Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sam nie wiem

dlaczego żadna mnie nie kocha

Polecane posty

no dobrze droga podszywaczko musze isc spac bo jutro o 8 rano mam klasówke ze środowiska..to jest moja reka na zgode 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
życie po życiu... powiem Ci tylko, że istnieja przypadki, kiedy liczy się tylko drugi człowiek, a nie jego kasa czy wygląd. Ja i mój mężczyzna to te wyjątki ale wśród znajomych też jest ich mnóstwo:) życzę Ci, żebyś spotkał osobę ciepłą, wyrozumiałą i dobrą i żebyś ją pokochał całym sobą, nie żądając nic w zamian tak jak i ona:) słodkich snów:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja w siebie wierzę, a życie potwierdza moją wiarę (może nie na mnie na razie;), ale na najbliższych mi ludziach) i cholera jak mozna tak bezmyślnie powtarzać te bzdury o decydującym znaczeniu wyglądu dla powodzenia związku...przecież to jest tak niedorzeczna teza, że dowodzenie jej głupoty jest głupotą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dlatego, że miłość zawsze czuje na swym sercu uspokajający dotyk piersiówki jak już wspominałem:) ehh walnę chyba sobie "Whisky" Dżemu w stopkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) niestety... kupidynki powiedziały, że to pierdolą i że nie tylko w lektyce mnie nie będą nosić, ale nawet taczką nie przewiozą:O-małe złośliwe gołodupce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie tylko ściele, a ktoś musi później te wszystkie łóżka zasłać, zmienić pościel od czasu do czasu, pocerować dziury czy napchać pierzu-a co ja cholera jestem gosposia:O? te małe dupiaste skrzydlate stworki ostatnio przegrały mój ostatni karton fajek grając w pokera z krasnolódkami Śnieżki:O branoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muddle-along
tylko twarz, a w tym cera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudynaaa
Tez jakoby jestem zwiazana z tematem ... ahh duzo by gadac... Robilam test osobowosci wg dalay lamy - wyniki sa niezwykle (z trzech tylko pytan) tu : http://tnij.org/testosobowosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×