Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mądralka

Pytania dotyczące Biblii

Polecane posty

wiesz co , nie wiem:) jesli jesteś niezadowolony z tego kim jesteś to tak, każdy decyduje za siebie:) Bóg nie przedkłada dobra nad zło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to po co o nim tele gadasz zapisales juz kilka ladnych stronek o kims kogo nie ma :P A ja mocno wierze ze jest, powietrzem moim jest, bez Niego nie umiem zyc, dla Niego me serce bije. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cast to dawaj te niby \"pomyłki\" i te inne, jak masz, chociaz podaj z dwa przykłady, to przeanalizuję i przemyślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróżbici i inne czarodzieje mają te same reinkarnacyjne poglądy niczym wy, przeciwnicy chrześcijańskich poglądów. mojej przyjaciółce wróżka kiedyś powiedziała zzze była już w poprzednim wcieleniu żoną tegoż samego jej męża ...i była nieszcześliwa...... a Bóg biblii mówi abyśmy daleko byli od demonicznego okultyzmu , abyśmy nie radzili sięwróżek i demonów....i \" cudzołożnicy czarownicy kłamcy nie odziedziczą Królestwa Bożego\" czyli wróżbici i czarownicy i poglądy reinkarnacyjne w jednym \"piekielnym garze\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamelio - chyba zbytnio uprościłaś sprawę z tym jednym garem. Cóż, pewnie znalazł by się niejeden zły człowiek (np. morderca), który miał takie poglądy religijne jak Ty. Z tego mamy wnioskować, że będziesz smażyć się z nim w jednym garze? Bo przecież Bóg każe nie zabijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mnie sądzić ja tylk cytuję przeważnie co mówi Pismo. Ale skoro (o czym nzwet powiem szczerze nie słyszałam ze ci od wróżb i przepowiedni też reprezentują pogląd reinkarnacyjny, a Bóg o takich mówi że nie odziedziczą to chyba sprawa jasna przemyślałeś proroctwa marzycielu czy nadal marzysz ze Boga nie ma więc po co mi myśleć o tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale widzisz, tłumaczysz to na zasadzie - skoro oni też w to wierzą, a są \"źli\", to inni co w to wierzą, też są źli. To trochę tak jakby wnioskować: skoro ona wierzy w Boga i jest kobietą, to jeśli on wierzy także Boga to musi niezawodnie być kobietą. Nie przemyślałem - chilowo \"kontempluję\" projekt stronki internetowej, a szum kompa nie służy przemyśleniom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie można mieć pogladów takich jak wróżbici i podobać sie Bogu, przeceż to proste....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wierzenie w reinkarnację nie jest tożsame z \"posiadaniem poglądów takich jak wróżbici\". Tak samo jak wiara w jakiegokoliwek boga nie jest tożsama z Twoją wiarą w Boga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to z innego forum pt . Kocham ksiedza,jestem w szoku poprostu, włosy na głowie stanęły mi dęba i powiedzcie jak to się ma do ich zasad, celibatu papieskich nakazów, po co im to wszystko, po co tyle brudu wooło siebie robią zamiast mieć rodziny, kobiety seks i żyć normalnie. i co tu myśleć nt. katolicyzmu:( kochałam a ja doszłam już do perfekcji... tak kochalam, że az bolało. mogłam poświęcic mu wszystko. tylko po co? on mnie nigdy nie kochał jak ja jego. wszystko obija sie o seks. ach ten seks... mam go teraz kiedy zechce, a kochać się jakos oduczyłam chyba, bo mi coraz lżej. czasem warto wyłożyc karty na stół. klapki opadły, zostało pragnienie. więc się mu poddajemy co jakiś czas. może to niezdrowe, nielogiczne, niemoralne. ale wreszcie moge oddychać, zyć, mysleć o sobie i o moich bliskich. no i mam ten seks... pozdrawiam dziewczyny, życzę duzo siły! 14:17 do kochalam.... dokladnie tak jak ja! ja tez juz wyluzowalam ale nadal go pragne i czasem mam.Wole to niz nic.To niestety ? facet.Tez potrzebuje seksu z kobieta , nie moze wiecznie sam, prawda ?A ja jestem szczesliwa, bo i tak nie zostawie mojego zycia dla niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamelia dobrze ze czasy średniowiecza minęły już Cię widzę z satysfakcja podpalającą stosy J Skąd ta pewnosć że nie podobają się Bogu wróżbici? Na postawie czego tak twierdzisz? Jesteś tu po to by doświadczasz a wydajesz opinie na postawie czyichś tekstów które przyswoiłaś sobie jako prawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli chodzi o reinkarnację to dla mnie jest faktem. Ja nie muszę wierzyć, wiem i już. nie zamierzam nikogo przekonywać, porozmawiajcie z podświadomością sami się przekonacie jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ta pewność ze ci co się bogu podobają i należą do Niego to spędzą z Nim wiecznosć w Bożym Królestwie, a na posdrawie cytowanych słów, wróżbici nie odziedziczą królestwa!!!!!!więc się Bogu nie podobają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest za długi watek i nie na ten temat. Kamelia nie chciałbym obrazić Twoich uczuć religijnych:) To jakby druga osoba we mnie, nie śmiejcie się, ma nawet imię tak mi było łatwiej. Podczas medytacji, to taki stan nieumyslu albo autohipnozy, z tym może być trudniej.To tak w telegraficznym skrócie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamelio - może pozwól decydować o tym Bogu. Czyżbyś Ty też chciała byś decydować, kto się zalicza do owych wróżbitów, a kto nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli nie pozwalasz by cudze doświadczenia zdecydowaly kim jesteś to chyba nie.Naprawdę nie wiem. Dreamer dla Boga to bez znaczenia, to Tobie ma być dobrze i masz być jednością, masz czuć się spełniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celibat ksiezy zostal wprowadzony z powodu tego ze hmm...ludzie gadali mowiac najprosciej. Rodziny biskupie mialy wielka wladze i pieniadze, zreszta rodziny ksiezy tez. Chciano to zakonczyc wiec wprowadzono celibat. Jak widac to tez nie bylo najlepsze rozwiazanie. ale zakladajac ze teraz zniesiono by celibat w Polsce...wyobrazacie sobie co by sie dzialo...bo ja nie...i tak wszyscy najezdzaja na ksiezy ze jezdza samochodami za ich kase itp itd. Co by bylo jakby mogli miec rodziny... Nikt nie mysli o tym ze ksiadz poza sluzba Bogu tez jest w pewnym sensie zawodem- zawodem z powolania- takim jak powinien tez byc np zawod lekarza.Ksieza nie slubuja ubostwa( w przeciwienstewie do zakonnikow). Popieram KE za to ze ich pastorowie moga miec rodziny, ale nie wyobrazam sobie jakos w Polskim, konserwatywnym spoleczenstwie akceptacji dla zniesienia celibatu. Tak to juz jest ze w Polce ogolnie panuje zgoda na hipokryzje- rob co chcesz ale zeby to w oczy nie razilo...ehhhh... Co do tego czym jest pieklo- przypolmniala mi sie taka historyjka(nnie pamietam juz gdzie to uslyszalam)nie pamietam jej tez za dobrze ale szlo to chyba tak: Poszedl starzec do piekla i zobaczyl tam ludzi wyglodzonych do kosci a przed nimi misy pelne strawy. Lyzki jednak byly tak dlugie ze nie dalo sie nimi jesc wiec ldzie Ci siedzieli i cierpieli glod. poszedl potem do nieba a tam identyczna historia. Ludzie nadmisami ze strawa i tymi samymi niesamowicie dlugimi lyzkami. jednak nie byli oni zaglodzeni ani nieszczesliwi. Zapytal sie wiec jaka jest roznica. I wtedy zobaczyl ze w niebie ludzie karmia sie nawzajem..... swoja droga tyle naprodukowaliscie od wczoraj ze nie wiem czy bede miala czas to wszytko przeczytac. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale w Bożym Słowie tak jest napisane marzycielu, więc to on decyduje nie ja. On tam już wszystko zapisał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ci mówi w tej \"rozmowie twoja podświadomość\" o czym \"rozmawiacie\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a o astrologach nic mi nie wiadomo, Boże słowo sięo nich nie wypowiada, mowa jest jedynie o \"czarownikach \" \"wróżbitach\" \"przepowiadaczach przyszłości\", jeżeli \"astrolog twoim zdaniem też do nich należy więc sprawa jasna:) przecież Bóg by nie bawił się z ludzmi w kotka i myszkę, On mówi co ma do powiedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stąd m.in., wiem o reinkarnacji, o wszystkim:) jak miałam niewiele ponad dwa lata przyszedł do mnie wilk, wszedł przez ścianę jak byliśmy sami z bratem i rozmawialusmy, gdy mówiłam o tym mamie i babci powiedziały, że dziecięce fantazje. Niedawno spotkalam kogoś i z pewnych powodów przypomniałam sobie tamto zdarzenie. Mój przewodnik wytłumaczył mi o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamelia to nie Bóg :) daj spokój to napisali ludzie. Bóg do Ciebie mówi, ale Ty wiesz lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×