Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Gość gość
anzia 100 dzięki ,że pytasz . U mnie sytuacja jest taka , że jestem w trakcie leczenia . Jak mi udaje się w miarę wyjść na prostą no to znów zawsze coś stanie mi na przeszkodzie i tak już się ciągnie dobrych kilka lat . Nie wiem jak długo wytrzymam .. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny dziś przyszly na świat moje dzieci , niespodziewanie w 36 i 2 dc. Lenka waży ponad 2500 i Oskar ponad 2800. Mało co je widziałam i już nie mogę się doczekać kiedy wezmę je na ręce. Pozdrawiam Monis :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monis ,Serdeczne Gratuluję :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis-gratuluję:-)))) dużo zdrowia dla maluszkow i dla młodych rodziców!!! :-) naprawdę-że szczerego serca najlepsze życzenia dla Was . Niech Wam Bozia błogosławi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monis- z calego serca gratuluję, odpoczywaj i nabieraj sił. Dużo zdrowia dla Ciebie i Twoich dzieci. Mam nadzieję, że jeszcze do nas napiszesz :-) będę czekała. E!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny mam pytanie mi wyszedl wynik negatywny i przestalam brac cyclogest 400 mg- dopochwowo=i tu moje pytanie, po jakim czasie powinnam dostac @... wie ktos moze ??? prosze o odpowiedz- jestem zalamana :/ robilam test 16 dni po wyciagnieciu jajeczek i niestety wynik negatywny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 84
Monis z calego serca gratuluje:).ciesze sie ze wszystko ok. Zycze szybkiego powrotu do zdrowia. Buziaki Pozdrawiam Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DORT14
Monis - gratuluję i życzę dużo zdrówka dla Ciebie i dzieciaczków!!!! Super, że wszystko jest ok i już Maluszki są z Tobą!!! :) Pozdrawiam i życzę szybkiego powrotu do pełni sił. Co do pierwszej wizyty w Novum to kosztuje 200 zł i trwa ok. godziny. A co do badań to już lekarz decyduje jakie mają być zrobione i koszty od tego są uwarunkowane... Ja robiłam badania z krwi w swoim mieście (bo wygodniej i taniej trochę) i wydałam ok. 1000 zł. Powodzenia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga24
Gratulacje Monis !!! Super sie czyta takie wieści i dziękujemy że się z nami nimi szybko podzieliłaś Koniecznie pisz jak sie maluszki chowają Dużo zdrówka dla was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joahnaaa1
Dorth dzieki za odp, powiedz mi po skonczonych badaniach jakie sa dalsze etapy ? Prepraszam ale w tym temacie jeatem laikiem :-( ostatnio sie dowiedzialam ze in vitro to nasza ostatnia szansa na bejbi wiec dopiero od paru dni ostro czytam i juz wiem i nic nie wiem. Wiec witam was :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joahnaaa1
Dorth dzieki za odp, powiedz mi po skonczonych badaniach jakie sa dalsze etapy ? Prepraszam ale w tym temacie jeatem laikiem :-( ostatnio sie dowiedzialam ze in vitro to nasza ostatnia szansa na bejbi wiec dopiero od paru dni ostro czytam i juz wiem i nic nie wiem. Wiec witam was :-)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DORT14
Co do dalszych etapów to wszystko ustala lekarz prowadzący... Ja póki co próbuję z inseminacją i nie jestem w temacie in vitro więc się nie wypowiadam i póki co nie zagłębiam w problem. Dużo informacji można poczytać na stronie Novum i się trochę doszkolić... Ja na razie jestem po pierwszej inseminacji i na jej temat się obczytałam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Monis gratuluje z całego serca :) dużo zdrowia i radości z małych pociech dla was :) Trzymajcie sie cieplutko kinga24 zobaczymy jakie bedą dalsze wyniki, bo narazie o tych co pisałam niedawno co robiłam, to są dobre prolaktyna i progesteron w normie. U mnie na wizycie pierwszej właśnie dr.W po usg stwierdził ze mam zespol luf , po zobaczeniu torbiele krwotocznej zamiast ciałka żółtego. Tez mam taka nadzieje, wiem ze jest naprawdę dobrym lekarzem i mam nadzieje ze okaże sie szczęśliwy dla wszystkich i dla nas :) gość :) nie załamuj sie, czasem napewno jest cieżko, każda z nas pewnie to wie. Ale napewno będzie dobrze i uda nam sie w końcu zostać Mamami :) pozdrawiam Gość przykro mi z negatywnego wyniku :( niestety nie wiem, bo jeszcze jestem przed in vitro DORT14 co u Ciebie ? Kiedy robisz test? Cały czas myśle o tobie i trzymam mocno kciuki . Pozdrawiam odezwij sie koniecznie jak już będziesz wiedziała :) joahnaaa1 witamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katja85
hej, dziewczyny! ja namiary na tę klinikę znalazłam na portalu www.chcemybycrodzicami.pl a potem wybrałam drogą selekcji po opiniach... Dużo opinii można przeczytać w internecie, sama nie wiem, którym już wierzyć. Jakie macie opinie nt. dr Kozioł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś serdeczne gratulację duże dzieciaki moje były mniejsze mimo że później urodzone poza tym jeszcze jedną wspólną rzecz mamy moja córa też Lena:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Katja85 dr Kozioł jest szefową kliniki ale ona nie przyjmuje pacjentów. Ona jest szefową laboratorium. Natomiast współwłaściciel dr Lewandowski przyjmuje pacjentki choć wizyty u niego są droższe a opinie różne. Jedno co mu trzeba oddać jest fachowcem w swojej dziedzinie. Ja polecam dr Zamorę, dziewczyny dużo dobrego mówią o dr Wojewódzkim ja miałam tylko raz z Nim kontakt ale na pewno wie co robi i mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc0122
Ja również polecam dr Zamorę, dzięki niemu jestem w 12 tyg ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katja85, ja lecze sie u dr.Wojewodzkiego, i moim zdaniem jak narazie jest bardzo dobrym lekarzem, posiada dużo wiedzę napewno . Zobaczę co będzie na kolejnej wizycie. Tez słyszałam dużo dobrego na temat dr. Zamory. Wiec pewnie rownież jest dobrym lekarzem :) gosc0122 gratulacje :), życzę szczęśliwego rozwiązania i dużo zdrowka dla was. Jak przebiegało twoje leczenie ? Pozdrawiam trzymaj sie ciepło :) Pozdrawiam dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nic się nie odzywacie DORT14 robiłaś już test? Mam nadzieje że wszystko dobrze u Ciebie :) Cały czas trzymam kciuki i mocno wierze że Ci się uda :) E : co u Ciebie jak sie czujesz? Lillalu co u Ciebie? Mam pytanie ile przed in vitro pić to czerwone wino ? będziemy mieli z mężem wizyte pewnie albo pod koniec maja albo na poczatku czerwca to już zacząć? :) co do dziewczyn których nie znam jeszcze :) H_berti co u Ciebie byłas juz na wizycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny. Andzia- czuję się ok, dziękuję, że pytasz. Byłam dziś na badaniu glukozy, niezbyt przyjemne, ale da się przeżyć, wyniki wieczorem. Poza tym leżę plackiem, ale wszystko dla dobra dzieci. Wierzę, że u Ciebie pierwsze podejście okaże się szczęśliwe tak jak u mnie :-) Ps.dziewczyny przypominam, że mam gonal 300, nowy, spoczywa w lodówce, oddam za pół ceny, zakupiony w aptece przy klinice. Gosc 71- jak się masz? Ania-pewnie już odliczasz :-) Aneta - trzyam kciuki za crio Pozdrawiam wszystkie. E!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lecze sie u Wojewódzkiego, Sowińskiej, Czerkwinskigo. Wizyta przedstymulacyjna u C. lista badan do wykonania.Wizyta u W. jeszcze dochodzą badania ,niektóre okazały się niepotrzebne. Wszystko w normie o co zapytałam -to odpowiadali, żeby kompleksowo wyniki interpretowali to nie- nie było czasu wizyty krótkie.U W. stymulacja i punkcja i transfer. Nie udana. Mrozaczki zostały. W. kazał drugie podejście zrobić na naturalnym cyklu, jak będzie owu zadzwonić i się umowic Owu była i szybko zadzwoniłam ale nie było wolnych terminów u W., umówłam się do S. na za5 dni na transfer. Udany. W międzyczasie zadzwonił C. oburzony jakim prawem sama sobie ustaliłam transfer-opieprzyłam go ze takim ze W. umawiał się i nie mam zamiaru stracić miesiąca tylko dlatego ze W nie ma wolnych miejsc-C.,spuścił z tonu Jeszcze w to wszystko nie mogę uwierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc0122
U mnie było to drugie in vitro, ale pierwsze w novum i udane. Niestety moje jajniki bardzo słabo reagowały na leki, mimo dużych dawek tj. 225 jedn. miałam pobrane tylko 3 komórki. na szczęście wszystkie ładnie się zapłodniły i podzieliły. Miałam podane dwa zarodki, jeden się przyjął i jeszcze jeden jest zamrożony. Leczyłam się u dr Zamory, a transfer robila mi dr Swoińska. Dzidzia na razie ma się dobrze, 7 maja mam usg prenetalne. Mam nadzieję że wszystko będzie wporządku. Leczenie u nas trwało równo rok. Mąż ma niestety bardzo słabe nasienie ok 4 % prawidłowych plemników, u mnie pcos. W razie pytań służę pomocą i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E: również mam nadzieje że się uda za pierwszym razem :), od koleżanek słyszałam, że nieprzyjemne to badanie glukozy, więc współczuje, mam nadzieje że wyniki bedą dobre. Daj znać jak juz będziesz wiedziała.Nie martw się jeszcze się nabiegasz i nastoisz przy dzieciach :) Jak bym miała wypisany to chętnie odkupię, ale wizyta dopiero za miesiąc, albo i dalej więc nie wiem jeszcze nic, co będzie. gosc0122 : Cieszę się że z dzidzią dobrze, dajesz nadzieje że może się udać :) i to za pierwszym razem w novum.Mój mąż ma dobre wyniki, i to niestety po mojej stronie leży przyczyna.Pozdrawiam Cię :) Dziewczyny dzisiaj odebrałam wynik AMH, wynik 3,0 czy to dobry wynik?, podobno max jest do 3 to jestem na równi najwyższej granicy, boję się że dodatkowo mam PCO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Andzia - wynik amh bardzo dobry. Ja miałam 6,0 choć pco nie stwierdzili, stymulowalam się jakościowo a nie ilościowo, wyhodowalam bardzo szybko duże pecherzyki, martwilam sie, że mało, wszystkie sie zaplodnily, dwa podane - ciąża, dwa zamrożone. Bądź dobrej myśli. Jeśli będziesz miała przepisany ten lek to z chęcią go przekaże wraz z dobrymi fluidami. Mój wynik cukrzycy ponad normę, zaczęłam pomiary cukru glukometrem. Zobaczymy co na to lekarz :-( Pozdrawiam E!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DORT14
Dzięki Andziu że pytasz o mnie :) Ja na razie czekam, chociaż z każdym dniem dopadają mnie różne myśli i obawy... Mam zamiar w sobotę zrobić test z moczu, w piątek minie 2 tyg. od inseminacji więc już coś powinno wykazać... Tylko co? Strasznie się boje... :/ Bardzo bym chciała żeby się udało... ale wiem, że nie jest to takie proste i oczywiste. W sumie po ok. 10 dniach od inseminacji mogłabym zrobić betę, ale mam dość pobierania krwi! Przez te wszystkie badania w różnych dniach cyklu (a było ich trochę) mam dosyć wizyt w labolatorium. Staram się cierpliwie czekać... Ale łatwo nie jest... Trzymajcie kciuki... Pozdrawiam Was cieplutko ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość84
E- tak masz rację już odliczam bo trochę mam dość - codziennie mi tak jakby słabo, ciężko, puls przyspiesza, brak tchu - podobno to normalne w ostatnim okresie ciąży. Właściwie chciałabym żeby było już po ale lepiej niech jeszcze posiedzi sobie w brzuchu. We wtorek mam wizytę i prawdopodobnie już będę wiedziała kiedy mam się zgłosić na cc. Najlepsze w tym wszystkim to, że chyba czeka mnie jeszcze przeprowadzka trafia nam się dobra okazja ale to dopiero będę wiedziała w następnym tygodniu. Mam nadzieje że cukrzyca się unormuje. Jeżeli wynik wskazuje podwyższenie to zazwyczaj trzeba powtórzyć. Też jestem ciekawa co u Gość 71 czyżby nadal w szpitalu? Miałyśmy w ten sam dzień transfer. Ciekawe jaki ma termin. Bo ja według USG 19.05. Pozdrawiam wszystkie Miłego weekendu Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc71
Hej Dziewczęta wyszłam właśnie ze szpitala . Wyniki się poprawiły po podaniu kroplówek dostałam 2 zastrzyki na pęcherzyki płucne dla dzidzi [ wrazie wcześniejszego porodu przygotuje jego płucka do życia na zewnątrz] , mały bardzo *****iwy , w chwili przyjęcia do szpitala 22.04 ważył 2600 g cesarka na 26.05 .Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie macie te cesarki w Warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 84
Gosc71- piekna data:). Ja ide na wizyte 06.05 takze tez pewnie bede znala konkretna date. Masz sie zglosic do szpitala dzien wczesniej? Gosc-ja nie mam w Wawie cc. Zalecenie mam gdyz dziecko jest duze. Gdzies czytalam ze po invitro ma sie prawo wyboru. Ja w sumie nie mam porownaniA ale skoro lekarz tak zaproponowal..... Pozdrawiam Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc71
gość84-tak w niedzielę mam przyjść do szpitala a w poniedziałek ma być cc jeżeli moje dziecko nie wywinie mi jakiegoś numeru . gosc- ja też nie mam cc w W-wie . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×