Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mądralka

Pytania dotyczące Biblii

Polecane posty

Gość wtrące się...
Kamelio, naprawde nie rozumiem jak mozna utozsamiac Jezusa z Bogiem .. Jana 3:16 "Albowiem Bog tak bardzo umilowal swiat ze syna, że dał swego jednorodzonego Syna, aby nikt kto w niego wierzy nie zostal zgladzony ale mial zycie wieczne." Wiec jesli Jezus jest poslanym przez Boga Synem dzieki ktoremu mamy zycie wieczne to gdzie tu jest jego rownosc z Bogiem ?? Chyba ten werset jest jasny, zrozumialy i nie wymaga zbytniej interpretacji .... Czy mozesz to wytlumaczyc czy jedynym slusznym argumentem dla Ciebie bedzie to ze i tak mam wyprany mozg ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coza bzdury totalne,nastepna osoba ktora wie wiecej o nauczaniach sj ,niz sami sj.A moze sam byles,lub bylas nim i tyle wiesz? hahahaa Przeciez nikt tu nie ma wyuczonych wersetow,gdyby tak bylo to schlebiasz SJ musieli znac by cala biblie.Zauwaz ze tutaj chocby,kazdy innowieraca(nie SJ)posluguje sie biblia icytuje rozne wersety,wiec musielibysmy znac biblie na pamiec. Ech szkoda slow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądralka
a o czym mają rozmawiac z ateitami skoro nie wierzą w Boga, bezsensu zagadalaś. powiedz co powiedzialam i czym udowodnilam ze jestem wszechwiedząca, a potem napisz co miala na mysli "a ja myslę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądralka
i tak dla wiadomosci co niektórych nie trzeba byc starszym zeby nauczac innych,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jednak nie umarl
znam dobrze Sj mialam z jednym doczynienia dosc dlugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądralka
o matko to juz wiesz wszystko, ja znalam katolika złodzieja i mordercę to kazdy taki jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jednak nie umarl
alez ja nie mówie ze trzeba byc starszym madralko czytaj ze zrozumieniem. mowie ze to Was ucza strarsi i Strtaznica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtrącę się...
"znam dobrze Sj mialam z jednym doczynienia dosc dlugo." no coz .. hmm .. nie wiem czy znajac jednego SJ mozna swierdzic juz ze sie tak dobrze zna wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moze ja odpowiem
bede 19:30 bo teraz marc gra na leptopie i zasmiewa sie sam do siebie,niemam sumienia go odganiac.Tez tesknota mnie zzera,a ja sie dzis twardo trzymam!wiesz z czym?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądralka
a ja pisze ze nie trzeba byc straszym zeby uczyć czytaj ze zrozumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jednak nie umarl
wiec takie zdanie masz o katolikach, przeciez mowicie ze katolicy to tacy owacy. slyszlam ze u Was krazy wiesci ze na plelgrzymkach katoilckich to tylko nierzad jest. to sa slowa potwierdzone u conajmniej 20 Sj z ktorymi w zyciu sie spotkalam. mowisz ze nie ma o czym rozmaiwac z ateista ? tu zaprzeczas swojej wierze. Przeciez musicie glosic i chyba najlepiej glosic tym co nie poznali Boga, tym co nie przyjmuja jego istnienia a nie tym co wiedza i zyja zgonie ze swoim wyzwaniem dziwne macie poglady gdybym ja miala isc glosic chodziulabym do ateistow, ludzie innych wiar wogoleby mnie nie interesowali przeciez oni maja wiare.(hipotetyczna sytuacja. Przeciez madrala powiedziala iz Bog "wylaczy" na jakis czas swoja wszechwiedze na temat losow Adama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jednak nie umarl
alez ja nie twierdze iz znam wszystkich znam jakies podstawy waszej wiarry i jej chwyty wyuczone. Madralko czyzbys Ty uczyla innych Sj jak maja interpretowac cytaty w bibli przeciez nawet znasz niektore zamysly Boga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moze ja odpowiem
buhahahaha madralka ta Twoja wypowiedz z 19:03 haha,ale masz ciety jezyczek! buhahahaha.Udana jestes!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądralka
a co ma piernik do wiatraka. Wiesz co jak sama powiedzialas idą głosić dobrą nowinę, czyli mowią ludziom którzy np boją sie ze bedą w piekle, ze mają szanse na zycie wieczne, a co powiedziec ateiscie? Spróbuj przekonać np Dreamera do wiary w Boga. ja nie wiedzialam ze jest nierząd popatrz znowu wiesz lepiej. A od kogo to słyszalas od kolezanki chlopaka twojej kuzynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamelio to Jezusa nazwano \"odwiecznym ojcem\"nie dowodzi tego ,ze jest Jehowa a w starym testamencie kto jest bogiem Odwiecznym? kto trwa od wieków? kto Odwiecznie egzystuje jak nie sam Jehowa? staraj sie odpowiedziec,skorowasza religia jest ta prawdziwa,mysle ze bedziesz nas potrafila wyprowadzic z bledow..... cały czas to robię...ale nie słuchacie nie widzicie nie słyszycie Już WSZYSTKO NAPISAŁAM WCZEŚNIEJ A WY CIĄGLE SIĘ DOMAGACIE NA NOWO I NA NOWO I NA NOWO mam w kółko pisać to samo? lepiej poświecę czas dziecku, meżowi, a nawet komuś kto pragnie Boga bo dla was już szkoda mojego czsu....wszystko napisałam....nie mam już nic wiecej do dodania (patrz wstecz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze bedziesz nas potrafila wyprowadzic z bledow..... skoro wiesz ze błądzicie...to zawróc we właściwą stronę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moze ja odpowiem
AH z 19:8 sorki,o ta mi chodzilo! Madralko ale swoja droga wyluzuj troche,nie warto sie unosic.Postaraj sie na spokojnie bo to i tak nic nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BOGA NIE MA
a ty jestescie zwyklymi obludnikami i klamcami pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtrącę się...
Moment, moment, bo to troche nie tak. . Po pierwsze chyba nie trzeba tlumaczyc o co chodzilo mądralce ona sie Ciebie pytala czy to ze zna jakis zlodzieji katolikow znaczy ze tacy sa wszyscy ? Bo to Twoj tok myslenia skoro oceniasz SJ bo znasz jednego .... I troche mnie zdenerwowal ten tekst o pielgrzymkach ze niby u SJ chodzi taka legenda o nierzadzie... otoz tak sie sklada ze mieszkam w Czestochowie i wiele wiele razy slyszalam dokladnie takie relacje od moich kolegow ze studiow, ktorzy akurat spotkali sie z czyms takim, nigdy nie slyszalam tego od zadnego SJ akurat... To co sama widzialam to zachowuje dla siebie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BOGA NIE MA
a wy mialo byc...zmeczony jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądralka
to moze ja odpowiem ucze sie ucze to moja wieeeelka wada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jednak nie umarl
od Sj z ktorymi wdaje sie w dyskusje gdy mnie zaczepiiaja. To dziwne ze ty nie wiedzialas skoro wiekszosc sj wie. hahah madralko co Ty pleciesz, chcecie przeciagnac kogos do organizacji a nie opowiadac bleble ble. Bo po co opwiadac katolikowi, baptyscie, zieonoswiatkowcom, prawoslawnym o Bogu skoro oni wiedza o nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtrącę się...
Kamielio, wiec lepiej rzeczywiscie nie marnuj czasu, widac Twoje argumenty jakies marne sa, dlatego widocznie nie trafiaja do mnie .. zreszta jeszcze sie nie doczekalam konkretnej odpowiedzi na moje pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądralka
zamysly znam te ktore sa zapisane w Biblii. Ucze tych którzy mogą sie czegos ode mnie dowiedziec, wstyd by mi bylo popisywac sie wiedzą przed kims kto juz to wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jednak nie umarl
hmm. to czyzby w okolicy warszawy Sj mieli taka obszerna wiedze? i rozpowiadaja o tym kto tylko zechce sluchac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jednak nie umarl
hahaha madralko. przeciez chrzescijanie znaja zamysly Boze a jednak przed nimi sie popisujesz, nie przed atesiatami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądralka
masz ucho otwarte na takie smieci a na mądre rzeczy nie. Po to ze mają inne zdanie o Bogu niz My mowią ze Bog bedzie znecal sie nad grzesznikami w piekle, a my mowimy NIE BÓG JEST MILOSCIĄ I CHCE CI DAC ZYCIE WIECZNE. tego mogą sie od nas nauczyć, malo ci mogą sie dowiedziec ze nie ma dwóch albo trzech osób w jednej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jednak nie umarl
przyczepie sie jeszcze jednego - madralko wiec zapisane jest w bibli iz Bog na chwile wylaczyl swoja wszechwiedze by nie znac poczynan Adama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moze ja odpowiem
Do" a jednak nie umarl" alez kochana my glownie chodzimy do ateistow!gdyby glosila od drzwi do drzwi przekonalabys sie jak malo ludzi w rzeczywistosci wierzy w Boga! Nauczajac tych tzw" wierzacych" na poczatku mamy za zadanie udowodnienia im,ze jedak Bog istnieje!i nie zachodzimy do mieszkan wybiorczo,nie wiemy kto mieszka za tymi drzmiami czy wierzacy, czy satanista, czy tez ateista,rozmawiamy ze wszystkimi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtrącę się...
nie, mysle raczej ze takie "legendy" kraze nie w srodowisku tylko SJ, ani tylko zielonoswiatkowcow, ani nie cechuja jakos szczegolnie babtystow a i katolicy chetnie bardzo dziela sie takimi "nowinkami".... zwykle ludzkie gadanie o pierdolach... wiec prosze nie rob z SJ jedynych udzi ktorzy szerza i rozpowszechniaja takie rzeczy bo takie rzeczy opowiadaja i katolicy i ateisci ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×