Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Igrek nie przejmuj sie. Musisz podejmowac takie decyzje zeby wiedziec ze zrobilas wszystko co moglas zeby miec dziecko. Zeby nigdy w zyciu nie zalowac ze przez jakas idiotke na forum poddalas sie. Cokolwiek cie czeka musisz walczyc i nikt nie powinien cie oceniac. Moze jest to rodzaj proby dla ciebie, drogi ktora musisz przejsc. Nie poddawaj sie, bo wtedy nic juz nie zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przytulacek345 zajmij sie wlasna osoba, chyba wbrew naturze umiesz pisac! Normalny czlowiek zdolny do jakiejkolwiek empatii nie wypisuje takich bzdur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyndi
przytulaczku cały mały! swoje chore myśli zachowaj dla siebie. Ja tez byłam "chorym" przypadkiem i wbrew temu co piszesz nam się udało! Więc powiem krótko odpierdol się od Igrek z twoimi mądrościami, bo nikt cię chora osobo o to nie prosi. Tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przytulacek...jakim prawem oceniasz kogos i jego motywacje, jego szanse.jestes pozbawiona jakiejkolwiek empatii.a to forum jest po to zebysmy mogly sie wspierac,wiec jesli tego nie robisz,to jazda stad.masz oczywiscie prawo do swojego zdania,ale miej to zdanie odnosnie tematu,a nie osoby. I nie pouczaj, bo tylko igrek sprawa co zrobi ze swoim zyciem,a my jej decyzje wspieramy,jaka by nie byla. Bo dokladnie-8ogiem nie jestes. Igrek kochana,wracaj tu do nas,bo ja wierze ze 2woja determinacja jest tak duuza,ze uda Ci sie.skoro lekarze probuja,to znaczy ze szansa jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek, błagam, nie daj sie jakiejś suce, która nie zgadża sie z in vitro.. Olej to! Nie rozumiem ludzi, którzy sie z tym nie zgadzają. To pewnie koleżanka Jarka z PIS. Igrek, wszystko bedzie dobrze i w koncu na pewno sie uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przytulaczek 345- zostaw swoje chore rady dla siebie . Bo napewno igrek nie potrzebuje ich do szczęścia . Zostaw igrek w spokoju !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kurde czy ty nie masz nic do roboty ? tylko komuś życie zatruwać wez i zajmij się czymś pożytecznym . Igrek - nie przejmuj się taką chorą psychicznie osobą . Pamiętej nie daj się sprowokować . Mnie równierz atakowano , ale dzięki wam i sobie dałam rade . My wszyscy wspieramy Ciebie . Mniej tą osobę gdzieś poprostu olej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry ja do pracy na 2 zmianę ale na szczęście pon wt wolny a za miesiąc mam urlop NARESZCIE:) igrek "chyba" też kocham krótka ale treściwa piosenka mam sentyment do starego Heya:) a przytulaczkiem się nie przejmuj już mnie wręcz bawią mądrości tego typu ludzi zazwyczaj tych którzy życie prowadzą w sposób sielankowy i o naszych problemach nie maja pojęcia. dzidziek a Ty kiedy zamierzasz testować? bafiorek czy t Ty lubisz faith no more? bo coś mi siekołacze? życzę udanego dnia bo nie wiem jak u Was ale u mnie piękna pogoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena az szkoda ze w tak piekny dzien musisz byc w pracy,i to na popoludnie...ale takie zycie:)alr mam nadzieje ze masz taka prace, ze az tak bardzo nie cierpisz z tego powodu:)co do takich wpisow,mnie nie smiesza takie madrosci,to takie osoby nie zdaja sobie sprawy, ze komus kto i tak ma mocno nadwrezone nerwy sprawia przykrosc.i pisanie takich rzeczy ze nikt tu nic takiego nie powie jest dla mnie nie zrozumiale.bo my nie piszemy ze soba, po to zeby mowic ty zajdziesz, a ty nie, tylko piszemy po to by w pewnym sensie sie wyzalic i wspierac.a kazda z nas ma swoj cel,i wlasny pomysl jak go realizowac.i nikomu nic do tego.a co do testowanka,myslam o piatku bo to bedzxie 13dzien po iui,albo jak wytrzymam to w poniedzialek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!!! U mnie dzisiaj piękna pogoda:) Nareszcie. Igrek ty się nie przejmuj takimi wpisami to nie pierwszy i nie ostatni raz kiedy jakiś debil coś takiego "mądrego" tu napisze do którejś z nas. Ludzie są podli i nie wiedzą przez co przechodzimy. Wracaj tu do nas 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny.. no jutro mam punkcje wiec transer pewnie w czwartek.Na usg mam 8 pecherzyków, ktore są rozmiarem nadajace sie do pobrania ,endo 10mm ,proerongesteron 8, e2-6385 więc chyba jest dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super kate nie stresuj się punkcja nie jest straszna. Bardzo mocno trzymam kciuki za ciebie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, u mnie ładna pogoda ale ja niestety siedze od rana w pracy, całe szczescie ze popoludnie juz wolne ale łacze sie z Toba Lena w bolu pracy weekendowej ;) mam nadzieje ze Ci szybko i spokojnie minie :) Igrek nie dziwie sie Kochana ze sie zdenerwowalas , to przykre ze ostatnio tyle osob Cie tu atakuje, ja nie wiem skad w tych ludziach tyle jadu ale badz silna Skarbie i wiem ze jeszcze im pokarzesz!! Ja nigdy nikomu zle nie zyczylam ale takim osobom jak przytulacek to moze by sie przydało co by na własnej skórze sie przekonali jak to jest na naszym miejscu i ciekawe jakie wtedy by madrosci tu wypisywali. I dopoki piszesz "jakbym nie mogła miec dzieci" to wara od naszego forum i pojaw sie jak napiszesz "nie moge miec dzieci" to wtedy pogadamy jak rowny z rownym!! I mam nadzieje ze jak kiedys w Twoim zyciu pojawi sie ten problem (jak nie u Ciebie to u córki, syna, kuzynki, przyjaciólki itp) to wspomnisz swoje słowa i nabierzesz troche pokory!! dzidziekk trzymam kciuki za pomysle testowanko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem że punkcja to pikuś ..bo miałam punkcję torbieli w Novum .Mam pytanie czy po odczuwa sie ból? Po punkcju torbieli nie miałam żadnych przykrych dolegliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate ja nie czułam się źle lekko mnie podbrzusze bolało i tyle i miałam wydęty brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - nie przejmuj sie....naprawde wiem ze nie warto sie podłymi i glupimi ludzmi przejmować. badz mądrzejsza, takim osobom o to chodzi zeby kogos zdenerwować tylko, maja życie do dupy to sobie ulzą pisząc podłości innym, wiesz to dla nich taka terapia😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek ja jestem w bardzo podobnej sytuacji,mnie też zabolała ten wpis.A ja myślałam że te forum jest po to żeby się wspierać... I właśnie to bedzie wasze dziecko, i nie daj sobie wmówić inaczej!!!! A ta cała ''przytulaczka'' to chyba nie jest w stanie nas zrozumieć!!!!! igrek i to nie ty powinnaś zrezygnować z pisania na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) widze że jakiś gość nieproszony był.Igreczku nie przejmuj się żadnymi radami. To wszystko są przecież twoje przemyślane decyzje i napewno podjąć je nie było łatwo. Nie dawaj się głupim komentarzom. I nie odchodz od nas ! Smutno nam będzie! U mnie dziś 29 albo 30dc już nie pamiętam. Powinnam zaraz mieć @ ale jeszcze nie mam. Boli torbiel ale już mniej troche...mam nadzieje że sie wchłania bo już tak bardzo jej nie czuje jak kilka dni temu...no i biorę bromergon i dobrze go znoszę:) codziennie pół tabletki. Czekam aż sie wchłonie torbiel i coś dopiero będziemy działać. W tym cyklu czekam czy będzie jajeczkowanie i czy pęknie sam pęcherzyk po obniżonej prolaktynie bromergonem :) Jak w lipcu i sierpniu nie będzie efektów to od września będzie clo jeśli pęcherzyk nie urośnie i pregnyl na pęknięcie:) A jak pęcherzyk urośnie i nie pęknie to tylko pregnyl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki dziś sie popłakałam ze szczęścia:) spotkałam koleżankę która starała się 4 lata 6 inseminacji i teraz in vitro udane:) poczułam się jakbym to ja była w ciąży tak bardzo z M im kibicowaliśmy bardzo sie cieszę i to napawa mnie optymizmem i wiarą że nam też się uda wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ktora brala lutke?bo chcialam sie dopytac czy mialyscie cos takiego jak ja.chodzi mi o to parcie na pecherz, jest takie silne ze juz mnie irytuje.to mozliwe ze to po tej lutce?jestem pewna ze to nie zapalenie pecherza,bo mnie nie boli,ani nie odczuwam potrzeby siusiu,tylko ucisk na pecherz.eh...gdyby ten czas szybciej lecial,byloby prosciej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewciami
hej malwi trzymam kciuki za usg! o której masz dziś godzinie ja usg mam w środę, napisz co u Ciebie, powiedz mi ile ty bierzesz jeszcze tabletek luteiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej))) Widzę że jest dziś szansa na dobre wieści-trzymam kciuki ,bo ostatnio to było trochę nerwowo. Czy lekarz mówił wam,jak to jest z współżyciem przed transferem?Po transferze to chyba 2tygodnie nie można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny witam, czy jest tu ktoś kto ma "skaczace fsh" mam z tym duży problem, może u Was znajdę pocieszenie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza - po transfereze to nie tylko 2 tygodnie nie mozna ale poki nie zobaczysz zarodka i lekarz nie pozowli. a przed transferem przy stymulacji to ja osobiscie nie dałam rady bo mi nawet badanie usg sprawialo ogromny bol, jajniki sa powiekszone z racji ilosc komórek które tam chodujesz a tuz przed samym transferem po punkcji tez lepiej tam nasienia nie pozostawiac zeby to nie przeszkadzało zarodkowi w implantacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No już jestem po wizycie. Maluchy rosną mają po 6 cm z kawałkiem , serca im walą jak oszalałe :D . Płci jeszcze nie widać jedno miało co prawda cosik miedzy nóżkami, ale dr powiedział , że za wcześnie. Są zdrowiutkie , mają przezierność karkową w porządku i kości nosowe też , rączki z 5 paluszkami i nóżki. Żołądki też na swoich miejscach :). Ślicznie się ruszają i machają łapkami i nóżkami. Poryczałam się na tym USG jak usłyszałam te serduszka. Cudowny widok :D :D :D. Badania mam w normie ,ciśnienie też. Uspokoiłam się jak je zobaczyłam i dr powiedział , ze jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×