Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martuśkaa

Co na wypadające włosy?

Polecane posty

do tej Pani co się tak oburzyła.Po 1. to nie mam nic do starszych Pań i nic tam byANJMIEJ OBRAŻLIWEGO NIE NAPISAŁAM, NAPISAŁAM TYLKO TO CO MÓWIONO W PROGRAMIE NA TEMAT PIELĘGNACJII WŁOSÓW, PO 2. TO NIE MAM PROBLEMÓW Z WYPADAJĄCYMI WŁOSAMI, JEST TO MASECZKA NA WZMOCNIENIE WŁOSÓW A NIE PRZECIW ICH WYPADANIU. Po 3. nie gdzie pani docztała się bzdur o starszych Paniach?????!!!!!!!!!!!!! bo ja nic takiego nie napisałam! także niech Pani dokładnie przeczyta mą wypowiedz a potem ją krytykuje, i niech Pani też nie dodaje czegoś co nie napisałam! bo to już była Pani wyobraznia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i jeszcze jedno do tej Pani, to niby jak mam zwracac sie do kobiety, która jest starsza ode mnie o 20lat? Mam pisać lub mówić na TY? przecież mi nie wypada! a pisząc starsza pani to nie jest nic złego ani obrażliwego, zależy jak kto to odbiera! nie wiem do prawdy czym się tak Pani obużyła? może mi Pani wyjaśnic????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaja
Mi tez zaczely wypadac jakos rok temu. Od miesiaca stosuje szmapon Demena firmy Paharmaceris i naprawde sa ogromne efektyy!!! Po jakos 2 tygodnich od stostowani widze ze włosy prawie nie wypadaja. A przy myciu wypada ich jakos 1/3 z tego co bylo przed stosowanem szamponu. Naprawde gorąco polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kociekota, ja wcierałam ampułki Aminexil SP94 - już po 3 tygodniach widziałam poprawę. Dla mnie istotne było to, że nie ma skutków ubocznych jak niektóre preparaty. I tak jak już pisałam wcześniej, kuracja jest i dla kobiety i dla mężczyzny. Pozdrawaim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hermesik
Ja mam piękne , długie włosy , z których jestem bardzo dumna. Bardzo o nie dbam. To normalne, że na wiosne włosy zaczynają wypadać. Zawsze o tej porze roku stosuję VITAPIL. Jest rewelacyjny. Wcale nie jest dla "starszych Pan" Mam 30 lat, może waszym zdaniem już jestem starsza, ale stosowałam go też parę lat temu. Dodam, że próbowałam już różnych specyfiów i ten okazał się najlepszy. VITAPIL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam odżywkę WAX. Wypadały mi włosy dosyć mocno i po ok.2 miesiącach używania problem zniknął zupełnie. Polecam tez szampon z naftą i azulenem PETROLE. Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zyraffka
Z witaminek do łykania to Inneov jest bardzo dobry na wzmocnienie włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki6
a ja mam ladne wlasne geste kreconer wlosy i kiedy naGLE ZACZELY MI BARDZO WYPADAC BYLAM PRZERAZONW mam klopoty z tarczyca i moja endrokrynolog polecila mi revalid i uwierz zr po trzy miesiecznej kuracji wlosy przestaly wypadac jak reja odjel super mam sporo nowych juz wloskow pod grzywka sa narazie proste wiec wiem ze to nowe jedno opakowanie starcza na miesiac jedna tabletka przed posilkiem 3 razy dziennie kosztto 45 zl jedno opakowanie warto naprawde sa swietrne teraz konczy juz ostatnie iopakowanie moj syn jemu po grypie strasznie wypadaly wlosy i jemu tez revalid pomogl tylko tzreba brac przez 3miesiace efekty sa naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam w końcu mojemu narzeczonemu Dercos Aminexil SP94 bo dużo osób było zadowolonych z jego działania i mówiło,że jest skuteczny.Jak na razie jest zadowolony bo nie ma żadnego problemu ze sposobem użycia bo tylko wciera ampułki w skórę głowy i na szczęscie nie podrażnia skóry bo jest hipoalergiczny.Tak więc my polecamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olgunia
Vichy to rewelacja!uratowal moje wlosy i zdrowie-bylam juz u kresu zalamania. Naprawdę warte swoich pieniędzy. Z tanszych polecam seboradin ampułki, odzywki oraz specyfiki z witaminami typu skrzypovita. Wiem co mowię jestem farmaceutką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maddelaine
Witajcie. Cieszę się, że trafiłam na kafeteria.pl! Również od 2 miesięcy mam problem z nadmieeeeernie wypadającymi włoskami. Z tego co przeczytałam na wielu forach jak i swoich przemyśleń wniosek jeśli chodzi o zastosowanie specyfików jest jeden wiele różnych organizmów więc i różne potrzeby. Na Ciebie zadziała jedno na mnie być może coś innego. Wczoraj zakupiłam przez internet szampon Vichy i ampułki do wcierania w skórę głowy więc może już za 2 tygodnie mam nadzieję będą efekty (oczywiście podzielę się). Od 1,5 tygodnia stosuję olejek rycynowy co 2 dni bądź też w połączeniu z naftą, sokiem z cytryny - efektu brak poza ładniejszym włosem. Zakupiłam również tabletki Merz Special - łykam je 4 dni - czekam na efekty! Po przeczytaniu kilku forów wynotowałam kilka specyfików: odzywka WAX (sporo pozytywnych opinii) szampon Klorane woda brzozowa do wcierana w skórę głowy tabletki Inneov (opinie 50/50) Capivit a+e tabletki drożdżowe ze skrzypem polnym Loxon 2% tabletki Silica, Skrzypowira, Merz Special Radical - spray, ampułki (sporo pozytywnych opinii) Seboradin lation odżywka Placen HP Planuję do swojego obecnego zestawu dokupić Redical ampułki i Lation oraz do połykania sam skrzyp polny. Przydało by się jeszcze zrezygnować ze zbyt ciepłej wody podczas płukania włosów z szamponu. Życząc sobie oraz Wam powodzenia! Ido napisania! :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ariadne
Może to wyda się nieprawdopodobne, ale wypadające włosy mogą wynikać ze źle dobranego szamponu. Zdarza się, że skóra głowy niektórych kobiet nie odbiera dobrze zagranicznych marek, które zorientowane były przecież na inne warunki klimatyczne. Taki pogląd usłyszałam od pewnej pielęgniarki, która opowiedziała, że widziała już wiele kobiet, które z tego powodu zgłaszały się do lekarza. Na wzmocnienie włosów bardzo korzystnie działa szałwia, pokrzywa. Nie ma problemów, żeby je dostać, gdyż w każdej aptece dostępene są pigułki z tych ziół, właśnie na regenerację skóry, włosów , paznokci. W sklepach spożywczych można zaś kupić herbatki na ich bazie. O ile dorze pamietam, capivit chyba również działał na takie problemy. Może wystarczy wspomóc swoje włoski brakującymi mierałami, aby były zdrowsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz-LR
Na ludzkiej głowie znajduje się średnio około 100 000 włosów. Włosy na głowie rosną w tempie 1-2 cm miesięcznie i pozostają na niej od 3 do 6 lat. Codziennie wypada nam ok. 50-100 włosów i jest to proces normalny. Jeżeli natomiast zauważa się, że włosów wypada więcej niż 100 dziennie może to oznaczać, że dotyka nas problem przedwczesnego łysienia. Łysienie androgenowe (uwarunkowane genetycznie) • W przypadku mężczyzn stanowi około 95% wszystkich rodzajów łysienia. • 50-70% mężczyzn cierpi na łysienie o podłożu genetycznym. 3 główne objawy przedwczesnego łysienia • Przez dłuższy okres czasu wypada więcej włosów niż normalnie (ponad 100 włosów dziennie). • Rośnie mniej nowych włosów, a więcej wypada. • Włosy rosną znacznie wolniej. W jakim wieku pojawiają się pierwsze objawy przedwczesnego łysienia? • U 5% mężczyzn pierwsze objawy są już widoczne w wieku 20 lat. • Łysienie typu męskiego jest najczęstszą postacią łysienia i dotyczy ponad połowy mężczyzn poniżej 50 roku życia. Najczęstsze przyczyny przedwczesnego łysienia • Hormony Pochodna męskiego hormonu testosteronu - dihydrotestosteron (DHT) atakuje cebulki włosów, w wyniku czego produkują one coraz cieńszy, słabszy włos. W końcu cebulki zanikają. • Niedostateczne ukrwienie cebulek włosowych Dobre ukrwienie cebulek włosowych powoduje, że składniki odżywcze mogą lepiej wnikać w cebulki włosowe i tym samym utrzymać włos dłużej w fazie wzrostu. • Słabe ukorzenienie włosa w skórze głowy 2 Odpowiednia struktura zewnętrznej warstwy cebulek włosa odpowiada za prawidłowe zakotwiczenie włosa w skórze głowy. Nieodpowiednia struktura przyspiesza proces wypadania włosów. Działanie: • Kwas oleinowy z liści drzewa oliwkowego hamuje proces wytwarzania dihydrotestosteronu (DHT), który bezpośrednio przyczynia się do zanikania korzeni włosów. • Apigenina z owoców cytrusowych wzmaga ukrwienie cebulek, co znacznie ułatwia wnikanie substancji odżywczych. • Biotinyl-GHK (specjalnie witaminizowane białko) przytwierdza korzeń włosa w skórze głowy. Czy L-Recapin® jest skuteczny? Badanie kliniczne przeprowadzone z udziałem 35 osób cierpiących na przedwczesne łysienie uwarunkowane dziedzicznie wykazało, że podczas stosowania szamponu oraz toniku L-Recapin przez okres 4 miesięcy osiągnięto następujące rezultaty: 􀀹 L-Recapin® spowalnia proces wypadania włosów. 􀀹 L-Recapin® poprawia i przyspiesza porost włosów – u 67% badanych zaobserwowano wzmożony wzrost włosów. 􀀹 Z L-Recapin® włosy dłużej pozostają w fazie wzrostu. 􀀹 L-Recapin® chroni i regeneruje cebulki włosów. Nie stwierdzono działań ubocznych po zastosowaniu naszego produktu. L-Recapin® Szampon 3 Delikatny szampon do codziennego stosowania. Produkt zawiera dermatologicznie testowane substancje czynne, które chronią i oczyszczają skórę głowy. L-Recapin poprawia ukrwienie i strukturę włosa oraz wzmacnia cebulki włosów. Szampon LRecapin należy stosować wraz z tonikiem – dla uzyskania jak najlepszych rezultatów. Sposób użycia: Rozprowadzić na włosach, krótko masować i spłukać czystą wodą. L-Recapin® Tonik Zapobiega przedwczesnemu wypadaniu włosów o podłożu genetycznym. Specjalnie opracowany kompleks substancji biologicznie czynnych redukuje zanikanie cebulek, znacznie wydłuża fazę wzrostu włosa, polepsza ukrwienie cebulek włosa, dzięki czemu składniki odżywcze mogą lepiej wnikać w cebulki oraz przytwierdza korzeń włosa w skórze głowy. Sposób użycia: Nakładać przy pomocy pipety na lekko podsuszone włosy, każdorazowo po ich umyciu szamponem L-Recapin. Rozprowadzać równomiernie na skórze głowy. Stosować najlepiej 2 razy dziennie ( rano i wieczorem).Polecam bo naprawde warto www.LRworld.com GG 1262674

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diginight
na wypadajace wlosy jakis skrzyp najlepiej ale polecam tez DROMIN-rozdze w tabletkach lub proponuje surowe drozdze zjesc.. np 1/3 kostki dziennie...niezbyt smaczne ale jak sie dorzuci do koktailu to nie czuc.troche sie odbija potem:P polecam tez Capivit piękne wlosy dobry na odzywianie:) do teog moge zaproponowac spraya jak Loxon 2 lub 5 % kosztuje chyba ok 30 zl. do tego moze byc juz preparat bardziej zaawansowany na porost wlosow jak Nanoguard B tylko kosztuje ok 100 -120 zl jakos.Polega to na zmniejszeniu substansji DHT w skorze glowy odpowiedzialnej za wypadania wlosow.. w poczatkowej fazie wypada wiecej dlatego ze preparat pozbywa sie tych najslawzych wlosow przygotowujac skore do porostu nowych silnych. podobno Radical jest dobrym preparatem ale nie stosowalem go jeszcze.a z naturalnych rzeczy to proponuje mycie glowy surowym jajkiem.podobno zageszcza wlosy. przede wszystkim odpowiednia dieta naturlna powinna byc dobra bo gdy jemy za malo skladnikow jak np witaminy A albo E czy innych mikroelementów to nic nam nie pomoze.preparaty chwilowo tylko poprawia.Pamiętajcie ze stosowanie roznego rodzaju suplementow i srodkow na wlosy MUSI TRWAC MINIMUM 3 miesiace...to podstawa. po jednym opakowaniu zauwazymy jedynie ze pare zl nam zninelo z portfela.. generalnie na zahamowanie to drozdze,skrzyp polny lub moze ten redical.drozdze sa bardzo skuteczne. 3 miesiace minimum!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REVANOL _ TONIK ( ale przedewszystkim swieze dokladne badania tarczycy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudyna160686
Witam, u mnie problem wypadania włosów pojawił się po kilku miesiącach od odstawienia środków antykoncepcyjnych (Evra).Stosowałam wówczas przez około rok humawit, silica, szampon revalid, próbowałam też odżywki wax i proszę mi wierzyć że to wszystko co starałam się testować przez około 1,5 roku nie miało żadnego efektu i dopiero po długim namyśle postanowiłam zainwestowaqć w firmę vichy i zakupiłam ampułki i szampon do wypadających włosów a doustnie stosowałam tabletki merc specjal i dopiero wtedy pojawił się widoczny efekt. Trzeba pamiętać, że do włosów trzeba podchodzić kompleksowo i np. po samym revalidzie pojawił się minimalny efekt ale taka kuracja jest bardzo długa i kosztowna, a merc specjal kosztuje podobnie i już po miesiącustosowania czuć różnicę. ja zrobiłam dwie serie kuracji zarówno ampułkamni jak i tabletkami wcierając je każdego dnia, z ewentualnymi przerwami na dzień lub dwa. Włosy stały się sztywniejsze i widzę, że już nie ma ich w umywalce czy na szczotce a te które wypadną to nic w porównaniu do wcześniejszego stanu.Drugą serię wziełam po około 3 miesiącach przerwy gdyż nie należy zbytnio przyzwyczajać skóry i organizmu do danego kompleksu tabletek tak więc polecam ten zestaw pomimo kosztów jakiew niestety ale trzeba ponieść. Ps. ja kupiłam ampułki na allegro o jakieś 50 taniej przy każdym opakowaniu z apteki więc polecam taki sposób zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mzetka
Witam Czy któraś z Was używała ampułek CRESCINA szwajcarskiej firmy LABO? Posiadają w swojej ofercie ampułki zarówno dla kobiet jak i mężczyzn na odrastanie włosów i przeciw wypadaniu. Z tego co wyczytałam w Internecie pomaga nawet osobom z łysiną. Specyfik jest drogi więc przed zakupem chciałabym poznać opinie osób, które go używały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krejzolka na maxa
ja stosowalam vichy ale farbe z wlosow mi plowil teraz mam szampon ze szwarckopa plus tonik i wlosy sie trzymaja :=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Interesuje się troche tym tematem i powiem tak Na wypadajace wlosy polecam DROMIN tabletki drozdzowe ktore ksoztuja chyba ok 14 zl za 60 tabletek.Skuteczny jesli sie go regularnie stosuje lub sprobujcie zwykle drozdze jednak nie sadze byscie dali rade regularnie. Jesli cos na odrost to polecam Nanoguard B troche drogi preparat bo ok 110-120 zl kosztuje i starcza na miesiac gdzies.Chodzi w nim o zmniejszenie substancji DHT czy DTH cos takiego ktora powoduje wypadanie. Drugi preparat tanszy bo ok 30 zl to LOXON 2 lub 5 % 5% jest na recepte.Skuteczny w miare ale trzeba wszystko robic regularnie i nie zalamywac sie jak po miesiacu czy dwoch nie ma efektow. Do Loxonu polecam Capivit Piekne wlosy by zapewnic odpowiednia pozywke od srodka.Pamietajcie ze jesli wlosy straciliscie wczesniej niz 5 lat wstecz to pozostaje wam zabieg chirurgiczny. To byly przyklady na walke z wypadaniem i nie odrastaniem najczesniej u facetów A na zwykle wypadanie to poprostu capivit i Dromin i powinno pomoc. Unikajcie chemii i lekow oraz stresu.. to czesto powoduje wypadanie a poza tym teraz jest zima. Na zime zawsze wiecej wlosow wypada. wiec jesli genetycznie nie macie sklonnosci do wypadania i łysienia to przejdzie wam na wiosne.Wszystkie szampony farby lakiery ktore stosowane sa do wlosow farbowanych itd niszcza wlosy. Starajcie sie tez czesac glowe szczotką z zageszczonymi tymi drucikami czy czyms by zwiekszyc dokrwienie w skorze glowy ale bez przesady. Moje preparaty ktore polecam to: Loxon 2 lub 5% -ok 30 zl Dromin - ok 14 zl Capivit piekne wlosy - niepamietam Nanoguard B - ok 110-120 zl To moje propozycje skuteczne w miare ale warunek ze regularnosc i wytrwalosc. Pzodrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakowiankaa
Ja mogę polecić: LOXON 2% lub 5% REVALID VITAPIL Sprawdzone specyfiki -pomagają :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może jeszcze szampon z rzepy? Czasem takie proste rozwiązania działają najlepiej. Na moje włosy świetnie podziałała taka kuracja szamponem z rzepy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quwaquwa
Miałam ten sam problem z włosami. Testowałam wszystkie możliwe szampony, aż trafiłam na revlon intragen. nie da się go kupić w normalnym sklepie, tylko na allegro, bo jest to seria profesjonalna. mnie pomógł więc polecam :) i jest baaardzo wydajny. wklejam link http://www.allegro.pl/item887907768_intragen_szampon_przeciw_wypadaniu_wlosow_revlon.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basik252
Witam, ponad pół roku temu zaczęły wypadać mi włosy z każdym tygodniem wydawało mi sie że jest ich coraz więcej. Początkowo zażywałam Silice i wcierałam w skórę głowy tonik Garniera Neril, odstawiłam tabletki antykoncepcyjne, wyniki były w normie.Gdy to nie przynosiło efektów nabyłam tabletki Inneov, po spożyciu dwóch opakowań zauważyłam znaczną poprawę:) teraz po kąpieli na grzebieniu znajduje zaledwie kilka włosów a nie jak wcześniej dziesiątki. Podobno na efekty kuracji należy poczekać ok 3 miesięcy. Obecnie profilaktycznie zajadam najzwyklejszy skrzyp polny z pokrzywa a do tego cynk. Życzę wytrwałości i odnalezienia tej właściwej kuracji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do listy sprawdzonych preparatów dołącze Kerastase Stimuliste - "pomaga stymulować naturalny wzrost włókna włosowego. Utrzymuje gęstość włosów mających tendencję do utraty grubości." Nie widziałam opinii a warto. plus - łatwe użycie bo spray :) Skład tutaj:http://instytutkerastase.blogspot.com/2009/12/innowacja-przeciw-wypadaniu-wosow.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje 2 grosze
Merz Special Dragers - REWELACJA ! Jak dla mnie bomba. Troche drogie ( ok 50zl) ale w aptece internetowej Medest chyba kupilam keidys w promocji za 29,99.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ohyda
ja polecę: FAST, SERUM STYMULUJĄCE POROST I WZMACNIANIE WŁOSÓW W APLIKATORZE i A.T.W. FAST, SZAMPON REGENERUJĄCY WŁOSY Z ŻEŃ-SZENIEM może nie za tanio ale za to skutecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi wypadlo 60 wlosow
a pewna pani dermatolog polecila mi INNEOV (dziala!!!!!!!!!!!!!!!!juz po mc widac roznice)!!! i GELACET---ale to na lysienie--z niemiec sie sprowadza gelacet jest najlepszy na lysienie!! a inneov w tabletkach na PL rynku najlepszy!! POLECAM!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×