Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Igrek, Janko - trzymam kciuki za was z całych sił &&&&&&&&&& Mam nadzieję że komóreczki dla was się ładnie zapłodnią i podzielą.a potem zostaną z Wami na 9 miesięcy. Iza - co u Ciebie jak tam leprze juz maż dzisiaj samopoczucie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczęśliwa mama 81- dzieki za troske. zawiozlam moja meza siostrzenice na ustna maturke zimno na dworze takze wskoczylam do lozeczka po powrocie. Wczoraj bolal mnie brzuch jak na @ dzis troche pokulo mnie w prawym jajniku. i spac znowu i sie chce. Gadam do brzucha trzymam rece na nim i modle sie codziennie zeby wszystko bylo ok. jak jestem w przy lustrze patrze na siebie i sie smieje gadajac do siebie hej mamuska fajna jestes. musze gadac sama do siebie bo M nie na wyjezdzie Dobrze ze moja sunia jest obok to nie jest mi smutno. Musi sie udac nie ma innego wyjscia obiecalam mojej pani dok ze zadzwonie do niej z wysoka beta takze musze dotrzymac slowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Iza i takie nastawienie to ja rozumiem :) . A no i faktycznie jak coś obiecałaś swojej pani dr. to koniecznie musisz dotrzymać słowa !!! Ja wierzę że go dotrzymasz i betka będzie bardzo wysoka , jakieś mam takie przeczucie że Ci się uda i tak jak już pisałam trzymam za to kciuki z całych sił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki ! Julciaaa- Jak tam się czujesz ? A co do tego anty, no to widzę że Ty to samo mniałaś . Dzienki że mi podpowiedzialaś , bo równierz mniałam dzwonić do dr . Nie mogę doczekać się tej wizyty startowej , wszystko tak idzie pomału . Nie wiem jakie leki dostane i td , już bym chciala byc blizko transferu , a tu jeszcze taka droga. I tyle pytań nasuwa się , czy wyniki wyjda ok , czy komórki będą i prawidłowo zapłodnią się ,pózniej transfer i czekanie na bete . Ile to nerwów człowiek musi zniesć , ale wszystko bym zniosła , żeby tylko udało się . U mnie zimny wiatr czas do czasu pokazuje się słońce . A jeszcze dzisiaj muszę zawieść moja teściową do dr na ulice Koszykową . Strasznie mi się nie chcę , ale musze zawiesć . Życzę wszystkim miłego dnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izka - ja wierze , że w dniu testowania bete będziesz mniala wysoką . Cały czas trzymam kciuki . W dniu transferu równierz w Novum mocno za Ciebie trzymałam , więc musi się udać , innej opcji niema !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato - dobrze sie czuję, dzieki ze pytasz🌼 geberalnie jeden zpodstawowych objawów to sennosc, bo po 14tej zaczynam ziewać a o 16tej zasypiam na stojąco:P ale nie jest źle, nei narzekam oby mnie żygaczka ominęła...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa- Ciesze się , że u Ciebie wszystko ok . No właśnie najgorsze te wimioty , będę trzymać kciuki oby Cię daleką drogą omijały. A Ty to jeszcze pracujesz tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato - tak pracuję, zamierzam do kończ czerwca popracowac a potem sie na L4 zwinąć co by w upały tu przed kompem nie siedziec i sie nei emczyc bo u nas zawsze gorąco w pokoju i nieprzyjemnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato76= trzymam cie za slowo. przy pierwszym transferze bylam bardziej nastawiona na to ze sie nie uda a sie udalo zajsc w ciaze niestety wadomo jaki byl efek;( teraz wiem ze sie uda nie moze byc inaczej. Jezeli sie nie uda to bedzie nastepny cykl ale nie zaprzatam sobie tym glowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie uda tez bede chciala troszke popracowac no chyba ze sytuacja w robocie bedzie denna to ide na L4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek, janko bardzo sie ciesze i trzymam kciuki za wasze malenstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeee ooooooo
lato - czytam to forum i widze,ze robisz straszne bledy ortograficzne.nie chce sie czepiac,ale czy ty masz dysleksje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa-To wzasadzie dobry masz plan , to jak przyjdą te upały to lepiej siedzieć w domku z kwiatuszkiem , a nie męczyć się w skwarze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane :) Igrek , Janko oczywiście trzymam kciuki za komóreczki dajcie znać jak najszybciej !!! eeee ooooo sory , ale jak ci się nie podobają błędy lato to nie czytaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeee 0000000 - Odpie.............................................................. Po pirwsze do ciebie nie pisze , nie masz ochoty to nie czytaj !!!!!!!!!!! Są tu tyle fajnych dziewcząt ! Znałazła się znawczyny Polskiego !!!!!!!!!!!!!!!! Zmień forum kobieto !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi - Dzieńki ! Znałazła się jakaś wsza i zaczyna atakować !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaa ja ma to samo co ty śpię 2 razy dziennie:) Bardzo mnie mdli, dzisiaj troszkę mniej , ale czasami całymi dniami. Ale co tam wszystko jest do zniesienia byle dzidzie były zdrowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spadac pomarańczowe wredoty stąd! 😠 Nie moge sie doczekac wiesci od LATO i JANKO:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SLUCHAJCIE JA PRZECZYTALAM TO COS EEEOOOSOOOO RY wcale nie zaaregowalam bo jest takie powiedzenie ze g...sie nie rusza bo smierdzi. nawet jezeli ktos popelnia jakis blad to nie ma tu jakiegos duzego znaczenia nie jestesmy na forum polonistycznym tylko na naszym forum Novum. jezeli komus nie podoba sie pisanie lub czytanie naszych postow to niech nie czyta bedzie zyl lepiej bedzie mial mniej problemow w zyciu my sie tu pierdolami nie zajmujemy tylko powaznymi tematami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeee ooooooo
zobaczcie jakie jestescie wredne- ja tylko zapytalam czy dziewczyna ma dysleksje. a wy?niby takie slodziutkie a oczy wydrapiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeee ooooooo- sluchaj nie jestesmy wredne ale nie lubimy jak ktos sie wtraca i nie w temacie. Jezeli szukasz jakiegos dyslektyka dysortografa to prosze poszukaj go na innym forum. my jesetsmy tutaj jak siostry ktore brania sie na wzajem. A co do wrednosci to popatrz na siebie ok?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa- Malwi - Dzieńki ! Wejdzie taka pomarańczówka i zaczyna zatrówac powietrze ! Spadaj eeeee 0000000 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ty byś mniała troche kultury ! Gdzie Cię matka urodziła , w kiblu ? No chiba tak , bo widze zaczynasz Nas wszystkim gównem obrzucać ! Ale my się nie damy !!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek,jakno- dzwonili nic sie nie odzywacie? kciuki dalej trzymamy bardzo mocno &&&&&&&&&&&&&&&&&&. Jade po maturzystke, czekam na dobre wiesci.:) buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja równierz mam wyjazd , odezwe się do Was wieczorkiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeee ooooo
o matko lato nie spodziewałam się, że Ty taka jesteś wredna. Bojku dziewczyno co Ty piszesz? Ja się po prostuy spytałam bo wiem,ze teraz taka moda, ze tak ludzie piszą nieortograficznie. a ja też tu pisze na czarno dziewczyny,ale nikogo chyba nie obraziłam tak jak Wy teraz mnie co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny....Fajnie że jesteście bo jesteście żywym dowodem na to że warto się starać.. napisałam do karina1212 na email:) mam nadzieje że uda mi się zajść:) i teraz mam troche więcej optymizmu bo wczoraj to dziwię się że mąż ze mną wytrzymał taka byłam okropna. No i porozmawialiśmy o Novum. Idę w przyszłym tygodniu do innego lekarza -co dziewczyny po novum do niego chodzą w ciąży-podobno najlepszy u mnie w mieście i jak on nie pomoże to stwierdziliśmy z mężem że wycieczka do warszawy-tylko robimy badanie plemniczków i wrogość śluzu. Hsg zobaczymy co mi powie ten lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeeeeeeee ooooooooooo - a co Ciebie to obchodzi czy ma czy nie to jest sprawa Lato i nie musi się nikomu tłumaczyć a Ty tak ni z gruszki ni z pietruszki wypalasz z takim tekstem . Wiesz dobre wychowanie powinno Ci nie pozwolić na takie pytania. Nie znasz nas, w ogóle z nami nie piszesz , a wypalasz tak z grubej rury po co pytam po co?????. Ale cóż samo to co napisałaś świadczy o tym jakim jesteś człowiekiem. Jak Ci się nie podoba to co i jak piszemy to nie zaglądaj na to forum i nas nie czytaj!!!! I naprawdę bynajmniej ja nie mam zamiaru wydrapywać ci oczu ani nic innego, po prostu uważam to co napisałaś z a nietakt z Twojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×