Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mądralka

Pytania dotyczące Biblii

Polecane posty

--->alez madralko Malo mnie znasz,malo wiesz o moich wyborach,moim zyciu. Nie wypowiadaj sie o ludziach,skoro nic o nich nie wiesz. SJ to tez czlowiek,nie zapominaj! Ja nawet nie smiem ciebie oceniac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alez madralko
a ja mysle ja ciebie nie ocenaiam. Mowie ogolnie o SJ bo nie mow mi ze Sj nie korzystaja z policji z bronia i ze nie korzystaja z lekarzyktorzy przetaczaja krew gdy nie ma innego wyjscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz zalozyc odpowiedni topik,moze wpadna jacys SJ i z toba pogadaja. Ja SJ nie jestem puki co,wiec nie bede sie za nich wypowiadac. Tutaj jestem,bo lubie rozmawiac na temat Slowa Bozego. I nie unikam odpowiedzi,jesli chcesz to cofnij sie wstecz,gdzie nie wiem,poszukaj,juz odpowiadalam. Nie lubie sie powtarzac w nieskonczonosc,strata czasu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alez madralko
a ja mysle wiem ze Sj tez czlowiek i dlatego uwazam ze te Wasze przekonania sa strasznie bezsensowne i nie mjace zadnego odnosnika w bibli. chcieliscie sie poprostu czyms wyroznic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"zadowala w pewnym sensie. Wiec SJ korzystaja bez skrupulow z czyjegos grzech. Bo dla Was to grzech do takich wnoskow doszlam po twojej odpowiedzi. Czyli ogolnie rzecz biorac mozna to nazwac \"paserstem\" Zapytam z ciekawości? Strzelałaś kiedyś do kogoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alez madralko
odpowiadalas oczywscie i to nawet mi ale odpowadalas tak samo poprostu krazenie wokol tematu unikana poprostu normalnej ludziej odpowiedzi. Zreszta tak samo jak Sj ktzorzy do mnie stukaja, a juz naprwde niezlych kilka razy probowalam nawiazc tema.bo akurat on mnie interesuje, jak wyobrazacie sobie takie rzeczy.skoro chodzicie i glosicie to chyba po to by nawrocic caly swiat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez madralko. sa odnosniki w biblii. podawalam juz.jedych przekonuja drugich nie. A moze masz racje,moze to jedyny sposob,by odroznic sie od tego swiata,bo tak nic nas nie rozni,wszyscy jestesmy grzeszni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alez madralko
nie nie strzelamam dreamer nie jestem policjantem ale moj tata jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alez madralko
deramer ale tez nikt mi nie zabranail byc policjatka nawet ta z bronia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"deramer ale tez nikt mi nie zabranail byc policjatka nawet ta z bronia \" Ale oni sobie sami zabraniają, takie jest ich przekonanie. Nie chcą jej mieć, używać - mają do tego prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hohohopa
A kto powiedzial ze SJ maja zakazane glosowac? Jest to sprawa sumienia kazdego chrzescijanina! Rowniez jest wielu lekarzy wsrod SJ,takze anastazjologow,podanie krwi pacjentowi to sprawa sumienia kazdego lekarza i to niekoniecznie SJ. To pacjent podejmuje decyzje,ze chce ja otrzymac w razie koniecznosci. Co do sluzby w policji,rowniez w tej kwestii pozostawia sie decyzje wlasnemu sumieniu.Ale jesli juz podejmuja prace w policji zazwyczaj podejmuja etaty w drogowce lub tez prace biorowe. (zawod policjanta wiaze sie z bronia,dlatego najczesciej nie podejmuuja sie prewencyjnej sluzby) A wiec nie wiem o co tyle szumu? U SJ nie ma tak naprawde kategorycznych zakazow, sa wolnym ludem,znaja poglady Boskie na wiele spraw i dlatego najczesciej decyzje pozostawia sie kazdemu chrzescijaninowi z osobna. Nie robcie prosze ze SJ jakichs totalych odszczepiencow,dziwakow,sekciarzy! To ludzie jak kazdy z was maja slabosci jak kazdy,pokusy,problemy zyciowe i tak jak kazdy z was musza sie z nimi zmagac! Staraja! sie jednak na codzien, mimo trudnosci, byc godnymi obywatelami danych panstw,pracuja ,ucza sie,(rowniez studiuja)nie ma zakazu studiowania!uczciwie placa podatki(moze nie wszyscy),ale w zdecydowanej wiekszosci). To tyle chcialem powiedziec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dream zadales madre pytanie. Gdybym byla policjantka i z racji zawodu zmuszona zabic jakiegos przestepce,to nie umialabym spojrzec w lustro,chocbym byla przekonana,ze to byl zbrodniarz,to mialabym na sumieniu zycie CZLOWIEKA. Ja nie umialabym wymierzyc kary chyba ,ze przestalabym liczyc sie z moimi moralnymi przekonaniami,ale wtedy bylabym pewna,ze nie postapilam,tak jakby moj Pan(Jezus) postapil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alez madralko
nie iwm czy mialabym wyrzuty sumienia czy nie. W obronie moich dzieci pewnie bym nie miala wyrzutow (gdybym oczywiscie nie miala innego wyscja) Dreamer ale jezeli zgodnie ze swoim sumieniem nie powinni korzystac z uslug policjatow, gdyz skrzuja kogos na grzech. kukwazaj to za grzech i korzystaja z grzechu w pelni i z premedydajca troche traca obluda. taki przyklad. Jezeli uwazam ze "pani z domu publiczego grzeszy to wiadomo ze nie korzystam z jej uslug bo tez grzsze . Taki drastyczny przyklad ale troche porownywalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alez madralko
nie moga glosowac i wiem to z pierwszej reki od Sj ktorzy mnie odiwedzaja i z netu od Sj ktrzy wypowaidaja sie na roznych forach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alez madralko
chodzi o to ze to jest takie ich przykazania, a czy je lamia nie wiem nie jestem SJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Dreamer ale jezeli zgodnie ze swoim sumieniem nie powinni korzystac z uslug policjatow, gdyz skrzuja kogos na grzech. kukwazaj to za grzech i korzystaja z grzechu w pelni i z premedydajca troche traca obluda. taki przyklad. Jezeli uwazam ze \"pani z domu publiczego grzeszy to wiadomo ze nie korzystam z jej uslug bo tez grzsze . Taki drastyczny przyklad ale troche porownywalny\" Ależ \"Ależ\" - przecież dla tego kogoś (policjanta) to nie jest grzech. Trochę analogicznie do tego co mówisz nie powinni nam pozwalać do niespełnianie ich praktyk religijnych - bo w ten sposób (tzn. niereagując) skazują nas na grzech. Przecież ŚJ też płacą podatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez madralko. policjanci sa nimi z wyboru.To nie SJ wybieraja ludziom zawody.Wiec jak mozesz mowic,ze to oni skazuja na grzech.A skad wiesz jak ich9policjantow) Bog osadzi,co? Jesli to co on robi,nie jest w ich oczach grzechem to nie grzech. Grzechem jest gdy robisz cos wbrew swoim moralnym przekonaniom. Jesli policjant to robi,bo w ten sposob ma swiadomosc,iz pomaga ludziom to nie grzech. Ale jesli ktos chce byc nasladowca Jezusa,a nie nasladuje Go ,to juz inna sprawa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alez madralko
a ja mysle Ty moze bys nie potrafila ,, ale skorzystalbys gdyby to zrobi ktos inny w Twojej obronie lub Twojej rodziny 9jezeli sie nie myle) moj tata codzienie musi podejmowac trudne decyzje i naprzyklad dla takch Sj jest iwelkim jak to madralka nazwala "niegodziwcem", a nie raz zapewne musial bronic Sj. Pewnie ze to jego wybor , zostal policjantem. Nikt go nie zmuszal ale i nikt mu nie zabranaial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hohohopa
To znaczy,ze jestes zle poinformowana! Byc moze jakis SJ odpowiedzial ci wedlug wlasnego sumienia. Zasiegnij lepiej informacji od ktorychs z braci starszych,albo niech ktorys ze SJ poszuka w ich publikacjach na interesujacy Cie temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alez madralko
a ja mysle ale Ty uwazasz to za grzech (chodzi o SJ0 i Ty z tego korzystasz. Czy ten moj przyklad do tego nie pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"nie moga glosowac i wiem to z pierwszej reki od Sj ktorzy mnie odiwedzaja i z netu od Sj ktrzy wypowaidaja sie na roznych forach\" Ale nikt ich na siłę nie trzyma w tej \"niemożności\". Jak Ty jesteś w jakimś kościele też czegoś nie możesz - np. nie możesz dokonywać w KK aborcji - nawet jeśli prawo tego nie zabrania. Identyfikujesz się z tymi poglądami, naukami - to jej nie dokonujesz - Twój świadomy wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alez madralko
to chyba conajmniej 20 Sj ktorzy odiwedzja mnie w podwarszawkiej miejscowosci maja zle informacje bo jak juz pisalam chcialam podyskutowac na ten tema i zostalam zbywana i szybciutko wreczana mi gazetke i uciekano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alez madralko
ale wiesz ja za dokonanie aborcji nie zostana wyrzucona z kosciala. SJ za lamanie zasad sa wykluczani i straszeni armagedonem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ty krecisz... To tak jabym ja nie byla z zawodu rzeznikiem,poniewaz moje moralne przekonania nie pozwalalyby mi zabic zwierzaka(np.swinki) ,ale skorzystalabym z \"grzechu\"tej osoby i zjadlabym szyneczke,ktora on przygotowal,tymi samymirekoma,z tej zabitej przez niego swinki. to bez sensu i tyle. Nie oczekkuj innej odpowiedzi,bo nie wiem o co ci chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Pewnie ze to jego wybor , zostal policjantem. Nikt go nie zmuszal ale i nikt mu nie zabranaial\" Dokładnie. Tak samo dla kogoś noszenie broni i strzelanie nie jest grzechem, ale nie potrafi tego zrobić - tzn. ma wewnętrzne opory - więc co, nie powinien korzystać z usług policjantów, bo sam ma wewnętrzne opory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" ale wiesz ja za dokonanie aborcji nie zostana wyrzucona z kosciala. SJ za lamanie zasad sa wykluczani i straszeni armagedonem\" hehehee ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alez madralko
dreamer co innego miec wewnetrzne oproy a co innego uwazac to za grzeszne. To rownez jest do ciebie a ja mysle. wiec nie poriwnoj wenwtrznych oporow z uwazanie tego za grzech . Mowicie na to ze to grzech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alez madralko
a ja mysle naprwde nie rozumiesz czy poorstu unikasz prawdytak jak Ci Sj sktorymi probuje nawiac konwersacje na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×