Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sam nie wiem

dlaczego żadna mnie nie kocha

Polecane posty

Piekło jest nie dla tych co w nie wierzą, ani nie dla tych co w nie nie wierzą. Jest dla tych, którzy myślą, że jak w nie nie będą wierzyć to tam pójdą... Albo jakos tak...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życie po zyciu, jakbym ulubiony filmik z motylkiem ogladała... mam wszystko w dupie, dupie, dupie! :D Ale czy aby na pewno? :) Jeszcze czas by się miłośc narodziła, albo odrodziła na nowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w błędzie:O?....to niemożliwie niemożliwe valkiria dobre słowa zła kolejność-chuj miłości ją pierdoli (to) -brzmi lepiej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba się nie narodzi bo utraciłem WIARĘ a wszystkie wnioski wynikające z obserwacji i DOŚWIADCZENIA wskazują że miłość to niestety bajka taka jak święty mikoła czy zajączek wielkanocny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaslugujesz na podszyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życie, gorycz przez Ciebie dzisiaj przemawia. :) Mam nadzieję, że jednak pewnego pięknego dnia zmienisz zdanie. Nic więcej nie potrafie powiedzieć, bo mam inny poglad i ... dużo miłości w swoim sercu, chociażby do własnego dziecka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera pode mnie nikt się nie podszył;) córo oni nie wiedzą co mówią nie wiedzą co czynią, ale ja ich jeszcze podziurawię strzałami miłości ;) święty Mikołaj grasuje na forum "diety" i tu się nie udziela, a zajączek jebie się na "erotycznym"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×