Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

a ja nie dostałam zdjęcia niech ktoś mi prześle zdjecię od malwi!! Ponawiam moje pytanie i poproszę o odpowiedź ile jest wizyt przed criotransferem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate ja miałam bóle jak na okres i wydęty brzuch a co się dziej? Monka nie mam chyba twojego adresu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie też tak mam pobolewa mnie brzuch jak na okres i mam troszkę wzdęty i juz myśle.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline Tobie tez przesłałam :) Kate mnie brzuch po transferze tez bolał, raz mniej raz bardziej, raz kłuło z jednje strony raz ciagneło z drugiej, jak Cie boli to zazyj nospe na pewno troche pomoze:) monka ja nie pomoge bo crio nie miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline zobacz czy już wysłałam do ciebie za pierwszym razem ale mi część adresów powywalało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) troche mnie tu nie bylo. malwi - cudnie, ze z dzieciakami wszystko ok i ze ladnie rosna. kate - trzymam kciuki zeby ladnie sie komorki zaplodnily i za transfer. julciaaa - czy Ty zapisalas sie do dr. Tymińskiej? O ktorej masz wizyte? Trzymam kciuki za wszystkie dalej walczace!!!! Duzo sily i spokoju ducha wam zycze!!!! Duzo zdrowka dla ciezarowek :) U mnie wszystko dobrze brzucho rosnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate brzuchem się nie przejmuj przejdzie... bądź myślą przy zarodeczkach , bo zaraz z tobą wrócą do domku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi masz rację..... ciekawe o której do mnie jutro zadzwonią ... chodza mi po głowie bliźniaki..jakies takie przeczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate to super trzymam kciuki za podział i transfer:) malwi no proszę jakie bąble pierwszy raz widzę usg bliżniaków:) rudzia dzięki za e-maila napewno coś z tych wskazówek wykorzystam:) mam pyt. bo monka zasiała ziarno niepewności:) czy lekarze z novum maja urlopy w lipcu bo myślałam,że w sierpniu? starania - sierpień 2010 w novum od lutego 2011 maj 2011 - HSG - jajowody drożne niedoczynność tarczycy mąż - ok marzec 2012 - I IUI - nieudana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia heheh no kupe lat dobrze że u Was w porządku! starania - sierpień 2010 w novum od lutego 2011 maj 2011 - HSG - jajowody drożne niedoczynność tarczycy mąż - ok marzec 2012 - I IUI - nieudana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monka żadnej w novum pojechałam od razu na crio , bo mój gin mnie prowadził i dzwonił do novum aby mi maluszki rozmrozili. >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam, cudneeeeeee! Dzięki Malwi i Rudzia.. Cześć Zuzia;-) Cudnie, ze jestes Starania : od stycznia 2010 HSG : w styczniu 2011 - lewy drożny, prawy udrożniony w trakcie badania Monitoring cyklu : od sierpnia 2011 Hormony: w normie Nasienie : w porządku W NOVUM : od stycznia 2012 (lekarz P.Z.) I IUI 08.02.2012 udana :-) Termin porodu ❤️ 3.listopad 2012 🌼 DZIEWCZYNKA 🌼 Starania : od stycznia 2010 HSG : w styczniu 2011 - lewy drożny, prawy udrożniony w trakcie badania Monitoring cyklu : od sierpnia 2011 Hormony: w normie Nasienie : w porządku W NOVUM : od stycznia 2012 (lekarz P.Z.) I IUI 08.02.2012 udana :-) Termin porodu ❤️ 3.listopad 2012 🌼 DZIEWCZYNKA 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena to teraz Ty zasiałaś ziarno niepewności, czy oni mają wolene cały miesiąc w lipcu lub sierpniu???? Czy ktoś wie kiedy urlop ma dr Zamora???? starania od X 2009, nasienie słabe I, II, III, IV- IUI :( 02.06.2012 ICSI nieudane :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej dziewczynki no przeciez nie moze byc tak ze wszyscy pojda na urlop w jednym terminie i zamkna klinike na cały miesiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudzia, kate Ja mielam nacinanie zarodka przy drugim podejściu do crio..., dr powiedziała,ze może to pomoc w zagnieżdżeniu, ale niestety to nic nie dało, mimo tego,że mialam 3 śnieżynki podane ;( W Novum kosztuje ta przyjemność 600zł Mam nadzieję,że wam się poszczęści, trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×