Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Gość agnieszkagg
lato 76gameta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszkagg- a gdzie jezdzisz albo jezdziłaś do tej Gamety . Łódz,Warszawa i td .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi - bierz tą no-spe ona dużo pomaga . odpoczywaj i relaksuj się , bo nadszedł Twój wielki dzień !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek, cudownie, ze wszystko ok. I nie martw sie tym estradiolem. Napewno jest ok.. Ty chyba lubisz sie za duzo martwić. Nie wolno! Zabraniam! Jak będziesz po transferze to nie możesz sie martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkagg
malwi a pierwszy transfer też ci robił zamora jakie miałaś wtedy podane zarodki ilu komórkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkagg
malwi a pierwszy transfer też ci robił zamora jakie miałaś wtedy podane zarodki ilu komórkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny sorki ze dlugo sie nie odzywalam ale mialam problemy. bylam na wizycie w novum u dr wojewodzkiego zlecil serie badan i wstepnie zakwalifikowal do in vitro w czerwcu ale dzis sie zalamala odebralam wyniki wirus zapalenia watroby b ujemny ale przeciwcial anty Hbs 10 PROSZE czy ktoras z was ma taki problem?? moje podstawowe pytanie brzmi czy mam sie szczepic czy nie bo sa rozne opinie na ten temat ??? z gory dziekuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy uważacie, że mogę sobie pić siemię lniane ? Bo mnie żołądek boli po tej progynovie.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ttinna - monka26 miała ostatnio chyba zamieszanie w tym wirusem,ale wszystko się dobrze skończyło!Cofnij się wstecz kilka lub kilkanaście stron--pisała o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - no tak to jest z tym uniewarznieniem ślubu kościelnego . Ale trzymaj sie kochana jestesmy z tobą !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek ja jem siemie lniane praktycznie codziennie . Jest bardzo zdrowe i ma dużo witamin miedzy innym zawiera kwas foliowy i błonnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkagg
13.04. miałam 8 transfer, zastanawiam się czy w sobotę zrobić ta betą czy w poniedziałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsze zarodki były 3 dniowe jeden 14 komórkowy drugi 7 . A teraz jeden 16 a drugi nie wiadomo bo już miał dużo komóreczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - no pewnie kochana , niema co jeszcze dodatkowo stresowac się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek przykro mi z powodu tego uniewaznienia, wyobrazam sobie jakie to musiało byc dla Ciebie rozczarowanie. A długo czekałas na ten wyrok? Moze powinnas sie jednak odwołac, warto sprobowac. Ja pije siemie lniane na lepszy sluz, na problemy zaladkowe tez jest dobry. Ja kupuje siemie lniane mielone. Łykam tez olej wiesiola, tez wspomaga sluz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkagg
malwi jutro będę miała 7 dzień,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkagg
malwi jejku jak można wyhodować takie piękne zarodki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkagg
za pierwszym razem również miałaś takie piękne zarodeczki, ciekawe, czemu wówczas się nie przyjęły? mówił coś zamora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkagg
malwi a ty pracujesz czy jestes na l4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki,że mnie miło przyjełyście ;) Lato Wyczaiła mnie, tak jestem z forum "objawy...................." Ja lecze się u dr Taszyckiej, pierwszy transfer sama robiła a drugi podejście u dr Sowińskiej, jestem bardzo pozytywnie zaskoczona tą dr, to super, ciepła kobieta :) Moje transfery rożniły sie od siebie kazdy inaczej robiony, Malwi Ale Tobie to się ładnie dzielą te zarodki, u mnie są mniejsze, 2 dniowe, teraz wzielam 6,5 i 2 komorkowe,jeden z nacięciem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek długo czekałas, ale znam przypadki ze i dłuzej sie czeka. Szczerze mówiąc to nie wiem nad czym mozna przez ten czas tyle debatowac.... Znam dziewczyne która odwołała sie od pierwszej decyzji i dopiero za drugim razem dostała to uniewaznienie, wiec uwazam ze warto sprobowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrk moze pamietasz date kiedy to pisalas ?????przejzalam kilka stron i nic nie moge znalesc moze dlatego ze jestem zdenerwowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkagg
sylvia jak oceniasz tą taszycką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×