Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

lato Zle Ci napisalam, nie od 6 dnia stymulacji tylko od 6dc, ale to szczegół ;) Z tego co wiem to dr.L stymuluje pacjentki innych lekarzy ale jeśli jesteś pacjentka dr.Z .W lub T. to oni wtedy sami stymulują, gośćiu Ja do całej stymulacji,punkcji i transferu podeszlam na takim luzie,że sama byłam zdziwiona że daje tak sobie dobrze rade, ale od kąt wstałam z fotela już po transferze jakby mnie coś w łeb strzelilo, od razu załorzyłam,że na pewno znów nam sie nie uda :( Dziś troche mnie piecze od dołu, kurcze malo tej luteiny biore a coś mnie tam mi nie podpasowało,,, do tego jakaś spuchnięta jestem od środka, wyczuwalne przy aplikacji lutki, sory za ten opis ele macie jakiś sposób na te pieczenia?? Pozdrawiam w ten paskudny dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sylvia, moze jestes uczulona, jesli bedzie Cie tak pieklo zadzwon do Novum i przepisza Ci tylko ustnie, niektore tez tak mialy, musisz byc pozytywnie nastawiona , a moze lepiej wogole na nic sie nie nastawiac- juz sama nie wiem, ale nadmierny stres nie pomaga, jestes z programu? ja mialam wlozona blastusie i test sikany wyszedl mi ,co prawda bardzo slaby ,ale wyszedl juz w 7 dpt, Aneta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta Poprzednim razem przyjmowałam 10 tab i nic nie pieklo a teraz tylko 4 dopochwowo, nie ma tragedi w tej chwili nawet nic nie czuje, może przejdzie.. Mam recepte na podjęzykową nawet chyba na 3 op...... Tak jestem z programu,też mam baby w 5 dobie podanego ;) Ja nigdy po transferach nie robilam sikanych testów, bardzo się boję porażki....:( zresztą jak każda z nas. Weś tu człowieku nie myśl jak sama w domju siedzisz i nudzisz sie jak cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:) No wiem cos o tym, ja pamietam ze juz nie wytrzymalam i zrobilam sikanca nie liczac na dwie kreski, ale jak wyszedl pozytywnie, nastepnego dnia pobieglam na bete i byla juz ok 160 - 200 - nie pamietam juz tak dokladnie, w sumie to nie moge w to jeszcze uwierzyc :) głowka do gory, musi byc dobrze, innej opcji nie ma! Aneta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 84
Sylwia,Aneta- z tego co zrozumiałam jesteście z programu, ja też. W związku z tym mam do Was pytanie - Czy wiecie czy trzeba w czasie ciąży informować Novum o jej przebiegu (zakładając oczywiście, że chodzimy do swojego lekarza). Ja byłam u nich tylko na jednej wizycie po teście. Pozdrawiam Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc84 Wiesz nie wiem jak to jest już po teście pozytywnym, kojarze coś, że dziewczyny na jednej wizycie bywały w Novum a potem w swoich miejscowosciach chodziły do gina, ale zadzwon do kliniki to C***owiedza wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość71
Gosc84- sorki że dopiero teraz odpowiadam - oczywiście test pappa wyszedł bardzo dobrze . A Ty kiedy idziesz na wizytę bo ja dopiero teraz 7.01.14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 84
gosc 71-wizyte mam w ten wtorek Pozdrawiam Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Aneta , Tak pozytywne nastawienie to 100% skuteczności w Naszych staraniach , ale wiesz ja już tyle przeszłam że jest mi ciężko . Wszystko widać w mojej stopce tylko jeszcze miałam podejścia z komórkami dawczyni . Ale Kochana tak jak piszesz postaram się myśleć pozytywnie , takie wsparcie od Ciebie i innych dziewczyn dużo daję . Pozdrawiam Ciebie i życzę spokojnych 9 m-cy :) Sylwia , ja będę szła długim protokołem , najpierw będę brała zastrzyki gonapeptyl , a potem jak dostanę @ to mam zapisać się do L . Jak się czujesz ? Monka26 - co tam u Twoich księżniczek ? Moka - na jakim etapie jesteś ? Mena 27 Marysia jest prześliczna :) dużo zdrówka dla Was kobietki życzę :) Janko Muzykatno - napisz co tam słychać u Ciebie ? Julciaaa,karina ,Michaline ,Zuzia , Agniren , Malwi , Szczęśliwa mamo , Igrek , Ewuś ,Kotek ,Iza ,lena , lena 2005, Rene , Kordianka ,Cindi , Captcha , Bubu :):):) Pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Lato76- długo się nie odzywałam ale cały czas poczytuję , odezwałam się specjalnie dla Ciebie bo już drugi raz mnie wywołałaś . Ja jestem w 15 tyg. ciąży wszystko przebiega prawidłowo , samopoczucie bardzo dobre aby tak dalej . Czytałam że u Ciebie też pomalutku coś zaczyna się posuwać . Zrezygnowałaś z komórek dawczyni ? Napisz coś więcej , czy rozmawiałaś z dr. L czy ktoś Ci coś poradzał ? Kibicuję Ci nadal i chciałabym oby nareszcze wszystko poszło po twojej myśli . Pozdrawiam janko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. lato Czuje się dobrze. Tzn. żadnych objawów typu jajniki czy brzuch. Piersi tylko man spore i te zawroty glowy.do tego spać mi się chce. Moje nastawienie nie jest najlepsze na powodzenie :( A Ty jeszcze w tym miesiącu mam nadzieję wystartujesz? Janko Gratuluję, super wiadomość ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b_ubu
Janko - baaardzo mocno Ci gratuluję,gdy przeczytałam Twoją wiadomość to aż się uśmiechnęłam sama do siebie i pomyślałam,że każda z nas ma swój czas...Szkoda,ze się nie odzywałaś.Chyba pobawiłaś maleństwo córci i sama załapałaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janko,KOCHANA Z CAŁEGO SERCA GRATULUJĘ :):):) superrrrrrrrr wiadomość :) sylwia , dobra oznaka , że spać Ci się chcę :) pamiętaj myśl pozytywnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki dziewczyny ja też wam kibicuję i myślę o was dużo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja janko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, coś tu u nas mało się dzieje ostatnio... Ja zmagam się z potwornymi mdłościami... masakra po prostu... a tak liczyłam że jednak mnie ominie ;) Aneta, E! jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam dziewczyny!!!mam poronienia nawykowe( już jestem po 6-ściu) lekarze załamują ręce i ciągle tylko wymyślają jakieś nic nie wnoszące badania i się zastanawiam czy warto się wybrać do kliniki Novum z tym problemem?? Czy któraś z Was się boryka z tymi poronieniami i czy leczyła to u nich??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato76-ściskamy mocno i pozdrowionka,i oczywiście kciuki mocno trzymamy ! Janko-serdeczne gratulacje! Wszystkie dziewczyny serdecznie pozdrawiamy. A u nas Liwia już 9-miesięcy skończyła posiada 4 ząbki i staje na nóżki, wszędzie jej pełno nie mogę za nią nadążyć, !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ,Janko gratuluje ,Sylwia kciuki zacisniete. Ja wreszcie dostałam zielone swiatło od dubrawskiego i moge zaczac przygotowywac sie do transferu ,zlecone mam wlewy IVIg-imunoglobuliny ok 7 dni przed transferem,jutro jade na wizyte do mojej doktor sprawdzić czy jest wszystko ok,mam nadzieje że nie pojawiły sie żadne torbielki bo mam do tego skłonności.Lato pewnie bedziemy w podobnym czasie podchodzic bedzie razniej.Pozdrawiam.Do goscia jezeli już 6 razy poroniłas to pewnie musisz ppoddać sie badaniom imunologicznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotek Witaj na pokładzie ;) Fajnie,że do nas za chwilę dołączysz. Pozdrawiam buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka Dziewczyny. Czytając posty uśmiecham się, bardzo się cieszę, że znów kolejna silna ekipa rozpoczyna walkę o swoje szczęście, zanim się obejrzymy, a niedługo będziemy czytać o stymulacji, transferze i ... objawach ciążowych, nowy rok, nowe siły :-) Lillalu mnie silne mdłości męczą od 4 dni, są nieprzemijajace, jeden dzień cały przeleżałam plackiem, bo nawet zwykła woda mieralna powodowała odruch wymiotny. Zero apetytu, dziś miałam nieplanowana wizytę u dentysty, póki co, obyło się bez znieczulenia, ale lekarz sam stwierdził, że to leczenie może na długo nie wystarczyć, mimo, że przed stymulacja miałam wyleczone wszystkie zęby, problemy co chwila się pojawiają, albo sama je sobie ściągam na głowę swoim pesymistycznym myśleniem. W piątek mam kolejną wizytę, mam nadzieje, że będzie ok, wtedy lekarz założy mi kartę ciąży, bo do tej pory sam nie chciał zapeszac. Mam zmniejszoną dawkę luteiny podjezyk. Z 10 tabletek zażywam już tylko siedem, wynik z 25 dpt wyniósł 212 ng/ml, ona też powoduje u mnie mdłości. Aneta co u Ciebie? Sylvia jak mijają Ci dni po transferze? Jak przeczytasz moje wcześniejsze wypowiedzi miałam wszystkie objawy zbliżającej się miesiączki, do końca byłam przekonana o i niepowodzeniu, Monis - jak się czujesz? Informuj na bieżąco, będziesz miała bliźniaki, więc Twoje rady są dla mnie szczególnie cenne, Lenasz - wyzdrowialas? Pozdrawiam wszystkie bez wyjątku. E!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 84
E-mi luteina pod jezyk zwiekszala mdlosci i zmienili mi na dopochwowa. Ja jestem w 15tc-nadal mam mdlosci i wymiotuje wiec z drugiej strony nie ma na to reguly. Pozdrawiam Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato76 bardzo dziękuję za buziaki,ściskam Cię mocno i bardzo się ciesze że u Ciebie coś ruszyło,trzymam kciuki żeby reszta badań wyszła dobrze i żebyś zaczęła jak najszybciej stymulację...pamiętaj że jestem z Tobą całym serduchem i będę cały czas śledzić co u Ciebie,buziaczki... Janko Bardzo się cieszę z Twojego szczęścia i bardzo gratuluje,długo nic nie pisałaś a tu taka wiadomość...życzę zdrówka i dobrego samopoczucia. sylvia83 trzymam kciuki,za pozytywny wynik, wiem że to czekanie bardzo się ciągnie...musi być dobrze. rene74 jak miło się czyta takie wiadomości,wiem coś o tym bo sama mam takiego łobuziaka którego wszędzie pełno,dużo zdrówka dla Was dziewczynki... Serdecznie pozdrawiam wszystkie kobietki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S19
Witam dziewczyny, czytam od niedawna trochę Wasze wypowiedzi, miejmy nadzieję że i mi Nowy Rok przyniesie nowe wieści, bardzo na to liczę...przede mną wizyta w Novum..i się zacznie mam nadzieję że jeszcze w grudniu a jak nie to styczeń...życzę powodzenia i oczywiście gratuluję tym które już są w... :) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kede
Dziewczyny mi na mdłośc***omaga woda z dużą ilością soku z cytryny. Na samą wodę nie mogę nawet patrzeć, bo od razu mam efekt wymiotny. Może i Wam to pomoże. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki :) nie miałam dostępu do netu więc nie mogłam Wam się pochwalić, więc tak w sobotę mieliśmy wizytę u dr. S. miałam 4 pęcherzyki po 10 mm i kilka mniejszych, dostałam znowu Gonal tylko zmniejszony do 50j i dodatkowo Menopar 75j i Cetrotide 0,25j kolejną wizytę miałam wczoraj w poniedziałek pęcherzyki trochę podrosły ale chyba za wolno bo wszystkie zastrzyki bez zmian tylko Gonal zwiększony do 75j no i kolejna wizyta jutro czyli we środę. Mam nadzieję że pęcherzyki ładnie podrosną bo już zaczynam się bać że jakoś źle reaguję. Sylvia83 trzymam kciuki pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.. E!! Dziękuję, u mnie różnie to bywa zwłaszcza z nastawieniem,a z dolegliwościami-to dziś rano miałam krótkie bóle brzucha dokładnie takie jak kilka godzin przed @ zawsze miewam,wczoraj jajnik prawy mocniej zakuł ze 3 razy tak jak w dni owu. ale na @ to chyba za wcześnie bo dziś mam 22dc. Piersi cały czas jak balony no i cała noc głowa mnie bolała,tak ją nasmarowałam amolem,że dziś na moich włosach można by frytki smażyć ;) Czy któraś z was przyjmuje po transferze fraksaparine?? Już mnie wkurzają te tępe igły!!! Życzę Tobie aby mdłości ustąpiły oraz pięknych widoków na usg w piątek :) ewuś74 Dzięki za kciuki, trzymaj je mocno jeszcze kilka dni ;) anjaW Trzymam za Ciebie również kciuki abyś jak najwięcej jajeczek wychodowala, bedzie dobrze nie martw sie, dr wie co robi ;) pozdrawiam wszystkich :);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylvia83-ja fraxipirine przyjmowalam po udanym transferze coś ok. 3 miesięcy, te igły rzeczywiście takie tępe że mi się straszne guzy i śiniaki po nich robiły na brzuchu, już chciałam je sama odstawić bo miejsca na brzuchu zdrowego nie miałam, ale podobno mażna je robić też w uda! Ja jakos przetrwałam ale już na brzuchu to nie miałam zdrowego miejsca!Zyczę wytrwałości i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×