Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

dzidziekk doskonale cię rozumiem bo ja nie mogłam się tego doczekać przez 3 lata , a teraz się boje cokolwiek kupić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak własnie sie łudze, tylko ze teraz po tej becie jest bardziej nerwowo, a wtedy bylo tak milo nawet momentami sie poludzic i powyobrazac sobie ze jak juz pojde to juz bedzie beta ze ohohoh..a tu tak malutko..no nmic, wiem ze za wczesnie, i gdyby to nie byl ten czas jeszcze, to juz wiem, ze nastepnym razem sobie nie zgotuje tego. Myslisz ze powtorzenie mialoby sens jutro lub pojutrze? czy poczekac terminu @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzidziekk jak dasz rade to zrób w terminie @. Nie będziesz się tak denerwować , bo wtedy to już musi wyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi u Ciebie juz napewno wszystko bedzie dobrze. jestem tego pewna. nie chce Ci narzucac swojego zdania, ale moje kolezanki, ktore tez czekaly troche na te malenstwa, zazwyczaj kupowaly drobiazgi, ale z porzadnymi zakupami, to tak w 3 trymestrze zaczynaly. Ale kochana, jesli masz na to ochote, to rob tak, zeby Tobie pasowalo:) i nie masrtw sie, zaraz bedziesz czula kopniaki i bedzie Ci razniej:)chyba ze juz czujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi a powiedz kochana, co masz na mysli ze to twa po iui dluzej- chodzi o ten czas zaplodnienia?czy cos jeszcze tu jest wazne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdałam sobie z tego sprawe, ze za wczesnie, jak policzylam ,ze od pekniecia pecherzyka minelo dopiero 7dni...no nic Malwi, postaram sie wytrzymac do @. a teraz zmykam:) dzieki za pomoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzidziekk właśnie o tą drogę od zapłodnienia mi chodzi , zanim powędruje zarodek z jajowodu do macicy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi z 8 komórek 7 sie zapłodniło i transfer jest na czwartek ustawiony ,żeby były większe bo jeśli zajdzie potrzeba to bedzie nacinanie otoczki.Transfer robi dr Z ale jest kartka przypięta że może też dr L...hmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate no to super cieszę się bardzo , ja tez miałam pierwsze zarodeczki podawane w 3 dobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzidziek najlepiej myśle zrobić 12-14 dni po IUI wtedy raczej wynik będzie pewny! kate to super wiadomość wynik piękny gratulacje:) dziewczynki szkoda że nik nie odpisał na moje pytanie ale już sama sobie odpowiedziałam musiała mi coś naruszyć bo po krwi ani śladu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena ja nigdy nie miałam takiej sytuacji wiec ciężko mi się jest wypowiedzieć na ten temat , ale jest pewnie tak jak mówisz skoro już nie plamisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i malwi w sumie dobrze nikomu nie życzę bo jednak trochę sie można wystarszyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz mam objawy zbliżającego sie okresu nie znoszę tego czasu choć przez te kilkadziesiąt lat to już powinnam sie przyzwyczaić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis byli znajomi którym udało sie in vitro (Ci dzięki którym przed wczoraj byłam mega szczęśliwa) okazało sie że po punkci pobrano 8 jajeczek z czego 5 było pustych być moze to była przyczyna że IUI im sie nie udawało i tak sie zastanawaim może u nas też tak jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena nie patrz jak to jest u kogoś. Tyle ile jest nas tyle może być różnych przypadłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwoniłam wczoraj do dr W i powiedział ze pięknie. A w novum powiedzieli ze wszystko jest oki z tymi 7 i jeśli chce wiedzieć jakiej klasy sa to mogę jutro dzwonić i sie pytać bo beda je podglądać. ale myśle że będzie oki.No u mnie to 4 doba więc powinny być duże blastusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie tak sobie mysle ze zatestuje w piatek. Mam wyjazd do chrzesniaka meza wiec albo bede sie cieszyc,albo oderwe sie od mysli i przetrwam pierwsze dni po porazce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki! Agniren i Karina, wow, macie już prawie wszystko :-) Super. Ja zacznę od teo miesiąca po kolei kupować, zacznę od komody, zeby mieć gdzie rzeczy trzymać. Wczoraj byłam u siebie na Pomorzu i przywiozlam masę ubranek od mojej mamy, niektóre sie do niczego nie nadają ak niektóre Cudne. Wróciłam bardzo późno, bo około 22 o odrazu padlam:-) Dzidziekk, zdecydowanie za wcześniej beta. W przypadku IUI musi jeszcze dojść do zapłodnienia jeszcze. Nie podają przecież zaplodnionych zarodkow, dlatego ja bete 11 dni po IUI miałam 6,81.. Co do kremów na rozstepy, ja używam musteli i jestem zadowolona. Tak mi doradzily Koleżanki. Cena nie jest zachwycajaca dlatego trzeba polować na okazje. W aptece Superpharm jest teraz promocja. Za dwie sztuki plus zestaw trzech kosmetyków musteli dla maluszka do szpitala placilam 135zl. Często mozna tez kupić na Allegro. A i dostałam tez gratis koszulkę:-) Kate, super, ze tyle sie zapłodnione. Fajnie, ze transfer bedzie robił dr Zamora. Ja mu ufam i uważam, ze nastawienie i zaufanie do lekarza jest bardzo ważne. On ostatnio ma dobra rękę i dziewczyny inne tez go chwała. Igreczku, jak wizyta? Wracaj do nas:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki! Agniren i Karina, wow, macie już prawie wszystko :-) Super. Ja zacznę od teo miesiąca po kolei kupować, zacznę od komody, zeby mieć gdzie rzeczy trzymać. Wczoraj byłam u siebie na Pomorzu i przywiozlam masę ubranek od mojej mamy, niektóre sie do niczego nie nadają ak niektóre Cudne. Wróciłam bardzo późno, bo około 22 o odrazu padlam:-) Dzidziekk, zdecydowanie za wcześniej beta. W przypadku IUI musi jeszcze dojść do zapłodnienia jeszcze. Nie podają przecież zaplodnionych zarodkow, dlatego ja bete 11 dni po IUI miałam 6,81.. Co do kremów na rozstepy, ja używam musteli i jestem zadowolona. Tak mi doradzily Koleżanki. Cena nie jest zachwycajaca dlatego trzeba polować na okazje. W aptece Superpharm jest teraz promocja. Za dwie sztuki plus zestaw trzech kosmetyków musteli dla maluszka do szpitala placilam 135zl. Często mozna tez kupić na Allegro. A i dostałam tez gratis koszulkę:-) Kate, super, ze tyle sie zapłodnione. Fajnie, ze transfer bedzie robił dr Zamora. Ja mu ufam i uważam, ze nastawienie i zaufanie do lekarza jest bardzo ważne. On ostatnio ma dobra rękę i dziewczyny inne tez go chwała. Igreczku, jak wizyta? Wracaj do nas:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki! Agniren i Karina, wow, macie już prawie wszystko :-) Super. Ja zacznę od teo miesiąca po kolei kupować, zacznę od komody, zeby mieć gdzie rzeczy trzymać. Wczoraj byłam u siebie na Pomorzu i przywiozlam masę ubranek od mojej mamy, niektóre sie do niczego nie nadają ak niektóre Cudne. Wróciłam bardzo późno, bo około 22 o odrazu padlam:-) Dzidziekk, zdecydowanie za wcześniej beta. W przypadku IUI musi jeszcze dojść do zapłodnienia jeszcze. Nie podają przecież zaplodnionych zarodkow, dlatego ja bete 11 dni po IUI miałam 6,81.. Co do kremów na rozstepy, ja używam musteli i jestem zadowolona. Tak mi doradzily Koleżanki. Cena nie jest zachwycajaca dlatego trzeba polować na okazje. W aptece Superpharm jest teraz promocja. Za dwie sztuki plus zestaw trzech kosmetyków musteli dla maluszka do szpitala placilam 135zl. Często mozna tez kupić na Allegro. A i dostałam tez gratis koszulkę:-) Kate, super, ze tyle sie zapłodnione. Fajnie, ze transfer bedzie robił dr Zamora. Ja mu ufam i uważam, ze nastawienie i zaufanie do lekarza jest bardzo ważne. On ostatnio ma dobra rękę i dziewczyny inne tez go chwała. Igreczku, jak wizyta? Wracaj do nas:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michaline no wlasnie, musze poczekac jeszcze.pospieszylam sie za bardzo.zrobie w piatek to bedzie 13dzien po iui.to juz chyba powinno byc ok.zobaczymy.ale glowe sobie tak tym nabilam,ze nawet w nocy nachodza mnie koszmary.dzis jestesm tak padnieta,bo obudzilam sie i normalnie balam sie zamknac oczy tak sie w tym snie wystraszylam.ale juz doszlam do siebie, tylko pospac nie da rady,bo Babunia trzeba sie zajmowac...lepiej zeby w domu sama nie bywala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi, byłam w zeszłym tygodniu i była:-) Poza tym pani mowila, ze oni często maja promocje z Mustela. Dzidziekk, trzymam kciuki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×