Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość o p o l a n k a

panie z OPOLA

Polecane posty

Gość o p o l a n k a

panie z OPOLA to dla NAS topik! nasze przemyslenia, propozycje na "za" i "przeciw" :-))) oczywiście w każdym temacie, byle duzo i wesoło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaiaaaaaaasssiaiaiaaa
czesc, z tej str Joanna, studiuje we wrocł, ale jestem z ok,. opola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzisława.z.gosławic
zakupy robie w Lidlu na ZWMie i kocham tamtejsze kolejki więc jak coś to szukajcie mnie tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Zdzisiu!;-) ja w lidlu sie duszę..powaznie za niski sufit i zwykle sporo ludzi lubie biedronkę obok castoramy a Gosławice mam bliziutko bo mieszkam na mlodszym juz nie ZWM ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnosząca
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chętnie porozmawiam z paniami stanu wolnego po 40-ce:-) jak spędzacie czas wolny od pracy? może zaczerpnę od Was jakis pomysł zapraszam do rozmów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnosząca
i znów podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuku
czy ktos nie słyszał moze o sprzedazy mieszkanka 2 pokojowego w opolu? tanio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abige
ile kosztuje wynajęcie 47 metrów 2 pokoje, ładnie umeblowane, kuchnia widna ładna, 1 pietro bez balkonu.?czy moge chciec 900 zł za takie mieszkanie bo jest naprawde super lux.+ media płaci sam i prąd i czynsz.Te 900 zł to jest z czynszem. No kurcze czynsz 350 zł więc reszta dla mnie. Musze z czegoś zyć,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle za za takie 2 pokojowe mieszkanko mozesz sobie z 1000 zł zazyczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nikt nie słyszal o mieszkanku na sprzedaz w opolu? (tanio). A moze ktos słyszal o sprzedazy mieszkanka w Dobrzeniu Wielkim na osiedlu energetyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę smuutna
witaj Iza:) tez jestem z Opola/zwm- dawna nazwa ale wciąż zywa:D/ pozdrawiam Cię serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę smuutna
mozemy wpadac tu co jakis czas na pogaduchy nie jestem zwolenniczką podciągania topiku na siłę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:)trochę smuutna :) ja mieszkam niedaleko głogowskiej:)wiesz moze gdzie to jest?? no to mozemy wpadac na babskie pogaduchy:):)a tak to co porabiasz w opolu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę smuutna
mieszkam tu od baaaardzo dawna bo jestem dojrzałą Opolanką:) mam dobry kontakt z mlodzieżą:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę smuutna
no to mieszkamy blisko siebie:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nauczycielka,psycholog??miło mi :)tylko nie wiem jak mam sie zwracac do Ciebie bo mam 23 latka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje,ze nie napisałam nic głupiego bo nic nie odpisujesz:( ide lulu bo o 4:30 musze wstac:( do pracy:( Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę smuutna
witam:) wczoraj zmorzył mnie sen i dlatego zniknęłam niespodziewanie:D kręci mnie trochę psychologia i lubie kontakty z ludźmi, a nie wykonuję zawodów, które wymieniłaś:) topiki, ktore powstały wczesniej, a dotyczące dziewczyn z naszego regionu jakoś się nie uaktywniają - może tu zechcą wpadać:) fajnie mieć miejsce do wymiany zdań z kims kto blisko mieszka:) mozemy rozmawiać o wszystkim, jeśli zechcesz /moze wykorzystasz moje doświadczenie matki, kiedys zony i teraz kochanki:D:D / pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no słabiutko tu cos:( ale nawet jakich chłopak nas odwiedził,ciekawe czy z Opola?? *trochę smuutna chętnie pogadam,tylko nie wiem od czego zacząć? Ja nie stety nie mam dzieci,męża no i kochaneka też nie:( takie to moje życie nic mnie juz nie cieszy,nawet nie mam o czym pisac bo moje dni są nudne i monotonne:(,ale bede tu czasem zagladac:) ,moze cos sie rozkręci:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę smuutna
no, Izulka - za duzo w Tobie zniechecenia:( myslę, ze mozliwosci rozruszania sie w naszym mieście jest sporo, czasem sięgam do rozrywkowej wkładki czwartkowej NTO i widzę tam duzo propozycji, szczególnie dla ludzi w Twoim wieku... Tomaszu, może cos wiecej poza usmiechem?:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha też ogladam te wkładki z NTO no i czasami były ciekawe propozycje ,z których skorzystałam:)ale teraz mam jakieś zniechecenie.Prawie wszystko mi wychodzi prócz miłości:(,chyba na świecie tak już jest,że jak ktoś ma szczescie w miłosci to znowu co innego im brak i na odwrót,no cóż nie chce narzekać i ciagle sie użalać nad sobą bo to tylko pogarsza:(KoszMAR. Najgorsze jest to ,ze czas ucieka a ja w tych sprawach sie cofam. pozdrawiam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roman Z.
bacznie obserwując dziewczyny w mieście Opolu proszę was - Weźcie sie za siebie! Ilekroć przechadzam się do pracy na bocznicy dworca kolejowego Opole Wschodnie widze tłumy młodych kobiet, a to z nadwagą, a to z tłustymi włosami, aż się odechciewa patrzyć. Poza tym jak wy sie ubieracie do klubów. Pojdzie człowiek do takiego Draka, Ciny, a tam dziewuchy w golfach, swetrach szytych przez babcie na drutach, fuj. Odkryjcie coś ciała, a jak nie macie ciała to zrzuccie te naście kilo z siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę smuutna
apel jak apel... faktem jest, ze sposob ubierania się i estetyka wyglądu to atut i wabik sprobuj nas trochę poznac Roman, bo na razie jest nas tu niewiele i zapewne zadna z nas nie nie wywołuje u panów takich reakcji o jakich piszesz :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×