Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Gość Lenasz88
Witajcie. Ja właśnie zwalczylam przeziębienie. Byłam u internisty i dostałam areozol na katar powiedział że bezpieczny w ciąży. Aaa okazało się że zawiera sterydy i w ciąży absolutnie... Więc leczyłam się domowymi sposobami... Ci lekarze się wogóle nie znają. W poniedziałek byłam na drugiej wizycie u Pawłowicza w lux med. I powiem Wam szczerze tragedia! Ja nie wiem jak go tam w Novum trzymają! Wizyta 6 min z zegarkiem w ręku. Na dzień dobry w czym mogę pani pomóc. Dałam mu usg opis 3 zdaniowy przeczytał, zdjęć nie obejrzał. Ooo to Pani już u mnie była. Kartę ciąży poproszę. Nie mam... Jak to to nie założyłem? Wyniki badań poproszę. Nie mam...to nic nie zlecalem... No nie... A wszystko ma w komputerze... No to zbadany się. Badanie 10 s. Macica ok. Sztuka zamknięta ok. Dziękuję. Waga... I to ja zleciłem w systemie badania. To Pani zrobi.... Dziękuję. No to ja pytam kiedy mam się pojawić... Za msc. Aaa co z lekami P. Doktorze? Jakimi lekami? No z duphastonem np. A to Pani bierze? Zdziwiony... To może pani z niego schodzić... Tzn.mam go zmniejszyć do 1 tab? A ile pani bierze? 2 . To z takiej dawki się schodzi od razu... Do widzenia... Masakra! Naprawdę jakbym miała zapłacić ponad 200 zł w Novum za taką wizytę to bym chyba skargę wysmarowala na niego... Tragedia. Aaa i byłam w pon. 10 tydzień 3 d. A w karcie ciąży napisał mi 9 tydzień. Kazał przejść za miesiąc a o usg w 12-14 tyg ani słowa... A tak po za tym to czuję się ok. Zero dolegliwości. Tylko rano mnie tak ssie że tylko otworze oczy to gnam do lodówki. I wieczorem mam brzuch jak balon...ag te nieszczęsne gazy... Duphaston biorę dalej jak w Novum kazali... I odpoczywam. Pozdrawiam Was mocniutko... Trzymam kciuki. Janko gratuluję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 84
Lenasz88-super ze sie dobbrze czujesz. Ja zaczelam 15tydzien i zdarza mi sie jeszcze wymiotowac....A u kogo bedziesz prowadzic ciaze? Jak Ci sie zaczal 11tydzien to niebawem powinnas miec Usg genetyczne. Pozdrawiam Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenasz88
Usg genetyczne mam pod koniec grudnia w Novum. Bodajże u dr Garwolińskiego. Wiesz co do prowadzenia ciąży to nadal mam dylemat. Z jednej strony chciałabym kogoś kto pracuje np.na Madalińskiego. Z drugiej strony byłam u kilku lekarzy się nie nadają ( np.Jeden z nich na usg nie zauważył 3 cm torbiela na jajnika) zastanawiam się nad dr Ziółkowską- Seta, jedyną konkretna. Ale Mam zaufanie do novum i dopóki moja p. doktor mnie nie wygania to chyba zostanę u nich. Plusy są takie że mam blisko i że zawsze w razie problemu ktoś Cię przyjmie. A Ty u kogo prowadzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 84
Lenasz88-ja chodze do swojego lekarza. W Novum bylam tylko na jednej wizycie po tescie. Korzystam z pakietu z Enelmed i akurat lekarza mam bez oplat. W szpitalu w ktorym bede rodzic jak sie uda dojechac:) on jest ordynatorem . Pozdrawiam Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenasz88
To widzę że enelmed jest lepszy niż lux med. Bo w lux med to tragedia jeśli chodzi o prowadzenie ciąży. Ja się zastanawiam jeszcze właśnie nad jakimś pakietem... Ale lux med mnie trochę zraża.A mają w enelmedzie usg w gabibecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 84
Lenasz88-w typowej placowce Enelmed nie bylam u ginekologa. W mojej miejacowosci jest przychodnia ktora mam podpisana umowe z enelmwdem lixmedem itd i jest Usg. Pozdrawiam Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato - gratulauje z całego serca i spokojnej reszty ciązy życzę 🌼 sylvia - musi się udac! teraz taki magiczny czas :) latu, bubu - będziecie następne dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś w Novum miał in vitro z KD? Jakie są Wasze opinie. Będę wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ... Lenasz88 Dobrze,że przynajmniej wszystko ok z dzidzią :) a o lekarzach to po prostu czasem nie wiem czy nie których można nazwać lekarzami!!! julciaaa Obyś sie nie myliła kochana, magiczny czas no i święta za pasem, każda z nas chciała by ten wymarzony prezent na gwiazdkę dostać. Ja dziś mam straszny dzień, zaczęło się już wczoraj wieczorem jakaś roztargniona byłam,że nawet kotlety usmażyłam bez obtaczania ich w jajku tylko w samej bułce, M nawet nie zauważył ;) W nocy do godz 2 się kręciłam z boku na bok a jak już usnęłam to za 2 godz koszmar mnie wybudził ze łzami w oczach. śniło mi się,że byliśmy przygotowani do transferu i w lab czekał na nas nasz ostatni zarodek a chwilę przed transf. ktoś go ukradł i nie odbył się transf. bo nie mieliśmy więcej mrozaczków, Masakra,no i chyba po części się mój sen potwierdził bo dzwoniłam do lab.dziś zapytać ile zostało zamrożonych zarodków no i z 4 tylko jeden dotrwał do stadium blastocysty :( :( Oby ten nasz "Krzyś" którego mam przy sobie został z nami na zawsze... pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz widze ze się pomyliłam janko - Tobie gratulowałam, przepraszam za błąd 🌼 lato - mysle ze to będzie dobry znak moja pomysłka, buziaczki dla Ciebie Kochana 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylvia - mi jak się sni żle to zawsze jest odwrotnie a jak dobrze to róznie bywa... życzę żebyb Krzys został z wami i jeszcze po rodeństwo dla niego zebys wróciła 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki :) na wczorajszej wizycie dr. S. stwierdziła że mam bardzo dużo pęcherzyków ( naliczyłam 16 o wielkości od 8mm do 18mm i dużo jak to określiła drobnicy) endometrium i hormony idealne więc kończymy stymulację i w piątek rano punkcja. sylvia83 Julciaaa ma rację ja też tak mam że jak śni mi się źle to zawsze jest odwrotnie także wszystko będzie OK pozdrawiam AnjaW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam julciaa anjaW Kochane niestety nie tym razem, dziś kolejny koszmar- śnił mi się test na nim II ładne kreski ale test był cały we krwi, obudziłam się i pierwsze co to złość że czemu to sen, wstaje robię test i co jedna gruba wredna krecha :( Dziś mam 8dpt i nie wydaje mi się żeby do pon coś się ruszyło. Od 6dpt mam rano bóle tak jak przed @ ale ani widu ani słychu, nie wiem co się w tym brzuchu dzieje... pewnie luteina powstrzymuje choć dziś mam dopiero 24dc. No cóż spodziewałam się tego, mam jednego mrozaczka tylko nie wiem czy jest sens go zabierać bo pewnie będzie powtórka z rozrywki, muszę najpierw poszukać dobrego genetyka,kolejnego który rozłoży ręce.... Nie ma leków jeszcze na świecie na tę mój SCARB1, robił ktoś tylko badania na myszach: Jeśli znacie jakiegoś dobrego gen. proszę o namiary. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvia83 głowa do góry, to dopiero 8dpt, przecież wiemy że testy różnie wychodzą i nie są 100%, znam dziewczynę której testy (robiła codziennie od 9dpt) pokazywały jedną kreskę i dopiero beta w 12dpt była pozytywna a na sikańcu druga kreska bladziocha także będzie dobrze, musi być! trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anjaW Oj kochana ile bym dała żeby Twoje słowa sie sprawdziły.. Chyba bym Cie odnalazła gdzieś w świecie i osobiśćie ucałowała 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Julciaaa , Dziękuję Kochana jesteś :) oby Twoje słowa się spełniły ,też tak myślę . Buziaki :) Co tam słychać u Twoich chłopaków ? Sylwia , mocno trzymam za Ciebie kciuki :) gość , ja miałam transfer z komórkami dawczyni . Niestety nieudane , w tej chwili podchodzę na własnych . Dziewczyny co do prywatnych placówek to zdecydowanie jest lepszy enel-med niż lux -med . Ja przez długi czas korzystałam z Damiana i też byłam zadowolona , w tej chwili nie wiem jak tam jest . Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodzianka13
In vitro z KD - do gość. Chciałam zapytać, jak w novum wygląda procedura. Jestem na etpie szukania kliniki. Czy w Twoim przypadku się udało, za którym razem? Będę wdzięczna za odp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodzianka13
Lato 76 a dlaczego miałaś KD a teraz na własnych? Jeśli mogę zapytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylvia - a jaki zarodek mialas podany? mi wyszła słaba kreska w 12dpt jak już beta dużo ponad 200 była, z tymi testami to róznie bywa... lato - u chłopaków wszystko dobrze, młodszy 5 grudnia zrobil swoje samodzielne pierwsze kroczki :) wiec jak dla mnie wcześnie... :) ja byłam u gina wszystko jest ok, nie mam @ bo karmie piersią, byłam miło zaskoczona wizyta u ginekologa na NFZ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julciaa Zarodek podany w 5 dobie. nie wiem jakiej jakosci był ale chyba za duzo tych blastomerów nie miał.. poczekamy zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b_ubu
Sylwia - głuptasku, po co się niepotrzebnie stresujesz?Zdecydowanie za wcześnie na test po transferze 1 bobaska!Dopiero kolo 12 dpt może coś pokazać,cierpliwości kobieto,bo to nie wpłynie dobrze na maluszka.Wiem jak się denerwujesz... Julcia - jak ja bym chciała być następna...Oby Twoje słowa się sprawdziły,bo tracę powoli nadzieję na ten mój cud.Pozdrawiam ciepło Ciebie i pociechy. Lato - jadę w poniedziałek na wizytę,zobaczymy kiedy zacznę.A Ty kiedy zaczynasz kłucie? Kotek - co słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bubu Wiem, może sie wyglupilam ale zasugerowalam sie tym,ze innym w 7dpt wychdzily testy.. Dziewczyny mam pytanie do tych ktore mialy plamienia implantacyjne, w ktorych dpt i jak one wygladaly tzn. czy to tylko plamki telikatne czy mocniejsze jakies?? Z gory dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,Sylwia ja nadal trzymam kciuki.Ja jestem po wizycie u doktor S,torbieli nie mam a wiec czekam na miesiaczke i transfer ok sylwestra,niestety doktor nie mogła mi zrobić screthingu nawet jeżeli bym zapłaciła ministerstwo zabrania i wlewów też nie moge bo mam mrozaczki z refundacji bakteriologi też u nich nie można zrobić i estradiol przed wizytą trzeba zrobić w innej placówce,ten program z to chyba jest jakąs porażka same ograniczenia.ALE nie ma prawa kturego nie da sie obejsc scrething zrobiłam u innego lekarza za 300zł ,a wlewy też załatwiłam sobie w prywatnym szpitalu za5300 a novum ponoć cos koło 7000 .Szczepienia uMalinowskiego też powtórzyłam mimo ze dubrawski stwierdził ze sa nipotrzebne,jestem wykończona finansowo i psychicznie ,mam nadzieje ze przyszły rok bedzie dla nas wszystkich owocnym w dzieciatka ,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagodzianka13- ja miałam trzy transfery z KD za trzecim razem się udało i jestem a 15 tyg. ciąży . Za każdym razem braliśmy 2 KD ale ostatnie dwa razy zapłodniła nam się tylko jedna komórka . Udany transfer- podano blastocystę . Koszt za 2KD + TRANSFER= 6500,00 za za 1KD + transfer=5500,00 ale nawet jak weżmiesz 2KD a jedna się tylko zapłodni płasisz jak za 2KD . Pozdrawiam . Janko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodzianka13
Dziękuję Ci za odp. A jeszcze chciałam dopytać, czy robili jakieś badania genetyczne? Mnie tylko ostrzegli, żebym przyjechała nim skończę miesiączkować, bo podobno odbudowanie endometrium nie jest takie proste. Czy przygotowywałaś się jakoś jeszcze do transferu? Witaminy. Planuję podejść za ok, trzy miesiące, może cztery. Gratuluję ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagodzianka 13- robione miałam razem z mężem kariotyp ale to na samym początku ze wszystkimi badaniami , przed transferem bierzesz leki progynove lub estrofem . encorton, luteinę , ja jeszcze brałam fraxiparynę [zastrzyki w brzuch ] ale to zależy co ci lekarz przepisze . Powodzenia trzymam kciuki .Janko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agucha gość
Witam , Kotek 1975 mam do Ciebie pytanie w nawiązaniu do Twojego posta " a wlewy też załatwiłam sobie w prywatnym szpitalu za5300 a novum ponoć cos koło 7000 " Gdzie takie wlewy udało Ci się załatwić ? tez mam zlecone przez Dr. Dubrawskiego ale zbieram kaskę i może jeśli udałoby się załatwić taniej to szybciej uda mi się podejść do transferu a tak muszę czekać do marca. BĘDĘ WDZIĘCZNA ZA POMOC pozdrawiam , Agucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam . Agucha namiar dał mi dubrawski wypisał skierowanie ale nie wiem czy jest potrzebne bo juz dzwoniłam do tego lekarza już zamówił imunoglobuline i mam dzwonic do niego jak tylko bede wiedziała kiedy transfer ,doktor ten prowadzi prywatny szpital,jak bedziesz chciała to sie z kontaktujemy i dam ci numer .pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×