Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Moniś ja około 19 tyg najpierw faktycznie coś w rodzaju bulgotania ale jak sytuacja powtarzała się codziennie to już wiedziałam że dzieciaki się odzywają:) kede póki co przyjmuj dużo płynów ale jeśli nie ustąpi idź do lekarza ja miałam jelitówkę wymioty + biegunka poszłam do lekarza zastrzyk z nospą i 3 kroplówy tyle że ja jak piłam nawet wodę to objawy nie ustępowały stąd wizyta lekarska Pozdrawiam Was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renia19 nie przejmuj się ja bakterie E.coli miałam kilka lat temu 2 tyg antybiotyk i po kłopocie. Niestety większość bakterii przenoszą mężczyźni tylko że u nas się rozwijają. Oczywiście przed 1-szą inseminacją też mi wyszły jakieś bakterie i dostałam antybiotyk po 1 tyg zrobili znowu posiew i było ok :) W takich sytuacjach jak wychodzi coś nie tak musisz zadzwonić do novum i poprosić o konsultacje telefoniczną z Twoim lekarzem. Przez telefon powie Ci jakie antybiotyki musisz brać. Jeśli masz blisko do novum jedziesz po receptę albo idziesz do swojego internisty i C**przepisuje leki. Renia nie możesz mieć żadnej bakterii pamiętaj Twoje zdrowie to dziecka zdrowie. Trzymaj się ciepło i nie stresuj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka. Lillalu, Aneta jak tam po usg? Ja jade dzisiaj na 10, całą noc nie spałam, najgorsze jest to, że od dwóch dni nie mam żadnych objawów ciążowych, piersi przestały w ogóle boleć, stały się miękkie i normalne, porażka. Jadę jak po wyrok ostateczny. :( Pozdrawiam E!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ panikara :) Wszystko będzie ok. Ciesz się... bo ja mam mdłości, które mam nadzieję szybko miną, a też długo ich nie było i miałam nadzieję że mnie ominą. Posłuchaj lepiej co ja zrobiłam :) Mieliśmy wizytę na 18.20 i dr poprzednio powiedział mi, że wystarczy być na ok godzinę żeby wyniki były od ręki... ale mi się zapomniało że max 16 :) no i już mi ich nie zrobili... No to już zła pod gabinetem, wkurzona czekałam 2h... No i nadszedł mój czas. Nie ma badań? Trudno... idziemy na usg... a tam śliczne 9,4 mm szczęścia i serducho... :) Coś wspaniałego! Mam brać lutinus do wyczerpania (3 tygodnie jeszcze) i już odstawić, bez sprawdzania progesteronu nawet. To była moja ostatnia wizyta w Novum... :))) A co do bety poprzednio to nie miałam 334, tylko 3366 :) Trzymam za Ciebie kciuki i daj znać co i jak, ty Aneta też!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenasz88
E! Nie panikuj! Będzie dobrze! Ja od 2 dni walczę z przeziębienie... Jak krwiak odpuścił to teraz mam gila do pasa i bolące gardło... :) Ja teraz czekam aż do 27.12 na usg. Moje wszystkie objawy też ustały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny wróciłam! Nie robię już żadnych wyników z krwi! Widziałam przy becie powyżej 10 tysięcy dwa serduszka, z tym, że jeden pęcherzyk jest mniej rozwinięty, tak jakby różnica między dziećmi była 2 dni. Następne usg za tydzień! Nic już nie rozumiem, ale moge być panikara :-) taki mój głupi charakter. Dziękuję za wsparcie. Jestm wykończona emocjonalnie, ale mega pozytywnie szczęśliwa. E!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kede
Jak miło czytać tak dobre wieści.... :) Człowiek się cieszy od ucha do ucha :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E! Wiedziałam!!! ;) Czekamy jeszcze na wieści od Anety! Ja mam wizytę 20.12. już u prowadzącego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E super niech teraz serduszka bezpiecznie się rozwijają :-) ja też dziś idę na wizytę, trochę wyniki krwi i moczu się pogorszyly, jakieś ketony są w moczu. Mam nadzieję, że wszystko będzie ok. Pozdr Monis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monis, jeśli znajdziesz siłę i ochotę to napisz proszę po wizycie,będę myślała o Tobie. Anja w - zanim się obejrzysz a będziesz z niecierpliwością czekała na pozytywny wynik transferu, a potem na kolejne wizyty ciążowe :-) Lenasz88 - wiem, że do nosa można stosować wodę morską, ja polecam Marimer, a na gardlo to chyba tylko pozostają naturalne metody, typu imbir. Musisz walczyć z zarazkami. Aneta - co taka cisza, odezwij się. Ps. Odebralam wkońcu wczorajszy wynik, wkradł się błąd laboratoryjny. Bhcg 39 tysięcy, Pani przepraszała, a ja już na szczęście byłam po usg, więc nerwy mi przeszły, ale całą nocka i pół dnia z głowy :-) Muszę odreagować. :-) Buziaki. E!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc71
E- gratulacje dbaj o siebie i niedenerwuj się tak strasznie . Gość84- co u ciebie słychać ? Ja byłam wczoraj na wizycie i jest wszystko ok . Zapytałam dr. czy może widać płeć to powiedział że na 90% chłopak . Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 71 a w którym jesteś tygodniu ciąży, że już na tyle% wiedzą że chlopiec. Zaczynasz już coś kupować dla maluszka? E oczywiście postaram się napisać. Jestem dobrej myśli, musi być dobrze. Pozdr Monis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc71
Monis- ja jestem 14/15 tydz. tylko że ja miałam usg w 4d . Narazie jeszcze nic nie kupuję a ty już zaczęłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze nie zaczęłam bo cały czas muszę leżeć, zamierzam zacząć kupować w lutym, bo z blizniakami to mogę trochę szybciej urodzić chociaż obym wytrzymała jak najdłużej. Kurcze mnie nikt.na Usg nie pytał jakie ma być, no nic pewnie po świętach się dowiemy. Pozdr Monis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczęta ;) Dobra passa widze trawa i to u niektórych podwojnie :) super dziewczyny...... Gratuluje juz zaciżżonym a nam oczekującym życze powodzenia i wysokich betek :) lato, bubu Jak tam u Was, kiedy startujecie?? U mnie dziś 1dpt..... jestem na L4, zwariować można samemu w domu ;) pozdrawiam wszystkie przyszle i obecne mamuśki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny Ewuś , tylko się cieszyć , że u Was wszystko ok :) Dzięki , że do Nas zaglądasz :) Buziaki dla ślicznotek :):):) Kotek - bądz dzielna kobietko wierzę , że wszystkim Nam zaświeci słoneczko . Trzymaj się i nie dawaj się , ja mocno Tobie i pozostałym starającym dziewczynom kibicuję . Julciaaa jak tam po wizycie ? wszystko ok ? nie martw się na zaś . Byłam na wizycie w Novum i tak miło byłam zaskoczona , że dr mi zlecił robienie badań . Kilka badań już zrobiłam między innym bakteriologie . Jak będzie ok to w przyszłym tygodniu będę brać zastrzyki, bo będę stymulowana długim protokołem . Także zobaczymy ,żeby reszta badań była ok . Ja nie wierzyłam , że tak wszystko pójdzie szybko. Sylwia- no to Kochan kciuki zaciśnięte mocno :)nie stresuj się i odpoczywaj , Będzie dobrze :) bubu - co tam u Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b_ubu
Sylwia - idziesz jak strzała kochana, już 10dpt!Pewnie drżysz z niecierpliwości na wyniki bety.Mooocno trzymam kciuki żeby się udało.Ty jesteś chyba tez w tym rządowym programie,prawda?Ile zarodków C***odali?Trzymaj się i pisz jak tylko dostaniesz wyniki! Lato - z tego co piszesz, będziesz następna:)Ja już zapomniałam kiedy się zaczyna brać zastrzyki!Chyba od 1 dc,prawda?Uda Ci się podejść do punkcji jeszcze w grudniu,mi niestety nie.Dopiero 16 mam wizytę i dowiem się co i jak.Zrobiłam jak dotąd Amh i Fsh,są chyba ok.Czy badania,które Ci dr teraz zlecił są refundowane czy trzeba płacić?Nie mogę się już doczekać,bardzo mi brakuje dziecka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bubu ,nie wiem jak to dokładnie jest , bo sporo badań ja miałam ważnych z lipca . Robiłam posiewy w Novum to zapłaciłam za te badania 100zł a reszta badań bakteriologii była już na MZ . Zrobiłam w szpitalu dziś morfologie ,APTT +PT/INR/ , za każde badania u siebie zapłaciłam po 9 zł , więc nie było jakoś drogo . Natomiast mój M też miał kilka badań na MZ robione i to wszystko . A jak będzie wszytko ok jak już będę stymulowana to dostałam karteczkę , że mam godzinę przed wizytą zrobić morfologie ,progesteron,estradiol,LH , te wszystkie nie będę musiała płacić Zobaczymy jak to będzie , ale widziała , że jak kiedyś sporo osób stało i płacili przy kasie no to teraz jak byłam była tylko jedna osoba .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc dziewczyny, nie miałam jak wczoraj napisac, a dzisiaj wlasnie wrocilam do domku, moja dzidzia ma 7,3 mm i widzialam bijace serduszko w 25 dpt, pan doktor powiedzial,cytuje: " dzidzia czuje sie swietnie" wiec ulga wielka, E i Lillalu ciesze sie ze i Wy widzialyscie swoje serduszka- oby tylko tak dalej rozwijaly nam sie dzieciaczki, ida jak burza! :) Silvia, Lato, b_ubu trzymam za Was bardzo mocno kciuki i czekam na same dobre wiesci - to bedzie Wasz czas, pozdrawiam wszystkie starające sie i mamuski, Aneta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato Super,ze jesteś już tak blisko;) u kogo Ty się leczysz? Bubu kochana zle odczytalas cos bo to moj 1 dpt ;) chciałabym juz 10 dpt Komórek pobrano 16 z tego 12 dojrzałych no ale w programie można tylko 6 zaplodnic. Chcielismy reszte oddac do adopcji ale z racji tego,że z moich kom.nie bylo jeszcze ciąży to nie mogliśmy:( Po rozmowie z dr uznaliśmy,że nie będziemy mrozic bo mozna by je dopiero wykorzystać po wykorzystaniu 3 calych procefur z Ministerstwa. dr pow ze kilka ciąż mają z mrożonych kom.ale slabiej się mroza niz zarodki. Bylismy tez nastawieni na biopsje na świeże nasienie ale chwile po punkcji okazało się,że mamy spory jeszcze zapas nasienia o czym w ogóle nie wiedzieliśmy. Efekt końcowy na dzień wczorajszy byl taki: z 6 kom.5 sie zaplodnilo, przetransferowano jadnego malucha w 5 dobie.4 zostały do mnożenia. Teraz zostało tylko czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta , Z całego serca dziękuję za tak miłe słowa , i trzymam mocno kciuki za Kruszynkę która nosisz pod sercem . Dbaj o Siebie i wypoczywaj , bo to jest czas dla Was . Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 84
gosc 71-u mnie bez zmian tzn kontorole mam we wtorek. Od jakis 2dni wstalam i troche chodze po domu. Miewam czasem wymioty. Brzuch sie zaokraglil i mocno zwiekszyly sie piersi(ale to akurat plus:). Z moich obliczen wynika ze mamy 13tyg 5dni. Jak to liczysz?Masz wynik tych testow Pappa?wszystko ok? Pozdrawiam Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia , byłam u dr Wojewódzkiego ale chcę żeby stymulację prowadził dr L, a Ty u kogo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta Mam nadzieję,ze ta końcówka tego 2013r będzie dla nas szczęśliwa;) trzymaj mocno te kciuki bo na pewno nam sie tutaj przydadzą. A Tobie spokojnych 9 m-cy życzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato Ja wszystkie dokumenty podpisywslam z dr Staroslawska. Ale od 6 dnia stymulscji mialam tylko wizyty u dr L. Transfer tez dr S. robila, my ją bardzo lubimy i cenie bo sporo nam pomogla w sensie papierkowych sprawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyna trzymam kciuki za te co po transferze i za te co jeszcze przed wierzę, że i Wam się uda. Ja miałam dziś wizytę i trochę jestem spokojniejsza bo nie ma już krwiaków, dr powiedział, że dzieciaczki ładnie rosną, też powiedział, że albo będzie parka albo 2 dziewczynki ale to nic pewnego. Najważniejsze, żeby zdrowe były. Trzymajcie się dziewczyny i myślcie pozytywnie a się wszystko uda. Pozdrawiam Monis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis - no pewnie , że nie ważna są płeć dziecka najważniejsze żeby były zdrowe :) Życzę Ci Kochana spokojnych 9 m-cy :) Sylwia , no właśnie super , że stymulację prowadził Ci dr L. Wiesz do dr też jak masz pewne zaufanie no to łatwiej wszystkie sprawy idą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lato, pamietaj tylko zeby myslec pozytywnie- to juz bedzie pol sukcesu, drugie pol uczynia lekarze, a zarodek z pewnoscia bedzie silny ja w to wierze,a wiara czyni cuda, ja mialam tak, ze jak sie za mocno spinalam to sie nie udalo, a teraz podeszlam na calkowitym luzie(chociaz wczesniej myslalam ze to niemozliwe) poprostu co ma byc to bedzie bo przeciez wyzej d**y nie podskocze :) i sie udalo ! takze dziewczyny , do dziela, abysmy wszystkie mogly przytulac nasze malenstwa w 2014 roku... Aneta ps. pamietajcie, ze jestesmy tu po to aby siewbie wspierac, bo polaczyl nas jeden cel...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 84
Monis bardzo sie ciesze,ze.wreszcie pozbylas sie tych krwiakow. Mam nadzieje ze u mnie tez juz nic nie bedzie:) Gratuluje wszystkim dzialaczka:)Trzymam kciuki. Pozdrawiam Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×