Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Mena - jesteś na L4, urlopie, czy chodzisz do pracy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola 34
Cyndi dzięki za info tak zrobie . pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Na wstępie igrek bardzo przepraszam że nie przesłałam przesyłki ,miałam tyle na głowie .Leżałam z dziecmi 3 razy w szpitalu potem przez dwa tygodnie zastrzyki po dwa razy wyjazdy naprawdę nie wiedziałam w co ręce włożyć . Teraz bym wysłała ale nie wiem czy jest sens ponieważ luteina dowcipna tylko do marca ,odpisz jeśli chcesz to wyślę . Mena wielkie mega kciuki za Jasia a może i Małgosię .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Captcha to rzeczywiście miałaś problem. Dzieki za kciuki.Może byc i Małgosia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim Po pierwsze chciałam z całego serca wszystkim podziękować za to , że trzymaliście za mnie kciuki . Niestety u mnie klapa w sobotę zrobiłam test , a dzisiaj przyszła @ . Bardzo mi z tego powodu smutno bo myślałam , że tym razem mi uda się . Pozdrawiam wszystkich .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaaja8
Igrek, badanie w kierunku nadkrzepliwości robi się jak zwykłe badanie krwi. Nadkrzepliwość inaczej mutacja Leiden może powodować problem z zagnieżdżeniem zarodka albo poronienie dlatego uważam że warto się upewnić czy ten problem można wyeliminować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babeczki
Tak mi przykro Lato...przytulam Cię z całych sił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyndi
Lato brak mi słów......... Trzymaj się jakoś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babeczki
Tak mi się się cięzko na sercu robi....wszyscy-cała rodzina mojego >M wyczekuje dziecka u nas i to cały czas dają do zrozumienia....A ja robię dobrą minę do złej gry...Ciężko mi jest odpowiadać lub bagatelizować sprawe...Czuję się poniekąd wykluczona z poza tej grupy....bo nie mam dziecka i tych problemów co reszta...Sama usuwam się w cień...Czuję się gorsza...Udaję przed sobą ,że jestem silna ale to ściema.Boli mnie to.I te hasła A kiedy Wy? ....no to się wygadałam...Pozdrawiam Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato76 Jest mi bardzo smutno,trzymaj się jakoś,wiem że jest Ci teraz bardzo ciężko, brak mi słów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaaja8 - a ile takie badanie kosztuje i gdzie się je robi ? Captcha - napisz mi jeszcze raz proszę, jakie masz te leki ? Zapytam się mojej koleżanki, która też się stara i Ona zaraz będzie na etapie Lutki i może by Jej się przydała jeszcze, jeśli to nie problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b_ubu
Lato-coś nam tu ostatnio szczęście nie dopisuje na naszym forum:( Mało entuzjazmu i dobrych wiadomości.Ściskam Cię mocno i wiem doskonale jak Ci przykro i ile masz w sobie teraz żalu.Trzymaj się kochana,jeszcze szczęście się do nas uśmiechnie pewnego dnia,zobaczysz...Ja mocno w to wierzę,bo nie ma innego wyjścia,walczymy dalej o nasze małe wielkie marzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurwa!!!!!!!! Przykro mi Lato strasznie.... Przepraszam za przekleństwo ale tylko to mi przyszło do głowy!!!!! Niesprawiedliwość!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato Kochan tak mi przykro :( Nie wiem co więcej mogła bym Ci napisać, bo żadne słowa nie pomagają w takich momentach. Wiedz tylko, że myślę o Tobie i wierzę że w końcu nadejdzie taki dzień w którym napiszesz tu na forum, że beta pięknie przyrasta i że w końcu Ci się udało. Tego życzę Ci z całego serca. Trzymaj się !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato przykro mi ...cholera...:( babeczki Niestety tak już jest i trzeba to przetrwać, wszystkie się tutaj tak czułyśmy i czujemy, najlepiej byłoby unikać tych osób, ale nie da się prawda? Lepiej byłoby dla Ciebie żebyś się nie denerwowała aż tak, bo to też ma wpływ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek 5 listków luteiny dopochwowo -termin do marca luteina pod język 1 opakowanie acard estrofen 2 opak. clostibegyt 2 opak. folik 1 opakowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LATO- brak słów -ja myślę że coś jest przeoczone zarówno w twoim jak i w moim przypadku . Podam przykład - ja niedawno byłam w szpitalu na okulistyce [ niebędę się rozpisywać po co i dlaczego ] w skrucie miałam robione między innymi prolaktynę , ktora wyszła mi dwa razy ponad normę a to jest hormon który odpowiada za płodność . W klinice nie miałam takiego badania . Mój gin dał mi Bromergon na jej obniżenie i mam brać dotąd dopóki nie dowiem się że zaszłam w ciąże . Widzisz tak więc niedokładnie chyba podchodzą do naszych przypadków . Bardzo mocno cię ściskam musisz być silna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato Kochana tak mi smutno i Ci współczuję bardzo. Wiem jak to boli, chociaż to pewno żadna pociecha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
captcha1 - jeśli to dla Ciebie nie jest żadnej problem, no to możesz mi wysłać wszystkie te leki.;p Ja biorę Folik, Estrofem, moja mama Acard na stałe, a koleżanka, która niedługo będzie miała owulkę - Lutka Jej się przyda i jakby się odpukać nie udało, Cleo ( bo na tym Jej rosnął pęcherzyk ).;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wam dziewczyny . Ja na razie do końca tygodnia będę w domu , a w poniedziałek ruszam do pracy . Julciaaa - no takie jest życie , cały czas myślałam , że tym razem mi uda się . babeczki , doskonale znam to uczucie kiedy większości rodzinki są lub w drodze dziecko , a Wy kiedy ?...mnie również to nie jednokrotnie spotkało . Tak i te głupie pytanie nie macie dzieci to niema u Was żadnych problemów . Mnie również strasznie to wkurza , dlaczego ludzie nie potrafią zająć się sobą , tylko interesują się innymi ..... Nie daleko mnie mieszka jedna dziewczyna która trzy lata temu wyszła za mąż , niestety już któryś raz poroniła . Tylko zamiast jej nie denerwować , to Ona ciągle słyszy od ludzi , że za pózno już na dziecko i td ..... bo już jest po 40 .... Więc nie daj się , Ty jak i każda z Nas doczeka się . b_ubu - masz rację szczęście ostatnio coś opuściło nasz forum . Michaline - no jest niesprawiedliwość . Kiedy słyszy się w telewizji , że któraś matka zle zaopiekowała się dzieckiem , lub jego nie chciała . To aż mi serce ściska , i nasuwa się pytanie dlaczego te osoby które potrafią świetnie zaopiekować się dzieckiem i mają do tego warunki nie mogą mieć dziecka ? Szczęśliwa mama 81 - ja też bym chciała , żeby w końcu przyszedł taki szczęśliwy dla mnie dzień . Ale kiedy ? te pytanie wciąż sobie zadaje nie odnajdując odpowiedzi . natka1230 , malwi , karina, ewuś ,cyndi , każde miłe słowo od Was kochane otrzymane sporo daję . JANKOmuzykanto 00 - miło ,ze odezwała się . :) Na pewno coś poszło nie tak , nasze przypadki to powinien prowadzić dr L. Bo wciąż słyszy się , że któryś tam dr przeoczył to czy tamto badanie (które jest bardzo ważne ) Pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato jeszcze będzie dobrze zobaczysz... wszystkim nam się uda!!!! Musi!!!!!!!!! Ściskam mocno!!!! Natka1230 dla ciebie też usciski. Wiadomo już coś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicja@ - dzięki , ja również Tobie życzę powodzenia i wytrwałości :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato Kochanie - mi też jest również bardzo przykro, że ci się znowu nie udało.;/Nie pisałam, bo co tu pisać ? rak słów po prostu, a człowieka szlag trafia !! Myślę dziewczyny, że powinnyście udać się tą konsultację do dr L.Teraz nasz przypadek prowadzi dalej dr Z, ale cały czas ma konsultację z dr L ( chociażby to moje ostatnie plamienie i dalszy plan jest właśnie rezultatem porozumień z Nim ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato trudno napisać cokolwiek. Wiem, co czujesz i bardzo mi przykro, że musisz przez to przechodzić kolejny raz. Błagam cię kochana znajdź w sobie siły aby to przetrwać i walcz dalej. Zbyt dużo przeszłaś. Ja wiem, że będziesz mamą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy możecie mi coś powiedzieć o dr Czerkwińskim? Właśnie podjęłam decyzję, aby wybrać się do Novum, Pani z rejestracji zaproponowała mi tego lekarza :) Staramy się z mężem już od ponad 2,5 roku o dzidziusia, ale niestety.... ciągle, ciągle nic :(. Mój dotychczasowy ginekolog stwierdził, że wszystko jest ze mną w porządku i nie powinno być żadnych przeciwwskazań. Mąż też zrobił badania nasienia - wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato - moze rzeczywiscie cos przeoczono... spróbuj sie umówic do dr L boucha - ja dr czerkwinskiego osobiscie odradzam...podobnie jak dr Lewicką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×