Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość o p o l a n k a

panie z OPOLA

Polecane posty

Skołowana nie mieszkam na ZWM ,szkoda ,bo faktycznie mogłybyśmy sobie łapkami pomachać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak na dach wieżowca to Skołowana jak nic będziesz mogła mi pomachać ,tylko musimy omówić czym będziesz machała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skołowana a może by tak własnie pomachać jakąś apaszką,różyczką ,może w ten sposób obudziłabyś to troszeczkę senne( ale tylko dzisiaj ) Opole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skołowana ,masz rację coś Opolanka zapomniała o topiku ,oj nie byłoby wskazane żeby towarzystwo na dach się zleciało ,mógłby nie wytrzymać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Skołowana,odezwij się jeszcze,chętnie bliżej Cie poznam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka 13
Puk Puk jestem Skołowana,witam ponownie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w domku Skołowana no mam ten luksus że komputer tylko dla siebie ale coś mnie chyba grypa bierze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To świetnie Skołowana że Ci humor dopisuje,coś nam Stokrotka uciekła,no liczę że Twoj dobry nastrój udzieli się na topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basienia
czesc wszystkim chetnie dolacze do forum,choc obecnie przebywam za granica,strasznie tesknie za ukochanym Opolem. polecam pania ginekolog Alicje Piatkowska-Pawlice jest super,a przyjmuje w rynku,na przeciw kosciola na gorce.pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roman Edukator
Czy pracując jako nastawniczy na bocznicy dworca kolejowego na Opolu Zachodnim mialbym u was jakies szanse? Pozdrawiam dziewuchy z szarych szeregow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×