Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Cyndi - do pracy na pewno nie będę chodziła. Już to jest postanowione i nie ulega żadnej dyskusji.Masz rację, żebym sobie nie wybaczyła tego. Tylko się zastanawiam, jak to załatwić w poniedziałek, bo muszę z samego rana do szefa zadzwonić, bo już mi się urlop skończył.Nie chcę Mu jeszcze nic mówić, bo to za wcześnie, ale nie wiem, czy wziąść 1 dzień urlopu na żądanie czy jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek gratuluję to wspaniała wiadomość :-) uważaj na siebie, odpoczywaj, a przede wszystkim myśl pozytywnie i niczym się nie martw. Będzie dobrze! Monka serdeczne gratulacje mamusiu! Jak znajdziesz chwilke to napisz jak się czujesz, jak Twoje dziewczynki się mają? Podejrzewam, że masz teraz ręce pełne roboty, ale mam nadzieję, że masz pomocników :-) Moka i mona jak Wy się czujecie? Jak Wasze dzieciaczki? Michaline Twoj blog jest super, czytam na bieżąco, udzielasz dużo fajnych wskazówek dotyczacych zakupów dla dziecka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyndi
Igrek najlepsza w tej całej sytuacji byłaby szczerość bo jak zaniesiesz zaśw. od gina do pracy, że jesteś w ciąży to chorobowe masz płatne w 100%. Ale osobiście rozumiem Twoje wątpliwości. A może szefowi bys zrobiła taki unik i tel. bys powiedziała, że masz bardzo duże problemy zdrowotne ale to nie jest rozmowa na telefon a chcesz być lojalna wobec niego, żeby wiedział na czym stoi (chodzi mi o zastępstwo na Twoje miejsce), że przez jakiś czas nie bedzie Cie w pracy. I jak "sie spotkacie" to mu powiesz o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cyndi - wiem Kochanie, ale jak na razie no to tylko zrobiłam te 3 testy i w poniedziałek dopiero robię betę, a coś muszę na poniedziałek wykombinować - albo urlop na żądanie, no bo co innego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcę być szczera w stosunku do Niego, ale jeszcze kilka dni nie chcę Mu mówić. Jak już będę pewna, że beta pierwsza i druga jest ok, no to wtedy dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek a w ktorym dniu cyklu mialas transfer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicj@ - 25 dc. miałam transfer.A czemu pytasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo u mnie tez podjęto decyzje o hodowaniu zarodka do blastocysty i balam sie ze 21dc to juz b. pozno ale jak widac nie. Bardzo sie ciesze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicja - no to trzymam kciuki za tą twoją blastusię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek ogromnie gratuluję. Ciesz się i przestań wymyślać:) U mnie kreski też prawie nie było.Nerwy są teraz najmniej potrzebne. Pracę olej. Ja tym razem tak zrobiłam i jak zobaczyłam wypłatę większą o 850 zł to myślałam, że z radości urodzę. Nie wiem jak to możliwe ale uwzględniając premie i fakt, że dostałam cały etat w tamtym roku spowodował, że przeliczenie wyszło jakoś mega korzystnie.I choćby z tego powodu nie zamierzam już wracać choć muszę jak zwykle wprowadzić nową osobę a to trochę potrwa.Ciesz się bo to wasz czas. Praca nie zając. No lato teraz ty kobieto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mena 27 - a dlaczego Ty masz większą wypłatę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam stałą pensję, więc raczej chyba więcej mi nie wyjdzie. I nadrabiam chyba za wszystkie czasy robienie sikańców, bo mój M mi jeszcze 1 wczoraj innej firmy kupił, jak wracał z pracy i zrobiłam dzisiaj z samego rana i już ta II kreseczka jest bardzo widoczna.Nie jest można aż taka ciemna jak tam 1, no ale różnica jest znaczna.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie się boję dziewczyny tej jutrzejszej bety.;/Jeszcze dr Z prosił, bym od razu ten progesteron zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyndi
I tak teraz Igrek będzie z tym strachem, który będzie Ci towarzyszył przez najbliższe miesiące. Za każdym razem wszystkie to przechodziłyśmy od badania do wyniku...... Głowa do góry!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to już schizuję i sobie myślę, że może coś mi jest i dlatego te testy wszystkie są pozytywne !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek, przestań... Wszystko bedzie ok. Myśl pozytywnie i tyle... Z praca dobrze robisz! Candy, cieszę sie bardzo, ze Ci sie podoba.. Zapraszam do komentowania:-) A moja Milka ma dzis pól roku:-) szok! Kocham ja jak nie wiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IGREK- jestem w szoku Moje Gratulacje. Jak wczesniej mówilam nie pisze nie odzywam sie ale czytam Was i jak tu sie nie odezwac jak tu taka nowinka. Dziewczyny pozdrawiam Was a Tobie Igreczku GRATULUJE Z CALEGO SERDUCHA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Duzo lez i odpoczywaj nie rób nic teraz to Twój Wasz czas. Popłakałam sie z radości Gratuluje raz jeszcze Buzka Trzymam kciuki za jutrzejszą betę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aj dziewczyny - schizuję...wiem.Bo mam powiększony prawy jajnik ( wyszło w dniu transferu 25 dc., a 8 dc. było jeszcze wszystko ok ).Dr Z powiedział, by się tym nic nie przejmować teraz, a kiedyś tam przy okazji zwrócić na to uwagę.A ja teraz się strasznie boję, że to może rak jajnika i dlatego te testy mi pozytywne powychodziły.Mój M już lapa chce wyłączyć, bym nie czytała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga 37
Hej. Ygrek, jakie miałaś objawy? Ja jestem w 11 dpt i czasami bolał mnie brzuch - wczoraj i przedwczoraj cały dzień, poza tym miałam jakby mdłości i jestem wrżliwa na zapachy. Boję się robić bete i w ogóle już mam tego wszystkiego dosyć... A dzisiaj czułam się jak przed m @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - trzymajcie za nas kciuki i pomódlcie się proszę ! Dzisiaj sądny dzień.Nie mogłam spać w nocy, co chwila się budziłam, a od godziny 05.00 rano już w ogóle nie śpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek ogromnie się cieszę. Gratuluję i baaaardzo mocno trzymam kciuki za bete, za przyrost za serduszko i za wszystko żeby było dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po badaniu.Wyczekałam się ponad godzinę.Już myślałam,że tak sfiksuję.Nie dość,że jakoś dzisiaj te 2 Pani długo obsługują, no to sporo ludzi i jeszcze co niektórzy wchodzą bez kolejki. Poprosiłam, czy mógłby być wcześniej ten wynik, bo do tej godziny 14.00 no to ja zawału dostanę i ma być za jakieś 1,5 do 2 godzin.Trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczęta - moja beta hcg 423,8 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczęta - moja beta hcg - 423,8 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczęta - moja beta hcg - 423,8 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Coś mi strona nawala i już 3 raz próbuję to napisać.;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek - w 11 dpt (bo to chyba Twój 11 dzień - prawda?) to naprawde piękna betka. Trzymam kciuki dalej. Cudownie. A jak progesteron?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie razem wyglądają te trzy piękne wiadomośći!!! Aż krzyczą same za siebie! Taką wiadomość można powtarzać w nieskończoność!!! Igrek - duuużo zdrówka i jak najmniej stresu, wszystkiego pięknego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek Piękna beta,jeszcze raz gratuluję kochaniutka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×