Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

igrek Tak bardzo się cieszę niech,ta chwila trwa...to w poniedziałek zrobisz betę,zaciskam mocno kciuki,wiedziałam że to będzie Twój czas,gratuluję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewuś74 - tak w poniedziałek. Nie wiem, co z pracą jeszcze, bo wypadałoby iść już po weekendzie, bo do wczoraj miałam urlop.;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ja pier... Igrek!!!! Aż mnie ciary przeszły :))) Nareszcie! Dbaj teraz o WAS i nie przejmuj się pracą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek moje gratulacje. Testy się mylą tylko w drugą stronę tzn mogą nie pokazać ciąży jak jest beta niska pomimo że ciąża jest ale w drugą stronę nigdy. Więc jeśli test pokazał 2 krechy to jesteś w ciąży i tyle. Jeszcze raz gratuluje!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem Kochana - ja miałam scratching, 2 razy akupunkturę przed i po, dr L mi robił transfer i miałam hodowlę zarodków do 5 doby. Tak mi się wydaje, że jak podają w 2 lub w 3 dobie zarodki i na przykład one już w macicy przestają się rozwijać, no to cały czas mamy nadzieję, bo nie wiemy, że jest inaczej i chyba dobra jest ta hodowla, bo przynajmniej się wie co i jak. Mylą się i testy w 2 stronę, jak ktoś bierze leki zawierające gonadotropinę kosmówkową, a ja nie brałam przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek Mówisz że martwisz się pracą,,myślę że jak zrobisz betę i zadzwonisz do novum z pozytywnym wynikiem oczywiście,nie ma innej opcjito bez problemu wypiszą zwolnienie i będziesz musiała pojechać pewnie na wizytę i zrobić u nich hcg.Jestem z Tobą kochana,musi być dobrze, buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek - nawet nie wiesz jak się ucieszyłam jak przeczytałam o II KRECHACH :):):) gratuluje z całego serducha.. dbaj teraz o was :) Lena66 - punkcję będę miała prawdopodobnie w poniedziałek, jutro będę wiedziała dokładnie. Zastrzyki biorę od 24 kwietnia. Kurcze, Igrek, nawet nie wiesz jak poprawiłaś mi dziś humor :) U mnie transferu nie będzie w tym cyklu już na 100% :( trzeba będzie poczekać, niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek, korzystaj ze zwolnienia.. Praca sie nie martw... Poczeka... Długo czekałas na swoje szczescie.. Teraz niech praca poczeka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - Kochana alez cudne majówkowe wieści! tak się ciesze jak by to mnie się udało:D trzymam kciuki za Twoja fasolinke niech pięknie sobie rosnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - jak na razie no to nie umiem się cieszyć, bo kilka godzin po zrobieniu testu zobaczyłam na papierze mocz zabarwiony na pomarańczowy.;/Drugim razem na jasny beż.Teraz już prawie nic nie ma, ale brzuch mnie rozbolał, wzięłam 2 no-spy i trochę przeszło.Leżę cały czas, a jutro dzwonię dr Z lub L. Jestem przerażona,oby się nie rozkrwawić teraz.;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek Kurcze kochane słoneczko ty nasze wielkie gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wow bardzo się cieszę- nareszcie. Tak czułam , że tym razem musi się udać. Kochana a pracę to ty olej teraz ważniejsze jest maleństwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek mysl pozytywnie !!!! odzywalam sie kiedys na tym forum moze pamietacie. dojrzelismy z m do decyzji o in vitro i mam pyt. do was czy znacie klinike Ovum w lublinie i ewentualnie jakiego lekarza polecacie? Robilismy badania w Ab Ovo mnie leczono na pcs a u meza stwierdzono ze ma slabiutkie parametry nasienia robil badania hormonow, posiewy i usg jadra i na tym koniec nie zaproponowano mu zadnej terapii zostalismy z tym sami szukamy dobrego androloga bo chcemy przed in vitro sprobowac wszystkiego. Czytam was caly czas i podziwiam ze jestescie tak wytrwale w dozeniu do dzidziusia to naprawde mnie motywuje i daje nadzieje. pozdrawiam was wszystkie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igreczku Kochany - moje gratulacje. Tak czułam że z takimi pięknymi komóreczkami to musi Ci się udać. Nie przejmuj się teraz pracą, najważniejsza teraz jesteś Ty i ta kruszynka która jest w Tobie. A praca nie zająć nie ucieknie. Trzymam nadal kciuki za wysoką poniedziałkowa betę. &&&&& &&&&&

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - na początku dużo kobiet plami i nic to złego nie zonacza...myśl pozytywnie kochana i dbaj o siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wam dziewczyny za takie wsparcie.;*Jak na razie już od dłuższego czasu jest wszystko ok...czysto i brzuch przestał boleć, ale nie zmienia to faktu,że jestem tym przerażona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stocia5 - ja jeździłam wiele lat do AbOvo do Lublina do Prof. Putowskiego--jakieś nieporozumienie !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - a czy ta ii kreseczka na tym teście może był słabsza niż ta testowa ? Bo moja jest słabsza.Nie jest ona aż taka mocna jak ta pierwsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek Słabszy kolor tej drugiej kreseczki to normalne,hcg jest jeszcze niskie i to dlatego ważne jest że ją widać,ja miałam tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę już spać dziewczyny ! W ogóle źle mi się spało tej nocy ( tak przeczuwałam zresztą ). Zrobiłam znowu test ( taki sam ) i znów jest II kreseczka. Spodziewałam się, że będzie już mocniejsza, ale nie -- jest taka sama jak wczorajsza.Schizuję no nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek To normalne że się martwisz,bo zbyt długo czekałaś na ten cud...trzymaj się;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek u mnie też ta II kreska była jaśniejsza. Nie martw się ważne ze jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tym 2 teście ta II kreska jest chyba nawet ciut jaśniejsza i widzicie...znowu mam powód do zmartwienia.;/ Dzwoniłam do Novum i rozmawiałam z pielęgniarką, powiedziałam Jej co i jak.Słyszałam potem, jak z dr Z rozmawiała.Mam leżeć i brać leki tak jak do tej pory, a w poniedziałek zrobić betę i progesteron od razu i zadzwonić.Bardzo była zdziwiona, że w 8 dpt mi już sikaniec wyszedł.No ale Jej powiedziałam,że ja 1 blastocystę miałam. Dzwoniłam też do 1 lab, które jest dzisiaj czynne.No ale i tak dziś by wyniku nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi mi o to, że jaśniejsza od tego 1 testu.Czy może tak być ? Ja już myślałam,że jak beta rośnie, no to i kreska ciemnieje.Mój M mówił mi, że nie po kilku godzinach.Już sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam jeszcze 1 test z innej firmy, bo chciałam mieć pewność.No i znowu mi wyszedł.Może ta kreseczka jest trochę słabsza niż w tamtych testach, ale jest widoczna.Wcześniej miałam jakieś testy z Allegro po 1,00 zł., a teraz z apteki Pink Test z Domowego Laboratorium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teściowa Róży
Igreczku moje kciuki ZAWSZE działają.Wszystko będzie Ok.Ogromne gratulacje.Dbaj teraz o siebie-a właściwie już o WAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b_ubu
Igrek-gratuluję serdecznie i trzymam kciuki za pozytywne przyrosty bety.Wiem,że martwi Cię brak mocnej krechy,ale przecież Ty bardzo wcześnie testujesz więc sukcesem jest,że już się pojawiła,a z czasem ściemnieje,zobaczysz:)Co do plamień to u mnie były i to nie małe w 9-10dpt i też panikowałam,ale to nie jest zły objaw-tak mówią w N.Odpoczywaj dużo a w poniedziałek maszeruj na betę,będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyndi
Igrek i ja się przyłączam do gratulacji ale pamiętaj to początek długiej , dziewięciomiesięcznej drogi......... Nie możesz tak schizować bo się wykończysz psychicznie. Ja II kreske w 14dpt miałam ledwie widzialną , taką jaśniutką. Do pracy osobiście radzę Ci nie chodzić. Za dużo możesz stracić i będziesz tego żałowała do końca życia. Powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teściowa Róży - bardzo Pani dziękuję za trzymanie kciuków.;-)Jak widać przydały się. A ja dziewczyny nie mam już żadnych plamień od wczoraj.To takie jednorazowe tylko było chyba, ale dzisiaj też brzuch czuję i cały czas prawie leżę.;/Już 3 No-Spy wzięłam.Poza tym mam okropne wzdęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×