Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Gość eeeee ooooo
szczesliwa mama-przeczytaj mój ostatni post. a to co napisała do mnie lato to może jest taktowne i kulturalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeee ooooo
szczesliwa mama- przeczytaj mój ostatni post. a to co do mnie lato napisała to niby kulturalne jest :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeee ooooo
dobra- dziewczyny afera sie zrobiła z mojego pytania,ale bałam się je zadać pod czarnym nickiem. Już się tak nie aferujcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leal Price, jak będziesz chciała robić inseminacje to trzeba będzie zrobić HSG, bo muszą być drożne jajowowdy. Najpierw trzeba to sprawdzić.. Fajnie, że masz plan i lepsze samopoczucie...:-) Iza, trzymam kciuki i cieszę się, że dziś samopoczucie lepsze. Już pisałam, będzie dobrze :-) Lato, Janko, dajcie znać, bo my tu czekamy cały czas na Was :-) JUlciaa, Malwi, odpoczywajcie jak najwięcej. Mi zostały jeszcze 2 tygodnie w pracy i potem wolne.. 31 maja wizyta.. Cześć Agniren, jak się czujesz? Chodzisz do pracy? Lato, nie przejmuj się i nawet nie podejmuj dyskusji, bo nie warto. Ja wiem, skąd te błedy i nie masz się czym przejmować.. Przecież wszystkie się rozumiemy nawet bez słów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeee ooooo
bo wiem jak fora funkcjonują :) dopóki jesteśmy miłe i przytakujemy sobie nawzajem jest spoko,ale! Jeśli tylko ktoś sie wyłamie to od razu jest nagonka na tą osobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnirenen
Eeeeooooo a ty na co chorujesz? No prosze tez tylko pytam. Moze psychiatre ci polecic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Ale od wczoraj dużó się dzieje, Igrek, Janko Muzykant cieszę się ogromnie, ze zadzwonili, widzicie kciuki się przydały :):):) w grupie siła :) Mam nadzieję że teraz to już całkowicie z górki :) Lato ja miałam plamienia od 6 dnia brania mervelonyu do 25 dnia aż i tez mi dr Z powiedziął że to normalne. więc się nie martw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeee ooooo
znacie mnie i moje problemy :) a psychiatra każdemu się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee oooo - bynajmniej z mojej strony nie jest to żadna nagonka po prostu uważam że nie ważne jest to czy pisze się poprawnie tylko to o czym się pisze i tyle. Tu na tym forum my naprawdę przezywamy różne emocje od nieszczęścia po radość i to czy piszemy o tym poprawnie czy nie jest najmniej ważne w całej naszej dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Michaline Czuje sie bardzo dobrze, od kilku dni cYtam duzo o wozkach lozeczkach etc. Licytuje na allegro kilka rzeczy. Stwierdzilam, ze pora juz na poczatek zakupow, bo bedzie tego duzo i troche to kosztuje. To akurat jak sie to rozlozy na kilka miesiecy bedzie lzej. Do wszystkich zafasolkowanych - myslalyscie juz o krwii pepowinowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja np. nie przywiązuje wagi do tego czy piszę poprawnie czy nie. Mam to głęboko gdzieś-to forum jest po to żeby się wspierać i żeby było nam starającym się lżej , ma podtrzymywac na duchu a nie wytykać jak kto pisze. Przecież do tej pory nikt tu nikogo nie obrażał więc nie wiem po co te złośliwości. Poprostu nie reagujmy na pomarańczowe wpisy i tyle...jak pisałam na innym temacie też był taki problem. Zawsze znajdzie się ktoś zfrustrowany hmmmm a może sfrustrowany?-szujakący dziury w całym(dziury tak się pisze??)? Sama nie wiem :D Ale nie ma co się przejmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniren, ja też się juz rozglądam za rzeczami, narazie nie kupuje ale jak tylko będę na wolnym to zacznę.. Poza tym nie wiem jeszcze jaka płeć, więc część rzeczy muszę odłożyć :-) Ja się zastanawiam nad tą krwią ale jeszcze o tym dużo nie czytałam.. ile to kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudzia, sorry, ale dopiero dziś wysłałam Ci maila z dietą. eeeoooo, powiedz kto na takim forum mając takie problemy jak my mamy, pisząc pod wpływem emocji, stresu, nerwów , będąc anonimowym dba o poprawność pisowni? Trzeba odpuścić. Ale z drugiej strony to ciekawy eksperyment - hihi. Napewno tak by się ta dyskusja nie potoczyła gdybyś napisała nie będąc anonimowa (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee oooo - wiesz no tak właśnie myślałam że pewnie jesteś jedna z nas i dlatego się ukryłaś pod innym pomarańczowym nickiem. Ale uważam że jak już byłaś na tyle ciekawa to powinnaś zadać to pytanie Lato pod swoim nickiem z tego forum jakoś nieco dyplomatyczniej a ona by Ci na pewno odpowiedziała i obeszło by się bez tej całej "afery".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeee ooooo
tylko wiecie- ja się udzielałam na różnych forach juz od dawna ( nie tylko tych związanych z niepłodnością) i znam ten mechanizm (przykry,jakby na to nie patrzył) czasami wystarczy wyrazić inna opinię niż ogól i już się jest straconym :) Przepraszam Cię Lato jesli Cię obraziłam tym bezpośrednim pytaniem( nie miałam takiego zamiaru) tylko widzisz jak mnie ktoś pyta w realu : ' dlaczego masz krzywe zęby i nie załozysz aparatu?" to ja nie odpowiadam,ze go matka urodziła w kiblu tylko mówię, że nie mam kasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie są wieści od Igreków i Janków??? Mieli do nich dzwonić chyba o 10 dzisiaj, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zmienię temt pozwólcie....przepraszam za takie pytanie z góry jak nie chcecie odpowiadac to nie odpowiadajcie. Ale skąd wy bierzecie kase na invitro te wszystkie badania itp..bo inseminacja jak czytałam w cenniku to nie problem ale inne rzeczy plus badania wizyty to ponad 10 tysięcy...bierzecie kredyty czy z pensji?? Kurde bo ja normalnie zaczynam się bać. Mąż sobie wymysliła budowanie domu i chyba będzie z tym ciężko-bo ja stawiam najpierw dziecko potem dom-no przynajmniej chcę zajść w ciążę-nie widze sensu budować domu dla mnie i jego samego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee oooo - no faktycznie może Lato nieco za ostro Ci odpowiedziała, ale myślę że się po prostu zdenerwowała tym Twoim pytaniem i odebrała to jako atak na nią wiec odpowiedziała Ci pięknym za nadobne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leal, wiadomo, że jeśli ktoś ma większe dochody to udźwignie ten wydatek, jak nie to jest problem i trzeba brać kredyt. Ja też zastanawiam się, czy ładować kasę w projekt in vitro 3 raz z rzędu, podczas gdy 2 poprzednie razy były nieudane, ale pewnie to zrobię, mimo, że mamy podobne plany do Waszych, no bo jakie mam inne wyjście. W moim przypadku to jest jedyny sposób na doczekanie się dziecka. Metoda mimo, że nie refundowana jest kosztowna, ale jak sobie myślę o sobach które np na jakąś skomplikowaną operację za granica potrzebują setek tyś zł. to myślę, że nie mam tak źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewciami
szczęśliwa mama co było przyczyną porodnienia w twoim II criotransferze,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie tak sobie myślę że trzeba się będzie wykosztować...mam nadzieje że na razie nie będe musiała i uda się ze stymulacją jakąś ale bez invitro i bez inseminacji. Dobra ja lece zrobić coś na obiad-po szpitalu mam kilka dni odpoczynku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje się zapłodniły !!! Widać jak na razie jakieś męskie i żeńskie najądrza czy coś takiego--nie znam się na tym Dr Dobek dzisiaj mi odpisała jednak na esa, więc - cofnięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewciami
malwi jak się czujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×