Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Cześć wszystkim Z całego serducha wszystkim bardzo dziękuję , tak naprawdę gdyby nie Wasze wsparcie to nie wiem czy znalazłabym siły na dalsza walkę . Julciaaa -tak być może w moim wypadku zostało coś przeoczone . Walczę dalej więc czas pokaże . A co tam u Ciebie ? jak Hubert ? grzeczny ? No w zasadzie , to jak widziałam Twojego synka w telefonie to zupełnie nie podobny do Huberta . Może jedno jest bardziej do Ciebie , a drugie do męża podobne co ? Buziaki :) Bocha66 - jak też odradzam dr Czerkwińskiego i dr Lewicką .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam LATO bardzo mi przykro ,miałam nadzieje ze ci sie uda . Odnośnie CZERKWINSKIEGO ja odradzam lepiej poczekac troche dłużej i zapisać sie do kogoś innego. JA dzisiaj byłam na wizyccie słabo mi przyrasta endometrium i w sobotę mam kolejną kontrole i jak bedzie dobrze to w połowie tygodnia zabiore swoją sniezynke do domku,pozdrawiam wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej KOTEK , no u mnie niestety też słabo rośnie endometrium , no niestety mi nie udało się chociaż bardzo na to liczyłam . Mam nadzieje , że wszystko u Ciebie będzie dobrze i zabierzesz swoją śnieżynkę na całe 9 miesięcy . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mena mam pytanie z jakiego miasta jesteś jeśli można wiedzieć a jeśli nie chcesz ujawniać to z jakiego województwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki! Ja tak na szybko,żeby pochwalić się że nasza dziewczynka jest juz na świecie z nami od 01.03.2013 urodziła się o godzinie 21-45, waga 3,600gram , długość 54cm. napiszę cos więcej jak się podkuruję. Ale jestem najszczęśliwszą osobą na świecie. Wszystkie was mocno i serdecznie ściskam pa,pa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, jestem tutaj nowa,udzielam się na innym forum dotyczące inseminacji. W lutym miałam pierwszą,ale nie udała się. Szykuję się do drugiej za tydzień,chociaż mam mieszane uczucia. IUI miałam robione w Novum w W-wie. Mam pytanie do Julci i lato76,dlaczego odradzacie dr Lewicką,była Waszą lekarką? Chce zmienić lekarza,albo może inaczej chciałam się skonsultować jeszcze z innym lekarzem, Chyba to możliwe? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rene 74 moje gratulacje najlepszego dla WAS:):):) holka witaj:) chyba wiem na jakim forum jesteś bo też sobie je podczytuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie kogo polecacie na pierwszą wizytę w klinice? Bardzo się tym wszystkim stresuje...... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rene, gratuluje przeogromnie!!!!!!!!!! Cudownie, ze juz po wszystkim:-) teraz zaczyna Ci sie nowe zycie! Buzi... I koniecznie zdjecie poproszę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rene 74 moje gratulacje dla szczęśliwych rodziców :):):) holka -76 , dr Lewicka w moim wypadku popełniła kilka błędów , wiem bo byłam u niej na wizycie ( totalna porażka ) Poco iść do dr Cz lub L , jak to strata czasu i kasy , dr L dużo rzeczy po prostu nie wie i lata na konsultację do innych kolegów lub koleżanek po fachu . Mi kiedyś powiedziała żebym ja zaczęła brać leki , na co moja dr prowadząca dr była bardzo zdziwiona . Boucha66 - polecam dr Szulca , Wojewódzkiego , Zamorę , Taszycką i td . Michaline :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaaja8
Igrek myślę że w novum robią badanie stwierdzające czy nie masz nadkrzepliwości - mutacji genu Leiden, nie wiem ile to teraz kosztuje bo ja to badanie robiłam chyba z 5 lat temu... Lato - współczuje ale musisz wierzyć że się uda i walczyć, tak było u mnie, niby żyłam normalnie ale miałam ten jeden najważniejszy cel do którego dążyłam, chyba nawet nie dopuszczałam myśli że może się nie udać.... Rene - gratulacje!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaaja8
Boucha - też nie polecam dr Czerkwińskiego, za to polecam nieustannie mojego ulubionego dr Zamorę i wydaje mi się fajnym lekrzem dr Szulc, chociaż on mi robił tylko monitoring pod nieobecność dr Z.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzejpi
Cześć dziewczyny;) od jakiegoś czasu codziennie Was podczytuję ale jakoś tak nie miałam śmiałości odezwać się do Was na forum. od września 2012 jestem pacjentką Novum. w ostatnim cyklu miałam podany clo od 5 dc a potem zastrzyk na pęknięcie pęcherzyka. Niestety pęcherzyk nie pękł i zrobiła się torbiel ;/ czy któraś z Was też tak miała, że po podaniu zastrzyku nie pękał wam pęcherzyk? dla mnie to dziwne że tak się nie stało. teraz jestem na tabletkach anty przez ten cykl bo podobno one pomogą wchłonąć się tej torbieli. Generalnie to mam problem z owu i ciągłymi plamieniami. w sumie to lekarze nie wiedzą dlaczego się pojawiają. brałam luteinę i duphaston ale nic na to nie pomogły ;( badania są ok. a ciąży jak nie było tak nie ma . i to już od długiego czasu ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też odradzam dr Cz chodziłam do niego chyba z 6 lat i gdyby nie dr L i Woj. nie miała bym moich skarbów . Strata pieniędzy i czasu ,nawet nie wpadł na pomysł żeby zrobić mi wynik z rezerwy jajnikowej . Po nie udanych próbach prosiłam żeby zrobić histero . on stwierdził że nie potrzebna a co okazało się że miałam polipy i to mogło być przyczyną . Też polecam dr Z i Wojewódzkiego ponoć to prawe ręce dr L .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rene74 Ogromne GRATULACJE...super że już córcia jest z Wami:) Boucha66 Moja pierwsza wizyta była u dr.Wojewódzkiego,oczywiście polecam, to bardzo dobry specjalista i pewnie dlatego trzeba dłużej poczekać na wizytę ale warto! Michaline pytałaś kochana co u mnie,ach jakoś tam leci...siedzę w domku i zawsze jest co robić,raz mniej raz więcej...pewnie sama wiesz,dziękuję że pytasz... buziaki dla Was. Pozdrawiam kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki kochane za dobre rady :) już się przepisałam do dr Sz, idę w przyszłym tygodniu na wizytę. Zobaczymy co mi powie.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BOUCHA - dobra decyzja! RENE -serdeczne gratulacje🌼 jak córcia ma na imię? wracaj do nas jak tylko nabierzesz sił LATO -masz racje ze sa niepodobni do siebie:) a czy grzeczny? mój skarbek ma dwa oblicza jedno do godziny 17tej - wtedy jest grzeczny, lezyw lezaczku, guga sobie i sie smieje a potem po 17-18tej zaczyna marudzic i z kazda minuta jest coraz gorzej bo potrafi przepłakać (tak jak było wczoraj) kilka godzin noszony na rekach...uwazam co jem, brzuszek go raczej nie boli bo sie nie prezy, nie wygina przy tym takze nie wiem co jest grane... mnie sie wydaje ze zmeczenia marudzi ale zasnąc nie chce...a jak juz zasnie to sie wybudza czesto...no ale damy rade:) Co do leczenia to ja bym na twoim miejscu poprosiła o konsultacje z dr L.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HOLKA - ja przez rok chodzenia do Novum i intensywnego leczenia zaliczyłam tam prawie wszystkich lekarzy wiec mam porównanie... u Dr Lewickiej byłam raz i powiedziałam nigdy wiecej - mrukliwa, nic sie nie mozna było dowiedziec! a potem jak chodziłam do swojej dr (w stopce mam do kogo) to ona przychodziła na konsultacje co zrobic z pacjentką takze dla mnie żenada i nie wiem czemu ona tam w ogóle pracuje... tam sie płaci za duze pieniądze zeby lekarz sie na nas uczył... czerkwinski za to spieprzył mi stymulacje i za wczesnie miałam podany pregnyl w efelcie czego zamiast pechezryki peknąc zrobiły mi sie 2 torbielki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzejpi - ja tak miałam ze podano mi pregnyll przy za małym pecherzyku (ok 17mm) i tak sie stało ze zamiast pęknąć zrobiły sie torbielki. brałam orgamentril ale nie pomógł, dopiero przy tabletkach sie wchłonęły... a plamienia przezd @ mam i ja tez wszystkie wyniki miałam ok, pierwsza ciaza naturalnei poczeta a druga IVF ale u mnie prawdopodobnie były niedrozne jajowody po cc. powodzenia i głowka do góry, wybierz dobrego lekarza a sytuacja nie powinna sie powtórzyc juz czego Ci zyczę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holka - przeczytałam twoja stopkę twoja historia podobna jest do mojej, tez jedno dziecko urodziłam naturalnie a potem przez póltorej roku staran nie udawało mi sie zajsc w ciążę i skonczyło sie na IVF MENA - jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rene ogromne gratulacje:) Lena66 jestem z mazowieckiego. Szczegóły chętnie na maila bo mieszkam w małym mieście więc sama rozumiesz dlaczego nie chcę pisać.Skrobnij coś bo zawsze mam problem, która Lena jest która:)Starzeje się jak nic:) Julcia czuję się dobrze. Mam dolegliwości związane z faktem przyjmowania żelaza ale to inna sprawa. Brzuch cały w zrostach bo tak reaguje na fraxiparine ale u mnie to standard, już sie przyzwyczaiłam i wiedziałam, ze tym razem będzie podobnie. Typowych objawów nie mam, nigdy nie miałam. Troche martwi mnie to, że dźwigam małą a nie powinnam a przy drugim dziecku sama wiesz jak jest. Nie umiem jej wytłumaczyć, że nie mogę i efekt taki, że ciągle ja noszę. Psychicznie wciąż dobrze. No i troszkę zaczynam sie denerwować na myśl o poniedziałkowym badaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzejpi
Dziękuję Ci bardzo Julciaaa za odpowiedź. ja mam tylko taki problem że ta torbiel jest dość duża około 4 cmx 2,5 cm. no mam nadzieję że się wchłonie po tabletkach anty ;-) w N. trafiłam do dr Cz. ale coraz bardziej się skłaniam ku temu bo go zamienić na kogoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek Przesyłka poszła !!! dzejpi nie zastanawiaj się zmieniaj !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki mutacji genu Leiden jest robiona w Novum. Sama miałam ją robioną w styczniu. Jeśli chodzi o cenę to nawet nie wiem ile bo można ją zrobić przez poradnię genetyczną która jest na NFZ w Novum tylko trzeba mieć skierowanie od rodzinnego.A i pani genetyk powiedziała że należy ją zrobić gdy kobieta nie może zajść w ciążę lub gdy doszło do poronienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rene oczywiście gratulacje i uściski dla Ciebie i córci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzejpi - no widzisz czyli i Ciebie i mnie dr czerkwinski nieźle urzadził z torbielka...zmien sobie lekarza na innego, moim zdaniem warto! MENA - moj synek był juz duzy wiec go nie nosiłam, twoja córcia jeszcze malutka wiec wiem ze to nie takie proste...nieustannie trzymam kciuki za Jasia&&

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaaja8 - ja dalej walczę , tylko nie wiem czy wystarczy mi sił . Ale zrobię wszystko żeby osiągnąć swój upragniony cel . ewuś - buziaki dla córeczek :):) Boucha66 - słuszna decyzja . JULCIAAA - fajnie się czyta o maleństwie jak potrafi zachować się w ciągu dnia . Maluszki przeważnie rano są najbardziej radosne ale różnie to bywa. No tak z jedzeniem to też trzeba uważać . Wszystko przejdzie najważniejsze żeby zdrowy był jak rybka . :) A co do dr , to spróbuję zapisać się do dr L. Na razie zrobię sobie odpoczynek ( taki psychiczny ) Mena -Buziaki dla córeczki :) a kciuki wciąż mocno zaciśnięte :) captcha1 - jak tam maluszki ? mi od zawsze jakoś marzą się blizniaki . Alicja@ - o to ja pierwsze słyszę o takim badaniu ... i jeszcze można zrobić w Novum na NFZ hm.... Pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×