Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Gość skarb_ik
sylvia83 - mocno trzymam kciuki!!! Daj znać jutro koniecznie :-) a dzisiaj duuuużo pozytywnych myśli Ci przesyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam i trzy mam kciuki .Sylwia za ciebie w szczególności.dandam bardzo mi przykro dopiero dzisiaj nadrobilam zaleglosci.pozdrawiam kotek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość E
Sylwia - ja miałam identycznie, w 8dpt, zrobiłam test tylko dlatego, że na drugi dzień traciły ważność, wyszła druga blada kreska, ja uwazam, ze jeśli pokazuje test cień cienia, to jest się w ciąży, czego ogromnie Ci życzę. Zasiskam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny: Sylvia83 trzymam mocno kciuki za jutrzejszą bete, ale z tym testem wierzę że to prawda :). Moja znajoma kiedyś mówiła że dopiero po kilku godzinach jej się 2 kreska pojawiła chyba zrobiła rano, był negatywny a popołudniu była druga słaba kreska. Wtedy nikt nie wierzył, ze była w ciąży, a jednak jej intuicja nie zawiodła i okazało się że była, więc mam nadzieję że u Ciebie też tak będzie :). Lillalu więc zaczynasz tak jak ja :). Ale najważniejsze że już wiesz, zobaczysz tabletka za tabletka bardzo szybko leci. Zobacz my już jutro wizyta :).I chyba dobre wiadomości, bo nie bola mnie zupełnie jajniki, więc to chyba znak pozbycia się torbieli :) joahnaaa1 widzę, że ty kochana już niedługo transfer. Super, coraz nas więcej :) skarbik, Dort14, dziewczyny kurcze tak mi przykro :(. Mam nadzieję, ze ten czas szybko wam zleci i jak najszybciej znajdą dodatkowe fundusze. B_ubu. Mi zawsze takie plamienia się kojarza ze sprawami hormonalnymi. Dobrze że będziecie w najlepszych rękach dr. Lewandowki napewno cos wymyśli :) Pozdrawiam wszystkie dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Dziewczyny no ból głowy vos doradzcie i na przeziębienie. Dopadło mnie :( Lece zaraz na bete. Ale wynik dopiero jutro. Wczoraj wieczorem i dzis powtórzyłam test no i jest ta bladziocha na obydwu.po jakichś 3-10min. M mowi ze nie wierzy w testy z allegro. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia - czyżby pierwsze objawy ciąży? :) Na ból głowy to paracetamol... a na przeziębienie... chyba nic więcej... na gardło i katar są dla kobiet w ciąży preparaty prenalen... poczytaj o nich... Trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilallu Chyba wlasna głupota a nie objawy ;) Kupilam krople do nosa prenalen. Nic bez recepty nie mozna dostac. Czeka ktos na bete jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny : My już po wizycie. Na szczęście torbiel znikła po antykoncepcji :). Odbyliśmy wizytę kwalifikacyjną. Niestety nie wiedziałam, że wyniki krwi, moczu, usg sutków, ekg i zgodę internisty trzeba mieć już na tą wizytę. Na kartce z ministerstwa było tylko, że niezbędne są badania zaznaczone na żółto. Więc posiewy musieliśmy prywatnie zrobić mąż idzie jutro mi doktor pobrał na wizycie. Pozostałe badania musimy mieć na wizytę 22 listopada. Dostałam Encorton i Gonapeptyl daily. Jeszcze 2 dni antykoncepcja i od 7 listopada te leki. Za leki zapłaciliśmy za encorton 24.20 a gonapeptyl 100 procent zniżki. Tak więc zaczynamy :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylvia83
Andzia No to witaj na pokładzie ;) Te badania brakujace o których mówisz mozesz u internisty swojego załatwić. Za posiewy niestety placimy. Ja tam zgody internisty z N.... nie mialam i tez się obyło Fajnie,że udało się trochę zaoszczędzić, bedzie na pampersy he he Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga241
Sylvia nie chce cie nikt nakręcać, ale chyba będziemy mieć przyszłą forumową mamusie :-)) Andziu dobrze, że piszesz że te badania już na startową bo też się właśnie tak zastanawiałam. No chociaż my dopiero po nowym roku :-( Ciesze się, że wy już działacie Trzymam kciuki i pisz proszę na bieżąco co ci zlecali. Byłaś u dr W tak? Kurcze wszystkie dziewczyny z tego co czytam mają sprawdzane czy ewentualne torbieliki poschodziły przed podejściem a my mamy podchodzić z. Tylko że niestety moja po lekach nawet nie drgnie :-( Dziewczyny nie słyszałyście o jakichś metodach na torbiele endometrialne np ziółka albo coś takiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Torbiel endometrialna raczej ma małe szanse na zejście. Przy czynnościowych nie można podchodzić w ogóle, jeśli nie zejdą... Co do Sylwii, to też mi się tak zdaje... :) chociaż jak wszystkie wiemy sam pozytywny wynik bhcg jeszcze niestety nie świadczy o sukcesie... to wszystko jest takie trudne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia, to jakoś dziwacznie... tak przed krwawieniem już rozpoczęcie? A antykoncepcję miałaś w jakiś dniach cyklu braną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahhhh, bo Ty długi... :) ok, to wszystko jasne... może nam się zrówna w takim razie, bo ja będę szła krótkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b_ubu
Sylwia, jest blada krecha to już super!!!Będzie dobrze,czekamy na dobre wieści!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z nudów wyczytałam, że testy mogą w druga stronę tez zfalszowac wynik. Np.torbiel albo biochemiczna moze pokazać na teście II kreski. Hmm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joahnaaa1
Sylvia! zakaz czytania dr Google :-) myśl pozytywnie ! Andzia 100 no ja juz tuż tuż :-) nie mogę się doczekać chodź nie powiem nie powiem powoli zaczynam się spinac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sylwia , jesteś w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarb_ik
no to wracamy :-) Powiedzcie mi Dziewczyny czy jeśli ja nadal czekam na kolejną partię refundowanych zabiegów czyli na Q1 2015 myślicie że warto już teraz robić posiew sobie i M?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skarb_ik ja myślę że za wcześnie. Są ważne tylko miesiąc :) Pozdrawiam i cieszę się że wróciło nasze forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylvia83
Jestem i Ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joahnaaa1
ale zronili nam bonusa z zawieszeniem forum, ja sie chyba od niego uzalezniłam ;) slylvia dawaj pozytywne wibracje dla staraczek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba pomogły nasze maile :) Ja czuję kłucia w lewym jajniku... tym z torbielem... nie wiem czy to możliwe, żeby przy antykoncepcji urósł zamiast zniknąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lillalu kurczę to zle chyba, ze masz kłucia :(, ja przy kłuciach i bólach miałam właśnie torbiel i doktor mówił że jak boli to niedobrze, bo znaczy zę torbiel , ale moze to jeszcze za wcześnie, może jeszcze zniknie ta torbiel. A jakie bierzesz tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DORT14
Jestem i ja :-) Nie wiem jakim kluczem nas wybrali... ale i bardzo się cieszę i bardzo boję... Wszystko jest możliwe, zawsze może pojawić się jakaś torbiel albo posiewy wyjdą marne i wszystko się znowu przesunie... Samo życie... Nie napalam się, co ma być to będzie... podejdę do tego z pokorą i spróbuję na spokojnie, choć to będzie trudne... Boję się stymulacji, punkcji i czekania na informacje czy i ile się zapłodni... Podchodzić będę do tego pierwszy raz, a wiadomo jak człowiek czegoś nie zna to tym bardziej się obawia... Mam do Was pytanie - czy leki do stymulacji są też refundowane? Sylwia - gratuluję raz jeszcze i życzę dużo zdrówka i spokoju. Super, że w końcu Wam się udało!!! tyle przeszliście... Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DORT14
Nie wie, ale z tym forum coś do końca nie jest tak... :/ Napisałam, wysłałam i guzik! nic się nie pokazało, ech... ręce opadają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juliciaaa
fajnie ze odwiesili :) lilau - u mnie kłocia oznaczały ze się ładnie czyściły jajniki, do tej pory mnie kłoją przed okresem, pamiętam ze przy podwójnych torbielach wyjątkowo koły i okazało się ze torbirli nie ma :)))) u ciebie tez tak będzie zobaczysz :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orchidea3
dort! leki teraz sa czesciowo refundowane, zalezy jakie da Ci lekarz...nie boj sie stymulacji, wszystko jest do przezycia! ja juz mam 1 probe za soba...u mnie jest aktualnie torbiel i biore antykoncepcje, mam nadzieje , ze zniknie i ze w grudniu podejde do 2 próby!ale co ma byc, to bedzie....trzeba ze spokojem do tego podejsc...ja sie martwie, zeby choc 1 komorke dobra miec...bo przy 1 podejsciu mialam 11 pecherzykow, do punkcji uroslo tylko 4, z tego tylko 2 komorki były, 1 sie zapłodniła...wiec oby ta 1 dobra była....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dort czesciowo sa refundowane, zalezy od zleconych lekow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×