Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sam nie wiem

dlaczego żadna mnie nie kocha

Polecane posty

Miłość do dziecka czy do innych ludzi (ojca , matki) to co innego. Mówię o miłości kobiety i mężczyzny. Popatrz czym różni się miłość matki do dziecka a miłość kobiety do mężczyzny ( i vice versa). Ona jest bezinteresowna ( chociaż i tu jest maleńki interes predłużenie własnego istnienia) a między facetem a kobietą? On (ona) ma być taki siaki owaki , ma mieć to i tamto i ma MNIE kochać. To nie jest miłość, to biznes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kimkolwiek jesteś, żebyś miał/a nie wiem jak piękny nick:P to nie pozwolę obrażać kogoś kogo lubię😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozwalają mnie takie teksty \"więcej wiary w siebiei radości\". Powiedz ślepemu -stary, musisz się postarać, musisz tylko oczy szerzej otwierać to napewno coś zobaczysz. Żałosny optymizm nieopierzonych gęsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życie po zyciu, powtórzę to co napisałam wyżej, Jesteś dzisiaj bardzo rozgoryczony. Jak się Kogoś kocha prawdziwie, to \"nie kocha się za coś, tylko pomimo\". Ten cytat jest naprawdę życiowy. Jednak jak to my ludzie, sami potrafimy sobie komplikować życie. Nie potrafimy pójść na kompromis w wielu przypadkach. Chętnie bym z Toba podyskutowała na ten temat więcej, ale niestety muszę już zmykać, bo rano nie wstanę do pracy. Może gdzies jeszcze się spotkamy na forum i do rozmowy wrócimy. :) Jednak pamietaj, że jest więcej osób potrzaskanych przez zycie, którzy jednak nie tracą wiary w istnienie tego pięknego uczucia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podszywaczu drogi, może i bystra jak woda, kto to wie ;) ... w każdym razie gratuluję dobrego podszywu... tylko tekst nie pasował do przemiłej osóbki jaka jest Valkiria. Wiecej finezji mój drogi. ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życie po życiu ja mam nadzieję, że kiedyś Ktoś wywróci Twój świat i poglądy do góry nogami:) Oczywiście pozytywnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zycie po zyciu, jeszcze jedno, nie jestem już \"nieopierzoną gąską\" :) :D A teraz pożegnam to miłe towarzystwo. Dobranoc Wszystkim i tylko miłych snów życzę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strasznie się uparłeś, żeby być na siłę nieszczęśliwy...:( uśmiechnij sie do 10 osób na ulicy. Wierz mi, że wiekszość odwzajemni usmiech:) I to jest piękne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ ja się uśmiecham do ludzi i nie jestem wcale ponurakiem. Po prostu moje 44 lata życia pozwoliły mi poznać prawdę o tzw. miłości pomiedzy kobieta i mężczyzną. I prawda ta jest zaskakująca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem deczko młodsza od Ciebie ale mam zgoła inne obserwacje:) Kochani są ci, którzy sami kochają. I jakoś zawsze to się sprawdza... Tak więc nie patrz na urodę, kasę i pozycję. Po prostu bądź sobą i kochaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłości nie ma
"Zresztą przyjrzyjcie się wypowiedziom na forum. One pięknie tę prawdę odsłaniają." podpisuję sie pod tym obiema rękami. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pora kończyć i iść spać. Na koniec moje króciutkie wnioski. Pomiędzy mężczyzną a kobietą nie może być czegoś takiego jak miłość ponieważ pomiędzy płciami istnieje walka o zdobycie partnera o jak najlepszych genach. Zawsze staramy się znaleźć kogoś o genotypie lepszym od naszego. Jak myślicie dlaczego ludziom chorym i ułomnym tak trudno znaleźć partnera, a ludzie przystojni nie mogą się opędzić od adoratorów. Ano właśnie dlatego że to biznes. Dobry towar ma swoją cenę. Towar wybrakowany nie ma wzięcia. I nie pomoże tu żadna wiara w siebie i hurra optymizm. Życie brutalnie weryfikuje nasze marzenia. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×