominam pobyt i poród. b-ubu współczuję ... ale nie poddawaj się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! Dziewczyny - macie pozdrowienia wszystkie od Izy.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monka - ja moge zdobyc namiary na lekarza który w sw zofii cc załatwia... bubu - przykro mi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julcia od niedawna jestem na facebooku (Monika S....a)wysłałam Ci zaproszenie to jak możesz mi na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b_ubu smutne to co napisałaś,jest mi bardzo przykro,napisz jak wyjdą Ci badania jutrzejszej bety,może jest jeszcze jakiś promyk nadzieji. lena66 kurcze,taka pomyłka w labolatorium? no brak słów!!! trzymaj się kochana że też musiało to trafić ma Ciebie. mena27 jak się czujesz? jak mdłości bardzo dokuczają? lato buziaczki ciociuniu:) igrek dziękuję za pozdrowienia od Izy Izka jak podczytujesz,to ja również pozdrawiam i ściskam Cię mocno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza - dziękujemy za pozdrowionka, czekamy na Ciebie! lenka - okropna sytuacja, słow brak po prostu. Wierez ze ta pomyłka to była dobra wróżba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monka no widać już dziewczyny szybko ruszyły z pomocą w głowie mi sie nie mieści że jakiś lekarz wpada na pomysł porodu naturalnego przy ciąży mnogiej, gdzie powinno się na dzień dobry nie brać innej opcji oprócz cc Igrek pozdrów serdecznie Izę ode mnie:) Dziewczyny dzięki za ciepłe słowa, byłam dzisiaj ze skargą w lab napisałam 1,5 strony słowa mi sie lały jakbym książkę pisała, przyjęła mnie kierownik lab powiedziała że bardzo jej przykro że nie wyobraża sobie co przeżyliśmy i że nie zostawi tej sprawy zadzwoniła do całej prezes po godz powiedziała że jest pani prezes i żebym przyszła przeprosiły raz jeszcze i dały mi kupon do końca przyszłego roku na bezpłatne badania w kwocie 500 zł. Nie chciałam sie już dochodzić...bo i tak żadna kwota mi nie wynagrodzi tej traumy... pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×