Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mądralka

Pytania dotyczące Biblii

Polecane posty

Gość a ja mysle a Ty dajesz swoim
wiec jezeli zarzucisz komus klamstwo dobrze zastanow sie nad swoja polprawda. Bo coz ja maly szary czlowiek (bestia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz,przynajmniej juz wiem kim jestes. Zdradzilas sie z czyms,z czym to juz zachowam dla siebie,bo musialabym znow sie rozkrecac ztematem.Powiedzialas cos co wiedzialas ,tylko ty.:-) Dobra,szkoda czasu,a ja musze rano wstac wiec paaaa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mysle a Ty dajesz swoim
hahahaahhahahaha. hahahahahahaha alez mnie rozbawialas. Kochanie dobry blef :P Milej nocy zycze i nie rozkrecaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mysle a Ty dajesz swoim
hahaha nie o swojej mamie napisalas w topicu i niestety nie Aga Powiem ci w sekrecie ze chcialbym miec taska wiedze jak Aga. Mam ci przytoczyc cytat o twojej mamie. Nie iwm czy to jest zgodne z regulaminem Jezeli powiesz ze tak to juz podam tobie nr strony i godzine wiec kochanie niestety nieudany blef :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest wlasnie internet
W przeciwieństwie do a ja mysle,ty możesz być każdym.Podziwiam ją,że pisze dalej pod swoim nickiem.Choć mogla go zmienić,by z czystym kontem zaczać wypowiadać się tutaj.Oznacza to,że nie wstydzi sie swoich słów z poprzedniego topiku. Ty jestes zwyklym tchórzem,ponieważ możesz być każdym człowieczkiem z internetu. Jestem ciekaw dlaczego akutar do niej się tak uczepileś-aś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mysle a Ty dajesz swoim
a ja mysle tak juz na koniec juz na koniec bo spadam. Mozesz sprawdzic IP moje i na tym innym topicu Agi i zobaczyszczy sie zgadza a jak mnie pamiec nie myli to Aga chyba mieszka w niemczech a ja w polsce wiec IP bedzie bardzo rozne. wtedy zobaczysz ze byl to kiepski blef. :P dobranoc 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mysle a Ty dajesz swoim
pewnie ze moge. Gdyby a ja mysle nie chaiala dyskutowac dawnoby przerwala a nie jeszcze robila sledztwa i smiesnze blefy. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mysle a Ty dajesz swoim
{kwiatek} na dobranoc dla wszystkich. PPPPPPppaaaaaaa {spioch}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mysle a Ty dajesz swoim
😴 teraz chyba ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisane tez jest by nie wyrywac chwastow gdyz mozna uszkodzic dobry klos. Przyjdzie zniwiarz i oddzieli. WY to chyba uwacie sie za tych zniwirzy w tej przypowiesci chodzi o to by pozwolic roslinie dojzec, by spr czy jest chwastem czy nie, my pozwalamy. asjaa jestes strasznie do kamelii podobna, moze to ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alez madralko
chyba sie troszeczke pogubilas. W tych sloweach jest napisane ze nie nam to oceniac. No chyba ze czujecie sie tymi "zniwiarzem to wtedy ok. Zgadzam sie mozecie wyrzuciacale czynicie to bo tak wam sie podoba a nie ze taka byla wola boza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniec! Koniec! Bo to ja jestem tą Bestią - choć nie katolicką i zaraz bestialsko Wam nakopię do d... jak nie skończycie się bzdurami przerzucać. Śledczych zapraszam do CBŚ. I wszyscy dajcie spokój już z tym udowadnianiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Black - przecież wiesz, że ja jestem spokojniutki jak baranek. Ale to trochę się rzeczywiście zaczęło robić przesłuchanie a nie dyskusja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie warto czegoś udowadniać w religii, bo kończy się to zwykle wymianą niemożliwych do poparcia \"pewników\", ale mieć nadzieję można zawsze, bo przecież \"nadzieja umiera ostatnia\". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2000 lat temu jezus zadał swoim uczniom podstawowe pytanie: \"A wy za kogo mnie uważacie?\" Mt. 16.15 Centralną sprawą wiary chrzescijańskiej jest tożsamość Jezusa Chrystusa i ogromne znaczeie ma fakt posiadania własciwego wypbrazenie o tym KIM On jest. Od wczoraj myslę o tym ze wielu z nas na tym forum uważa Jezusa za : 1. Boga 2 Syna Bozego 3.proroka 4 nauczyciela , jakich wielu 5 mistyka, prowadzącego do odnalezienia tajemnicy 6 za postać historyczną 7 za kogoś tam , kto zył dawno 8. za.......człowieka bez znaczenia i od wczoraj chodzi za mną ta myśl, ze zadne spory nie mogą miec miejsca, tylko to jedno pytanie: ZA KOGO MNIE UWAŻACIE? zapytał Jezus. Pyta Cię dziś: Kim dla Ciebie jestem? Za kogo mnie uważasz? cdn.:):):) rosół w garnku:) zaraz wracam:) żeby kurczak nie wyskoczył:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według wiary chrzescijan Jezus Chrystus jest Bogiem Odwiecznym, Który na ziemię zszedł pod postacią Syna Bozego. Niektórzy się nie zgadzają uważając Jezusa za Chrystusa, Mesjasza, owszem ale jednoczesnie za Stworzenie, za Michała Archanioła i Króla ziemskiego na wzór Dawida. Pada newet określenie \"mniejszego boga\" Czy mogę jako chrzescijanin, jako chrzescijanka zgodzić sie z tym stwierdzeniem.? A dlaczego tak na to zwracam uwagę, bo nie można sie w Osobie Jezusa pomylić, nie można tak przeoczyć najcenniejszego Kim jest i co uczynil...bo od Niego zależy cała twoja i moja przyszłosć. Jezus jest dla mnie Bogiem, który jako Syn Boga przyszedł na świat, ale nie jest Stworzeniem. Nie jest mniejszym Bogu.Nie jest Archaniołem i Jemu należy się chwała moc i czesć Jemu należy się pokłon i oddanie, za to Kim jest i co uczynił.....bo........ jest wiele przykładów dlaczego tak myslę i wiem ze tak jest na pewno, bo Biblia tak to opisuje: czy można pokłonić sie stworzeniu, czcić go iskładać mu cześć i hołd? 1.w Piśmie Mojrzeszowym każdy wie, że napisane jest ze Bogu tylko pokłon będziesz odddawać Jemu służyć i jemu sie kłaniać. Czy zatem Jezus, który wypełnił całe Pismo i w niczym nie uchybił i w niczym siemu nie sprzeciwił mógł pozwolić by Jemu (stworzeniu oddano pokłon) ? W Apokalipsie 19.10 anioł odmawia przyjecia czci od Jana (18.1) Apokalipsa 22. 8-9 anioł nie przyjmuje czci od Jana po raz drugi mówiac : \"Bacz byś tego nie czynił (...) Bogu samemu oddaj pokłon.\" Mt. 28.17 \"A gdy Go ujrzeli oddali Mu pokłon\" Mt 28.9 \" A oto Jezus stanął przed nimi i rzekł : Witajcie. One podeszły do Niego objęły Go za nogi i oddały Mu pokłon\" J. 9.38 \"On zaś powiedził Wierzę panie i oddal Mu pokłon\" Czy Jezus jest stworzeniem ? czy jest Archaniołem wedlug Ciebie? Gdyby Jezus był Stworzeniem nigdy by na to nie pozwolił. bo wypełnił pismo i zakon Mojrzesza. Jemu chołd cześć pokłon....Śpiew zycie i serce. cdn. :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Być może \"mistyka, prowadzącego do odnalezienia tajemnicy\". Daj Kamelio kurczaczkowi sobie chociaż poskakać trochę - niech ma coś z tego życia (wziuuuuuu - Adaaaaam Maaaaałyyyyysz :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2. Sam Jezus mówił o sobie ze jest równy RÓWNY BOGU i za to chcieli Go ukamienować zydzi., Ze głosi herezje; \" Dlatego Żydzi tym bardziej usiłowali Go zabić, bo nie tylko nie zachowywał szabatu, ale nad to Boga nazywał swoim Ojcem, czyniąc sie równym Bogu\" Jan 5.18 JEZUS CZYNI SIĘ RÓWNYM BOGU, czy stworzenie moze czynić sie równym Bogu? Jezus w niczym nie uchybił Mojrzeszowemu Prawu, wiec czynił prawdę , bo sam Jest Prawda. \" Za który z tych czynów chcecie mnie ukamieniować(...) Nie chcemy cię kamieniowac za dobry czyn, ale za bluźnierstwo, za to ze ty będąc człowiekiem UWAŻASZ SIEBIE ZA BOGA\" J. 10 30-33 Sam Jezus uważa siebie za Boga. Takie sam o sobie składa świadectwo. I jeszcze dodaje ze świadectwo Jego jest wiarygodne bo i On i Ojciec świadczą o Nim \"Kto mnie zobaczył , zobaczył takze i Ojca\" J. 14.9 cdn:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imię Jego Emanuel, co oznacza BÓG Z NAMI tak mówiono ze Emanuel się narodzi. Sam Bóg zejdzie do człowieka na ziemię. I tak się też stało w osobie Jezusa:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jahwe mówił o sobie Ja jestem Jestem który jestem. Jan 13.19 Jezus mówi ; \"Juz teraz zanim się to stanie, mówię wam gdy sie stanie, abyście uwierzyli ze Ja jestem\" wierzysz w to?:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, wiemy już, którą wersję wybrałaś. Teraz pozwól innym wypowiedzieć się o ich wersji. Wiesz, że Muzułmanie uważają, że Jezus nie jest chrześcijańskim Bogiem, ale muzułmańskim prorokiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wierzę, że \"bóg\" to jest właśnie \"ja jestem\" - że właśnie to istnienie wszystkiego - że to co Ty nazywasz bogiem jest wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cokolwiek powiecie będzie waszą prawdą, mówili do niego Rabboni, co znaczy Mistrzu. „ukazuje wam Siebie we wszystkich kształtach stworzenia” te rzeczy są dla tych, którzy je rozumieją, a jesli nie rozumieją, to nie są one dla nich, bo wierzyć znaczy rozumieć”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko niektóre z czynów przypisywanych Bogu i Chrystusowi 1. Chrystus stworzył wszystko Hbr.1 .10 \"Tyś Panie na poczatku ugruntował ziemię i niebiosa są dziełem rąk Twoich\" Wczesniej w tym fragmencie a mowa o Synu Bożym Jest napisane: 8 wers. \"Lecz do Syna: Tron Twój o Boze na wieki wieków\" 2 chrystus podtrzymuje wszystko Hbr. 1.3 3. Chrystus przebacza grzechy Kol 3.13 \" Jak Chrystus odpuścił wam tak i wy\" TYLKO BÓG MA MOC ODPUSZCZAĆ NAM GRZECHY. Ojcze Nasz który jesteś w niebie żwiec się imięTwoje przyjdz Królestwo Twoje bądz wola Twoja .........I odpuść nam nasze winy jako i my odpuszczamy naszym winowajcom\" 4 Chrystus jest dawcą życia, obdarza życiem wiecznym \" Życie jest w Synu Jego\" \' Kto ma Syna ma życie\" 5 Chrystus wskrzesi umarłych w dniu zmartwychwstania \" Albowiem jak Ojciec wzbudza z martwych tak i Syn ożywia tych których chce\" J. 5.21 6 Chrystus będzie Sędzią na sadzie Ostatecznym J 5 22. TYLKO BÓG JEST SĘDZIĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed Nim zegnie się każde kolano, bo jest Bogiem Jezus mówi ; \"Panu Bogu swemu będziesz oddawał pokłon , Jemu samemu będziesz służyc\" Ap. 19.6. \"Alleluja oto Pan Bóg wasz wszechmogący objął panowanie. Weselmy się i radyjmy i oddajmy Mu chwałę. Gdyż nastało wesele Baranka\" Jezus Siedzi na tronie. Wszechmogącego. Jezus jest Królem I Panem opisywanym w St, Test. Jezus jest Bogiem. Czy dla ciebie to bluźnierstwo? czy prawda przed którą zginasz kolana i oddajesz pokłon? Czy w to wierzysz? Dla niektórych to trudne ze i Ojciec i Syn I Duch Święty Bogiem. ... Ale czy dla Boga jest coś niemozliwego? A czy mozlliwe jest by dla niego tysiąc lat to jeden dzień, a jeden dzień to tysiac lat......dla mnie to niewiarygodne, ale u Boga wszystko jest możliwe. :):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo i Ojciec nikogo nie sądzi, lecz wszelki sąd przekazał Synowi. Aby wszyscy czcili Syna, jak czczą Ojca. Kto nie czci Syna ten nie czci Ojca, który go posłał.\" Jan 5 22-23 czcić Syna to wielbić Go za to Kim jest i za to co zrobił, skłaniać sieprzed Nim i oddawac Mu pokłon, duszą i ciałem. Służyć Mu i wierzyć w to że On jest Tym za kogo się podawał.... a podawał sie za Boga czynił sie równym Bogu....sam pozwolił by pokłoniono się przed Nim CZCIJ SYNA I UWIERZ W NIEGO A DOSTĄPISZ ŻYCIA WIECZNEGO. ON JEST BOGIEM JEMU NALEŻY SIĘMOC I CHWAŁA I CZEŚC:):):) czy skłaniasz się przed Jezusem....czy czcisz Go i oddajesz Mu należny Królowi chołd?:):):) Niech was Bóg błogosławi w dobrych decyzjach:):):) On moze dla was wszystko uczynić, ale ten pierwszy krok każdy w Jego stronę musi uczynić sam.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×