Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

janko, igrek - szok po prostu!!!!!!!!!!rewelacja ze dla macie obie komóreczki!:D:D:D trzymam kciuki zeby sie pieknie zapłodniły&&& no szok pro prostu ze sie udało w jednym czasie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janko-ja to zapytałam się o tą zaliczkę sama, no bo kiedyś tu na forum o tym czytałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ! igrek Janko Muzykanto - Ciesze sie bardzo ,że sa już dla Was komóreczki. Teraz z całych sił trzymam kciuki żeby pięknie zapłoniły się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Janko - od razu od dnia transferu a Ty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) igrek, janko no nabreszcie !!! Super, że komóreczki już są :):):):) Leal Price Ja mam PCOS tak jak Ty. Widzę, że mamy coś wspólnego, napisałam Ci wiadomość na e-maila, nie chciałam tutaj podawać informacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) igrek, janko no nabreszcie !!! Super, że komóreczki już są :):):):) Leal Price Ja mam PCOS tak jak Ty. Widzę, że mamy coś wspólnego, napisałam Ci wiadomość na e-maila, nie chciałam tutaj podawać informacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyndi
Igrek, Janko nie gratuluję za w czasu tylko bardzo! mocno trzymam kciuki, żeby wszystko się potoczyło idealnie Kochane............. Zaciążonym Gratuluję z całego serca! Kochane co do Uwagi. Mam mieszane odczucia. Bo cóż to jest kwota 3 tys., kiedy niejedna stymulacja hormonalna wynosi większy koszt? Ja osobiście jestem tego przykładem. Następnie, nikt nie mówi co dalej. Małżeństwo które wystąpiło dzisiaj w Uwadze podziwiam! Za co? Za odwagę. Bo to miasto kościelne. (a może ja się mylę i przesadzam). A to tylko po krótce moje spostrzenia. Trzymajcie się Wszystkie Kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - a ja znowu jestem cała w nerwach ! Zaczęłam krwawić.:/No już ręce mi opadają.:-(I z czego to się bierze, skoro endo jest ładne i jest wszystko tam w środku w porządku i dr nic nie widział--ani krwawienia ani plamienia ??? Podejrzewam, że może skutek uboczny brania estrogenów.:-//Jestem przerażona !! Do dr na komórkę się nie dodzwoniłam ( tylko 1 raz próbowałam, no bo już jest późna godzina przecież ), esa Jej napisałam, ale nie wiem, czy mi odpisze, bo ostatnio mi nie odpisała.:-((Nie podoba mi się takie zachowanie. I co ja mam teraz zrobić ? Modlę się o to, by to mi znowu jak najszybciej minęło. Dlaczego ja muszę mieć tak pod górkę ? Zawsze jakieś kłody pod nogami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyndi
Igrek trzymaj się Kochana , zachowanie dr też nie popieram. A jak jutro? Idziesz do pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Cyndi - normalnie idę ! Co chwila latam do łazienki.:/Może się Wam to wyda śmieszne, ale z lusterkiem i patrzę, jak to wszystko tam w środku wygląda.Jan na razie się poprawiło, no bo jest mniej i jaśniej (( jakby się cofało )).Pierwszy raz tak dzisiaj mam. Może i endo popuszczać w jakiś miejscach i dlatego tak mam co jakiś czas, ale boję się, że jak to nie minie, no to nie dojdzie do transferu.:/ Dr Dobek ma u mnie minusa za te telefony !! Nie powinno tak być, bo to są sytuacje patowe przecież.:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyndi
Igrek Serce do cholery nie daj się zwariować! Spokojnie..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - Nie denerwuj się kochana , a co do dr to powinna opisać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem dziewczyny, że chcecie pocieszyć.Doceniam to, ale trudno mi zachować zimną krew w takiej sytuacji.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My U can dance, ale się właśnie skończyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny!Ale sie dzieje! Igrek nie martw sie.Przeciez dokładnie tak samo miałas wcześniej,ze plamilas,potem poszłas do lekarza i pow ze wszystko ok.Wszystko będzie dobrze! Komoreczki już pewnie sie zaplodnily! Dziewczyny trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie teraz czysto jest znowu i skąd się to cholerstwo bierze ? Schizę mam chodzenia co kilkanaście minut do łazienki i sprawdzam.;/ Aleks-mam nadzieję,że komóreczki właśnie się pięknie zapłodniły.;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - moze po badaniu dzisiejszym to krwawienie? wziernikiem Ci szyjki nie rozszerzał? ono nie musi byc z pochwy! teraz to juz sie nie stresuj, jutro juz jutro to sie wszystkiego dowiesz... ze dzis o 23ej Ci dr nie odpisała to sie nie dziwię bo mogla spać, ale ona chyba generalnie nie odbiera bo wczesniej tez sie z nia próbowałas skontaktowac z tego co pamietam i to juz nie jest fajne... ale tak jak mowie juz o tym nie mysl bo zaraz rano bedzie i sie wszystkiego dowiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jakoś nie mogę spać po tym mervelon jakoś dziwnie się czuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Julciaaa nic mi wziernikiem nie robił.Na ulotce pisze,że mogą być nieznane krwawienia z pochwy nawet.:/Tego się trzymam...bo to " coś " pojawia się i znika.:(Mam nadzieję,że się już nie powtórzy. My Gwiezdne Wojny na TVP2 oglądamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - no właśnie Julciaaa ma racje , że może być tak jak mowi . Będzie dobrze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja równierz mam delikatne plamienia , dzisiaj mam 8 dc więc mysle , że to od tego anty . Wcześniej przeczytałam ulotke , że mogą występować takie objawy . Równierz troche sie martwie się , bo w najblizszy poniedziałek chciałabym zrobić cytologie i td . Bo na badanie z cytologii czeka się 5 dni , a ja mam wizyte startową 28 maja i chciałabym już mieć wszystkie badania .gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WSZYSTKIE DZIEWCZYNKI IGREK-ja tez myślę że to od tej progynowy bo jak byś miała @ to raz a porządnie ,a ty coś masz potem nie masz , jak lekarz cie oglądał i powiedział że jest ok to sie nie martw. Ja w nocy nie mogłam wcale spać kręciłam się bezprzerwy i rozmyślałam czy się zapłodniły te nasze komóreczki ,ale niedługo idę do pracy a o 9-10 zadzwonię czy wszystko ok .Ja z pracy dzisiaj wychodzę o 14,00 to wam napiszę co i jak , trzymajcie kciukaski.ŻYCZĘ WSZYSTKIM miłego dzionka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No też tak myślę Janko. U mnie dzisiaj czysto i nic się nie dzieje ! Oby tak zostało.Proszę---pomódlcie się za mnie i za to oraz za to,aby te komóreczki się nam ładnie zapłodniły. Właśnie zrobiłam przelew.Jak będę po telefonie do lab,to Wam napiszę.Ja ma neta w pracy,ale nie zawsze mam czas,by w niego wejść. Miłego dnia Wam życzę.U mnie padało w nocy,więc nie jest za ciekawie na dworze,ale..co tam. Też nie mogłam spać i się często wybudzałam,a raz nawet do łazienki poszłam,by zobaczyć,czy nic się tam znowu złego nie dzieje. Michaline mi się śniła,ale nie pamiętam już tego snu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek, Janko, wszystko bedzie dobrze i trzymam kciuki za zapłodnienie... :-) Dajcie znać co i jak po tel do nOvum :-) Igrek, No ciekawa jestem, co to za sen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek, janko - kciuki scisniete na maksa&& do mnie z labo zadzwonili przed 9tą:) czekam na wieści ze sie 4 komóreczki pieknie zapłodniły:) lato - ja przy marvelonie plamilam non stop jak go brałam:( nawet dzwoniłam w tej sprawie na konsultacje to dr mi powiedziała ze w pierwszym cyklu brania tabletek anty moze tak sie zdarzyc i ze mam sie tym nie martwic....ale upierdliwe to bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek- janko - trzymam Was kciuki zaraz do Was zadzwonia napewno, ze komoreczki sie podzieliły.&&&&&&&&&& spokojnie nerwy tez odgrywaja duza role w naszym organizmie dlatego kaza nam podchodzic do tego wszystkigo spokojnie. Bezie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×