Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

b ubu Ja to wstyd się przyznać po punkcji pojechałam do knajpy i zjadłam pierogi z kapustą i grzybami.Był piątek a ja nie jem mięsa w piątki i tylko to mi przyszło do głowy. A, że kapusta i grzyby to raczej lekkostrawne nie są to się dowiedziałam później.Co mi ta wątroba dała to ja nigdy nie zapomnę. Ja miałam więcej niż ty komórek może dlatego u mnie nie ryzykowali i na transfer mi nie pozwolili. Na pewno wiedzą u kogo i kiedy ryzyko jest większe. Mam nadzieję, że u ciebie będzie ok. Z tego co pamiętam ewentualna ciąża nie jest zagrożona przez fakt przestymulowania. Jedynie ty możesz czuć się źle choć i na to mają swoje sposoby. Oby obyło się bez przygód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo czy nikt nie miał oprócz igrek problemu z tymi plamieniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena - coś mi się kołacze, że to może być zaburzenie czy ta tak zwana niedomoga II fazy tej lutealnej, ale nie jestem pewna.:/Może na necie poszukaj czegoś na ten temat.Ja też tak miałam, że i przez @ z 1 tydzień czasami tak gdzieś miałam plamienia i jeszcze po @ kilka dni też---jakaś masakra po prostu.;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena66 i Igrek - u mnie juz dwukrotnie sie okazywalo, jak mialam jakies plamnienia miedzyokresowe, ze mialam polipy i mialam je usuwane podczas histeroskopii. I co ciekawe, te plamnienia pojawialy sie dokladnie w tych samych dniach cyklu i trwaly kilka dni (mialy forme nitek sluzu zabarwionych krwia). WIec zanim zaczniecie dalej dzialac poproscie waszych lekarzy, aby wnikliwie zrobili wam USG, czy nie widza tam polipa. Czasami nie tak latwo je zobaczyc podczas USG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena66 , no to polecam tą moją jajecznicę . Wiesz , ja ostatnimi razami tą swoją miesiączkę podobną jak ty . Ja zaczyna się , no to mi brzuch jakieś parę dni boli i piersi mam nabrzmiałe . Pózniej zaczyna się lekko czerwone plamienia aż wreszcie porządnie się rozkręci , a ostatnie 3 dni mam takie czekolado-czarne plamienia . Nie wiem , czy ty masz tak samo . Dziewczyny , mam pytanko zadzwoniła do mnie koleżanka i podała swój wynik bety w 10 dpt -HCG jest 4,50 czy to możliwie że jest w ciąży ? Ja jej powiedziałam , że raczej nie , ale nie jestem tego na 100% pełna . Może któraś z dziewczyn mi podpowie , bo już sama nie wiem , a po za tym nie chcę nie potrzebnie kogoś wprowadzać w błąd .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alice_78 - ja już od kilku lat nie mam nic takiego.:/Laparo miałam już 3 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato - niech powtórzy betę. Z tego co mi jest wiadomo, no to raczej chyba polipy są wtedy jak endo jest duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek , a za ile dni ma powtórzyć ? a i zaznaczam ,że już poszła do pracy nie wiem czy dobrze zrobiła ? bo pracuję w sklepie na kasie , a w miedzy czasie rozkłada jeszcze towar na półki .Ja jej doradziła żeby nie dzwigała ciężkich rzeczy , bo jeszcze nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alice_78 - co do polipów , to masz rację . Ja miałam dwa razy usuwane rok po roku . I tak na 100% nie wiem , czy jeszcze nie będę , bo te cholerne świństwo potrafi na nowo odrastać . Tak ja miałam specjalistyczne usg u dr , który mi pierwszy raz robił histeroskopie zabiegową , a drugi raz robiłam już w szpitalu na NFZ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato76 - no tak jak zawsze--niech za 48 godzin powtórzy...12 dpt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alice_78 troche mnie tymi polipami postraszyłaś choć ja nie mam nitek zabarwionych krwią tylko bardzo ciemne plamienia zobaczę w nastepnym cyklu jak to będzie wyglądać narazie nie chce iść do lekarza bo chwilowo mam od nich przerwe i chce to podtrzymać:) lato no ja mam dokładnie tak jak Ty czekoladowo-czarne mnie by to nie zdziwiło gdyby nie to że wcześniej tak nie miałam igrek masz rację spróbuje jeszcze cos na necie znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek -Dzięki , powiem żeby tak zrobiła . A ty jak się czujesz ? U mnie brzuch cały czas boli , bo zbliża się @ ,więc czuje się fatalnie . Tak w głębi serca myślę , że mógłby zdarzyć się cud na jaki tak długo czekam , ale czy tak będzie ....... to wszystko jest w bożych rękach . Brakuję mi trochę wiary , ale jak mogę myśleć inaczej jak spotykają mnie same porażki . A wszędzie tylko słyszy się , że ta czy tamta jest w niechcianej ciąży lub już urodziła .Ach szkoda słów......... Przepraszam , że tak ciągle żale się , dzisiaj mam po prostu taki dzień .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyndi
Lato przepraszam, że pytam ale ile lat jesteś po ślubie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena66 , nie przerażaj się tym , że możesz mieć polipy . Jak masz jakieś wątpliwości , to najlepiej powiedz o ty lekarzowi . To może Cię skieruje na dokładniejsze usg . Ja tak miałam . Ja od jakiegoś czasu mam tak z tą @ , że na zakończeniu jej mam czekoladowo- czarne jakby plamienia . Teraz jak dostane @ , to wszystko dokładnie przeanalizuję . Bo zazwyczaj takiej szczegółowej uwagi nie przywiązuję . Ale być może w Twoim wypadku może na przeszkodzie stoją właśnie polipy ? Oby tak nie było , ale czasami trzeba być bardzie przebiegłym od lekarza . Wiem to z swojego doświadczenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cindi , nie masz za co przepraszać . 13 lat kupę czasu co ? A ty ile jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato - doskonale Cię rozumiem.:/Ja wiem, co czujesz, bo ja czuję podobnie..niestety.:( U mnie już dzisiaj plamienie, więc liczę jutro na @ ! Dzisiaj piję już Reddsa jabłkowego.Posprzątałam calutką łazienkę tak bardzo dokładnie i przedpokój, jak w Perfekcyjnej Pani Domu.Dokupuję parę gadżetów na Allegro i czas mi leci, a przez to staram się nie myśleć. Lena - będziemy chyba w tą niedzielę u Ciebie.:P Może byśmy się spotkali nawet we 4 z Twoim M również, bo mój M też będzie.;-)Możemy nawet więcej czasu dla Was wygospodarować, jak macie czas.Najpierw wiadomo jakie sprawy ( możecie z nami oczywiście ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato trzeba być dobrej myśli choć czasem tak cholernie ciężko co ja Ci mam powiedzieć doskonale Cie rozumiem i tak jak Ty tak i ja ma swoje lepsze i gorsze dni mam jednak głębokie przekonanie że zostanę kiedyś mamą i tej myśli sie trzymam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b_ubu
Dziewczyny, bardzo Wam dziękuję za cenne rady i odpowiedzi na nurtujące mnie kwestie.Nie pozostaje mi nic innego tylko czekać - a ja jestem taka niecierpliwa...Pojadłam tych śliwek i poszłam na spacer żeby organizm trochę ruszyć,ale niestety to na nic.Myślicie,że mogę sobie zafundować Xennę Extra na noc? Co do czekoladowych krwawień to miałam je nie raz - zawsze tyczyło się to końca okresu,ze 2,3 dni na koniec krew była prawie czarna,ale nigdy nie zastanawiałam się czy coś ze mną nie tak.Właściwie to zawsze dbałam o swój "tyłek" chodzę regularnie do mojego lekarza,ale nigdy nie mówił o polipach i myślę,że to sprawa indywidualna.Wiele moich koleżanek też ma takie krwawienia więc chyba to normalne. Lena - po ostatnim podaniu śnieżynki robiłam betę w 11dpt i wynosiła 4,73.Niestety pani w Novum nie pozostawiła mi żadnych złudzeń,że jest za niska - stwierdziła,że prawdopodobnie zaczęło się coś dziać i umarło śmiercią naturalną.Bety już nie powtórzyłam,bo nie było sensu.Po tygodniu nadszedł okres:(Najlepiej powtórzyć betę,ale ja już nie miałam na to siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam coś takiego chyba najbardziej logiczne Mam pytanie odonośnie ciemnych plamień, występujących zaraz po okresie. Przeważnie krwawienie miesiączkowe trwa u mnie 5 dni, ale ostatnie przeciągnęło się do 7, a po tych 7 dniach wystąpiło czarne plamienie. Czy to może być ono spowodowane stresem? odp lekarza Wydłużony okres może pojawić się w przypadkach wolniejszego jajeczkowania i tym samym niższego poziomu estradiolu, który jest hormonem produkowanym poprzez rosnący pęcherzyk. Estradiol jest odpowiedzialny za odbudowywanie śluzówki macicy, a jego niedobór powoduje jej dłuższe złuszczanie i przeciągające się plamienie. Z całą pewnością jest to sytuacja, która często jest konsekwencją stresu, ale wymaga wykluczenia obecności konkretnych zaburzeń ginekologicznych takich jak: hyperplasja śluzówki macicy, polipy lub mięśniaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam wszystkie kobietki , igrek przykro mi ze kwiatuszek nie został w tobie ale mam nadzieję że nastepnym raz będzie tym szczęsliwym.ja czekam na 4 szczepienie u malinowskiego za tydzien i moze w listopadzie bede próbowac.odnośnie wczorajszej dyskusji na temat zarsdków to gdybym nie mogła ich wykorzystac to oddała bym komuś .LATO co to za choroba ze ciągle ci zimnno bo ja też gdy jest ponizej 25 to zaczynam sie trzesc jak galareta i szukam przyczyny .Odnośnie polipów to miałam w wejściu do macicy usunieto mi w styczniu i teraz mam wręcz czystą czerwoną krew podczas miesiączki a wczesniej miałam brudne czekoladowe skrzepy.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotek1975 - masz napisane w stopce 3 zabiegi in vitro - czy to znaczy, że miałaś aż 3 procedury ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotek ale miałaś pare dni te ciemne plamienia zamiast miesiaczki czy tylko po miesiączce? a co do listopada to Ci pisałam zdaje sie ze jest Twój:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miachaline widzę że widziałaś się z zuzią co tam u niej?bo jakoś zaprzestała tu pisanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotek 1975 - ja mam autoimmunologiczne zapalenie tarczycy tak zwaną chorobę Hashimoto . Osoba chorująca na tą chorobę czuje cały czas zmęczenie , jest śpiąca i td . A po za tym temperatura chorego jest sporo obniżona .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×