Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martuśkaa

Co na wypadające włosy?

Polecane posty

Gość mi wypadlo 60 procent wlosow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość errteee
jedna z najtańszych kuracji to ampułki radical (działają cuda), pić drożdże i wcinać po plasterku cebuli dziennie. Efekt murowany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniazzaglebia+0
A ją już próbowałam capivitu, vitapilu, silici, nawet kupiłam placente złota, ta najdroższa. Potem był seboradin, dermena, neril i wax. Oczywiście w odstępach czasowych. Włosy miałam ładniejsze po waxie, a cała reszta przeszła bez echa niestety. Teraz kupiłam kosmetyki biosilk i alpharma czy coś takiego. Też bez zmian. Włosy wypadają, tak jak wcześniej. Tyle tylko że są ładniejsze, ale nie grubsze:-( dostałam też od dermatologa alpicort. Bez zmian:-( tarczyce mam w porządku,według badań takich normalnych. Ale mam dużo stresu w życiu. Zastanawiam się nad tym merz special i vichy aminexil. Ale boję się że to też nie podziała. Chciałabym pójść do dobrej kliniki włosów. Jest taka w krakowie, ale strasznie drogo. Znalazłam jeszcze jedną w katowicach,ale tam się czeka 9 miesięcy na termin:-( jak myślicie warto inwestować w te dwa specyfiki? Ją już nie mam siły:-( miałam kiedyś piękne włosy, ale rozjaśnianie i stres zniszczyły mi włosy. Zdziwiona tym jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania10+t+jma
A ją już próbowałam capivitu, vitapilu, silici, nawet kupiłam placente złota, ta najdroższa. Potem był seboradin, dermena, neril i wax. Oczywiście w odstępach czasowych. Włosy miałam ładniejsze po waxie, a cała reszta przeszła bez echa niestety. Teraz kupiłam kosmetyki biosilk i alpharma czy coś takiego. Też bez zmian. Włosy wypadają, tak jak wcześniej. Tyle tylko że są ładniejsze, ale nie grubsze:-( dostałam też od dermatologa alpicort. Bez zmian:-( tarczyce mam w porządku,według badań takich normalnych. Ale mam dużo stresu w życiu. Zastanawiam się nad tym merz special i vichy aminexil. Ale boję się że to też nie podziała. Chciałabym pójść do dobrej kliniki włosów. Jest taka w krakowie, ale strasznie drogo. Znalazłam jeszcze jedną w katowicach,ale tam się czeka 9 miesięcy na termin:-( jak myślicie warto inwestować w te dwa specyfiki? Ją już nie mam siły:-( miałam kiedyś piękne włosy, ale rozjaśnianie i stres zniszczyły mi włosy. Zdziwiona tym jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniazzaglebia..a.d
Zjadło mi połowę końcówki wypowiedzi bo pisze z komórki. Pisałam że jestem zdziwiona ponieważ fryzjer używał do rozjaśniania kosmetyków chi i innych dobrych gatunkówn. Poza ton robił to stopniowo a blond miałam tylko przez rok. Ale w tym czasie prostowałam włosy na mokro! Nie wiem czemu myślałam że tak jest lepiej! Używałam jedwabiu ale te i tak zniszczyło włosy:-( kurcze nie wiem już co nam robić. Może macie jakiś namiar na specjalistę w tym kierunku w sosnowcu dąbrowie górniczej lub okolicy? Szkoda mi wydawać ciągle kasę na coś co nie działa:-( chociaż może ten vichy by pomógł? Ale boję się wyrzucić kasę w błoto. Pomocy:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniazzaglebia..a.d
Zjadło mi połowę końcówki wypowiedzi bo pisze z komórki. Pisałam że jestem zdziwiona ponieważ fryzjer używał do rozjaśniania kosmetyków chi i innych dobrych gatunkówn. Poza ton robił to stopniowo a blond miałam tylko przez rok. Ale w tym czasie prostowałam włosy na mokro! Nie wiem czemu myślałam że tak jest lepiej! Używałam jedwabiu ale te i tak zniszczyło włosy:-( kurcze nie wiem już co nam robić. Może macie jakiś namiar na specjalistę w tym kierunku w sosnowcu dąbrowie górniczej lub okolicy? Szkoda mi wydawać ciągle kasę na coś co nie działa:-( chociaż może ten vichy by pomógł? Ale boję się wyrzucić kasę w błoto. Pomocy:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też tak mam na stres nie ma
żadnego srodka, mnei wosy wypadają od ślubu bo teściowa wpędza mnie do grobu swoim zachowaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka0+8+
A ją już próbowałam capivitu, vitapilu, silici, nawet kupiłam placente złota, ta najdroższa. Potem był seboradin, dermena, neril i wax. Oczywiście w odstępach czasowych. Włosy miałam ładniejsze po waxie, a cała reszta przeszła bez echa niestety. Teraz kupiłam kosmetyki biosilk i alpharma czy coś takiego. Też bez zmian. Włosy wypadają, tak jak wcześniej. Tyle tylko że są ładniejsze, ale nie grubsze:-( dostałam też od dermatologa alpicort. Bez zmian:-( tarczyce mam w porządku,według badań takich normalnych. Ale mam dużo stresu w życiu. Zastanawiam się nad tym merz special i vichy aminexil. Ale boję się że to też nie podziała. Chciałabym pójść do dobrej kliniki włosów. Jest taka w krakowie, ale strasznie drogo. Znalazłam jeszcze jedną w katowicach,ale tam się czeka 9 miesięcy na termin:-( jak myślicie warto inwestować w te dwa specyfiki? Ją już nie mam siły:-( miałam kiedyś piękne włosy, ale rozjaśnianie i stres zniszczyły mi włosy. Zdziwiona tym jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasamaaniacowyzej
Urwała mi się ostatnia wiadomość bo pisze z komórki. Pisałam że jestem zdziwiona ponieważ fryzjer do moich włosów używał kosmetyków chi i innych dobrych gatunkówo. No ale głupio robiłam bo przez ten rok jak miałam blond to prostowałam włosy na mokro i zn iszczyłam na maxa. Było to jakieś 3 lata temu i od tamtej pory coraz bardziej dbam o włosy. Nie farbuje. Jak już to casting loreal. A wrogołe to może ktoś ma namiar na dobrego dermatologa czy innego specjalistę od włosów w dąbrowie górniczej lub okolicach? Już normalnie nie mam sił:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madalena 29 Szcz
DO ANIZZAGLEBIA klinika wlosow a co oni robia w takiej klinice??? Prosze napisz jak coa wiesz na ten temat???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankaznowu
O kurcze. Ile razy się to dodało. Przepraszam was. Ale widocznie moja przeglądarka w telefonie nie odświeża jak trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdaZpiły
czesc. ja niestety mam lysienie plackowate naszczescie go nie widac jeszcze .stosowalam rozne tabletki,szampony,odzywki chcialam tez isc na badanie wlosa ale nasluchalam sie roznych opini ze to nie jest wiarygodne , nie wiem ile w tym prawdy,wkoncu podjelam decyzje o zakupie aminexilu sp94 jak zadziala to napewno napisze ;p tylko mam pytanko do tyh ktore wiedza cos na temat stosowania wiem ze mozna codziennie ampulke lub minimum 3 tygodniowo tylko chodzi o to czy jak bym chciala codziennie czy moze tez na nie umyte wlosy poniewaz nie za bardzo sie przetluszczaja a nie mam sensu ich myc codziennie ;p ..troche pokrecilam ale chcilam juz tak od poczatku do konca ;p .. a jak nie wiecie to moze powiedzecie jak wy byscie t0 robiły ? bo nie mam pojecia a za duzo kasy w to wlozylam zeby cos mialo nie wyjsc ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam cholernie zniszczone i przerzedzone włosy. wynik nieprzemyślanych diet, stresu... czy po prostu głupoty mojej własnej, jak zwał tak zwał. niemniej, ciotka poleciła mi naftę kosmetyczną, nie sądziłam, że rzeczywiście poprawi kondycję moich kłaków. w sieci jest sporo informacji na temat preparatów z tym specyfikiem, warto obadać, ja trafiłam na urt oil, piszą o nim tutaj http://www.superpani.pl/Uroda2/wlosy/akcja_wiosna_stop_zniszczonym_wlosom,161,0.html przeczytajcie, może Was przekona. na mnie naprawdę działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam trochę o tym płynie kosmetycznym URT-OIL z naftą oczyszczoną. Wygląda to całkiem sensownie dla mnie przede wszystkim dlatego, że jest to płyn naturalny. Jak długo go stosujesz? Widać szybko efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebebe
ja tez juz uzywalam wiele specyfikow, mam dopiero 19 lat i mam rzadkie wlosy, ale to chyba genetycznie :o najbardziej pomogl mi WYCIĄG ZE SKRZYPU POLNEGO I POKRZYWY firmy BIOOGRODY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k*e*r*r*y
Ja kiedyś kupiłam sobie skrzypovitę, w sumie przypadkiem, i nie na włosy tylko paznokcie, ale po dłuższym stosowaniu stwierdziłam, że włosy także stały się mocniejsze, mniej ich zostawało po czesaniu na szczotce. No i zaletą była także niska cena, w aptece juventy w łódzkiej manufakturze kupowałam skrzypovitę po 15zł za opakowanie. Potem spróbowałam po namowie znajomej inneov, który także mogę polecić, bardzo skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka994
Jest wiele mniej lub bardziej skutecznych sposobów na wypadanie włosów. Jednym z nich są specjalne maseczki na wypadające włosy. Jak je przygotować i jakie mają działanie? O tym tutaj : http://www.handsomemen.pl/porady,wypadanie_wlosow,3752,maseczki_na_wypadanie_wlos_w.html Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenuszka
Dziewczyny,czy któras z Was może słyszała o takim zabiegu na włosy jak mezoteriapia??? Słyszałam ze znacznie poprawia sie struktura włosów i co wazne proces wypadania zostaje zahamowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam wszystkie opinie....i zdecydowałam się na Vichy......stosuję już drugie opakowanie(po 18 ampułek )i nic....żadnej poprawy.stosuje do tego zestaw witamin z firmy amway-ponoć gwarantują cud.Ale nie u mnie!!!!!jestem załamana!!!!RATUNKU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manikomio
Monia201111 zaintrygowałaś mnie tą odżywką, farbuję włosy na bardzo jasny blond juz od roku, co trzy miesiące. Musze przyznac iż mimo że staram się je odżywiać kiedy patrze na swoje zdjęcia za czasów ciemnych włosów widać diametralną różnicę...Mam z natury włosy delikatne, cienkie i niestety niezbyt gęste, fryzjerka mi odradzała tak drastyczną dekoloryzację no ale się uparłam... Za każdym razem kiedy do niej idę pyta czy wracamy do ciemnych włosów bo ten blond to dla nich morderstwo ale ja oczywiscie swoje.No ale jakoś od kilku dni faktycznie myślę że chyba tak należałby zrobić, fakt, nie wyglądają tragicznie, poleciła mi bardzo dobry szampon z Dermeny po którym faktycznie włosy całkowicie przestały wypadać ( mimo że łamią mi się te włosy bo są spalone jak by nie było ) biorę tabletki Inneov po których tez już widac róznice i używam kapitalnej pianki Revlon Intragen dzięki której włosy nie tylko się wzmocniły ale i nabrały objętności no ale...zastanawiam się czy jesli zrezygnuję z blondu to czy nie staną się jeszcze piekniejsze i bardziej zdrowe? Monia jak bardzo pomaga Ci ta odżywka? Wisz ja nie mogę używac takich odzywek które włosy zmiękczają bo one mi pozniej - z racji tego że sa cieniutkie- zwisają jak piórka i nie układają się, czy ona trochę nadaje objętosci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda78
Ja musze Wam powiedziec ze po dekoloryzacji włosów,w sumie bardzo długo nie moglam sobie poradzic z wypadaniem włosów.Jak pisałyscie ,mnie równiez pomogła mezoterapia głowy.I wiem ze na pewno juz dekoloryzacji nie zrobie.Dopiero w elite uratowali mi włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eva medica
Ja na słabe i wypadające włosy polecam szampon eva medica. Jest ogólnie nie taki drogi, ale piekielnie skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie, Dobrym rozwiązaniem dla niektórych Pań mogą okazać się nowoczesne uzupełnienia włosów. Zapraszam wszystkie Panie, które zainteresowane są takim sposobem . Nowe technologie zapewniają bardzo naturalny wygląd, włosy nosi się 24/dobę, można je wysoko upinać, kręcić, czesać w każdą stronę. W razie pytań lub chęci obejrzenia naszych zdjęć i materiałów proszę pisać na adres: sylvie2@onet.eu secrethair4u@onet.eu NR TEL. 663-052-323 http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=7474 864 POZDRAWIAM ----------------------------------- SECRET HAIR 4 U

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotencja1
Witam serdecznie, Wiem, że takich pytań padło już bardzo dużo jednak nie znalazła takie odpowiedzi, która mogłaby mi pomóc. Od pond roku zmagam się z wypadaniem włosów. Jest to ok 150 włosów dziennie. Nowe zaś odrastają pojedynczo. Szukałam już pomocy u rożnych specjalistów z marnym skutkiem. Miałam robiony trychogram. Skóra jest zdrowa. Jedyne co stwierdzono to osłabienie i zmniejszenie cebulek włosowych. Nie ma zaniku mieszków, są, tylko puste. Wyniki badań hormonalnych: TSH 1,77 mlU/l ( lekarz sie wahał czy wprowadzić leczenie) przeciwciała anty TPO i TG, FT 3 i FT 4 ok, żelazo też prolaktyna 22,80 ng/ml Androstendion 3,98 ng/ml (zostały przepisane tabletki antykoncepcyjne jednak po 5 miesiącach stosowania brak efektów) Nie wiem juz co mam robić, skonczyły mi sie pomysły. Bellissa ani skrzypowita nie dają efektów. Proszę o radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia.zolza
Witam bardzo polecam preparat z Vichy Dercos Aminexil SP 94,naprawdę działa.Moja córka miała tzw.łysienie plackowate,lekarze leczyli ją przez 3 lata bez skutku,po tym czasie wypróbowałam na córce preparat Vichy który stosowałam do skończenia opakowania,rezultaty od razu nie były widoczne ,ale już mija rok po mojej kuracji a moje dziecko nie ma żadnych placków a włosy ma tak gęste że nie jeden mógłby jej pozazdrościć.Pozdrawiam i naprawdę polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia201111
Manikomio - jak dla mnie odzywka o ktorej pisalam ( http://www.splendore.pl/DUMB_BLONDE_RECONSTRU CTOR_Rekonstruktor_Do_Wlosow_Zniszczonych__p8445.html ) a dokladnie rekonstruktor do wlosow blond byl zbawieniem :) blnodynki rozjasniajace wlosy regularnie narzekaja ca sianowate, lamiace sie wlosy i wogole bezp olysku no i niestey grsciami wypadajace ja sie tego problemu pozbylam w powiedzialabym 80 procentach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama czterolatka
Mam to samo. Lekarz przepisał mi tabletki z duzym stezeniem cynku. Sa tylko na recepte. Stosuje do tego nafte kosmetyczna czasami z zółtkiem i jakas tam poprawa jest a stosuje to moze miesiac. Jezeli cynk nie pomoze to lekarza kazal mi isc do dermatologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×