Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Gość gość
Hej Dziewczyny. Dort- trzymam kciuki, Monis- myślę co tam u Was, jak możesz napisz kilka słów. Lenasz, gosc 71, 84- jak się macie? Ja po ostatniej wizycie leze plackiem w domu. Okazało się, że jedno łożysko jest nisko usadowione, mogą pojawić się krwawienia a lepiej nie ryzykować. Lekarz twierdzi, że jeszcze się podniesie, ale już dwa tyg.jest takiego zdania a tu nic się nie zmienia. :( Pozdrawiam wszystkie. Miłego dnia. E!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć E ja od 16 kwietnia jestem w szpitalu, rozwarcie 3 cm. Zostanę tu już do porodu. Więc leżę i czekam . Pozdrawiam Monis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenasz88
Hej. Ja czuję się ok. Jutro mam usg w 30 tyg. Oprócz tego że przez te całe święta czuję się ociezala i przejedzona. I brzuch mi twardnieje bo mało co odpoczywalam. Trzymam za Was kciuki dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DORT14 bardzo mocno Ci kibicuje i trzymam kciuki żeby wszystko się udało, :) za ile będziesz mogła zrobić hcg ? igrek dziękuje za życzenia i mam nadzieje ze tak będzie. Nie jestem za bardzo w temacie, ale na jakim etapie starań jesteś czy może już po? :) E mam nadzieje ze wszystko będzie ok, nie martw się, najważniejsze żebyś miała pozytywne nastawienie, tez trzymam mocno kciuki za Ciebie i maleństwo. Bądź silna :) Monis gratulacje , mam nadzieje ze wszystko szybko pójdzie. :) odezwij sie jak będzie po. Lenasz88 gratulacje i życzę szczęśliwego rozwiązania :) , już bliżej niż dalej, a na święta chyba każdy sie przejazd :) pozdrawiam Lillalu mam nadzieje ze wszystko dobrze u Ciebie ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 84
Czesc dziewczyny, E u mmie ok.przynajmniej taka mam nadzieje. Dzis mam wizyte takze bede wiedziala wiecej. A Ty lez i trzymaj sie dzielnie. Monis dasz rade-trzymam kciuki:) Pozdrawiam Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, wszystko ok.. jutro mam wizytę kontrolną u gina (nie w Novum) zobaczymy jak z oczyszczeniem i torbielami... muszę porobić przeterminowane badania... i po majówce wracamy do walki... Na razie wzmacniam endo czerwonym winem :) Zdecydowaliśmy się już na pewno na 2 zarodki... co ma być to będzie... może tak nam pisane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość71
Cześć DZIEWCZYNY Ja właśnie po wizycie - to badanie z fotastazy alkalicznej dalej podwyższone , podejrzenie cholestazy ciążowej i dzisiaj do szpitala na kilka dni . Dzidzia ok , szyjka ok. Pozdrawiam Was Wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
andzia100, igrek ma córeczkę . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć : Lillalu my tez po majówce zaczynamy przez ten czas dokończe badania. Tez myśle o 2 zarodkach, jednak pewnie na pierwszy raz , lekarz będzie chciał dać tylko jeden. Zwykle tak jest. Trzymam kciuki może te 2 zarodki przyniosą szczęście wam :) gość 71 dziękuje za pozdrowienia i dla Ciebie również pozdrowienia trzymaj sie wszystko będzie dobrze :) gość dziękuje za odpowiedz :) , a u Ciebie jak sytuacja? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Andzia- dziękuję za pozdrowienia, mam nadzieję, że lezenie plackiem okaże się korzystne i łożysko pójdzie do góry. Ja podczas perwszego transferu byłam sama zdecydowana na podanie jednego zarodka, jednak lekarka zasugerowała, aby podać dwa, powiedziała statystycznie jakie są szanse, oczywiście nie nalegała, ale pod wpływem jej opinii noszę teraz pod sercem dwie córeczki. Jest to oczywiście ciąża podwyższonego ryzyka, ale skoro los tak zadecydował więc tak musiało być. Strach zawsze będzie towarzyszył podczas ciąży, ale myślę , że podobne odczucia towarzysza każdej przyszłej mamie. Też mam wizytę 5.05. Pozdrawiam . E! Ps. Gość 71 - dobrze, że to tylko obserwacja i z dzieckiem wszystko ok. Trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenasz88
Ja już po usg w 29 tyg 4 dniu mała waży 1600 g i leży w poprzek... Poza tym wszystko ok. Szyjka ok. 4cm. E! na kiedy masz termin? Ile ważą Twoje Księżniczki? Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lenasz88- ale dobre wiadomości, nie mogę się doczekać tygodnia, w ktorym moje corcie osiągną wagę 2 kg. Jestem obecnie w 25 tc i 5 dniu, w 24 tc dziewczyny ważyły po 700 gram, czyli jeszcze malutko, choć lekarz mówił, że jak na bliźniaki waża tak jak dzieci w ciąży pojedynczej. W przyszłym tyg.ide na test obciążenia glukoza. Termin mam na koniec lipca, ale dla mnie i tak on jest nierealny. A Ty na kiedy masz? Dalej odczuwasz kłucia spojenia i macicy? E!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 84
Ja też po wizycie. Mój mały waży 2950 podobno dużo. Przepływy i szyjka ok. Za dwa tygodnie wizyta. Dziś miałam pobraną cytologie w kierunku paciorkowca czy coś takiego. Pozdrawiam Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga24
Dort trzymam bardzo mocno kciuki !!! Z twoją walecznością musi sie udać :-) Dziękuję. andziu za miłe słowa :-) Mam wizytę 12 maja w sprawie tych torbieli a co do hsg to dostałam zalecenie wstrzymać się z jego wykonaniem do czerwca może nawet lipca Z badań udało nam się narazie wykonać tylko hormony i póki co wyszedł mi za niski estradiol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E dziękuje za słowa wsparcia :) wolałabym 2 zarodki, ale to chyba wszystko zależy co zasugeruje lekarz. Mam nadzieje ze doktor W okaże sie dla mnie szczęśliwym lekarzem :) Super ze bliźniaczki dziewczynki gratuluje, moja przyjaciółka tez ma bliźniaczki dziewczynki, wiec wiem co to znaczy z ryzykiem i strachem. Naszczescie dziewczyny już maja prawie 5,5 roku i są zdrowe :). Teraz będę tez mocno trzymała kciuki za Ciebie i wogole za wszystkie dziewczyny, bo trzeba sie wspierać, chociaż trochę wam zazdroszczę ze już macie pod sercem swoje maleństwa, ale tez przeszlyscie, długa drogę. E mi niestety wizyta 5 maja przepadła, ponieważ na złość dostałam miesiączki i nie zdążyłam zrobić badań :( wiec wizyta w kolejnym cyklu dopiero wypada na początek czerwca. Pozdrawiam Lenasz88 gratuluje, i cieszę sie ze dzidzia rośnie tez dziewczynka dużo kobitek będzie :) pozdrawiam Cię i trzymaj sie ciepło Ania również gratuluje synka :) cieszę sie ze wszystko dobrze, który to tydzień? , mam nadzieje ze wyniki wyjdą dobre Pozdrawiam kinga24 przykro mi ze wszystko sie tak przedłuża, rozumiem, bo u mnie tez. Ale nic nie poradzimy .Czytam ze estradiol to odpowiada za cykl, to niedobrze ze niski, zmartwilas mnie tym wynikiem, mam nadzieje ze go sie jakoś reguluje. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastukalam dlugi post i kafeteria uznała to za spam... No nic, niebawem sie odezwę. Mam koleżankę w pracy, która tez jeździ do Novum, dzisiaj (właściwie to juz wczoraj) opowiedzialysmy sobie nasze historie ;-) @Renia19, co u Ciebie? Wszystko ok? Pozdrawiam Was i trzymajcie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część dziewczyny.. nie odzywalam sie bo nie ma o czym pisać:-( 7.04 miałam criotransfer, niestety wynik bety= 0,1. I znów smutek i pytania dlaczego tak sie dzieje..:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 84
Andzia-u mnie to 34tydzien liczac od zabiegu a wedlug usg 36. Monis co u Ciebie? Gosc71-jak sie masz?wiesz ile bedziesz w szpitalu? E -glukoza to nic milego ale wynik bardzo wazny dla dzidzi. Trzymam kciuki za wszystkie. Pozdrawiam Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Renia :-( To tak jak u mnie, krio 22 lutego, 8 marca beta około 1 ;-< Walcz dalej, tak jak ja, 2 maja ide na wizyte przygotowującą do punkcji, MUSI SIĘ UDAĆ ! :-) Miłego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Dziewczymy moze pomozecie.gdzie w Warszawie można w miare szybko zrobuc histeroskopie na funfusz??? Z góry dziękuję. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenasz88
Ja mam termin na przełom czerwca i lipca :). Co do histeroskopii to nie robiłam ale robiłam drożność na nfz czekałam w tamtym roku miesiąc. W ursynowskim centrum zabiegowym i wiem że histeroskopie tam też robią spróbuj zadzwonić http://zozursynow.pl/szpital.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylvia - ja robiłam na karowej i z miesiąca na miesiąc były wtedy zapisy, ale musisz zadzwonić i spytac o terminy jak to teraz wyglada, potrzebne jest tez skierowanie od gina (może być z No..m)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 84
A jeszcze jedno moze ktoras z Was tak miala?-mam roznice okolo 5tyg miedzy BPD a FL. Lekarz nie mowil o jakis nieprawidlowosciach ale ja juz sie naczytalam sie w necie i juz mam nerwowke. Pozdrawiam Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć : Olaluna77 to miło mieć kogoś z kim można się podzielić problemami na co dzień :) Również bardzo mi przykro z nieudanej próby :( Ale masz racje nie można się poddawać. Pozdrawiam trzymaj się ciepło. renia19 bardzo mi przykro :( że się nie udało... Trzeba walczyć dalej.Pozdrawiam Cię serdecznie i nie smutaj. Aniu to już niedługo :) A mi jakos niedaje spokoju i włącza mi się nerwówka, z powodu co powiedział nam dr. W , też duzo się naczytałam o zespole Luf tylko doktor od razu powiedział po zrobieniu usg i przeprowadzeniu wywiadu że tylko in vitro że w naszym przypadku nic innego nawet inseminacja... Już sama nie wiem ufam doktorowi, ale chyba muszę się zapytać jeszcze czy np nie można inaczej, chociaż wszystkie badania dostaliśmy w kierunku in vitro. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DORT 14
Witajcie, Ale dużo postów, a ja mam zaległości bo mam dużo zajęć. Test z krwi teoretycznie mogę zrobić już po 10 dniach... ale chyba poczekam do 2 tyg. Jestem pełna obaw, choć bardzo bym chciała żeby się udało... Też się wspomagałam czerwonym winem na endometrium przed inseminacją i podczas ostatniego usg ponoć było piękne, więc może faktycznie to działa ;) Dziękuję Wam za miłe słowa :) Również za Was trzymam kciuki i Wam mocno kibicuję!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga24
Andziu ale jeśli dobrze pamiętam to masz też najpierw zlecone wszystkie badania do wykonania w tym hormonalne tak? To jeśli dobrze rozumie na czym polega zespół luf to badania hormonalne nie powinny ci wyjść raczej w normie prawda? Więc może jeszcze wszystko się wyjaśni i będzie inna decyzja dr W Też jest moim lekarzem prowadzącym i mam nadzieję że przyniesie nam dużo radości :-) Już mężusiowi napisałam smska że od dzisiaj pijemy czerwone wytrawne winko chociaż ja to wole takie słodziutkie ;-) Aniu uspokoiłaś się już troszkę, udało ci się coś więcej dowiedzieć? Kiedyś słyszałam że można się niepokoić o rozbieżności tych parametrów jeśli pomiary wykonywane są kilkakrotnie w odstępach czasu i wychodzą podobne proporcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfa73
Cześć dziewczyny. podczytuję Was ostatnio i mam pytanko. Jak wygląda procedura zapłodnienia CRIO w Novum? W którym dniu cyku trzeba się zgłosić do lekarza jeśli byłoby to zapłodnienie na sztuczny cyklu, bo niestety nie mam owulacji? 2 lata temu zaszłam w ciąże po udanej próbie IVF a teraz chce wrócić po moje zamrożone maleństwo i chciałam chociaż w części mieć obraz jak to się będzie odbywać. Z góry dziękuję za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joahnaaa1
Witam wszystkie laski z forum, jestem przed pierwsza wizyta w novum u doktor a mam pytanko prosze podpowiedzxie mi jakie pytabia zadawac na pierwszej wizycie? Powiedzcie mi kochane jaki jest koszt tych wszystkich badan co treba wykonac? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 84
Kinga24- dzieki,ze pytasz.Przestalam sie denerwowac bo to nie dobre dla dziecka. Jesli za tydzien wyjdzie taka roznica to zapytam czy powinnam sie niepokoic i co to moze oznaczac. Ufam mojemu lekarzowi i staram sie wierzyc w to ze jesli byloby cos niepokojacego to by zwrocil uwage na to i powiedzial mi o tym. Pozdrawiam Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×