Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość madzialenka1977

Zakochałam się w prawiczku!

Polecane posty

Gość Biotrek
madzialenka1977 może zadowoliło by ciebie gdyby przyznał że codziennie z inną sypia???, albo raz w miesiącu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prrrr
a ja mysle ze szuka tej jedynej wyjątkowej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biotrek
madzialenka1977 --- nie denerwuj się -- może nie jesteś dla niego tą jedną wyjątkową. PRZYKRO MI :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja bym się bała jakoś
tzn. gdybym nie planowała z nim dalszego zycia razem - małżeństwa itd. to jakos bym nie podchodziła tak powaznie do tego. ale czasem bywa różnie a jak on jest np. gejem? albo rzeczywiście coś ma nie tak z budową. są faceci niezdolni do odbywania stosunków seksualnych z powodu anomalii biologicznych. nie mówię że każdy ma się od razu bzykać ze soba na pierwszej randce, ale jak ktos jest rok lub pół roku z laską i nie kochają się to wg mnie cos jest nie tak. dlatego może one od niego odeszly. głupia sytuacja zastanawiac się po roku - czemu facet nie proponuje seksu, nie inicjuje itd. gadki szmatki o wartościach itd, to wg mnie jakaś kurtyna na prawdziwym problemie. poza tym on nie miał pierwszej lepszej jak ktos napisał tylko laskę z którą był rok. to duzo , to nie jest chwilowy związek. bardzo by mnie to niepokoiło. poza tym jak facet ma 29 lat to z całym szacunkiem ale od paru lat jest w okresie wzmozonych potrzeb seksualnych i jak potrafi przez tyle lat je blokować i to bez wyraźnego powodu i potrzeby, i mając mozliwość współżycia seksualnego przez posiadanie stałej partnerki - to też wg mnie jest bardzo niepokojace. ja bym się bała. powaznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biotrek
MOżE NIECH JAKO DOWóD żE NIE JEST PRAWICZKIEM PRZED TOBą ZWALI SOBIE KONIA. ZAPROPONOWAć TO JEMU JAKO DOWóD CHYBA MOżESZ????? ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja bym się bała jakoś
Biotrku wtedy to ona dowód że ma wogóle penisa na stanie i że może osiagnąć wzwód i mieć wytsrysk. no ale czy on prawiczek czy nie to raczek waleniem konia ciężko udowodnić. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja bym się bała jakoś
raczej miało być nie raczek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam byłem jednym z nich 5lat temu. Mam teraz 30 i pierwszy raz kochałem się z moją aktualną narzeczoną, młodszą o 5 lat, a w łóżku jest nam świetnie, i z początku czułem się gorszy z powodu swego braku doświadczenia, ale szybko go nabrałem:) I myślę, że nie jedna pomarzyła by o takim "praniu";P Wcześniej byłem troszke rozwydrzony, imprezowałem i długo mieszkałem z rodzicami, ale w uczuciach byłem nieśmiały i niedostępny, mimo bycia przystojnym. Cenię sobię niektóre wartości, które nie są zbyt gloryfikowane w dzisiejszych czasach.. Wszystko wyszło na piękny poziom wraz z nadrobieniem wykształcenia i pozycji zawodowej:) Także Panie.. wyrozumiałości, a możecie być w roli tych szczęśliwych!! Wszystko da się wypracować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×